Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

smerfetka napisał(a):
Lody !!!! To jest to, czego mi teraz trza. I tak się składa, że nawet dupska z domu nie musze ruszać, bo mam śmietankowo-śmietankowe w zamrażarce. Luiza ale mnie natchnęłaś 😁


😁 😁 😁
to ciesze sie ze moglam pomoc odnalezc czego czlekowi brakowalo 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Apropo trzasków w brzuszku to ja mam od jakiegoś czasu, tylko nie takie słyszalne a wyczuwalne, mam wrażenie jakby mi skóra pękała (nie pęka, sprawdzałam) albo coś innego w środku i dzieje się to przy gwałtowniejszych ruchach. Jak przed chwilą szłam do klepu to był jeden wielki trzask, ciekawe co to 😮 😮

ja wczoraj pierwszy raz jak lezalam to uslyszalam cichutki trzask..i mi sie Zocha przypomniala...jak to sie smialam ,ze galazka z choinki sie zawieruchala 😉 😉 😉


HAHAHA 🤪 🤪 Gałąź to się chyba zawieruchała tym, co czują kłucia w Katarzynie 😜 😜 😁 😁 😁

😁 😁 😁 😁 Hahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
A ja siedzę i oglądam Lostów, mój dziś tylko wpadnie na obiad i ajde do pracy do 22 😞 😞 😞 Byłam chwilę na polu, ale masakra jak dla mnie, od razu słabość i duszności łapią, wole swoje chłodne mieszkanie...


Ja tez nie znosze slonca...... aktualnie mnie wkurza strasznie i wyjscie z domu kojarzy mi sie ze spocona skora...w domku jest naprawde fajnie , roletki, wiatraczek 😁 i teraz ide sie legnąć troszke bo żem pożarła. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Dziewuszki a pomyślcie jakby tu Nasze Teściowe wpadły...i Nas podczytały i opinie na swój temat..ale byłyby jajca!!! 🤪 😁 😁
😁 😁 😁 😁 😁 no i git,bez slow by zrozumialy o co wkoncu chodzi 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Gorzej jakby mąż Marty zaczął ją szpiegować... to by się naczytał na swój temat 😁 😁 😁 😜 😜 😜
Kul że z Izą ok!

to by wypiekow sie nabawil i z tej frustracji pochlonął by Marcie z lodowki wszystkie Danio 😁 😁 😁 😁 😁


a tak w ogóle to chyba u Marty póki co sytuacja nieco wyklarowana (???) Dobrze kojarzę?

yyyy... z tego co jarze to tak ,kupil Jej sukienke i buty chyba 🙂


no to zaje.... fajnie 😉
😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewuszki a pomyślcie jakby tu Nasze Teściowe wpadły...i Nas podczytały i opinie na swój temat..ale byłyby jajca!!! 🤪 😁 😁


🤪 🤪 🤪 Oj, mi to na szczęście nie grozi, moja nie wie za dobrze co to jest internet, komputera też obsługiwać za bardzo nie umie 😜 😜 😜 🙃 🙃


lepi Jej nie łuczz!!! 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Apropo trzasków w brzuszku to ja mam od jakiegoś czasu, tylko nie takie słyszalne a wyczuwalne, mam wrażenie jakby mi skóra pękała (nie pęka, sprawdzałam) albo coś innego w środku i dzieje się to przy gwałtowniejszych ruchach. Jak przed chwilą szłam do klepu to był jeden wielki trzask, ciekawe co to 😮 😮

ja wczoraj pierwszy raz jak lezalam to uslyszalam cichutki trzask..i mi sie Zocha przypomniala...jak to sie smialam ,ze galazka z choinki sie zawieruchala 😉 😉 😉


HAHAHA 🤪 🤪 Gałąź to się chyba zawieruchała tym, co czują kłucia w Katarzynie 😜 😜 😁 😁 😁
😁 😁 😁 😁 😁 swieta byly owocne 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Lody !!!! To jest to, czego mi teraz trza. I tak się składa, że nawet dupska z domu nie musze ruszać, bo mam śmietankowo-śmietankowe w zamrażarce. Luiza ale mnie natchnęłaś 😁


😁 😁 😁
to ciesze sie ze moglam pomoc odnalezc czego czlekowi brakowalo 🙂 🙂 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=SQQHDBSqrCY 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Lody !!!! To jest to, czego mi teraz trza. I tak się składa, że nawet dupska z domu nie musze ruszać, bo mam śmietankowo-śmietankowe w zamrażarce. Luiza ale mnie natchnęłaś 😁


😁 😁 😁
to ciesze sie ze moglam pomoc odnalezc czego czlekowi brakowalo 🙂 🙂 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=SQQHDBSqrCY 🤪 🤪 🤪 🤪


🤪 czad 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulenka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Niewiem ktora dziewczyneczka,ale ktoras zaglosowala na moje akwarium????Dziekuje 😘 😘 😘 😘


witam was 🙂
ja Asiu oddałam głosika 🙂
😘 😘 😘 kofana! 😘kujem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny u nas w porządku jesli chodzi o spanie to ja ostatnio padam jak kawka wczoraj o 20;30 I SPAŁAM DO 6 rano 😮 😁i tylko 2 pobudki na siusiu były 🙂
za to od wczoraj mam często skurcze nawet niekiedy bolesne kilka na godzine a pozniej pol dnia spokoj 😮 a maz sie tylko cieszy bo juz bardzo czeka aby sie zaczęlo 🙃
miłego popoludnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Iza Rybka pisala,ze M przyznal sie i czytal Jej ostatnie posty.. 😮 -no i wyczytal...podobno mu sie przykro zrobilo,ale Iza poniekad sie cieszy,bo choc raz nie Jej jest smutno..


Hmm no niezle, zimny prysznic, czasem najlepszy,oby w tym przypadku tyż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Lody !!!! To jest to, czego mi teraz trza. I tak się składa, że nawet dupska z domu nie musze ruszać, bo mam śmietankowo-śmietankowe w zamrażarce. Luiza ale mnie natchnęłaś 😁


😁 😁 😁
to ciesze sie ze moglam pomoc odnalezc czego czlekowi brakowalo 🙂 🙂 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=SQQHDBSqrCY 🤪 🤪 🤪 🤪


eheheh koharzy mi sie z wakacjami i codzienną potupanką pod namiotem nad morzem na drewnianej posadzdze na bosaka hehehhe i na bani 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Calusy w brzusie dla wszystkich od Izy Rybki 😘

Pozdrowienia dla niej !!! Niech sie zdrowo trzymają z brzuszkiem, fajnie ze sie akcja zatrzymala i malenstwo moze posiedziec jeszcze w domku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alem se pospała 😎 😎 😎 😎
alez was tu malutko , czlowiek nie ma nawet jak se 30 stron poczytac na szybko na pobudke 😁 😁 😁
a teraz wycieczka do rodzicow moze co wszamam dobrego 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
bede wieczorkiem 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...