Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześc dziewczyny, jestem już po weekendzie pełnym wrażeń.
W piątek przyjechali goście, w sobotę cały dzień na d wodą, w niedzielę pojechaliśmy nad morze, masakra tyle ludzi jeszcze nie widziałam, no i wczoraj byam w szpitalu założyc kartę i wyobrazcie sobie, że chcieli mnie już zatrzymac w szpitalu. Podczas KTG miałam dwa skurcze w skali 60, położna musiała to pokazac lekarzowi, ten musiał mnie zbadac i powiedział, że to może byc nawet dzisiaj, chciał żebym została ale ja niechciałam, powiedziałam, że przyjade w razie w. Dziewczyny ja jestem już tykająca bomba, a takich skurczy miałam wczoraj 6 czy 7. W nocy tak mnie mleko zalało, że myślałam, że wtanę i założę stanikz wkładkami, szok.
Nienadrobię was, proszę mi tylko powiedziec czy któraś z nas się rozpakowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Cześc dziewczyny, jestem już po weekendzie pełnym wrażeń.
W piątek przyjechali goście, w sobotę cały dzień na d wodą, w niedzielę pojechaliśmy nad morze, masakra tyle ludzi jeszcze nie widziałam, no i wczoraj byam w szpitalu założyc kartę i wyobrazcie sobie, że chcieli mnie już zatrzymac w szpitalu. Podczas KTG miałam dwa skurcze w skali 60, położna musiała to pokazac lekarzowi, ten musiał mnie zbadac i powiedział, że to może byc nawet dzisiaj, chciał żebym została ale ja niechciałam, powiedziałam, że przyjade w razie w. Dziewczyny ja jestem już tykająca bomba, a takich skurczy miałam wczoraj 6 czy 7. W nocy tak mnie mleko zalało, że myślałam, że wtanę i założę stanikz wkładkami, szok.
Nienadrobię was, proszę mi tylko powiedziec czy któraś z nas się rozpakowała.

jeszcze wszystkie w dwupaku 🙂 ale u nas jednak loteria, co chwilę inna ma podejrzenie że będzie już tuliła maleństwo. narazie zaciskaj kachę 🙂 a z tym mlekiem to nieciekawie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laseczki ja sie witam dzis całkiem wyspana.
Zadowolna bo na dworze tylko 20 st i moge dzis normalnie funkcjonowac 😁 😁 😁

Właśnie szamamsałatke z kuraka z ananasem mniaaaam, jak byscie chcialy przepis na takie mniamniuśne cosik to prosze zgłaszać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczynki,dzien dobry 🙂
Ale mialam sen..snila mi sie Asia z Krakowa...ze miala polamane zebra OMG! Poszla do lekarza i sie okazalo ,ze zlamane ...Boze jaki sen,jak na jawie..Mam nadz.ze u Asi wsio oki 🙂
Wiem ,ze miala dzis ktg na 9ta takze czekamy na relacje spokojnie.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
a macie bole w pachwinach??
no mnie od jakiegos czasu to nawet budza pojawiaja sie najczesciej w nocy ale w ciagu dnia tez czasami 😮

Taaaa bole w pachwinach ja mam od 7 miesiaca non stop, najgorzej w nocy, jak sie chce obrocic, a w ciagu dnia przy wstawaniu np z poz. siedzacej i zanim sie chwile rozchodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
Hej dziewczyny nie sposob was nadrobic przez te pare dni ogolnie bylam do niczego noce nie przespane brzuch pobolewa cos czue ze do 24wrzesnia to a nie wytrzymam


Witamy po wakacjach 🙂
Ale wypoczałaś sobie i wszystko z meżem sie poukładało jak trza??
Udal sie wyjazd?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MamaSandra napisał(a):
A to dobrze, że u większości wszystko ok. A laseczki w szpitalach niech się wstrzymają jeszcze z tymi porodami 😁 Ja chyba ostatnio miałam pierwsze bóle bo tak mnie coś nagle zabolało od krzyża, że ojej 😜 😜 A torby jak narazie to nawet spakowanej nie mam 😜

ja tez nie spakowana jeszcze..bo juz sie mialam pakowac kilka razy ale jakos tak mysle ,ze itak wiekszosc to przed samym wyjazdem ,w samej akcji porod sie popakuje ...ale trza choc czesc juz wsadzic co by bylo mniej pakowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
hej Dziewczynki,dzien dobry 🙂
Ale mialam sen..snila mi sie Asia z Krakowa...ze miala polamane zebra OMG! Poszla do lekarza i sie okazalo ,ze zlamane ...Boze jaki sen,jak na jawie..Mam nadz.ze u Asi wsio oki 🙂
Wiem ,ze miala dzis ktg na 9ta takze czekamy na relacje spokojnie.. 🙂


Wez ja cala noc przez sen ogladalam ogloszenia motoryzacyjne i normalnie mam dosc co przysnelam to mi sie snily kolejne, jak nocka w pracy normalnie hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
mam pytanko - jak przewija się malucha to po oczyszczeniu smaruje się go albo pudruje?

albo smarujesz jakim kremem dla dzieci,albo pudrujesz cieniusienko aby ino .. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂
U mnie dziś pogoda też jakaś taka szara i w sumie mogłoby tak zostać ... zaraz wybieram sie na rynek bo mi się owocki pokończyły a później do sklepu po te wszystkie podkłady i majty dla siebie ...
torby się suszą i jeśli wszystko pójdzie dobrze to dziś nastąpi wielkie pakowanie 😉
wczoraj już porozkładaliśmy z mężusiem wszystkie ciuszki Zosi i wybraliśmy jej zestawy szpitalne- miały być 3 komplety ... ale nie mogliśmy się zdecydować i naszykowaliśmy w sumie 5 🙂
dziewczyny czy ręcznik dla maluszka zabieracie jeden czy więcej?
wogóle to tak patrzę na tą dzisiejszą datę i nie mogę uwierzyć własnym oczom bo dokłądnie za miesiac mam termin 🙂 oby ten czas szybko zleciał...


U nas nie trzeba recznika wiec nie pomoge w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
HEEEE Asiulka właśnie mówili na polsacie w wiadomościach że u nas w szpitalu na porodówce podają gaz rozweelacjący ... co ma działac przeciwbólowo efekt jak po szampanie .... heee to będziemy mordki zacieszc na porodówce.... 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

no cos Ty???to fajnie nie?ponoc jest troszku lepiej po tym,zawsze sie troche odstresujemy 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 ale to juz weeszlo,czy dopiero ma wejsc do naszego szpitala???
trza by poddzwonic i dopytac hehehe 🙂



Podobno jest od miesiąca ... tak mówił Gąsior w TV , kiedys o tym mówili na Dzień dobry TVN , ale jestem zdziwiona ze u nas i w Sulechowie to wprowadzili ... to chyba zamiast tego znieczulenia w kręgosłup heee.... swoja droga to jak po tym czlowiek jest jak by popił to będzie niezła akcja heee jak mi się głupawka włączy heeee 🤪 🤪 🤪 🤪

buahahahaha ale bedziemy wygadywac durnoty 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
HEEEE Asiulka właśnie mówili na polsacie w wiadomościach że u nas w szpitalu na porodówce podają gaz rozweelacjący ... co ma działac przeciwbólowo efekt jak po szampanie .... heee to będziemy mordki zacieszc na porodówce.... 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

no cos Ty???to fajnie nie?ponoc jest troszku lepiej po tym,zawsze sie troche odstresujemy 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 ale to juz weeszlo,czy dopiero ma wejsc do naszego szpitala???
trza by poddzwonic i dopytac hehehe 🙂



Podobno jest od miesiąca ... tak mówił Gąsior w TV , kiedys o tym mówili na Dzień dobry TVN , ale jestem zdziwiona ze u nas i w Sulechowie to wprowadzili ... to chyba zamiast tego znieczulenia w kręgosłup heee.... swoja droga to jak po tym czlowiek jest jak by popił to będzie niezła akcja heee jak mi się głupawka włączy heeee 🤪 🤪 🤪 🤪

buahahahaha ale bedziemy wygadywac durnoty 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


FAJNIE MACIE 🤪 🤪 Ja przy znieczuleniu w kregoslup dostalam tez glupiego w zyłke i bylo wesolo, mieli z emnei niezly ubaw tak smiesznie opowiadalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
u mnie też właśnie wprowadzili gaz rozweselający 🙂 za free 🙂 mama sama sobie dawkuje, nie ma ubocznych efektów 🙂 a poza tym jest też możliwość ZZO, ale tylko wtedy gdy anestezjolog będzie dostępny ale to już odpłatnie. jutro mam szkołę rodzenia więc pewnie dowiem się więcej 🙂
w każdym razie jeśli będzie możliwość to wezmę ZZO (ale to musiałby być łut szczęścia żeby akurat miał dyżur i był jeszcze dostępny przez parę godzin) a jak nie to będę korzystała z tego gazu, szkoda że nie dają próbek wcześniej aby się zorientować jak działa 🙂


No właśnie może juz by sie nam przydało czasem .... heee tak dla relaksu

i nasze chłopiny by trochę odetchnęli 🙂

hahahaha Andrzej mowi ,ze sam sie chetnie przyłaczy 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej melduje sie i ja 🙂
u mnie pogoda jest fajna bo sie troszke ochodzilo a na zakupy jedzeniowe musze sie wybrac boi swiatło w lodówce !!!!!!!!no i musze przejrzec do konca ciuszki co mi mojM przywiózł a jest ich cała waiza i karton 🙂co prawda wczoraj juz troche powybierałam bo nie wszystkie sie nadaja i sporo jest na wyrost 🙂 ale musze je posegregowac i odłożyc te co nie załoze maleństwu zeby mi miejsca w chacie nie zawalały 🙂a jutro chyba jutro jade do kumpeli po reszte ciuszków i juz bede wiuedziala co mam dokupic a co nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
to może nawet Czarnulka się zdecyduje i zrezygnuje ze swoich Hawajów 🙂


hee a może ona juz jest na tym gazie .... na tych swoich Hawajach heee

to byłoby nawet prawdopodobne, może to już uzależnienie, bo coraz mniej do nas zagląda 😮

DOKLADNIE!!!!!!! ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
cześć dziewczyny 🙂
U mnie dziś pogoda też jakaś taka szara i w sumie mogłoby tak zostać ... zaraz wybieram sie na rynek bo mi się owocki pokończyły a później do sklepu po te wszystkie podkłady i majty dla siebie ...
torby się suszą i jeśli wszystko pójdzie dobrze to dziś nastąpi wielkie pakowanie 😉
wczoraj już porozkładaliśmy z mężusiem wszystkie ciuszki Zosi i wybraliśmy jej zestawy szpitalne- miały być 3 komplety ... ale nie mogliśmy się zdecydować i naszykowaliśmy w sumie 5 🙂
dziewczyny czy ręcznik dla maluszka zabieracie jeden czy więcej?
wogóle to tak patrzę na tą dzisiejszą datę i nie mogę uwierzyć własnym oczom bo dokłądnie za miesiac mam termin 🙂 oby ten czas szybko zleciał...

JA BIORE JEDEN dla siebie ,bo u nas nie trzeba dla dzidzi nic brac ,BEZ PRZESADY 😁 😁 😁 a z tymi zestawami tos faktycznie poszalala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
witamy i my 🙂
dzis zrozumialam Was kobitki co to znaczy kłucie w katarzynie 😁 😁 dopiero dzis mnie dopadlo tak jakby maly juz tam "pikowal"do wyjscia 🤨 😜
dzis wizytka wiec zobaczymy co i jak z naszym skarbem
spało mi sie niezle
wczoraj bylismy u znajomych w srodku lasu myslalam ze urodze takie dziury na drodze dojazdowej
ale trzymam sie dzielnie dzis urodzinki mojej siostry ktora pewnie bedzie chrzestna wiec na poczatku mały mial dzis sie uroodzic 😁 😁ale niech jeszcze chwilke poczeka 😎 🙂
najlepszego dla Siski od calej brzuszkowej ekipy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALEX napisał(a):
Cześc dziewczyny, jestem już po weekendzie pełnym wrażeń.
W piątek przyjechali goście, w sobotę cały dzień na d wodą, w niedzielę pojechaliśmy nad morze, masakra tyle ludzi jeszcze nie widziałam, no i wczoraj byam w szpitalu założyc kartę i wyobrazcie sobie, że chcieli mnie już zatrzymac w szpitalu. Podczas KTG miałam dwa skurcze w skali 60, położna musiała to pokazac lekarzowi, ten musiał mnie zbadac i powiedział, że to może byc nawet dzisiaj, chciał żebym została ale ja niechciałam, powiedziałam, że przyjade w razie w. Dziewczyny ja jestem już tykająca bomba, a takich skurczy miałam wczoraj 6 czy 7. W nocy tak mnie mleko zalało, że myślałam, że wtanę i założę stanikz wkładkami, szok.
Nienadrobię was, proszę mi tylko powiedziec czy któraś z nas się rozpakowała.
poki co wszystkie w dwupaku 🙂
Monis trzymaj sie dzielnie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej Dziewczynki,dzien dobry 🙂
Ale mialam sen..snila mi sie Asia z Krakowa...ze miala polamane zebra OMG! Poszla do lekarza i sie okazalo ,ze zlamane ...Boze jaki sen,jak na jawie..Mam nadz.ze u Asi wsio oki 🙂
Wiem ,ze miala dzis ktg na 9ta takze czekamy na relacje spokojnie.. 🙂


Wez ja cala noc przez sen ogladalam ogloszenia motoryzacyjne i normalnie mam dosc co przysnelam to mi sie snily kolejne, jak nocka w pracy normalnie hehehe
buahahahha 🙂
a potem mi sie snilo ,ze bylam w szkole i mial byc wf i ja jak zwykle niedysponowana bylam ,a nikt mnie nie rozumial,ze ja w pologu jestem i nie moge cwiczyc...zreszta nawet stroju nie mialam 😁 😁 😁 😁
a to chyba przez to ze przezywam szkole mojej corci...masakra..Andru pojechal po ksiazki dla Myszy 🙂
i cala noc snilam o takich durnotach ,ze glowa mala 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
a Ty tam Kochana przegladaj na wszystkie str..moj brat jak ostatnio zmienial samochod,to tez bardzo przezywali te "rozląke " hahahha ..ja tam sie dziwilam,ale jak widac mozna sie zzyc z machiną 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Hej melduje sie i ja 🙂
u mnie pogoda jest fajna bo sie troszke ochodzilo a na zakupy jedzeniowe musze sie wybrac boi swiatło w lodówce !!!!!!!!no i musze przejrzec do konca ciuszki co mi mojM przywiózł a jest ich cała waiza i karton 🙂co prawda wczoraj juz troche powybierałam bo nie wszystkie sie nadaja i sporo jest na wyrost 🙂 ale musze je posegregowac i odłożyc te co nie załoze maleństwu zeby mi miejsca w chacie nie zawalały 🙂a jutro chyba jutro jade do kumpeli po reszte ciuszków i juz bede wiuedziala co mam dokupic a co nie 🙂

wkoncu Ci Dorcia ruszylo sie 🙂 fajnie,bedziesz sobie macac ,przekladac i cudowac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
dzisiaj dla odmiany ja jestem niewyspana 😞 Całą noc bolał mnie brzuszek. Nie wiem czy to jakieś skurcze czy po prostu bóle, ale dobrze,że na 12.45 idę do lekarza to sprawdzimy czy jest się czym martwić.
Zocha jeden ręcznik w zupełności wystarczy - tak myślę.
Marta - mam nadzieję, że wyjazd dobrze zrobił Waszej rodzince i sytuacja jest już wyklarowana 😉

Powodzenia na wizytach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
hejka 🙂
dzisiaj dla odmiany ja jestem niewyspana 😞 Całą noc bolał mnie brzuszek. Nie wiem czy to jakieś skurcze czy po prostu bóle, ale dobrze,że na 12.45 idę do lekarza to sprawdzimy czy jest się czym martwić.
Zocha jeden ręcznik w zupełności wystarczy - tak myślę.
Marta - mam nadzieję, że wyjazd dobrze zrobił Waszej rodzince i sytuacja jest już wyklarowana 😉

Powodzenia na wizytach

oj Smerfeta ,Ty tu nie swiruj nam Kochana..jeszcze macie czas ....daj nam znac po wizytce i trzymaj sie dzielnie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...