Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale pospałyśmy z Emilką ☺️

NAJ NAJ NAJLEPSZEGO DLA ASIULKI I KOCURA !! 😘 😘

Co do porodu..to ja sie nic a nic nie boje..moja Siostra teraz drugi raz w ciąży i panikuje 😁 ciągle sapie i stęka\"jak ja go wytrzymam\" 😁 😁 Może to taka różnica,że ja nie wiem jaki to ból 😁 A On a 6 lat temu sie męczyła,bo miała wywoływany była po terminie..

Emilka tak buszowała i sie przewalała z prawej na lewą strone,że aż czkawki dostała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leer napisał(a):
dokładnie aniulka wystarczy zmienic podejście i od razu swiat wydaje sie piękniejszy 🙂
a ja juz nie moge doczekać sie porodu..
no nic kutwa nie działa..
ani seks , ani schody ani sprzatanie nawet meble przenosiłam małej do innego pokoju bo zachciało mi sie wczoraj w sypialni grzejnik malowac..
no nic kutwa. 😠
aa musze wam powiedzieć że mam okropne bóle krzyżowe normalnie daja czadu w nocy zwłaszcza .. mam nadzieje że przy porodzie tak nioe bedzie bo umrę chyba. 😮
tez Ci tak mala daje po zebrach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,
ja sie witam po calym weekendzie pracowitym 😁 😁 stwierdzilismy z mezem, ze nie wiadomo kiedy nasz synek do nas zawita i postanowilismy caly ten dlugi weekend dla siebie przeznaczyc 🙂 i spedzilismy go w lozu 😁 🤪
odnosnie boli podbrzusza jak na okres, ja ostatnio zaczelam miec takie wlasnie.. strasznie kluje i ciagnie mnie w dol 🥴 ale do gina juz w czwartek ide, wiec uff.
dzisiaj do kina idziemy z mężem 🙂 🙂
a tak to coooraz blizej dziewczyny! 🙂 aha i zabieram sie za nadrabianie weekendu na brzuszku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Ja Wam powiem, że zawsze na samą myśl o ciąży najbardziej bałam się porodu...jak okazało się, że będzie dzidzia ja w ryk,bo urodzić będzie trzeba!!!!!!!!!
A teraz im bliżej tym jakoś mniej się boję,właściwie całkiem się bać przestałam 🙂


no ja tez sie bardzo balam 🙂 ale teraz te 9 miesiecy sie przydalo, zeby sie po 1 oswoic z ta mysla po 2 wyczekiwac juz na ten porod 😁 no i po prostu mysle, ze to tez kwestia swiadomosci, ze przeciez jakos te dzieci musza wyjsc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super czarnulko czekamy na Ciebie!

ja tez składam życzonka dla naszej asiulki i jej kocurka!! 🤪

madziu moja nadia prawie wcale sie juz nie rusza, jedyne co to wypycha mi z prawej strony rączkę i nóżkę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski info od Agi Czarnej!!!!!!!!!!!!!

Wychodzi do domu, wody wzrosły do 9,5 ,ale musi leżeć cały czas,bo inaczej szpital do porodu. Tak czy owak lepiej leżeć w domu 🙂


A Niech wraca!!!!wystarczy już tego leniuchowania heheh może do Nas częściej będzie zaglądała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski info od Agi Czarnej!!!!!!!!!!!!!

Wychodzi do domu, wody wzrosły do 9,5 ,ale musi leżeć cały czas,bo inaczej szpital do porodu. Tak czy owak lepiej leżeć w domu 🙂

To pewnie szczęśliwa 🙂 Super że wszystko jest juz ok !


Leginsik ... śliczna foteczka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski info od Agi Czarnej!!!!!!!!!!!!!

Wychodzi do domu, wody wzrosły do 9,5 ,ale musi leżeć cały czas,bo inaczej szpital do porodu. Tak czy owak lepiej leżeć w domu 🙂

To pewnie szczęśliwa 🙂 Super że wszystko jest juz ok !


Leginsik ... śliczna foteczka....

mojego autorstwa ☺️ dziekuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
super czarnulko czekamy na Ciebie!

ja tez składam życzonka dla naszej asiulki i jej kocurka!! 🤪

madziu moja nadia prawie wcale sie juz nie rusza, jedyne co to wypycha mi z prawej strony rączkę i nóżkę .


Leer a powiedz jeśli akcji nie będzie do 40 tyg ??? to co wtedy???? idziesz na wizyte do swojego gina jeszcze????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupki dla siebie tez juz mam prawie wszystkie zrobione 🙂 kupilam sobie szlafrok różowy w kwiatki heh 🙂 pizame rozowa w biale kropki spodnie+ bluzka,koszule z kroliczkami siwo-zolta 🙂 kapcie rozowe w kwiatki 🙂 dwa reczniki jeden duzy niebieski i jeden maly zolty 🙂 dla malej wyprawke ze szpitala sweterek bialy polspiochy biale i czapeczke biala 🙂 teraz tylko mi zostaly do kupienia staniki majtki ten krem na sutki i pewnie kilka duperelek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiula wszystkiego najlepszego

Leginsik super fotka, też se taką pucne

Wracając do tematu porodu polozna w SR mowila ze jak sie przyjedzie z odpowiednim podejsciem duzo latwiej sie rodzi. Jak laska przyjedzie skitrana bedzie jej bardzo ciezko, lepiej odpowiednio do tego podejsc. Cwicze to jak mysle o cc!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer!!! nie lataj po schodach, bo to nic nie daje!!! Mój ginekolog strasznie się z tego nabijał, że ludzie w to wierzą. Mówił, że kobieta tylko się zmęczy, a to bardzo szkodzi dzidzi, bo przez to mniej krwi dopływa do maleństwa przez łożysko i to może mieć złe skutki. Tak samo mówił o myciu okien i wieszaniu firan, że to zabobon!!! 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak poza tym to nic mi się nie chce...jestem u teściów,jest tu 3 siostrzeńców Tomka (10 lat,9 lat,7 lat),fajne chłopaki,ale głośne jak cholera!!!!!! Do tego Maję głaskać chcą bez przerwy,a ona się boi ucieka! No ale nic, muszę do czwartku się tu przemęczyć z nimi jakoś,bo w czwartek jeden samochód ma być już gotowy i w końcu pojedziemy do siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinka wizyte mam w czwartek u gina .
aniulka nabijałam sie z tych schodów , my mieszkamy po prostu na 4 pietrze dlatego tak napisałam 😁
wyjdzie jak bedzie chciała w koncu sie doczekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...