Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ide Kubiie pazury odszorowac po wojażach działkowych 🙂


eheeheheeheeh no tak bo jutro do szkoły 🙂 A pod paznokciami żałoba po wakacjach 🙂 🙂 🙂

hehehe no pieknie to ujelas ..moja Zaba tez zaraz do wymoczenia ,a mama uplecie Jej warkoczyki co by puchate kiteczki dwie miala na jutro 😎


Kurcze, ja gdyby nie Gabi też bym jutro gnała do szkoły....ale by mi się nie chciało!!!!!!!!!!!!! już to czuję 🙂

nauczyciele i tak mają lepiej, bo i ferie i wakacje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga pisala ,ze Antos spi po upojnym posilku ,wtulony w Mame ,jest cudowny ,pyzaty i wynagradza zle wspomnienia cc ..sciska nas


ale słodko 🙂 🙂 🙂 🙂


zazdroszczę.. 😘

ja liczę że moze 5 września zdejmą mi krążek i moze też się coś ruszy bo jestem coraz bardziej niecierpliwa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ide Kubiie pazury odszorowac po wojażach działkowych 🙂


eheeheheeheeh no tak bo jutro do szkoły 🙂 A pod paznokciami żałoba po wakacjach 🙂 🙂 🙂

hehehe no pieknie to ujelas ..moja Zaba tez zaraz do wymoczenia ,a mama uplecie Jej warkoczyki co by puchate kiteczki dwie miala na jutro 😎


Kurcze, ja gdyby nie Gabi też bym jutro gnała do szkoły....ale by mi się nie chciało!!!!!!!!!!!!! już to czuję 🙂

nauczyciele i tak mają lepiej, bo i ferie i wakacje...

Co racja to racja, nie zamieniłabym tego zawodu na nic innego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga pisala ,ze Antos spi po upojnym posilku ,wtulony w Mame ,jest cudowny ,pyzaty i wynagradza zle wspomnienia cc ..sciska nas
Ucałuj ją od Nas 🙂Ale jej zazdroszczę...ale nic każda z nas się doczeka swojego Szkrabika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga pisala ,ze Antos spi po upojnym posilku ,wtulony w Mame ,jest cudowny ,pyzaty i wynagradza zle wspomnienia cc ..sciska nas
Ucałuj ją od Nas 🙂Ale jej zazdroszczę...ale nic każda z nas się doczeka swojego Szkrabika 🙂

racja, ale jak dla mnie to jest jakieś takie surrealistyczne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga pisala ,ze Antos spi po upojnym posilku ,wtulony w Mame ,jest cudowny ,pyzaty i wynagradza zle wspomnienia cc ..sciska nas
Ucałuj ją od Nas 🙂Ale jej zazdroszczę...ale nic każda z nas się doczeka swojego Szkrabika 🙂

racja, ale jak dla mnie to jest jakieś takie surrealistyczne...

Dla mnie też....jakieś takie nierealne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Agamu napisał(a):
kamiska napisał(a):
hallo czy ktos poratuje wiadomosciami ?? 😜 😎

Ja poratuję, otóż Aga rodzić ma dzisiaj....nic więcej nie wiemy 🙂 🙂 🙂


aha takze czekamy
i rozumiem ze zadna nowa nierozpakowana?? 😎 😎 🙂


Katarzyny zwarte i nie puszczają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Agamu napisał(a):
kamiska napisał(a):
hallo czy ktos poratuje wiadomosciami ?? 😜 😎

Ja poratuję, otóż Aga rodzić ma dzisiaj....nic więcej nie wiemy 🙂 🙂 🙂


aha takze czekamy
i rozumiem ze zadna nowa nierozpakowana?? 😎 😎 🙂

na razie wszytkie w dwupakach...Iza rybka chyba jutro urodzi,bo ma mało wód i chyba będą jej wywoływać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, które mają już starsze dzieci, wiem, że jestem głupia, ale mam wyrzuty sumienia względem mojego starszego synka, że pójdzie w odstawkę co bym niechciała, żeby tak się stało, ale widzę jak jest u innych i tak się dzieje niestety, ale pierwsze idzie w odstawke i rodzice wiecej uwagi i miłosci poswięcają już najmłodszemu, a może tak ma byc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALEX napisał(a):
Dziewczyny, które mają już starsze dzieci, wiem, że jestem głupia, ale mam wyrzuty sumienia względem mojego starszego synka, że pójdzie w odstawkę co bym niechciała, żeby tak się stało, ale widzę jak jest u innych i tak się dzieje niestety, ale pierwsze idzie w odstawke i rodzice wiecej uwagi i miłosci poswięcają już najmłodszemu, a może tak ma byc?
mysle ,ze nie mozemy na to pozwolic od samego poczatku..wiadomo,ze mimochodem wiecej absorbacji bedzie nas pochlanialo Malenstwo,jednak musimy sie kontrolowac,zeby nie zaniedbac relacji ze starszym bąblem ...mysle,ze jak "dopuścimy"starsze dziecie do malucha i pozwolimy cos niecos pomoc sobie przy,np.pielegnacji oseska to bedzie git! 🙂Tak mi sie wydaje,bo sama bylam roznicowanym dziecięciem i nie chce aby moje ktorekolwiek czulo odtracenie w jakikolwiek sposob i bede sie starac z calych sil...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Dziewczyny, które mają już starsze dzieci, wiem, że jestem głupia, ale mam wyrzuty sumienia względem mojego starszego synka, że pójdzie w odstawkę co bym niechciała, żeby tak się stało, ale widzę jak jest u innych i tak się dzieje niestety, ale pierwsze idzie w odstawke i rodzice wiecej uwagi i miłosci poswięcają już najmłodszemu, a może tak ma byc?
mysle ,ze nie mozemy na to pozwolic od samego poczatku..wiadomo,ze mimochodem wiecej absorbacji bedzie nas pochlanialo Malenstwo,jednak musimy sie kontrolowac,zeby nie zaniedbac relacji ze starszym bąblem ...mysle,ze jak "dopuścimy"starsze dziecie do malucha i pozwolimy cos niecos pomoc sobie przy,np.pielegnacji oseska to bedzie git! 🙂Tak mi sie wydaje,bo sama bylam roznicowanym dziecięciem i nie chce aby moje ktorekolwiek czulo odtracenie w jakikolwiek sposob i bede sie starac z calych sil...


Mi też się tak zdaje, co prawda starszego dziecięcia nie posiadam, ale mam młodszego brata. Jak się urodził miałam 6 lat....i pamiętam że rodzice włączali mnie do pomocy w opiece nad nim 🙂 i nigdy nie poczułam,że mnie kochają mniej ,albo że poświęcają mi mniej uwagi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...