Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Was dziewczyny 🙂 Dołączam się do wrześniowych mam, termin na 17.09. To moja druga ciąża, pierwsze maleństwo straciliśmy w 7 tygodniu...
Teraz mam mdłości, czasem wymioty, lekarz mówi że to dobrze 🙂 Super, że jest nas więcej !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
hej 🙂


Malwina, juz w 13 tc stwierdził Tobie, że Twoj bobo ma ptaszka? to musi być duży pisior skoro go zauwazył 😁 ja mysle ze tym razem dziewczynka, bo zupełnie inaczej nosze ta ciąże, na twarzy pełno wyprysków, opuchnieta jakas jestem.. eh.. brzydka jednym słowem! 😜

no powiem wam że na dobrym sprzęcie na serio było wszystko widać aż sama byłam w szoku,poza tym to na prawdę świetny specjalista podobno.Mam jedno takie zdięcie z USG,z tego właśnie badania że (przy zbliżeniu) że normalnie widać pitoka,dokładnie widać od dołu pupę,dwie nogi,a pomiędzy małego wystającego...... 😜 jak to dojrzałam i zrozumiałam poszczególne elementy zdięcia to jestem pewna że to chlopak.Cieszę się ,będzie mały Franek,takie chcemy imię dla malca 🙂
poza tym to było badanie połączone z testem Papp-a,o którym wcześniej wam pisałam,oraz przeziernością karkową,sprawdzanie budowy płodu,szukaniem kości nosowych itp ,NT u mnie wynosi : 1,63.Ogólnie dzidzia rośnie zdrowo,już nawet fikołki robiła podczas badania,i machała rączkami i nóżkami ( cudownie było to zobaczyć )Ogólnie badanie USG trfało ze 20 minut,dlatego pewnie wszystko tak dokładnie zobaczył i wszystko mi wytłumaczył.Choć bardzo bałam się tego badania ,czy wszystko będzie ok.Na szczęscie jest i jestem spokojna;-)
Czego wszystkim wam również życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina, cytowanie Ci chyba nie wyszło, bo napisałas sówj tekst i zakończyłaś moim 😁 ale da się zrozumieć 🙂

no to super że dzidzia zdrowa 🙂
co do imienia to jeszcze nie mam pojęcia, z M póki co jakoś nie rozmawiam na ten temat, on sobie jaja robi i chce nazwać bronisława 😜 w poprzedniej ciaży Grzesiek dla niego był Teodorem i nawet przy rejestracji w USC dawonił i się pytał czy ma byc Teodor Grzegorz 😁
Mnie podoba się Daria i Mariusz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, dolaczam do wrzesnioweczek nasz termin to 09/09/11.
Moze ktoras z dziewczyn bedzie rodzic w angli w poblizu newcastle upon tyne ?
byloby fajnie miec tutaj kogos w podobnej sytuacji 😉
Bardzo sie cieszymy z naszego malenstwa mimo ze niezbyt dobrze sie czuje, mdlosci mnie strasznie mecza ale mysle ze juz niedlugo sie skoncza 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc mamuśki...

I mamy znowu nowy tydzień... mróz taki ze hooo a gdzie ta wilosna ??? Dobre pytanie
Tak KASIU wstaw tabelkę bo już nas tak dużo ze ciekawe ile?

Ja dziś idę na wizytę do ginekologa więcc zobaczę dzidzię jestem taka ciekawa ze ojoj....
Miłego dnia ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 daj znać jak było 🙂 ja mam jakoś na początku marca wizytę i już nie mogę się doczekać. na ostatnim USG moja dzidzia wyglądała jak żaba 🙂
Wracając do imienia - wszystkie Darie to super babki ( przynajmniej ja takie znam ), a moja będzie Kaśka na dzień dzisiejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula1983 napisał(a):
karolinecka831 daj znać jak było 🙂 ja mam jakoś na początku marca wizytę i już nie mogę się doczekać. na ostatnim USG moja dzidzia wyglądała jak żaba 🙂
Wracając do imienia - wszystkie Darie to super babki ( przynajmniej ja takie znam ), a moja będzie Kaśka na dzień dzisiejszy 🙂


Kasia to dzisiaj rzadko dawane imię, a szkoda, bo Kaśki sa fajne 🙂

byłam dziś w laboratorium, pobierali mi krew bo robiłam odczyn coombsa. mam grupę 0 rh- i muszę 3 razy w ciągu ciązy sprawdzac te przeciwciała..
oto tabelka:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Ale się zrobił ruch 🤪
Malwina pokaż pisiorka!!! 😁

Denerwuje mnie ta pogoda, temperatura jak z bieguna, a ja taka stęskniona za ciepełkiem...

chętnie,ale nie mam skanera w domku i nie mam nawet jak wam skopiowac tej fotki,jak będę w pracy to to zrobię,może w przyszłym tygodniu;-)
Kasia czy to cos złego jesli maasz grupe krwi 0rh - ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za poparcie Katarzyny 🙂)))
Z tą pogodą to masakra. Ale najlepsze jest to, że my w sobotę mamy ślub i weselicho !!! 😎 tzn. nasz ślub i nasze wesele, więc nie ma opcji, że zimno, ja mam mdłości i nie idziemy 😉 Żeby chociaż był lekki mrozek, tak -1,-2, a nie chlapa ciapa...
Jakbym wiedziała, że tak szybko "zaskoczę" to ślub byłby za rok 🙂 ale strasznie się z dzidzi cieszymy więc przeżyję jakoś, że do ślubu idę gruba, blada, nie popije ani specjalnie nie poskacze 😜 Trzymajcie kciuki za pogodę w sobotę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie dziewczyneczki i ich wrzesniowe fasolki.....Za 2 dni bede w 10 tym tygodniu i czuje sie wspaniale....Spodziewany termin przypada mi na 20 ego wrzesnia, ale wiecie jak to bywa z tymi terminami rzadzko sie sprawdzaja w dziesiatke....Nie mam zadnych negatywnych symptomow....W 6,7 i 8 mym tygodniu pojawily sie poranne mdlosci, ale "zapijalam" to sokiem pomidorowym i zaraz przechodzilo....Brzuszka jeszce nie ma? A powinien? Pytanie tak z innej beczki.....jak zaladowac zdjecie na brzuszku? Nie chce mi wejsc na strone....? Buziaki dziewczyny i trzymajmy sie razem przez nastepne trymestry ..... ☺️ ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula1983 napisał(a):
Dzięki za poparcie Katarzyny 🙂)))
Z tą pogodą to masakra. Ale najlepsze jest to, że my w sobotę mamy ślub i weselicho !!! 😎 tzn. nasz ślub i nasze wesele, więc nie ma opcji, że zimno, ja mam mdłości i nie idziemy 😉 Żeby chociaż był lekki mrozek, tak -1,-2, a nie chlapa ciapa...
Jakbym wiedziała, że tak szybko "zaskoczę" to ślub byłby za rok 🙂 ale strasznie się z dzidzi cieszymy więc przeżyję jakoś, że do ślubu idę gruba, blada, nie popije ani specjalnie nie poskacze 😜 Trzymajcie kciuki za pogodę w sobotę 🙂

No to podwójne gratulacje,z powodu dzidzi i z powodu weselicha;-)Super sprawa,może mniej w ciązy,ale super.Ja przezywałam to 1,5 roku temu,jest co wspominac;-) trzymam kciuki za pogode i za to żebyś sie dobrze czuła;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dolusia napisał(a):
Witam wszystkie dziewczyneczki i ich wrzesniowe fasolki.....Za 2 dni bede w 10 tym tygodniu i czuje sie wspaniale....Spodziewany termin przypada mi na 20 ego wrzesnia, ale wiecie jak to bywa z tymi terminami rzadzko sie sprawdzaja w dziesiatke....Nie mam zadnych negatywnych symptomow....W 6,7 i 8 mym tygodniu pojawily sie poranne mdlosci, ale "zapijalam" to sokiem pomidorowym i zaraz przechodzilo....Brzuszka jeszce nie ma? A powinien? Pytanie tak z innej beczki.....jak zaladowac zdjecie na brzuszku? Nie chce mi wejsc na strone....? Buziaki dziewczyny i trzymajmy sie razem przez nastepne trymestry ..... ☺️ ☺️ 😘


witaj na forum 🙂
moze fotka nie wchodiz bo za duza rozdzielczosc masz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...