Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ostatnie zakretasy tuszem zes i tez uciekam,pojde do kosciola odmowic pokute w dobrej intencji bo ksiadz kazal za narzeczonego 😜 pochodze troche po sklepach i staruszkow moich odwiedze 🙂 Miłego,slonecznego,cieplutkiego dla mam ktore dzisiaj maja usg bezstresowego dnia 🙂 O 17 mam nadzieje bede juz znala płec 🙃 🙃 papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Witajcie mamusie 🙂

My właśnie szukamy mieszkania, masakryczne zajęcie, ceny w Krakowie są z kosmosu i jeszcze te formalności i przeprowadzki, fuj! W trakcie studiów przeprowadzałam się 4 razy i szczerze mówiąc nie jest to moje ulubione zajęcie, ale tym razem zacisnę zęby i z uśmiechem na ustach to zrobię, w końcu to wyprowadzka na swoje (jak już coś w końcu znajdziemy...).



my własnie znależliśmy mieszkanie marzeń po prostu przepiękne ale cena kosmiczna więc zoaczymy jak będzie
ja też na studiach rok w rok przeprowadzki wiem coś o tym ale na swoje to na swoje powodzenia w znalezieniu wymarzonego lokum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
hej 🙂

chyba zostane ostatnia, która nie wie o płci swojego dziecka 😞 też chciałabym już wiedzieć, a usg dpiero za ok miesiąc..

nogi w dupę mi włażą, od 8 rano do 13 myłam okna, ale dałam jakoś rade - nareszcie coś przez nie widać 🙂
U mnie usg bylo na kazdej wizycie, w sumie raz zrobil specjalnie zeby plec zobaczyc, teraz ide na polowkowe po swietach i mam nadzieje ze zostanie cipka, bo tatus oszalal juz ze coreczka ma byc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaczynam czuc dosyc regularnie delikatne ruchy, mysle ze zejdzie jeszcze 3 tygodnie az beda kopniaki ale to mi na razie wystarczy. 29 usg ciekawe czy tez poznam plec bo mama wstrzymuje sie z kolejnymi zakuupami az pozna plec.

tak na rok czasu mam juz wszystko ale mama chce juz kupowac wiesksze na 2 i 3 lata.
kolega leci po swietach sluzbowo do stanow i dalam mu liste aby mi kupil w GAP troche rzeccczy

ide teraz do sklepu a potem jakis obiad musze zrobic sobie bo dzis strasznie glodna jestem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...