Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
chciałabyś chłopca czy dziewczynkę....????

nie mam wygórowanych wymagań chcę żęby maleństwo było zdrowe ale zawsze marzył mi się pierwsze chłopak i też tak myślę że będę miała swojego ukochanego Maksymiliana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliwka juz mi nie pomaga , ale zabacze zaraz na allegro te perfect mama i zamowie.Od wczoraj jestem na forum i ciesze się , ze tak miło mnie przyjełyscie.....CZytam co sobie pisałyscie od wczoraj , tu wszytskiego można sie dowiedziec.
Ktos sie pytał o pieluszki tetrowe ....Co wy o tym myślicie ??????
Jak macie jakies dobry przepis na sałatkę z kurczakiem , to proszę o przepis tylko nie GYROS bo juz mi sie przejadła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lekarz pytał sie czy czuje ruchy,mówie mu ze pukanie przy badaniu sie dziwił ze nie czuje ruchów tak ta mała istotka wywijała 😁 🙂 kwestia teraz dni kiedy poczuje pierwszego kopniaka 🙃 Cieszyłam sie jak głupia do tego monitora 😁

...i byłam w sprawie sukni,bedzie jednak "beza",gorset i spudnica. jest tak skonstruowana ze na prawde nie poszerza. kolor ecru,koronka i cyrkonie-moja wymarzona 🤪

ja sie smaruje caly czas oliwka i nie narzekam,nic mi nie wychodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten z perfect mama też jest dobry ja regularnie dostaje próbki od koleżanki z kosmetycznego i też wydaje mi się że jest fajny...przynajmniej ładnie pachnie i skóra jest taka miękka a zarazem napięta 🙂
poza tym mam z krem do twarzy perfect mama i jest rewelacyjny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiac123 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
chciałabyś chłopca czy dziewczynkę....????

nie mam wygórowanych wymagań chcę żęby maleństwo było zdrowe ale zawsze marzył mi się pierwsze chłopak i też tak myślę że będę miała swojego ukochanego Maksymiliana 🙂

zdrowe to najwazniejsze , ja chyba chciałabym dziewczynke , taka malutką ubrac w sukieneczke , pozniej jak włoski dłuzsze kucyki....Moj mąż to bardzo chciałby chłopaka....Zobaczymy jak bedzie , moze za m-c sie nie odwróci i bedziemy wiedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
asiac123 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
chciałabyś chłopca czy dziewczynkę....????

nie mam wygórowanych wymagań chcę żęby maleństwo było zdrowe ale zawsze marzył mi się pierwsze chłopak i też tak myślę że będę miała swojego ukochanego Maksymiliana 🙂

zdrowe to najwazniejsze , ja chyba chciałabym dziewczynke , taka malutką ubrac w sukieneczke , pozniej jak włoski dłuzsze kucyki....Moj mąż to bardzo chciałby chłopaka....Zobaczymy jak bedzie , moze za m-c sie nie odwróci i bedziemy wiedzieli.


u nas jest na odwrót ja chce chłopca i mam takie przeczucie a mój marzy o dziewczynce
ale najważniejsze żeby zdrowe było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna mam fajny przepis na sałatke z kurczakakiem wędzonym polecam bo jest pyszna
Składniki::
4 kąski piwne /2 nozki kurczaka wędzonego
2 jajka na twardo
kukurydza
2 lub 3 ogórki kiszone(konserwowe)
cebulka marynowana
majonez
makaron z zupek chińskich (ale tylko Vifonu)tzn 2 opakowania makaronu
Przepis:
makaron trzeba zalac wrzatkiem razem z rosolkiem co jest w zupkach i poczekac az nasiąknie
do makaronu wrzucic cebulke ,jajka, pokrojonego w kostke ogóra ,kukurydze i oczywiscie pokrojonego kurczaczka i wszystko wymieszac razem z majonezem.
Mi naprawdę smakuje ta sałtka więc polecam gorąco 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam podobna do Doris5969
piers z kurczaka
kapusta pekiństa
ogorek konserwowy
pomidor
papryka
kukurydza
zupka chinska
kurczaka kroisz na kawalki i smażysz na małym tłuszczu,dajesz do wiekszej misy do tego kapuste kroisz i reszte warzyw według własnego uznania a zalane zupki(z przyprawa) ze srodka wsypujesz do reszty ja jeszcze do tego daje 2 lyzki majozenu i troche pieprzu i cześc gotowe do jedzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
wiecie jaki okropny sen mialam snilo mi sie ze majtki mialam
zakrwawione jak sie obudzilam odrazu je sprawdzilam i naszczescie to byl koszmar

na poczatku ciązy tez miałam takie sny , budzilam sie z płaczem. jak poszłam na pierwsze usg to w ogole sie przestraszylismy , lekarz powiedziała , ze nie wiadomo jak to bedzie ale dzidzia jest bardzo mała i jak tylko bede krwawiła od razu mam do niego przyjsc.Nastepne usg miałam po 4 dniach , nie miałam zadnych krwawien, cały czas wymiotowałam , nic nie mogłam jesc tak sie zdenerwowałam.Jak poszłam do niego po 4 dniach zrobił usg i powiedziała ze wszytsko jest dobrze , że wtedy nie wyczuł akcji serca ale nie chciał nam nic mowic.Od tamtej pory kazda kolejna wizyta to dla mnie taki stres, jak wchodze do gabinetu to cisnienie od razu w góre 155/85 puls 120 ,a jak mierze w domu 120/70 puls 80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie stresuje jutrzejsza wizyta bo zawsze cos ginekologowi sie nie podoba a jak pytam czy nie mam sie martwic to on na to ze on mi obiecac niczego nie moze bo roznie bywa wkurza mnie taka gadka wolalabym co innego uslyszec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...