Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

o temat dla mnie
My będziemy tańczyć przy piosence daro-właśnie Ty.
bez żadnych kursów bez niczego wolnego tak abym brzucha nie zgubiła hihi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
a powiedzcie mi co tanczyliscie a pierwsze tance???
i chodziliscie na jakis kurs bo ja juz sama nie wiem 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢



my tańczyliśmy wielką miłość Krajewskiego 🙂bez kursów

no ja w sumie tez o tym myslalam ale jeszcze o biala suknia komarenki i juz na sawsze z toba duet karo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
letka82 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej mnie też dziś nie było leżakowałam cały dzień zaczęły się u mnie przeraźliwe wzdęcia masakra jakby mi miało brzuch rozsadzić i nie wiem czy to mały naciska na układ pokarmowy czy jaki grom 😠??hmm co myślicie?można coś w ciąży na wzdęcia brac?słyszałyście cos o tym może ?

Mi lekarz polecił espumisan. Jest dla nas bezpieczny 🙂


o to super a powiedz mi bierzesz w razie potrzeby ?? czy jakos codziennie musisz brac?

Biorę wtedy kiedy brzuch mi rozsadza, czyli okazjonalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
o temat dla mnie
My będziemy tańczyć przy piosence daro-właśnie Ty.
bez żadnych kursów bez niczego wolnego tak abym brzucha nie zgubiła hihi 😜

no ja mialam plany kiedys inne ale tez moge stracic brzuszek w wygibasach wiec pozostaje wolny 🙂
a wy co dla rodzicow??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
a dla rodziców to nie wiem bo to dj zapoda coś. ale pewnie jak wszędzie to samo.
cudownych rodziców mam.

kurde ja wlasnie chce tego chyba ominac bo bede wyla jak dziecko ☺️ ☺️ ☺️
a co kupujecie rodzicom??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem z powrotem 🙂 miałam gości 🙃 myślałam że o mnie pozapominają a tu proszę jaka miła niespodzianka 🙃 😉
Karolinka jak fajnie że jutro znów zobaczysz Wojciecha 🙂 też bym chciała najlepiej co drugi dzień oglądać mojego Szkraba 🙃 😁
ja to nawet nie pamiętam co miałam na pierwszy taniec 😮 skleroza niezła hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do znieczulenia to tam gdzie będę rodzić jest bezpłatne tak jak i poród rodzinny 🙂 ale niewiem czy się zdecyduje 😮 jak sobie o szczykawie w moich plecach pomyśle to mi słabo ... chyba że lekarz zadecyduje że mnie znieczulać to nie będę protestować bo ponoć w niektórych przypadkach każa kłuć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
ja pewnie też bede beczeć ale nie przeszkadza mi to.
robimy koszyki ze słodyczami.



ja miałam w moim i męża imieniu składać podziękowania ale nie dałam rady tak mi się ryczeć chciało 🙃 dlatego nas orkiestra wyręczyła a rodzica moim tylko szepłam do ucha że ich kocham i to wystarczyło że ryczeliśmy w trójkę heh ... aż teraz łezka się kręci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z moimi rodzicami mam kontakt raczej bardziej chłody co do wyrażania uczuć, nie pamiętam kiedy mówiłam im że ich kocham i odwrotnie, dlatego trochę niezręcznie będzie ale cóż trzeba to znieść. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie jeszce nie pytalam jak jest u nas ze znieczuleniem ale chyba bym chciala w razie w choc moje psiapsiola strasznie zaluje bo od tamtej pory boli ja i kregoslup i miednica 😞
ale cholera wie czy to z tego tylko ze predzej tego nie miala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
ja z moimi rodzicami mam kontakt raczej bardziej chłody co do wyrażania uczuć, nie pamiętam kiedy mówiłam im że ich kocham i odwrotnie, dlatego trochę niezręcznie będzie ale cóż trzeba to znieść. 🙂


ja też nigdy im nie mówiłam że ich kocham 🙂 przynajmniej nie pamiętam ale wtedy jakoś samo wyszło 😉 i nie żałuje że w formie podziękowania im miłość wyznawałam 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miiirkaaa napisał(a):
ja sie jeszce nie pytalam jak jest u nas ze znieczuleniem ale chyba bym chciala w razie w choc moje psiapsiola strasznie zaluje bo od tamtej pory boli ja i kregoslup i miednica 😞
ale cholera wie czy to z tego tylko ze predzej tego nie miala


moja siostra się za długo zastanawiała jak rodziła czy chcę znieczulenie , a jak już była na skraju wykończenia to było za póżno bo znieczulenie by już nie zadziałało 🤢 ja nie jestem przekonana do znieczulenia ...a okaże się w życiu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miiirkaaa napisał(a):
ja sie jeszce nie pytalam jak jest u nas ze znieczuleniem ale chyba bym chciala w razie w choc moje psiapsiola strasznie zaluje bo od tamtej pory boli ja i kregoslup i miednica 😞
ale cholera wie czy to z tego tylko ze predzej tego nie miala

Podobno po tym ZZO trzeba leżeć 12 godzin plackiem i często zdarzają się po nim migreny... Jeszcze nie wiem czy w szpitalu który wybrałam jest takie znieczulenie, ale chyba jeszcze za wcześnie by rozmawiać o tym z lekarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
A ja miałam walczyka z Nocy i Dni , chodziliśmy na kurs ale 2 lekcje starczyły indywidualne wiec spoko ...kosztowało to 120 zł.


my się na kurs wybieraliśmy rok 🤪 i na tym się skończyło , ale żałuje że nie poćwiczyliśmy przed ślubem bo śmiesznie wyglądaliśmy hehe jakoś przeszło i obyło się bez kursu 😜 ale teraz bym na 10000% poszła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do rodziców to my też mieliśmy utwór cudownych rodziców
A jeśli chodzi o prezent to nie , dawaliśmy takie ładne róże , dla rodzica po kwiatku , a pozniej jak był taniec to ja tanczyłam z tesciem , mój mąż z moją mama , moj tata ze świadkową , a moja tescowa ze świadkiem i tak to u mnie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
A ja miałam walczyka z Nocy i Dni , chodziliśmy na kurs ale 2 lekcje starczyły indywidualne wiec spoko ...kosztowało to 120 zł.


my się na kurs wybieraliśmy rok 🤪 i na tym się skończyło , ale żałuje że nie poćwiczyliśmy przed ślubem bo śmiesznie wyglądaliśmy hehe jakoś przeszło i obyło się bez kursu 😜 ale teraz bym na 10000% poszła


no my juz tez z dobre pol sie wybieramy i jakos dojsc nie umiemy :P 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
miiirkaaa napisał(a):
ja sie jeszce nie pytalam jak jest u nas ze znieczuleniem ale chyba bym chciala w razie w choc moje psiapsiola strasznie zaluje bo od tamtej pory boli ja i kregoslup i miednica 😞
ale cholera wie czy to z tego tylko ze predzej tego nie miala

Podobno po tym ZZO trzeba leżeć 12 godzin plackiem i często zdarzają się po nim migreny... Jeszcze nie wiem czy w szpitalu który wybrałam jest takie znieczulenie, ale chyba jeszcze za wcześnie by rozmawiać o tym z lekarzem.


ja to w sumie słyszałam więcej negatywnych opinii niż pozytywnych 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Co do rodziców to my też mieliśmy utwór cudownych rodziców
A jeśli chodzi o prezent to nie , dawaliśmy takie ładne róże , dla rodzica po kwiatku , a pozniej jak był taniec to ja tanczyłam z tesciem , mój mąż z moją mama , moj tata ze świadkową , a moja tescowa ze świadkiem i tak to u mnie było


chyba najfajniejsza i najbardziej popularna piosenka "cudownych rodziców mam" też taką miałam i w sumie nie byłam na weselu gdzie by ją nie zagrali 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Co do rodziców to my też mieliśmy utwór cudownych rodziców
A jeśli chodzi o prezent to nie , dawaliśmy takie ładne róże , dla rodzica po kwiatku , a pozniej jak był taniec to ja tanczyłam z tesciem , mój mąż z moją mama , moj tata ze świadkową , a moja tescowa ze świadkiem i tak to u mnie było


chyba najfajniejsza i najbardziej popularna piosenka "cudownych rodziców mam" też taką miałam i w sumie nie byłam na weselu gdzie by ją nie zagrali 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Warto iśc na coś takiego dzownisz do takiej szkoły i gościu sie umawia z wami na godzine i muzyke wam da jak nie macie i proste kroki , i jakoś pójdzie a bedziecie się napewno super prezentowac ,
No akurat my nie mieliśmy ochoty tylko się kiwac na parkiecie , dla tego postawiliśmy na konkretne kroki tanca i poszło ok ... i gością sie podobało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...