Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
malwinaaaaa23 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
malwinaaaaa23 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Malwinko ja również gratuluje 🙂 a nawet zazdroszcze ! 🙂



DZIĘKUJE 😉
Narazie to same stresy czy wszystko dobrze czy nie ma zespołu podkradania itd. Na badania trzeba chodzic czesto do gina co 2 tyg co 4 tyg na usg i mozna oszalec a jeszcze sporo czasu mi zostało....

Mamy przekichana ...wszystkie ciaza na wakacje ...


Wszystko jest dobrze!! 🙂 przynajmniej możesz częściej widywać swoje szkraby 🙂 hehe jak to pisałam to moja sie odezwała i kopniaka sprzedała 😁 jakby zazdrosna była heheh 🙂


No to chociaz mnie uspokoaja że czesto trzeba chodzic bo ja to bym najchetniej chodzila co tydzien na usg żeby wiedziec czy wszystko dobrze taka juz jestem panikara...

Moje małe cały czas mnie kopia jak siedze albo leze .... chciały by mnie wykonczyc zebym tylko chodzila i je kołysała...



moje a raczej nasze gratulacje podwójnego szczescia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Laski, cały dzień mnie tu nie było 😠 😠 😠
Zaczęlo sie od tego, że o 8 wyłączyli prąd 😠 😠 😠, a ja mam wszystko na prąd:kuchenkę, czajnik itp . Ani nic ciepłego wypić, ani zjeść. Masakra jakaś. Po czym koło 13 ten prąd włączyli, natomiast do teraz nadal nie miałam neta 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski, cały dzień mnie tu nie było 😠 😠 😠
Zaczęlo sie od tego, że o 8 wyłączyli prąd 😠 😠 😠, a ja mam wszystko na prąd:kuchenkę, czajnik itp . Ani nic ciepłego wypić, ani zjeść. Masakra jakaś. Po czym koło 13 ten prąd włączyli, natomiast do teraz nadal nie miałam neta 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠


ojoj strasznie Cię ostatnio odcinają 😮 co oni wyprawiają z tym prądem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski, cały dzień mnie tu nie było 😠 😠 😠
Zaczęlo sie od tego, że o 8 wyłączyli prąd 😠 😠 😠, a ja mam wszystko na prąd:kuchenkę, czajnik itp . Ani nic ciepłego wypić, ani zjeść. Masakra jakaś. Po czym koło 13 ten prąd włączyli, natomiast do teraz nadal nie miałam neta 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠


Ojjj... No to teraz masz sporo do nadrobienia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski, cały dzień mnie tu nie było 😠 😠 😠
Zaczęlo sie od tego, że o 8 wyłączyli prąd 😠 😠 😠, a ja mam wszystko na prąd:kuchenkę, czajnik itp . Ani nic ciepłego wypić, ani zjeść. Masakra jakaś. Po czym koło 13 ten prąd włączyli, natomiast do teraz nadal nie miałam neta 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠


Przez te awarie to rabat powinni wam dać 😁 i odszkodowanie za to ze na Brzuszek nie miałaś dostępu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
No właśnie ja też gratuluję blizniaczek ... ale fajnie ...


Karolino jak Tobie się zaczyna następny tydzień?


tzn???


od kiedy Ci się zacznie 25 TC , bo ty masz na 15 a ja na 16 termin i tak pytam z ciekawości jak Ci lekarz liczy 🙃 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
A ja jutro mam dokładnie 24 tydzień ... a lekarz mi nie liczy hee tzn na połówkowym tylko wyliczył ze dzidzia jest o tydzien starsza , bo tak pokazywaly te obliczenia na USG , a date mam cały czas na 15 września


mi też przybliżył o tydzień datę porodu po Szkrabiku 🙂 a mi się każdy następny tydzień zaczyna w piątek , np w ten zacznie się niby 25 🙃 pytam bo różnie to mówią jak widać 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
A ja jutro mam dokładnie 24 tydzień ... a lekarz mi nie liczy hee tzn na połówkowym tylko wyliczył ze dzidzia jest o tydzien starsza , bo tak pokazywaly te obliczenia na USG , a date mam cały czas na 15 września


Ale tak w sumie to ja nic nie zmieniałam od poczatku , jak mi powiedział na pierwszej wizycie termin tak mam caly czas , a to ze dzidzi jest starsze to nic , nie przyspieszam tej daty , bo lekarz nic nie sugerował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niedawno do domku wróciłam..mimo,że jestem przeziębiona to wyszłam na chwilke na dwór i wiecie co padam na twarz :| masakra,zero kondycji 🙂 Mała sie ucieszyła,że wyszliśmy bo teraz w nagrode fika mi koziołki w brzuszku 🙂 ide pod prysznic i mykam lulki...

Dobrej nocki Kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Ja niedawno do domku wróciłam..mimo,że jestem przeziębiona to wyszłam na chwilke na dwór i wiecie co padam na twarz :| masakra,zero kondycji 🙂 Mała sie ucieszyła,że wyszliśmy bo teraz w nagrode fika mi koziołki w brzuszku 🙂 ide pod prysznic i mykam lulki...

Dobrej nocki Kochane 😘 😘


kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Mała za to dziś jakoś kiepsko szaleje-ale może gorąco jej jest, bo u nas upał był dziś masakryczny znów. Idę chyba spać, jestem zmęczona tym dzisiejszym dniem...trzymajcie się Kochane, do jutra 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Uciekam laseczki spać 🙂 Spokojnej nocki i do zobaczenia jutro...
Całusie w brzusie


miłej nocki 🙂 😘 uciekam i ja bo jestem zmęczona strasznie 🤢 do juterka 🙂 śpijcie dobrze 😘


kolorowych 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i ja sie klade wiec wszystkim kolorowiutkich senków 😘 😘 😘 😘 😘
kurde znow mnie chyba nei bedzie z 3 dni 😠 😠 😠 😠 mam nadzieje ze tym razem juz nie bedzie 500 stron do nadrobienia 🙂
3-majcie si edziołszki 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miiirkaaa napisał(a):
a powiedzcie mi co tanczyliscie a pierwsze tance???
i chodziliscie na jakis kurs bo ja juz sama nie wiem 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

My nie chodziliśmy na żadne kursy 😜 A utwór Czerwone gitary Słowo Jedyne Ty a dla rodziców mieliśmy cliver dla rodziców taka nie oklepana.
Agata to lipnie Wam numery odwalają z tym pradem inetem ...
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki 🙂 Dzisiaj ja i moj ryś(kotek) mówimy Wam Dzeń Dobry jako pierwsi he he i Olenia bo już szaleje 🙂 Po wizycie u gina wszystko ok, usg nie bylo, a szkoda bo mialam nadzieje ze zobacze jak urosla moja panienka, a mój teść przyszly sie mnie pyta czy z "płodem" wszystko gra, myslalam ze go zjem zywcem i odrazu uswiadomilam ze nie z plodem tylko z dzieckiem, to sie obrazil ze jak to ja mu bede tlumaczyc czy z plodem czy nie z plodem, to mu wytlumaczylam zlosliwie ze albo sie wyraza o moim dziecku jak nalezy albo niech sie w ogole nie odzywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tez juz jestem głodna ja cholercia ale musze lecieć na pobranie krwi
dobrze ze u Ciebie Magda wszystko w porzadku ja mam wizyte jutro i mialam problemy z wynikami zobaczymy co bedzie oby dobrze 🙂
a jesli chodzi o dzieciątko to u mnie tez zdarzały sie gadki typu jak tam wnusia (choc wcale nie wiadomo czy bedzie chłop czy dziewczynka)i to mnie wkurzało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...