Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzien doberek dziewczyny 🙂
Gusia witaj po długiej nieobecności,ale żeś przyszalała z henną, ale to normalne że człowiek zaomotany w ciąży jakby policzyć moje zwałki to ojjjjjj ☺️
Leginsik gratuluje mądrej decyzji co do przeprowadzki, tylko nie przemęczaj się Kochana, mnie to czeka pod koniec sierpnia 😮
Jasna nie przejmuj sie wagą ja mam znowu skokowo jak nic to nic a jak wskoczy to po 2kg, już od zeszlego piątku mam kg na + przed chwilą się ważyłam 😲
Leer fajny avatar 🙂
Ja mam 98cm w pepku i 10.5kg na +. Czytałam w mojej książce o ciąży że ok.5kg ubywa z dzieckiem przy porodzie i ok.5kg w 2mies po porodzie no więc mi chyba dłużej zejdzie niż te 2mies...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Dzien doberek dziewczyny 🙂
Gusia witaj po długiej nieobecności,ale żeś przyszalała z henną, ale to normalne że człowiek zaomotany w ciąży jakby policzyć moje zwałki to ojjjjjj ☺️
Leginsik gratuluje mądrej decyzji co do przeprowadzki, tylko nie przemęczaj się Kochana, mnie to czeka pod koniec sierpnia 😮
Jasna nie przejmuj sie wagą ja mam znowu skokowo jak nic to nic a jak wskoczy to po 2kg, już od zeszlego piątku mam kg na + przed chwilą się ważyłam 😲
Leer fajny avatar 🙂
Ja mam 98cm w pepku i 10.5kg na +. Czytałam w mojej książce o ciąży że ok.5kg ubywa z dzieckiem przy porodzie i ok.5kg w 2mies po porodzie no więc mi chyba dłużej zejdzie niż te 2mies...

Muszę Cię pocieszyć. Ja na drugi dzień po porodzie miałam już 11 kilo mniej (dziecko, wody, łożysko) nazbierało się aż 11 kilosów. Może się też tak zdarzyć, że w parę dni ubędzie Ci wszystko 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
witajcie! ale niebo zachmurzone...
Witaj Gusia po takiej nieobecności, że też takim staruchom chce się jeszcze zaglądać do pipek...
Dziewczyny powodzenia na wizytach, czekamy na relacje 🙂
Marta w ciąży nie można się odchudzać, zresztą dużo o ile pamiętam to nie przytyłaś więc się nie przejmuj! Dzidzia najważniejsza 🙂 jak chce jeść to trzeba jeść 🙂


tak od dwoch miesiecy kg na tydzien tyje i to mnie przeraza a jeszcze 9 tygodni zostalo 😞 przez ostatnie 3 tygodnie podejzewam te 3kg napewno przytylam jak nie wiecej 😞 z 13 kg na plusie naewno mam 😞 a gdzie tutaj 40tydzien 😞

Nie panikuj Kochana..nie masz na to juz wplywu..glodzic sie nie bedziesz przeciez w ciazy.. 🙂Mnie ,np.jak wilczy glod dopadnie raz kiedys to jem wsio naraz ..teraz ciasto i zupke rosolkowata na przemian ☺️ ☺️ ☺️m masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
cześć wszystkim. Wyobraźcie sobie ze dzis po raz pierwszy nie wiem od jak dawna ani razu w nocy nie wstalam siusiu! toc to szok!

bardzo dziekuje za pocieszenia w sprawie obrocenia sie malego, lekarz tez mowil ze czesto ma pacjetki ktore w 32 tyg jeszcze nie maja dzieci odwroconych a na nastepnej wizycie juz tak. Ale cos zaczal ze jak co pozniej bedziemy sie martwic i myslec o cesarce. To mnie przerazilo. Niby w nocy spalam ale caly czas mi sie snilo ze mam cesarke robione. Budzilam sie i sprawdzalam czy moze czuje inny uklad w brzuchu, ale nie czuje go ciagle tak samo. A tym ktorym z was malenstwa sie juz odwrocily chce zadac pytanie: czy czulyscie jak sie odwaracaly?

ja nie czulam jak sie odwracala Myszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
jutro ja wam napisze ile moja mala wazy sama jestem ciekawa 🙂 wiecie co zastanawiam sie nad zmiana imienia malej jakos tak osatnio wstydze sie tego imienia larysa chyba wole jakies " normalne" imie dac heh tylko nie wiem jakie 😞 maz chce laryse ale ja juz nie

o kurcze ,ales teraz wypalila 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co dziewczyny.... Ja chcę karmić piersią. Nie wyobrażam sobie innej opcji, ale będę miała problem, gdy zaczną się zajęcia na uczelni, bo maluch nie zawsze będzie w stanie zostać do mnie dostarczony. Szukałam butelek, które nie spowodują, że mały przestanie ssać pierś. Wiedziałam jakie szukać ale były dosyć drogie, ale znalazłam na Allegro promocję tych właśnie butelek, tzw. zestaw startowy. Polecam. Ja dzisiaj będę go zamawiać, bo nigdzie taniej nie kupię a butelki są rewelacyjne. przesyłam link
http://allegro.pl/zestaw-startowy-tommee-tippee-butelka-smoczek-0bpa-i1726133958.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
cześć wszystkim. Wyobraźcie sobie ze dzis po raz pierwszy nie wiem od jak dawna ani razu w nocy nie wstalam siusiu! toc to szok!

bardzo dziekuje za pocieszenia w sprawie obrocenia sie malego, lekarz tez mowil ze czesto ma pacjetki ktore w 32 tyg jeszcze nie maja dzieci odwroconych a na nastepnej wizycie juz tak. Ale cos zaczal ze jak co pozniej bedziemy sie martwic i myslec o cesarce. To mnie przerazilo. Niby w nocy spalam ale caly czas mi sie snilo ze mam cesarke robione. Budzilam sie i sprawdzalam czy moze czuje inny uklad w brzuchu, ale nie czuje go ciagle tak samo. A tym ktorym z was malenstwa sie juz odwrocily chce zadac pytanie: czy czulyscie jak sie odwaracaly?

ja nie czulam jak sie odwracala Myszka 🙂


Ja nie czułam 😁 Ale też dzidzia się nie chciała obrócić. Gin mi kazała codziennie 20 minut leżeć i rozluźniać mięśnie brzucha i ogólnie być rozluźniona. I wtedy dzidzia się przekręciła. Ogólnie czytałam o tym sposobie i działa on w 97%. Polecam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Dzien doberek dziewczyny 🙂
Gusia witaj po długiej nieobecności,ale żeś przyszalała z henną, ale to normalne że człowiek zaomotany w ciąży jakby policzyć moje zwałki to ojjjjjj ☺️
Leginsik gratuluje mądrej decyzji co do przeprowadzki, tylko nie przemęczaj się Kochana, mnie to czeka pod koniec sierpnia 😮
Jasna nie przejmuj sie wagą ja mam znowu skokowo jak nic to nic a jak wskoczy to po 2kg, już od zeszlego piątku mam kg na + przed chwilą się ważyłam 😲
Leer fajny avatar 🙂
Ja mam 98cm w pepku i 10.5kg na +. Czytałam w mojej książce o ciąży że ok.5kg ubywa z dzieckiem przy porodzie i ok.5kg w 2mies po porodzie no więc mi chyba dłużej zejdzie niż te 2mies...

Muszę Cię pocieszyć. Ja na drugi dzień po porodzie miałam już 11 kilo mniej (dziecko, wody, łożysko) nazbierało się aż 11 kilosów. Może się też tak zdarzyć, że w parę dni ubędzie Ci wszystko 🙂 🙂 🙂

ojjj jak by było błogo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
witajcie! ale niebo zachmurzone...
Witaj Gusia po takiej nieobecności, że też takim staruchom chce się jeszcze zaglądać do pipek...
Dziewczyny powodzenia na wizytach, czekamy na relacje 🙂
Marta w ciąży nie można się odchudzać, zresztą dużo o ile pamiętam to nie przytyłaś więc się nie przejmuj! Dzidzia najważniejsza 🙂 jak chce jeść to trzeba jeść 🙂


tak od dwoch miesiecy kg na tydzien tyje i to mnie przeraza a jeszcze 9 tygodni zostalo 😞 przez ostatnie 3 tygodnie podejzewam te 3kg napewno przytylam jak nie wiecej 😞 z 13 kg na plusie naewno mam 😞 a gdzie tutaj 40tydzien 😞

Nie panikuj Kochana..nie masz na to juz wplywu..glodzic sie nie bedziesz przeciez w ciazy.. 🙂Mnie ,np.jak wilczy glod dopadnie raz kiedys to jem wsio naraz ..teraz ciasto i zupke rosolkowata na przemian ☺️ ☺️ ☺️m masakra

ja wciągnęłam resztę śniadania 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Dziewczyny ależ sobie siarę zrobiłam.... masakra!!!!!!!!!!!
Umyłam się, ubrałam, uczesała...i... postanowiłam zrobić sobie hennę na brwiach. Nałożyłam ją, i miałam czekać 15 minut. Ale tak się zakręciłam w domu, że o brwiach zapomniałam. Ubrałam buty i wyskoczyłam do sklepu. Ludzie tak dziwnie na mnie patrzyli.... ale myślę sobie w duszy to mam. Może jestem w ciąży dlatego się lampią, albo gabaryty się nie podobają..... tylko trochę dziwne mi się wydało, że na twarz mi się lampią...... Przyszłam do domu.... a tam HENNA na brwiach pięknie się zaczerniła i takie skorupy mi się porobiły!!!!!!!!!!!!! Boże prawie jak Graucho Marks wyglądałam!!!!!!!! Popłakałam się ze śmiechu 🙂 🙂 🙂 Pewnie ludzie mieli niezły ubaw. A brwi moje... piękne, czarne... nic tylko one z twarzy wyzierają...hahahahahahaaaa teraz to tylko Domestos na facjatę aby wybielić hahahahahaaaaaaa
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
jutro ja wam napisze ile moja mala wazy sama jestem ciekawa 🙂 wiecie co zastanawiam sie nad zmiana imienia malej jakos tak osatnio wstydze sie tego imienia larysa chyba wole jakies " normalne" imie dac heh tylko nie wiem jakie 😞 maz chce laryse ale ja juz nie

o kurcze ,ales teraz wypalila 😁 😁 😁 😁 😁 😁

no końcówka nieźle brzmi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Leer napisał(a):
wstawiłam wam kilka moich zdjec jakbyście miały ochote zobaczyć 🙂

super te zdjecia ....bardzo ci pasuje brzuszek ....musisz pomyslec o nastepnym hi hi


no wiesz co! :P ☺️ nawet o tym nie myślę hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
Wiecie co dziewczyny.... Ja chcę karmić piersią. Nie wyobrażam sobie innej opcji, ale będę miała problem, gdy zaczną się zajęcia na uczelni, bo maluch nie zawsze będzie w stanie zostać do mnie dostarczony. Szukałam butelek, które nie spowodują, że mały przestanie ssać pierś. Wiedziałam jakie szukać ale były dosyć drogie, ale znalazłam na Allegro promocję tych właśnie butelek, tzw. zestaw startowy. Polecam. Ja dzisiaj będę go zamawiać, bo nigdzie taniej nie kupię a butelki są rewelacyjne. przesyłam link
http://allegro.pl/zestaw-startowy-tommee-tippee-butelka-smoczek-0bpa-i1726133958.html

Gusia też patrzyłam na te butelki, mają pozytywne komentarze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale wy skrobiecie 🙂 szalone 🙂 😁
Gusia dałaś czadu 🙂 ja osobiście gdybym widziała laskę z henną na brwiach to bym jej powiedziała hehe 😜
Martuśka nie przejmuj się wagą Kochana ! najważniejsza dzidzia a nadmierne kg zrzucisz moment 🙂 co do imienia to mi też się wydawało że Tymon to tak inaczej i że może dam na imię inaczej ale za bardzo się przyzwyczailiśmy i nie ma innej opcji jak Tymon 🙂 chyba że mu jajka odlecą 🤪 😜
Karola na prawdę dobrze że pojechałaś w nd do tego szpitala ... i super że Cię wypuszczają 🙂
ja mam w pępku 104cm a ile przed to nie mam pojęcia 🤔
wogóle cały dzień masakrycznie się czuję 😮 słabo mi , jakaś taka rozdygotana jestem 🥴 🤢 non stop leże a zaraz muszę się pomału zbierać 🙂
będę póżniej 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leer napisał(a):
wstawiłam wam kilka moich zdjec jakbyście miały ochote zobaczyć 🙂

super te zdjecia ....bardzo ci pasuje brzuszek ....musisz pomyslec o nastepnym hi hi


no wiesz co! :P ☺️ nawet o tym nie myślę hehe 😜

o matulo 24dni Ci zostały 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...