Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny mam male zmartwienie. Wlasnie wzrocilam od lekarza, z malym wszystko dobrze wazy 2 100, tylko ze to juz32 tydz a on sie jeszcze nie odwrocil glowka w dol. Lekarz mnie pocieszal ze jeszcze jest czas do nastepnej wizyty za dwa tyg mam sie nie martwic, ale to sie latwio mowi. A wasze maluszki juz sie poodwracaly?

lekarz mówi prawdę - jeszcze może się obrócić. jak byłam 2 tyg temu na usg to był odwrócony głowką do dołu, ale lekarz stwierdził że niekoniecznie tak pozostanie, więc się nie zamartwiaj na zapas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny mam male zmartwienie. Wlasnie wzrocilam od lekarza, z malym wszystko dobrze wazy 2 100, tylko ze to juz32 tydz a on sie jeszcze nie odwrocil glowka w dol. Lekarz mnie pocieszal ze jeszcze jest czas do nastepnej wizyty za dwa tyg mam sie nie martwic, ale to sie latwio mowi. A wasze maluszki juz sie poodwracaly?

Ania ja będę mieć usg pod koniec ciąży,bo mój lekarz powiedział że nie ma potrzeby robić teraz wiec nawet nie wiem jak jest ułożony, ale sądząc po jego harcach jeszcze ma miejsce zeby sie odwrocic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny mam male zmartwienie. Wlasnie wzrocilam od lekarza, z malym wszystko dobrze wazy 2 100, tylko ze to juz32 tydz a on sie jeszcze nie odwrocil glowka w dol. Lekarz mnie pocieszal ze jeszcze jest czas do nastepnej wizyty za dwa tyg mam sie nie martwic, ale to sie latwio mowi. A wasze maluszki juz sie poodwracaly?

Ania ja będę mieć usg pod koniec ciąży,bo mój lekarz powiedział że nie ma potrzeby robić teraz wiec nawet nie wiem jak jest ułożony, ale sądząc po jego harcach jeszcze ma miejsce zeby sie odwrocic 🙂



tak samo jak ja, dopiero w 38tyg ciazy USG, i tez nie mam pojecia czy maly jest glowka w dol czy nie.. bo czuje go doslownie WSZEDZIE !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
W koncu doczytałam wszytsko ...i oczywiscie wszytskie spia ,bo jakby inaczej ....no i tyle sie nagadałam....

hehe ja jeszcze nie śpię czekam na wyniki lottka bo 8mln dziś jest 🙂


powodzenia, jak wygrasz, to koniecznie sie z nami musisz podzielic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
W koncu doczytałam wszytsko ...i oczywiscie wszytskie spia ,bo jakby inaczej ....no i tyle sie nagadałam....

hehe ja jeszcze nie śpię czekam na wyniki lottka bo 8mln dziś jest 🙂


powodzenia, jak wygrasz, to koniecznie sie z nami musisz podzielic 😉

Jasne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naszło mnie przy tych imieninach na wspominki... .. dobrze bo przynajmniej nie nakręcam sie za bardzo jutrzejszym USG 🙂

ASIA ZG to i Ciebie chyba zaintersuje: http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=4220 i http://angelokelly.de/index2.php/allgemein/und-jetzt-mal-ein-richtig-schoner-langer-titel-um-zu-schauen-wie-es-aussieht/

jutro w miarę możliwości wpadnę i dam Wam znać jak moje maleństwo. Usg mamy o 11:20 ale później obiecaliśmy soobie jakiś obiad na mieście ( a co! ) a później z teściami sie umówiliśmy w sklepie z wózkami.. trzeba by już zamówić karocę dla Zosi bo czeka sie podobno 4 tygodnie... mam nadzieję że teściowie się już z tego zakupu nie wycofają.... 😉
Słodkich snów śpiochy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny ! 🙂 Normalnie nie mam kiedy z Wami podyskutowac,szalony mam ten tydzień tym bardziej że zaczynamy intensywnie szukac mieszkania,taka decyzja obopólna zapadła wiec tez chciałabym przed pojawieniem sie Haneczki na świecie byc juz na swoim 🙂 🙂
Umówiłam sie na USG 4D we Wrocławiu jutro na 17,nie moge sie doczekac...wzdłuż i w szerz moja myszke zbadaja,bedzie pamiatka na całe zycie 🤪 W sobote zas do wrocka aby kupic już wszystko dla małej 🙂 Mam juz jakies pierwsze zdjecia od znajomego ze ślubu to wrzuce w drugim wątku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja jak zwykle wpadam jak po ogień. Ciągle sobie obiecuję, że będę częściej na Brzuszku a tu lipa.... zawsze coś wypadnie.
W poniedziałek byłam u gina i powiedział, że mam się szykować na cesarkę i żebym przetrwała jeszcze 6 tygodni i będziemy myśleć i porodzie.
A cesarka ma być ze względu na to, że pierwszą miałam cesarkę (cięcie klasyczne) i córka urodziła się duża (4500 i 62 cm) I teraz chyba też zapowiada się powtórka z rozrywki. Ja czuję się jakbym była już na ostatnich nogach.
Teraz zmykam na śniadanko. Do później:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gusia743 napisał(a):
Dzień dobry wszystkim 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja jak zwykle wpadam jak po ogień. Ciągle sobie obiecuję, że będę częściej na Brzuszku a tu lipa.... zawsze coś wypadnie.
W poniedziałek byłam u gina i powiedział, że mam się szykować na cesarkę i żebym przetrwała jeszcze 6 tygodni i będziemy myśleć i porodzie.
A cesarka ma być ze względu na to, że pierwszą miałam cesarkę (cięcie klasyczne) i córka urodziła się duża (4500 i 62 cm) I teraz chyba też zapowiada się powtórka z rozrywki. Ja czuję się jakbym była już na ostatnich nogach.
Teraz zmykam na śniadanko. Do później:*

Gusia fajnie,ze sie odezwalas ,ale Kochana ,why tak rzadko???? 🙂 😜
No a powiedz mi bylas juz na ktg w szpitalu???ile sie czeka i wogole ,bo mam skierowanie od naszego doktorka,ale niewiem w ktorym tyg najlepiej sie umowic telefonicznie..wizyt u doktorka bede miala 19sierpnia ..
daj znac co i jak i jak tam przygotowania i wogole 😘
Ide przyrzadzic sniadanko i po kaweczke 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
dziewczyny mam male zmartwienie. Wlasnie wzrocilam od lekarza, z malym wszystko dobrze wazy 2 100, tylko ze to juz32 tydz a on sie jeszcze nie odwrocil glowka w dol. Lekarz mnie pocieszal ze jeszcze jest czas do nastepnej wizyty za dwa tyg mam sie nie martwic, ale to sie latwio mowi. A wasze maluszki juz sie poodwracaly?


Aniu, mój jest główką w dół od 20 tyg., spryciarz 🙂 Ale ponoć do 36 tyg. jest czas, żeby dzidzia się odwróciła, nie łam się, niektóre odwracają się nawet w ostatniej chwili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny mam male zmartwienie. Wlasnie wzrocilam od lekarza, z malym wszystko dobrze wazy 2 100, tylko ze to juz32 tydz a on sie jeszcze nie odwrocil glowka w dol. Lekarz mnie pocieszal ze jeszcze jest czas do nastepnej wizyty za dwa tyg mam sie nie martwic, ale to sie latwio mowi. A wasze maluszki juz sie poodwracaly?


Aniu, mój jest główką w dół od 20 tyg., spryciarz 🙂 Ale ponoć do 36 tyg. jest czas, żeby dzidzia się odwróciła, nie łam się, niektóre odwracają się nawet w ostatniej chwili.



mój synek ostatnio jeszcze nie był teraz tez nie jest na pewno bo czuje go od prawej do lewej nie kopie w żebra , wiec nie jest jeszcze głową w dół
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
gusia743 napisał(a):
Dzień dobry wszystkim 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja jak zwykle wpadam jak po ogień. Ciągle sobie obiecuję, że będę częściej na Brzuszku a tu lipa.... zawsze coś wypadnie.
W poniedziałek byłam u gina i powiedział, że mam się szykować na cesarkę i żebym przetrwała jeszcze 6 tygodni i będziemy myśleć i porodzie.
A cesarka ma być ze względu na to, że pierwszą miałam cesarkę (cięcie klasyczne) i córka urodziła się duża (4500 i 62 cm) I teraz chyba też zapowiada się powtórka z rozrywki. Ja czuję się jakbym była już na ostatnich nogach.
Teraz zmykam na śniadanko. Do później:*

Gusia fajnie,ze sie odezwalas ,ale Kochana ,why tak rzadko???? 🙂 😜
No a powiedz mi bylas juz na ktg w szpitalu???ile sie czeka i wogole ,bo mam skierowanie od naszego doktorka,ale niewiem w ktorym tyg najlepiej sie umowic telefonicznie..wizyt u doktorka bede miala 19sierpnia ..
daj znac co i jak i jak tam przygotowania i wogole 😘
Ide przyrzadzic sniadanko i po kaweczke 😘


Masz wizytę w moje urodziny 🤪 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...