Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Witam Wszystkie Brzuszki 🙂
Właśnie wróciliśmy od lekarza. Nasz Maluszek rozwija się prawidłowo. Waży już 2029 gram - duży Chłopak! Widzieliśmy go też w 3d. Dumnie zaprezentował siusiaka, ale buzi nie chciał. 😁 On bardzo nie lubi badań i tak bardzo walczył, że gin nie mogła zrobić fotki buźki. Łobuziak będzie miał w albumie zdjęcie siusiora 🙃
W zaleceniach dużo leżenia, mało łażenia, bo brzuszek troszkę twardy... a i oczywiście ograniczyć głaskanie 😠 Jednodniowe soczki z buraka zdziałały cuda, bo morfologia pięknie się podniosłą.
Teraz poczytam co tam u Was... mam nadzieję, że u Karolinki sytuacja ustabilizowana.


super że wszystko ok 😁 faktycznie kawał Urwisa 😁 ajjj już się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty 🙂 wiadomo nie badania podwozia 😜 ale USG 🤪
Dobry i siurak do albumu 🤪 😁

Asia na ktora masz jutro????


dopiero na 17stą ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anczess napisał(a):
ah obrona już dawno o niej zapominałam, teraz w głowie mam oczekiwanie na narodziny maluszka 🙂

co do obrony to obroniłam się na 4 plus, a w jej czasie Wojtuś mnie trochę pokopał 🙂 najważniejsze, że jestem już wykwalifikowanym nauczycielem 😁 szkoda, że pracę w zawodzie mogę rozpocząć dopiero od września przyszłego roku, ale czego się nie robi dla dzieciątaka 😁



no to mamy pedagoga na brzuszku 🙃 gratuluję obrony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny a Czarna w szpitalu jest?

o 16tej miala byc z nami ..ona miala dzis badania 🙂


aaaa no bo czytałam,że któaś napisała,że Czarna w szpitalu jest..i że sytuacja opanowana 😲 i nie skumałam ☺️ także spoko luzzzz ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Witam Wszystkie Brzuszki 🙂
Właśnie wróciliśmy od lekarza. Nasz Maluszek rozwija się prawidłowo. Waży już 2029 gram - duży Chłopak! Widzieliśmy go też w 3d. Dumnie zaprezentował siusiaka, ale buzi nie chciał. 😁 On bardzo nie lubi badań i tak bardzo walczył, że gin nie mogła zrobić fotki buźki. Łobuziak będzie miał w albumie zdjęcie siusiora 🙃
W zaleceniach dużo leżenia, mało łażenia, bo brzuszek troszkę twardy... a i oczywiście ograniczyć głaskanie 😠 Jednodniowe soczki z buraka zdziałały cuda, bo morfologia pięknie się podniosłą.
Teraz poczytam co tam u Was... mam nadzieję, że u Karolinki sytuacja ustabilizowana.


super że wszystko ok 😁 faktycznie kawał Urwisa 😁 ajjj już się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty 🙂 wiadomo nie badania podwozia 😜 ale USG 🤪
Dobry i siurak do albumu 🤪 😁

Asia na ktora masz jutro????


dopiero na 17stą ...

bedziemy trzymac kciuki 🙂i czekac na wiesci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
wspomnienia wróciły 🙂 Asiulka w awatarze nad morzem z małą Szakirą 🙂 pięknie 🙂
Kochana za rok Świnoujście 😜 pamiętaj 🙂

taaaaaak!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 jakze bym zapomniec mogla Myszenko moja!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema laski
Jestesmy juz w domu......Nasza dzidzia waza juz 2180
Jaka jestesm szczesliwa ze wszytsko dobrze z niunka....Podczytam Was troszke ...jak mozecie napiszcie mi co z Karolcia bo sie martwie .....zaraz dodam poprawiona tabelke .....i od razu pisze zeby nie było osoby ktore odezwały sie raz na forum nie sa wpisywane do tabelki bo niewiadomo czy sie jeszcze odezwa czy nie .....tak robiłam za kazdym razem a wpisze i bedzie a pozniej nie wiadomo kto to jest ....bo odezwał sie tylko raz .... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Jestesmy juz w domu......Nasza dzidzia waza juz 2180
Jaka jestesm szczesliwa ze wszytsko dobrze z niunka....Podczytam Was troszke ...jak mozecie napiszcie mi co z Karolcia bo sie martwie .....zaraz dodam poprawiona tabelke .....i od razu pisze zeby nie było osoby ktore odezwały sie raz na forum nie sa wpisywane do tabelki bo niewiadomo czy sie jeszcze odezwa czy nie .....tak robiłam za kazdym razem a wpisze i bedzie a pozniej nie wiadomo kto to jest ....bo odezwał sie tylko raz .... 🙂


Asiula nam pisała wieści od Ciebie 🙂 cieszymy się Twoim szczęściem 🙂 a i Ty to chyba drożdże codziennie podjadasz bo Julia rośnie w tempie expresowym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Witam Wszystkie Brzuszki 🙂
Właśnie wróciliśmy od lekarza. Nasz Maluszek rozwija się prawidłowo. Waży już 2029 gram - duży Chłopak! Widzieliśmy go też w 3d. Dumnie zaprezentował siusiaka, ale buzi nie chciał. 😁 On bardzo nie lubi badań i tak bardzo walczył, że gin nie mogła zrobić fotki buźki. Łobuziak będzie miał w albumie zdjęcie siusiora 🙃
W zaleceniach dużo leżenia, mało łażenia, bo brzuszek troszkę twardy... a i oczywiście ograniczyć głaskanie 😠 Jednodniowe soczki z buraka zdziałały cuda, bo morfologia pięknie się podniosłą.
Teraz poczytam co tam u Was... mam nadzieję, że u Karolinki sytuacja ustabilizowana.


super że wszystko ok 😁 faktycznie kawał Urwisa 😁 ajjj już się nie mogę doczekać jutrzejszej wizyty 🙂 wiadomo nie badania podwozia 😜 ale USG 🤪
Dobry i siurak do albumu 🤪 😁

Asia na ktora masz jutro????


dopiero na 17stą ...

bedziemy trzymac kciuki 🙂i czekac na wiesci


dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Czesc laseczki,

i ja do was dolaczam, podczytalam co naskrobalyscie od wczoraj, i juz jestem na biezaco 🙂
WSZYSTTKIM ANULKOM, WSZYSTKIEGO NAJ NAJ i SAMYCH ROGALOW NA BUZIACZKACH!!!!


jak tam pogoda lepiej coś ? 😮 czy dalej mega skwar ... jak Ty wytrzymujesz na taką pogodę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Czesc laseczki,

i ja do was dolaczam, podczytalam co naskrobalyscie od wczoraj, i juz jestem na biezaco 🙂
WSZYSTTKIM ANULKOM, WSZYSTKIEGO NAJ NAJ i SAMYCH ROGALOW NA BUZIACZKACH!!!!


jak tam pogoda lepiej coś ? 😮 czy dalej mega skwar ... jak Ty wytrzymujesz na taką pogodę ?


Hej Asia,
Wiesz co troszke sie ochlodzilo, za to z piatku na sobote przeszly takie burze z takimi ilosciami opadow, ze nie zanotowano takich opadow od 189 ktoregos roku..
pozalewalo ludziom tak zwane " basement" to cos takiego jak polpiwnice, prad wywalilo u wielu ludzi, woda w sklepach , ulice pozamykane, mozna bylo lodka plynac, ogolnie to nie ciekaweie sie tu dzieje ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

nie mam sił Was narobic bo zmachana jestem jak koń po westernie...

pojechałam zis do moich rodziców autobusem i tramwajem by zrobic przyjemnosc Grzeskowi. I co? zmieczulica totalna, w autobusie przy samych drzwiach stalismy, wszystcy ziwnie sie o mnie usmichali ale tyłka nie podniesli.No i Grzesiek po takie 20 minutowej jeździe był zły i zaczął mi uciekac na miescie. A wiaomo, ja go juz na rce nie wezme no i doczołgałam go jakos do tramwaju. Eh, nigdy wiecej takich przejażdżek, to nie na moje siły...

Słuchajcie, dostałam zaproszenie na bezpłatne badanie cytologiczne dla kobiet w wieku 25-29 lat i nie wiem czy iść teraz czy zostawic sobie tak za pół roku... 😮 chyba zapytam sie mojej gin, bo szkoda byłoby zmarnowac tą bezpłatną wizytę, jak niedugo i tak będą badac mnie pod kątem paciorkowców..
na początku miałam robioną cytologię, wyszedł 1 stopień czystości wiec było ładnie. Poza tym jest tam napisane ze nie mozna stosowac minumum 4 dni prze badaniem zadnych globulek a ja z tym clotrimazolem walcze..
ale ogólnie zaskoczona byłam, że taka akcja jest prowadzona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Jestesmy juz w domu......Nasza dzidzia waza juz 2180
Jaka jestesm szczesliwa ze wszytsko dobrze z niunka....Podczytam Was troszke ...jak mozecie napiszcie mi co z Karolcia bo sie martwie .....zaraz dodam poprawiona tabelke .....i od razu pisze zeby nie było osoby ktore odezwały sie raz na forum nie sa wpisywane do tabelki bo niewiadomo czy sie jeszcze odezwa czy nie .....tak robiłam za kazdym razem a wpisze i bedzie a pozniej nie wiadomo kto to jest ....bo odezwał sie tylko raz .... 🙂

nie Asik ja mam diete hi hi .....

Asiula nam pisała wieści od Ciebie 🙂 cieszymy się Twoim szczęściem 🙂 a i Ty to chyba drożdże codziennie podjadasz bo Julia rośnie w tempie expresowym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...