Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
a tak z innej beczki. Kupujecie jakies specjalne ubranka do Chrztu, typu sukieneczka czy garniturek, czy raczej w normalne biale body bedziecie ubieraac?


u mnie jest tradycja, ze to rodzice chrzestni ubieraja 🙂

fajnie 🙂u mnie takiej tradycji nie ma a szkoda.. 🥴 😜


oszczedna tradycja 😁 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
letka82 napisał(a):
Hej!
Z mojego prasowania dzisiaj nici - pewnie spróbuje jutro 😉 Wróciła moja teściowa, więc musiałyśmy nadrobić plotki, potem zadzwoniła przyjaciółka z zaproszeniem na pierogi, więc ta propozycja wygrała 🙂 A prasowanie nie ucieknie... Uciekam laseczki, trzymajcie się i do zobaczenia wieczorem 🙂


jedzienie vs sprzatanie.. trudny wybor 😉))


następna mi tu z pierogami wyskakuję a ja mam już język przy kolanach na samą myśl o pierogach z borówkami ☺️ muszę się zebrać w kupę i zrobić choćby parę w tym tygodniu..

no bidna Tys juz dawno mowila o nich.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
mnie tam si bardzo takie antenki podobają i zastanawiam się czy u mnie też się pojawi


mi ostatnio siora mojego wyjechała że nie powinien mi wyskoczyć bo mam mieć syna a pępki wychodzą na córki 😮 😮 😮 boshe co za zacofanie .... no comments 🤪 😁 😁 😁 😁

jak mnie wnerwia cos takiego...a najlepsze jest to ze ludki sa swiecie przekonane o swych "prawdach" 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


ja łapię takiego agresora że szok jak mi ktoś pieprzy że łańcuszkiem na szyji obwiązuję dziecku szyję pępowiną 😮 😮 😮 krew mnie chce zalać jak słyszę te zabobony 😠


a ja słyszałam ze ciezarna nie moze byc chrzestna .... bo dziecko chrzczone zabiera zdrowie nienarodzonemu.. czy jakos tak

ja nawet takich bzdur nie powtarzam,,bo juz nerwy lapie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak już są na tapecie chrzciny to się dopytam czy wiecie czy dziecko może mieć np.dwie maki chrzestne? w necie różnie ludzie piszą a tak na prawdę nie znam nikogo kto tak ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
o- jeszcze mi sie przypomnialo. myslalam, ze ci zabobonni mnie zlinczuja jak powiedzialam, ze idziemy do zoo jakos tak na poczatku ciazy. macie pojecie o co moglo chodzic!? 😁


😮 😮 😮 pierwsze słyszę żeby z zoo coś było ? muszę teściowej zapytać 🤪 😁 😁 😁 😁


buhaha spytaj spytaj 😁 😁 bo ja jak ze smiechem pytalam "tak? a o co znowu chodzi?" 😁 to nikt ze strachu przed okropienstwem tej sytuacji nie chcial mi wyjasnic 🤪 😁


ona na pewno będzie wiedziała o co chodzi 🙃 😁 w tej kwestii jest mistrzynią 🤪 😁 😮


ej to ja czekam na relacje 😁 bo od tak dawna juz chce wiedziec, co tez ciekawego mozna wymyslic z zoo 😜

mysle ,ze moze chodzi bardziej o choroby przenoszone przez zwierzaki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Dzień dobry!
Karolinka, leż i nie chojrakuj, słuchaj się pana doktora i trzymaj Wojciecha z całych sił!!! 🙂
Leer, jak Twoje skurcze??

Dziewczyny, wreszcie mamy pozytywną decyzję w sprawie kredytu, rany boskie, ale ciśnienie ze mnie zeszło uffff....Od wczoraj brzuszek mnie
pobolewa jak zmieniam pozycję, mam wrażenie, że rośnie! JEZU JESZCZE?! Mój syn nie zna umiaru 🤪 😁 😁


No to gratulacje!!! to kiedy Wrześniówki mogą wpadać na parapetówe ?? 😁 😁


Tak całkiem ogarnięci to pewnie będziemy pod koniec sierpnia, zapraszam!!! 😁 😁 Ciekawe czy mój mąż zniósłby ze spokojem tyle mogących w każdej chwili urodzić kobiet, hahaha 🤪 🤪 😁


Zapomniałaś dodać TYLE JEDZĄCYCH hehehe 🤪 😁 😁

a co do jedzenia..zgoniłam mojego z wyra niech zrobi imieninowe śniadanko 😁 😁

Wszystkiego najlepszego ANeczko Kochana !!!Zdrowka ,ekspresowego rozwiazania szczesliwego,o czasie ,10pktoww skali Apgar,mleka bezliku i wszystkiego czego sobie wymarzysz nasz malutki Sloniku 🤪 😉 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Aniu -Zocha rowniez wszystkiego najlepszego i wszystkim Anią ,Aneczka Anulką wrzesniowym 😘 😘 😘 😘 😘

🙂 dziękuję 🙂 Ty to masz pamięc normalnie ... jakbyś w ciąży nie była ... 😉

hehheheehehehe z ta pamiecia to coraz gorzej... 😁 😁 😁 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
o- jeszcze mi sie przypomnialo. myslalam, ze ci zabobonni mnie zlinczuja jak powiedzialam, ze idziemy do zoo jakos tak na poczatku ciazy. macie pojecie o co moglo chodzic!? 😁


😮 😮 😮 pierwsze słyszę żeby z zoo coś było ? muszę teściowej zapytać 🤪 😁 😁 😁 😁


buhaha spytaj spytaj 😁 😁 bo ja jak ze smiechem pytalam "tak? a o co znowu chodzi?" 😁 to nikt ze strachu przed okropienstwem tej sytuacji nie chcial mi wyjasnic 🤪 😁


ona na pewno będzie wiedziała o co chodzi 🙃 😁 w tej kwestii jest mistrzynią 🤪 😁 😮


ej to ja czekam na relacje 😁 bo od tak dawna juz chce wiedziec, co tez ciekawego mozna wymyslic z zoo 😜

mysle ,ze moze chodzi bardziej o choroby przenoszone przez zwierzaki...


nie nie, na pewno nie, bo to by bylo racjonalne 😜 a wiedzialam, ze chodzi o jakis zabobon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
a ile z was staralo sie o dziecko a ile zliczylo wpadke? wpadka wiadomo na poczatku trudno sie przyzwyczaic ale pewnie teraz juz sie czlowiek cieszy.. no my sie staralismy. Pracowalismy nad Pawelkiem az 12 m-cy, wpadalam juz w depresje ze ktores z nas nie moze miec dzieci!!!!!


no my 8 miesiecy, ale na koncowce bylam naprawde porzadnie zalamana..
jakos nigdy nie pomyslalam, ze dwudziestojednolatka moze miec problemy i stad pewnie ten dol wielki..

Kamisie tez rodzilam majac 21lat ..niespelna heheh 😜 14tego moje urodziny,a Kami sien urodzila 9tego listopada,czyli 5dni przed moimi urodzinkami-prezent jak cza! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
a tak z innej beczki. Kupujecie jakies specjalne ubranka do Chrztu, typu sukieneczka czy garniturek, czy raczej w normalne biale body bedziecie ubieraac?


u mnie jest tradycja, ze to rodzice chrzestni ubieraja 🙂

fajnie 🙂u mnie takiej tradycji nie ma a szkoda.. 🥴 😜


oszczedna tradycja 😁 😁 😎

tak jest 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki.
U nas było na żywioł tzn. no jak bedzie to będzie 🙂 Zawsze wiedzieliśmy że jak tak konkretnie milibyśmy starać się o dziecko to znajdziemy jakąś wymówkę że jeszcze nie czas itp...no i jeden strzał i poszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achm napisał(a):
to jak już są na tapecie chrzciny to się dopytam czy wiecie czy dziecko może mieć np.dwie maki chrzestne? w necie różnie ludzie piszą a tak na prawdę nie znam nikogo kto tak ma

ja tez nie mam pojecia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
a ile z was staralo sie o dziecko a ile zliczylo wpadke? wpadka wiadomo na poczatku trudno sie przyzwyczaic ale pewnie teraz juz sie czlowiek cieszy.. no my sie staralismy. Pracowalismy nad Pawelkiem az 12 m-cy, wpadalam juz w depresje ze ktores z nas nie moze miec dzieci!!!!!


no my 8 miesiecy, ale na koncowce bylam naprawde porzadnie zalamana..
jakos nigdy nie pomyslalam, ze dwudziestojednolatka moze miec problemy i stad pewnie ten dol wielki..

no ja urodzę jako 22 latka bo pod koniec sierpnia urodzinki mam nadzieję że mała aż tak się nie pospieszy i mój licznik przeskoczy o tą jedną cyferkę 😁
Kamisie tez rodzilam majac 21lat ..niespelna heheh 😜 14tego moje urodziny,a Kami sien urodzila 9tego listopada,czyli 5dni przed moimi urodzinkami-prezent jak cza! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
to jak już są na tapecie chrzciny to się dopytam czy wiecie czy dziecko może mieć np.dwie maki chrzestne? w necie różnie ludzie piszą a tak na prawdę nie znam nikogo kto tak ma

ja tez nie mam pojecia....


no ja tez nikogo nie znam kto ma 2 matki chrzestne 🙂ale może bys w kosciele zapytała księdza??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
to jak już są na tapecie chrzciny to się dopytam czy wiecie czy dziecko może mieć np.dwie maki chrzestne? w necie różnie ludzie piszą a tak na prawdę nie znam nikogo kto tak ma

ja tez nie mam pojecia....


no ja tez nikogo nie znam kto ma 2 matki chrzestne 🙂ale może bys w kosciele zapytała księdza??[/quote

wpadłam na to ale to najwcześniej w niedzielę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Dzień dobry!
Karolinka, leż i nie chojrakuj, słuchaj się pana doktora i trzymaj Wojciecha z całych sił!!! 🙂
Leer, jak Twoje skurcze??

Dziewczyny, wreszcie mamy pozytywną decyzję w sprawie kredytu, rany boskie, ale ciśnienie ze mnie zeszło uffff....Od wczoraj brzuszek mnie
pobolewa jak zmieniam pozycję, mam wrażenie, że rośnie! JEZU JESZCZE?! Mój syn nie zna umiaru 🤪 😁 😁


No to gratulacje!!! to kiedy Wrześniówki mogą wpadać na parapetówe ?? 😁 😁


Tak całkiem ogarnięci to pewnie będziemy pod koniec sierpnia, zapraszam!!! 😁 😁 Ciekawe czy mój mąż zniósłby ze spokojem tyle mogących w każdej chwili urodzić kobiet, hahaha 🤪 🤪 😁


Zapomniałaś dodać TYLE JEDZĄCYCH hehehe 🤪 😁 😁

a co do jedzenia..zgoniłam mojego z wyra niech zrobi imieninowe śniadanko 😁 😁

Wszystkiego najlepszego ANeczko Kochana !!!Zdrowka ,ekspresowego rozwiazania szczesliwego,o czasie ,10pktoww skali Apgar,mleka bezliku i wszystkiego czego sobie wymarzysz nasz malutki Sloniku 🤪 😉 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Aniu -Zocha rowniez wszystkiego najlepszego i wszystkim Anią ,Aneczka Anulką wrzesniowym 😘 😘 😘 😘 😘


Dzięki Bejbe 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szotka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
a ile z was staralo sie o dziecko a ile zliczylo wpadke? wpadka wiadomo na poczatku trudno sie przyzwyczaic ale pewnie teraz juz sie czlowiek cieszy.. no my sie staralismy. Pracowalismy nad Pawelkiem az 12 m-cy, wpadalam juz w depresje ze ktores z nas nie moze miec dzieci!!!!!


no my 8 miesiecy, ale na koncowce bylam naprawde porzadnie zalamana..
jakos nigdy nie pomyslalam, ze dwudziestojednolatka moze miec problemy i stad pewnie ten dol wielki..

no ja urodzę jako 22 latka bo pod koniec sierpnia urodzinki mam nadzieję że mała aż tak się nie pospieszy i mój licznik przeskoczy o tą jedną cyferkę 😁
Kamisie tez rodzilam majac 21lat ..niespelna heheh 😜 14tego moje urodziny,a Kami sien urodzila 9tego listopada,czyli 5dni przed moimi urodzinkami-prezent jak cza! 🤪 🤪

heheh ja juz licznik bym chetnie cofnęła i nie przeskakiwala 😁 😁 😁 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
a ile z was staralo sie o dziecko a ile zliczylo wpadke? wpadka wiadomo na poczatku trudno sie przyzwyczaic ale pewnie teraz juz sie czlowiek cieszy.. no my sie staralismy. Pracowalismy nad Pawelkiem az 12 m-cy, wpadalam juz w depresje ze ktores z nas nie moze miec dzieci!!!!!


no my 8 miesiecy, ale na koncowce bylam naprawde porzadnie zalamana..
jakos nigdy nie pomyslalam, ze dwudziestojednolatka moze miec problemy i stad pewnie ten dol wielki..

no ja urodzę jako 22 latka bo pod koniec sierpnia urodzinki mam nadzieję że mała aż tak się nie pospieszy i mój licznik przeskoczy o tą jedną cyferkę 😁
Kamisie tez rodzilam majac 21lat ..niespelna heheh 😜 14tego moje urodziny,a Kami sien urodzila 9tego listopada,czyli 5dni przed moimi urodzinkami-prezent jak cza! 🤪 🤪


U nas nas 7 letni synek był wielką niespodzianką dla wszystkich a jakie szczescie i jakos nie narzekamy powodzi nam się bardzo dobrze pracujemy mamy dom i wogóle jest super wiadomo poczatki trudne ale my mieliscmy wielka pomoc moich kochanych rodziców bo moja tesciowa zapomniała o nas 1 dzein po ślubie już. 😮 a teraz o córeczke staraliśmy się od 6 miesięcy i udało nam sie 4 stycznia dowiedzielimy sie ze drugi raz zostaniemy rodzicami.syn urodził sie jak miałam 20 lat i teraz wam powiem że dzieci powinny się rodzic w młodych małżęnstwach/parach bo mam siostre10 lat starsza ktora ma 9-lenia córkę i teraz 2-letnia cókę i ona to już jest satroswiecka nie ma tyle fajnych pomysłow co my młode mamy 🙂? 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
szotka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
a ile z was staralo sie o dziecko a ile zliczylo wpadke? wpadka wiadomo na poczatku trudno sie przyzwyczaic ale pewnie teraz juz sie czlowiek cieszy.. no my sie staralismy. Pracowalismy nad Pawelkiem az 12 m-cy, wpadalam juz w depresje ze ktores z nas nie moze miec dzieci!!!!!


no my 8 miesiecy, ale na koncowce bylam naprawde porzadnie zalamana..
jakos nigdy nie pomyslalam, ze dwudziestojednolatka moze miec problemy i stad pewnie ten dol wielki..

no ja urodzę jako 22 latka bo pod koniec sierpnia urodzinki mam nadzieję że mała aż tak się nie pospieszy i mój licznik przeskoczy o tą jedną cyferkę 😁
Kamisie tez rodzilam majac 21lat ..niespelna heheh 😜 14tego moje urodziny,a Kami sien urodzila 9tego listopada,czyli 5dni przed moimi urodzinkami-prezent jak cza! 🤪 🤪


U nas nas 7 letni synek był wielką niespodzianką dla wszystkich a jakie szczescie i jakos nie narzekamy powodzi nam się bardzo dobrze pracujemy mamy dom i wogóle jest super wiadomo poczatki trudne ale my mieliscmy wielka pomoc moich kochanych rodziców bo moja tesciowa zapomniała o nas 1 dzein po ślubie już. 😮 a teraz o córeczke staraliśmy się od 6 miesięcy i udało nam sie 4 stycznia dowiedzielimy sie ze drugi raz zostaniemy rodzicami.syn urodził sie jak miałam 20 lat i teraz wam powiem że dzieci powinny się rodzic w młodych małżęnstwach/parach bo mam siostre10 lat starsza ktora ma 9-lenia córkę i teraz 2-letnia cókę i ona to już jest satroswiecka nie ma tyle fajnych pomysłow co my młode mamy 🙂? 🙂 😜

Pewnie ,ze tak ja tez jestem za mlodym pokoleniem 🤪 🤪 🤪 Kopulujcie i na drugie nie czekajta zbyt dlugo hi hi 😘 😜 lece do kuchni ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
szotka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
a ile z was staralo sie o dziecko a ile zliczylo wpadke? wpadka wiadomo na poczatku trudno sie przyzwyczaic ale pewnie teraz juz sie czlowiek cieszy.. no my sie staralismy. Pracowalismy nad Pawelkiem az 12 m-cy, wpadalam juz w depresje ze ktores z nas nie moze miec dzieci!!!!!


no my 8 miesiecy, ale na koncowce bylam naprawde porzadnie zalamana..
jakos nigdy nie pomyslalam, ze dwudziestojednolatka moze miec problemy i stad pewnie ten dol wielki..

no ja urodzę jako 22 latka bo pod koniec sierpnia urodzinki mam nadzieję że mała aż tak się nie pospieszy i mój licznik przeskoczy o tą jedną cyferkę 😁
Kamisie tez rodzilam majac 21lat ..niespelna heheh 😜 14tego moje urodziny,a Kami sien urodzila 9tego listopada,czyli 5dni przed moimi urodzinkami-prezent jak cza! 🤪 🤪

heheh ja juz licznik bym chetnie cofnęła i nie przeskakiwala 😁 😁 😁 😁 ☺️


😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
my 4 m-chy kombinowaliśmy i wykombinowaliśmy 🤪 😁 🙃 🙃 🙃 ale już w grudniu był ryk jak dostałam okres który na dobrą sprawę nie wyglądał jak okres (może już byłam w ciąży 😜 )


ja listopad i grudzien pamietam jako najwieksze zalamanie. juz nawet testow nie chcialam robic, tak plakalam na te jedna kreske 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
my 4 m-chy kombinowaliśmy i wykombinowaliśmy 🤪 😁 🙃 🙃 🙃 ale już w grudniu był ryk jak dostałam okres który na dobrą sprawę nie wyglądał jak okres (może już byłam w ciąży 😜 )


ja listopad i grudzien pamietam jako najwieksze zalamanie. juz nawet testow nie chcialam robic, tak plakalam na te jedna kreske 😜


ja robiłam 15 stycznia test bo na imprezę szliśmy i chciałam wiedzieć czy mogę jakiegoś drina walnąć 🙂 ale wtedy już wiedziałam na milion % że jestem bo bolały mnie cyce i ogólnie czułam się inaczej . No i wyszło przy pierwszym teście 2 krechy 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...