Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulcia napisał(a):
Witam 😘
Ja też już na nogach..pożarłam tabletke na niedoczynność,czekam 30 min wezme żelazo i kolejne 30 min i sobie cosik zjem...

Mam dziwne kłucia w kaśce..jak Mała sie poruszy to mnie kłuje 😮nie zawsze tak jest,ale jest 😮 Mam nadzieje,że to Mała mi na coś tam naciska i że to nic poważnego 😮 😮

ja tez tak miewam..czuje jak przemyka tam nna dole ..dziwne uczucie.. 🤢
A jadlam ten Blonnik z Biedronki na sniadanie(platki z polecenia Kasi )..zobaczymy jak beda sie mialy ,moze obedzie sie bez lewatywy przed porodem 😉w smaku.... 😮 🤢 🤢 🤢 ale jak beda przemieniac moja materie to bede wic ...Raz kiedys zdarza sie jaki zastoj w kichach ,to bedzie jak znalazl ..sorki za szczegoly ,niektorzy moze jeszcze przed sniadaniem albo w trakcie .. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
hejka! ale puchy...
co sie dziwić jak wszystkie spia..
ja juz po pobieraniu krwi bo miałam skierowanie na jakies badanie wątroby czy cos..

wkoncu do nas wlazlas!!!!! 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
macie też tak ze czasem tak was boli brzuch jakby wam skóry brakowało? noramlnie az oddychac czasem nie moge, jakby maly nie miescil sie.

Co do pepkow, moj wylazl juz z miesiac temu, deneruwje mnie to, nie podoba mi sie taka wystajaca anetnka 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

achm napisał(a):
a tak na marginesie to macie już pępki na wierzchu?zastanawiam się czy mi wyjdzie czy nie?

ja juz mam..na samiutkim poczatku 8miesiaca mi wystrzelil hahaha,a jak sie smieje to juz sterczy jak cza!Moj sie smieje ,ze to wizjer na swiat Oli 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Witajcie Dziewczynki .... nocka mi minela dzis spokojnie bez stresów , spalam po tym Rellanium jak zabita heee wiec fajnie ... narazie u mnie dobrze wiec jestem spokojna ... oczywiście odpoczywam sobie ... Pozdrawiamy w Wojtusiem

to super ,ze sie trzymacie w kupie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
macie też tak ze czasem tak was boli brzuch jakby wam skóry brakowało? noramlnie az oddychac czasem nie moge, jakby maly nie miescil sie.

Co do pepkow, moj wylazl juz z miesiac temu, deneruwje mnie to, nie podoba mi sie taka wystajaca anetnka 🤪 🤪 🤪


a mi się tam podoba 🙂 dumnie się noszę z takim dzyndzlem 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
a tak na marginesie to macie już pępki na wierzchu?zastanawiam się czy mi wyjdzie czy nie?

ja juz mam..na samiutkim poczatku 8miesiaca mi wystrzelil hahaha,a jak sie smieje to juz sterczy jak cza!Moj sie smieje ,ze to wizjer na swiat Oli 😁 😁 😁

Mój mówi, że to guzik od domofonu Nataszki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witam 😘
Ja też już na nogach..pożarłam tabletke na niedoczynność,czekam 30 min wezme żelazo i kolejne 30 min i sobie cosik zjem...

Mam dziwne kłucia w kaśce..jak Mała sie poruszy to mnie kłuje 😮nie zawsze tak jest,ale jest 😮 Mam nadzieje,że to Mała mi na coś tam naciska i że to nic poważnego 😮 😮

ja tez tak miewam..czuje jak przemyka tam nna dole ..dziwne uczucie.. 🤢
A jadlam ten Blonnik z Biedronki na sniadanie(platki z polecenia Kasi )..zobaczymy jak beda sie mialy ,moze obedzie sie bez lewatywy przed porodem 😉w smaku.... 😮 🤢 🤢 🤢 ale jak beda przemieniac moja materie to bede wic ...Raz kiedys zdarza sie jaki zastoj w kichach ,to bedzie jak znalazl ..sorki za szczegoly ,niektorzy moze jeszcze przed sniadaniem albo w trakcie .. ☺️


wlasnie chcialam isc kanapki wciagnac, ale mi przeszlo!!!!!!!!!!!!!!!!!11 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Dzień dobry!
Karolinka, leż i nie chojrakuj, słuchaj się pana doktora i trzymaj Wojciecha z całych sił!!! 🙂
Leer, jak Twoje skurcze??

Dziewczyny, wreszcie mamy pozytywną decyzję w sprawie kredytu, rany boskie, ale ciśnienie ze mnie zeszło uffff....Od wczoraj brzuszek mnie
pobolewa jak zmieniam pozycję, mam wrażenie, że rośnie! JEZU JESZCZE?! Mój syn nie zna umiaru 🤪 😁 😁

Wkoncu!!!!!brawo!!!wiwat!!!gratuleszyn!!! 🤪 😘 😘 😘 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
macie też tak ze czasem tak was boli brzuch jakby wam skóry brakowało? noramlnie az oddychac czasem nie moge, jakby maly nie miescil sie.

Co do pepkow, moj wylazl juz z miesiac temu, deneruwje mnie to, nie podoba mi sie taka wystajaca anetnka 🤪 🤪 🤪


a mi się tam podoba 🙂 dumnie się noszę z takim dzyndzlem 😁 🤪


hej dziewczyny
wlasnie Was nadrobilam 😁 ja tez llubie ten dzyndzel 😁 😁 ale moj wyszedl tylko od gory.. a dol dalej schowany, wiec wyglada to calkiem dziwnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Dzień dobry!
Karolinka, leż i nie chojrakuj, słuchaj się pana doktora i trzymaj Wojciecha z całych sił!!! 🙂
Leer, jak Twoje skurcze??

Dziewczyny, wreszcie mamy pozytywną decyzję w sprawie kredytu, rany boskie, ale ciśnienie ze mnie zeszło uffff....Od wczoraj brzuszek mnie
pobolewa jak zmieniam pozycję, mam wrażenie, że rośnie! JEZU JESZCZE?! Mój syn nie zna umiaru 🤪 😁 😁


No to gratulacje!!! to kiedy Wrześniówki mogą wpadać na parapetówe ?? 😁 😁

juz gardziel suszy.... 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
macie też tak ze czasem tak was boli brzuch jakby wam skóry brakowało? noramlnie az oddychac czasem nie moge, jakby maly nie miescil sie.

Co do pepkow, moj wylazl juz z miesiac temu, deneruwje mnie to, nie podoba mi sie taka wystajaca anetnka 🤪 🤪 🤪


a mi się tam podoba 🙂 dumnie się noszę z takim dzyndzlem 😁 🤪


hej dziewczyny
wlasnie Was nadrobilam 😁 ja tez llubie ten dzyndzel 😁 😁 ale moj wyszedl tylko od gory.. a dol dalej schowany, wiec wyglada to calkiem dziwnie 🤪


ja mam podobnie 😁 taki jakby zadaszony 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
Hej Dziewczyny! Melduję się z kawką 🙂
Karolinkobądź dzielna w tym szpitalu, oby szybko zleciało i jutro Cię wypuścili do domku 🙂
A tak apropo badań- wiecie, że miedzy 35-38 tyg. trzeba zrobic test na paciorkowca? nie pamiętam czy była już o tym mowa na forum ale tak mi sie przypomniało. Jak się nie ma wyników to później dziecku robia jakieś zastrzyki o ile pamiętam 🤔

mowa byla ,ale to lekarz powinien skierowac ..???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
macie też tak ze czasem tak was boli brzuch jakby wam skóry brakowało? noramlnie az oddychac czasem nie moge, jakby maly nie miescil sie.

Co do pepkow, moj wylazl juz z miesiac temu, deneruwje mnie to, nie podoba mi sie taka wystajaca anetnka 🤪 🤪 🤪


a mi się tam podoba 🙂 dumnie się noszę z takim dzyndzlem 😁 🤪


hej dziewczyny
wlasnie Was nadrobilam 😁 ja tez llubie ten dzyndzel 😁 😁 ale moj wyszedl tylko od gory.. a dol dalej schowany, wiec wyglada to calkiem dziwnie 🤪


ja mam podobnie 😁 taki jakby zadaszony 🤪 😁 😁 😁 😁


hahaha 😁 😁 😁 😁 dokladnie! braklo mi porownania 🤪 a jak lezycie to tez jest wklesly? bo u mnie jak leze jest bardziej wklesly niz byl przed ciaza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
moja Mała od wczoraj jakaś mało ruchliwa 🤢 wcześniej mi brzuch rozciągała na wszystkie strony a teraz coś tam się pokula delikatnie i tyle. Wiem, że nie ma co się schizować ale i tak jakiś niepokój sie wkrada 🤨

moja tez tak raz kiedys ma 🙂raz wojuje caly Bozy dzien ,a niekiedy kilka dni cisza(delikatnie ruszy zadek i tyle) 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Hej Dziewczyny! Melduję się z kawką 🙂
Karolinkobądź dzielna w tym szpitalu, oby szybko zleciało i jutro Cię wypuścili do domku 🙂
A tak apropo badań- wiecie, że miedzy 35-38 tyg. trzeba zrobic test na paciorkowca? nie pamiętam czy była już o tym mowa na forum ale tak mi sie przypomniało. Jak się nie ma wyników to później dziecku robia jakieś zastrzyki o ile pamiętam 🤔


Kochana to jest właśnie to GBS 🙂 ja mam w karcie napisane od 35-37 tyg 🙂

ale Ty madra jestes..ja bym na to nie wpadla .. 😮 😮 😮 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Dzień dobry!
Karolinka, leż i nie chojrakuj, słuchaj się pana doktora i trzymaj Wojciecha z całych sił!!! 🙂
Leer, jak Twoje skurcze??

Dziewczyny, wreszcie mamy pozytywną decyzję w sprawie kredytu, rany boskie, ale ciśnienie ze mnie zeszło uffff....Od wczoraj brzuszek mnie
pobolewa jak zmieniam pozycję, mam wrażenie, że rośnie! JEZU JESZCZE?! Mój syn nie zna umiaru 🤪 😁 😁


No to gratulacje!!! to kiedy Wrześniówki mogą wpadać na parapetówe ?? 😁 😁


Tak całkiem ogarnięci to pewnie będziemy pod koniec sierpnia, zapraszam!!! 😁 😁 Ciekawe czy mój mąż zniósłby ze spokojem tyle mogących w każdej chwili urodzić kobiet, hahaha 🤪 🤪 😁

wywiezli by Ci chlopa w kaftanie...lepiej poczekajmy ...wpadniemy z dzieciaczkami !!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
moja Mała od wczoraj jakaś mało ruchliwa 🤢 wcześniej mi brzuch rozciągała na wszystkie strony a teraz coś tam się pokula delikatnie i tyle. Wiem, że nie ma co się schizować ale i tak jakiś niepokój sie wkrada 🤨

moja tez tak raz kiedys ma 🙂raz wojuje caly Bozy dzien ,a niekiedy kilka dni cisza(delikatnie ruszy zadek i tyle) 😁 😁 😁


ja bym chyba ze stresu oszalala jakby byl malo ruchliwy.. on spi moze z 1h w ciagu dnia (albo m bardzo niespokojne sny 😜) 😁 wiec przyzwyczajona jestem do walki z moimi narzadami i bym sie zestresowala jakby spal dluzej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
macie też tak ze czasem tak was boli brzuch jakby wam skóry brakowało? noramlnie az oddychac czasem nie moge, jakby maly nie miescil sie.

Co do pepkow, moj wylazl juz z miesiac temu, deneruwje mnie to, nie podoba mi sie taka wystajaca anetnka 🤪 🤪 🤪


a mi się tam podoba 🙂 dumnie się noszę z takim dzyndzlem 😁 🤪


hej dziewczyny
wlasnie Was nadrobilam 😁 ja tez llubie ten dzyndzel 😁 😁 ale moj wyszedl tylko od gory.. a dol dalej schowany, wiec wyglada to calkiem dziwnie 🤪


ja mam podobnie 😁 taki jakby zadaszony 🤪 😁 😁 😁 😁


hahaha 😁 😁 😁 😁 dokladnie! braklo mi porownania 🤪 a jak lezycie to tez jest wklesly? bo u mnie jak leze jest bardziej wklesly niz byl przed ciaza 😜


no w zależności od ułożenia Tymona to mi się nie zły rów robi czasami jak leżę na wznak 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Dzień dobry!
Karolinka, leż i nie chojrakuj, słuchaj się pana doktora i trzymaj Wojciecha z całych sił!!! 🙂
Leer, jak Twoje skurcze??

Dziewczyny, wreszcie mamy pozytywną decyzję w sprawie kredytu, rany boskie, ale ciśnienie ze mnie zeszło uffff....Od wczoraj brzuszek mnie
pobolewa jak zmieniam pozycję, mam wrażenie, że rośnie! JEZU JESZCZE?! Mój syn nie zna umiaru 🤪 😁 😁


No to gratulacje!!! to kiedy Wrześniówki mogą wpadać na parapetówe ?? 😁 😁


Tak całkiem ogarnięci to pewnie będziemy pod koniec sierpnia, zapraszam!!! 😁 😁 Ciekawe czy mój mąż zniósłby ze spokojem tyle mogących w każdej chwili urodzić kobiet, hahaha 🤪 🤪 😁


Zapomniałaś dodać TYLE JEDZĄCYCH hehehe 🤪 😁 😁

a co do jedzenia..zgoniłam mojego z wyra niech zrobi imieninowe śniadanko 😁 😁

Wszystkiego najlepszego ANeczko Kochana !!!Zdrowka ,ekspresowego rozwiazania szczesliwego,o czasie ,10pktoww skali Apgar,mleka bezliku i wszystkiego czego sobie wymarzysz nasz malutki Sloniku 🤪 😉 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Aniu -Zocha rowniez wszystkiego najlepszego i wszystkim Anią ,Aneczka Anulką wrzesniowym 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w ogole to nie wiem czy Wam pisalam, ale wrocilam z wizyty u tego neurologa i dostalam chyba najbardziej niekonkretne skierowanie w zyciu 😮 mniej wiecej to idzie tak: to co pani ma nie jest bezwzglednie wskazaniem do CC ale jednakze jesli dalej to pani bedzie miec przed porodem to radzilbym rozwazyc te opcje (CC)" 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
a ja jak leze na boku czazem czuje jak z boku brzucha raczkami albo nozkami rusza, takie delikatne uderzanie o skore. swietne tj.!!! 😁 😁

NIkt mi nie odpisal czy boli was tak czasem jakby wam skory brakowalo?


co do tych raczek to ja czuje takie gilgotki z boku jakby paluszkami przebieral zeby mnie polaskotac 😁 😁

a co do skory to chyba normalne, ja tak mam co jakis czas i podejrzewam, ze to kwestia wlasnie gwaltownego rozciagania.. z reguly t przypomina mi, ze od tygodnia nie smarowalam kremem na rozstepy i lece wtedy smarowac 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...