Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
w ogole to nie wiem czy Wam pisalam, ale wrocilam z wizyty u tego neurologa i dostalam chyba najbardziej niekonkretne skierowanie w zyciu 😮 mniej wiecej to idzie tak: to co pani ma nie jest bezwzglednie wskazaniem do CC ale jednakze jesli dalej to pani bedzie miec przed porodem to radzilbym rozwazyc te opcje (CC)" 😮

OMG!!!!!Faktycznie nie zabłysnął kompetencją!! 🤢 🤢 🤢 🤢 😮 😮 😮 😮


no.. i tylko jak to zinterpretowac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
mnie tam si bardzo takie antenki podobają i zastanawiam się czy u mnie też się pojawi


mi ostatnio siora mojego wyjechała że nie powinien mi wyskoczyć bo mam mieć syna a pępki wychodzą na córki 😮 😮 😮 boshe co za zacofanie .... no comments 🤪 😁 😁 😁 😁

jak mnie wnerwia cos takiego...a najlepsze jest to ze ludki sa swiecie przekonane o swych "prawdach" 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


pewnie, ze tak 😁 pamietam, jak mi wrozyli z jedzenia na poczatku ciazy czy chlopiec czy dziewczynka i dzien w dzien co innego mialo byc 😁 ale zawsze en tekst "oooo to na pewno dziewcyznka jesli jesz slodyczne" "ooo to na pewno chlopak jesli jesz ogorki" 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulka jak mała Szakira na pokoik i rower zareagowała ? radość nie opisana pewnie 🙃 🙂

oj strasznie 🙂 🙂 🙂Radosc niesamowita,a do tego sukienki i inne cuda ,zaczela mierzyc ,rewia mody normalnie 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 Juz jest i jestem wkoncu zadowolona 🙂 🙂 🙂 🙂
Jak wrocila to Andru mial lezki w oczach i niestety nien udalo sie mu ukryc ..on zawsze taki twardziel,malo wspolczuje innym i wogole twardo stoi na ziemi ,chowa gdzies gleboko emocje ,ale tym razem wymiekl..tez strasznie tesknil za nia ,az sie ja poryczalam i moja mama i wogole 😁 😁 😁 😁 😁


niczym spotkanie po latach 🙃
wierzę Kochana że emocję były w końcu to Wasze pierwsze szczęście i na pewno dom był bez niej pusty i smutny , dzieci dają tyle radości i ciepła w domu że szok ...wiem bo jak chrześniak jest choćby 2dni u nas i jak wyjeżdża to jest aż dziwnie ... 🥴 cicho , pusto , bezsensu a tak to cała chałupa tętni życiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulka jak mała Szakira na pokoik i rower zareagowała ? radość nie opisana pewnie 🙃 🙂

oj strasznie 🙂 🙂 🙂Radosc niesamowita,a do tego sukienki i inne cuda ,zaczela mierzyc ,rewia mody normalnie 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 Juz jest i jestem wkoncu zadowolona 🙂 🙂 🙂 🙂
Jak wrocila to Andru mial lezki w oczach i niestety nien udalo sie mu ukryc ..on zawsze taki twardziel,malo wspolczuje innym i wogole twardo stoi na ziemi ,chowa gdzies gleboko emocje ,ale tym razem wymiekl..tez strasznie tesknil za nia ,az sie ja poryczalam i moja mama i wogole 😁 😁 😁 😁 😁


niczym spotkanie po latach 🙃
wierzę Kochana że emocję były w końcu to Wasze pierwsze szczęście i na pewno dom był bez niej pusty i smutny , dzieci dają tyle radości i ciepła w domu że szok ...wiem bo jak chrześniak jest choćby 2dni u nas i jak wyjeżdża to jest aż dziwnie ... 🥴 cicho , pusto , bezsensu a tak to cała chałupa tętni życiem 🙂


i wyobrazcie sobie, ze u nas juz za niedlugo tak bedzie 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
mnie tam si bardzo takie antenki podobają i zastanawiam się czy u mnie też się pojawi


mi ostatnio siora mojego wyjechała że nie powinien mi wyskoczyć bo mam mieć syna a pępki wychodzą na córki 😮 😮 😮 boshe co za zacofanie .... no comments 🤪 😁 😁 😁 😁

jak mnie wnerwia cos takiego...a najlepsze jest to ze ludki sa swiecie przekonane o swych "prawdach" 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


ja łapię takiego agresora że szok jak mi ktoś pieprzy że łańcuszkiem na szyji obwiązuję dziecku szyję pępowiną 😮 😮 😮 krew mnie chce zalać jak słyszę te zabobony 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
mnie tam si bardzo takie antenki podobają i zastanawiam się czy u mnie też się pojawi


mi ostatnio siora mojego wyjechała że nie powinien mi wyskoczyć bo mam mieć syna a pępki wychodzą na córki 😮 😮 😮 boshe co za zacofanie .... no comments 🤪 😁 😁 😁 😁

jak mnie wnerwia cos takiego...a najlepsze jest to ze ludki sa swiecie przekonane o swych "prawdach" 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


ja łapię takiego agresora że szok jak mi ktoś pieprzy że łańcuszkiem na szyji obwiązuję dziecku szyję pępowiną 😮 😮 😮 krew mnie chce zalać jak słyszę te zabobony 😠


ooooooooooo........tego jeszcze nie słyszalam!!!!!!!!!!!!dobre!!!!!!!!!!!! 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
a tak z innej beczki. Kupujecie jakies specjalne ubranka do Chrztu, typu sukieneczka czy garniturek, czy raczej w normalne biale body bedziecie ubieraac?


u mnie jest tradycja, ze to rodzice chrzestni ubieraja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!
Z mojego prasowania dzisiaj nici - pewnie spróbuje jutro 😉 Wróciła moja teściowa, więc musiałyśmy nadrobić plotki, potem zadzwoniła przyjaciółka z zaproszeniem na pierogi, więc ta propozycja wygrała 🙂 A prasowanie nie ucieknie... Uciekam laseczki, trzymajcie się i do zobaczenia wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Hej!
Z mojego prasowania dzisiaj nici - pewnie spróbuje jutro 😉 Wróciła moja teściowa, więc musiałyśmy nadrobić plotki, potem zadzwoniła przyjaciółka z zaproszeniem na pierogi, więc ta propozycja wygrała 🙂 A prasowanie nie ucieknie... Uciekam laseczki, trzymajcie się i do zobaczenia wieczorem 🙂


jedzienie vs sprzatanie.. trudny wybor 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
letka82 napisał(a):
Hej!
Z mojego prasowania dzisiaj nici - pewnie spróbuje jutro 😉 Wróciła moja teściowa, więc musiałyśmy nadrobić plotki, potem zadzwoniła przyjaciółka z zaproszeniem na pierogi, więc ta propozycja wygrała 🙂 A prasowanie nie ucieknie... Uciekam laseczki, trzymajcie się i do zobaczenia wieczorem 🙂


jedzienie vs sprzatanie.. trudny wybor 😉))


następna mi tu z pierogami wyskakuję a ja mam już język przy kolanach na samą myśl o pierogach z borówkami ☺️ muszę się zebrać w kupę i zrobić choćby parę w tym tygodniu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
achm napisał(a):
mnie tam si bardzo takie antenki podobają i zastanawiam się czy u mnie też się pojawi


mi ostatnio siora mojego wyjechała że nie powinien mi wyskoczyć bo mam mieć syna a pępki wychodzą na córki 😮 😮 😮 boshe co za zacofanie .... no comments 🤪 😁 😁 😁 😁

jak mnie wnerwia cos takiego...a najlepsze jest to ze ludki sa swiecie przekonane o swych "prawdach" 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


ja łapię takiego agresora że szok jak mi ktoś pieprzy że łańcuszkiem na szyji obwiązuję dziecku szyję pępowiną 😮 😮 😮 krew mnie chce zalać jak słyszę te zabobony 😠


a ja słyszałam ze ciezarna nie moze byc chrzestna .... bo dziecko chrzczone zabiera zdrowie nienarodzonemu.. czy jakos tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
letka82 napisał(a):
Hej!
Z mojego prasowania dzisiaj nici - pewnie spróbuje jutro 😉 Wróciła moja teściowa, więc musiałyśmy nadrobić plotki, potem zadzwoniła przyjaciółka z zaproszeniem na pierogi, więc ta propozycja wygrała 🙂 A prasowanie nie ucieknie... Uciekam laseczki, trzymajcie się i do zobaczenia wieczorem 🙂


jedzienie vs sprzatanie.. trudny wybor 😉))


następna mi tu z pierogami wyskakuję a ja mam już język przy kolanach na samą myśl o pierogach z borówkami ☺️ muszę się zebrać w kupę i zrobić choćby parę w tym tygodniu..


moj maz ostatnio zrobil z racji tego ze ja nie domagam 😁 na slodko z twarozkiem.. mm..
ale jak czytalam Twoj wpis wczorajszy o pizzy to myslalam ze padne, tak mi sie chce 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do tego zabobonu to ja akurat się dostosowałam bo miałąm byc chrzesną dla małej Emilki w lutym ale odmówiłam bo jakos tak,io powiem wam że dobrze ze nie błam bo dzidzia jest chora i ah strach myślec jakie bym miałą wyrzuty sumienia.Bo to podobno kobieta cięzarna beda matka chrzestna może sprowadzic chorobe na dziecko chrzczone i swoje nienarodzone czy jakos tak.jedyny zabobon ktory mnie jaks rusza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Do tego zabobonu to ja akurat się dostosowałam bo miałąm byc chrzesną dla małej Emilki w lutym ale odmówiłam bo jakos tak,io powiem wam że dobrze ze nie błam bo dzidzia jest chora i ah strach myślec jakie bym miałą wyrzuty sumienia.Bo to podobno kobieta cięzarna beda matka chrzestna może sprowadzic chorobe na dziecko chrzczone i swoje nienarodzone czy jakos tak.jedyny zabobon ktory mnie jaks rusza.

no ja akut=rat nie odmówiłam , bo nie wierze w zabobony , dziecku sie nie odmawia 🙂 a co ma byc to tak naprawde bedzie i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
letka82 napisał(a):
Hej!
Z mojego prasowania dzisiaj nici - pewnie spróbuje jutro 😉 Wróciła moja teściowa, więc musiałyśmy nadrobić plotki, potem zadzwoniła przyjaciółka z zaproszeniem na pierogi, więc ta propozycja wygrała 🙂 A prasowanie nie ucieknie... Uciekam laseczki, trzymajcie się i do zobaczenia wieczorem 🙂


jedzienie vs sprzatanie.. trudny wybor 😉))


następna mi tu z pierogami wyskakuję a ja mam już język przy kolanach na samą myśl o pierogach z borówkami ☺️ muszę się zebrać w kupę i zrobić choćby parę w tym tygodniu..


moj maz ostatnio zrobil z racji tego ze ja nie domagam 😁 na slodko z twarozkiem.. mm..
ale jak czytalam Twoj wpis wczorajszy o pizzy to myslalam ze padne, tak mi sie chce 😜 😜


no mnie na pizze nosiło też dłuższy czas 😜 ale te pierogi to koniecznie muszę zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
o- jeszcze mi sie przypomnialo. myslalam, ze ci zabobonni mnie zlinczuja jak powiedzialam, ze idziemy do zoo jakos tak na poczatku ciazy. macie pojecie o co moglo chodzic!? 😁


😮 😮 😮 pierwsze słyszę żeby z zoo coś było ? muszę teściowej zapytać 🤪 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
o- jeszcze mi sie przypomnialo. myslalam, ze ci zabobonni mnie zlinczuja jak powiedzialam, ze idziemy do zoo jakos tak na poczatku ciazy. macie pojecie o co moglo chodzic!? 😁


😮 😮 😮 pierwsze słyszę żeby z zoo coś było ? muszę teściowej zapytać 🤪 😁 😁 😁 😁


buhaha spytaj spytaj 😁 😁 bo ja jak ze smiechem pytalam "tak? a o co znowu chodzi?" 😁 to nikt ze strachu przed okropienstwem tej sytuacji nie chcial mi wyjasnic 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
o- jeszcze mi sie przypomnialo. myslalam, ze ci zabobonni mnie zlinczuja jak powiedzialam, ze idziemy do zoo jakos tak na poczatku ciazy. macie pojecie o co moglo chodzic!? 😁


😮 😮 😮 pierwsze słyszę żeby z zoo coś było ? muszę teściowej zapytać 🤪 😁 😁 😁 😁


buhaha spytaj spytaj 😁 😁 bo ja jak ze smiechem pytalam "tak? a o co znowu chodzi?" 😁 to nikt ze strachu przed okropienstwem tej sytuacji nie chcial mi wyjasnic 🤪 😁


ona na pewno będzie wiedziała o co chodzi 🙃 😁 w tej kwestii jest mistrzynią 🤪 😁 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
o- jeszcze mi sie przypomnialo. myslalam, ze ci zabobonni mnie zlinczuja jak powiedzialam, ze idziemy do zoo jakos tak na poczatku ciazy. macie pojecie o co moglo chodzic!? 😁


😮 😮 😮 pierwsze słyszę żeby z zoo coś było ? muszę teściowej zapytać 🤪 😁 😁 😁 😁


buhaha spytaj spytaj 😁 😁 bo ja jak ze smiechem pytalam "tak? a o co znowu chodzi?" 😁 to nikt ze strachu przed okropienstwem tej sytuacji nie chcial mi wyjasnic 🤪 😁



a najlepsze jest to ze te wszystkie zabobony to wymyslaja najbardziej wierzace ciotki babcie itp , a zabobony to grzech smiertelny tak powiedział ksiadz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...