Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Agamu napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Agamu napisał(a):
No jesteście 🙂 faktycznie w sumie to pora śniadaniowa jeszcze 🙂 Staram się nadrabiać zaległości, ale średnio wychodzi! Ale widzę że mniej więcej jestesmy w komplecie-to najważniejsze 🙂


juz jestes? szybko poszlo z tym kompem 🙂

Niestety,kompa swojego za jakieś 2 tyg będę mieć 😞 a teraz jestem u sąsiadów, udaję że z poczty korzystam ... 🙂



ha ha ha , normalnie ryje ze smiechu!

no to ja se wyobrażam juz jak masz podłoge porytą 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Agamu napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Agamu napisał(a):
No jesteście 🙂 faktycznie w sumie to pora śniadaniowa jeszcze 🙂 Staram się nadrabiać zaległości, ale średnio wychodzi! Ale widzę że mniej więcej jestesmy w komplecie-to najważniejsze 🙂


juz jestes? szybko poszlo z tym kompem 🙂

Niestety,kompa swojego za jakieś 2 tyg będę mieć 😞 a teraz jestem u sąsiadów, udaję że z poczty korzystam ... 🙂



ha ha ha , normalnie ryje ze smiechu!

no to ja se wyobrażam juz jak masz podłoge porytą 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


podloge........kochana..........TO JA MAM DO MYCIA!!!!!!!!! 🙃

do mycia czy rycia na jedno wychodzi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Heja ja wczoraj zasnęłam przy zapalonym świetle obudziłam się 3.30 i nie mogłam usnąć bo mnie wboku kuło tak w biodzre jakoś potem mój wrócił o 6 zmarznięty nie mogł usnąć i mi gadał stwierdził że strasznie upocona jestem i śmierdze 🤔 ☺️ uroki ciąży też tak macie??
no wstałam o 9.30 zjadłam śniadanko dokonczyłam w łazience sprzątać 🙂
i leżę dalej a ten Mój śpi dalej ehhh nic pożytku z chłopa o 13 już do pracy ucieka 😮
Agata jak to Mój mówi Ty szachraj jesteś 😜

no ja cie nie moge ten Twój mężuś to udany jak nic 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
izarybka napisał(a):
Anulka ja Ci bidoku współczuje mnie to lubi w żebra wbijać łapkiz koleji 🤔 🤔

ja nie wiem co mi wbija, ale robi się to coraz mniej przyjemne...

momentami to faktycznie mało przyjemne
jak dla mnie to moze mi tam skakac oby wszystko wporzadku z dzidzką było 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Pogoda do bani, nastrój tez do bani... 🤨 to chyba ide coś zjeść 😉 😁

Ty mi nic nie mów o jedzeniu rano z mężem o 6 bigos jedliśmy o 10 już głodna byłam 😮
pogoda u mnie git 🙂

o 6 rano bigos 🤪 to co teraz hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
jej a ja tu własnei czytam jak Czarna kiełbaski wczoraj grilowane wcinała z ogórasem az sie uślimaczyłam po kolana 🤪 🤪 🤪


tez to wlasnie czytalam

no i jak tu uslimaczonym niechodzic wiecznie jak tu ciagle o jakimś dobrym żarełku piszą 😁 😁 😁 😁
jakies chlapacze se trza na alegro zamówic bo inaczej nie wyda 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki
bylam dzis na usg w szpitalu, bo jestem w takim programie i musze kilka razy w ciazy jezdzic do szpitala, pobieraja mi krew, ślinę, włosy, wypełniam mnostwo ankiet,mam robione bardzo dokładne usg itp. Dzieki temu chodząc prywatnie do lekarza, za żadne badania nie płacę. A dziś na tym usg zamdlałam ;-( , z 20 min mnie badał i leżałam caly czas na plecach, troche sie wystrachałam, ale już jest ok. Dzidziuś zdrowy, a to najważniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
izarybka napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Pogoda do bani, nastrój tez do bani... 🤨 to chyba ide coś zjeść 😉 😁

Ty mi nic nie mów o jedzeniu rano z mężem o 6 bigos jedliśmy o 10 już głodna byłam 😮
pogoda u mnie git 🙂

o 6 rano bigos 🤪 to co teraz hihihi

no jak Mój płakał że głodny wczoraj obiadu nie mogł zjeść....to mu pomogłam teraz to pić mi się chce diabelnie bo to był od teściowej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny wy tez macie juz u gina wizyty co dwa tygodnie? moj mi tak ustalil, a mowil ze pod koniec ostatnie 3 tyg beda co tydzien

ja narazie mialam co 3-4tyg. dzis ide to sie dowiem czy mam juz co dwa chodzic czy dalej tak jak chodziłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
hej brzuszki
bylam dzis na usg w szpitalu, bo jestem w takim programie i musze kilka razy w ciazy jezdzic do szpitala, pobieraja mi krew, ślinę, włosy, wypełniam mnostwo ankiet,mam robione bardzo dokładne usg itp. Dzieki temu chodząc prywatnie do lekarza, za żadne badania nie płacę. A dziś na tym usg zamdlałam ;-( , z 20 min mnie badał i leżałam caly czas na plecach, troche sie wystrachałam, ale już jest ok. Dzidziuś zdrowy, a to najważniejsze.


może nie zjadłaś porządnego śniadania? do tego lekki stresik przy wizycie 🤔 z dwojga złego chyba lepiej zemdleć w szpitalu niż na ulicy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
jej a ja tu własnei czytam jak Czarna kiełbaski wczoraj grilowane wcinała z ogórasem az sie uślimaczyłam po kolana 🤪 🤪 🤪


tez to wlasnie czytalam

no i jak tu uslimaczonym niechodzic wiecznie jak tu ciagle o jakimś dobrym żarełku piszą 😁 😁 😁 😁
jakies chlapacze se trza na alegro zamówic bo inaczej nie wyda 🙃 🙃

Bez jaj Mój się mnie pytał ostatnio skąd tyle okruchów w klawiaturze 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Viola1976 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
dziewczyny wy tez macie juz u gina wizyty co dwa tygodnie? moj mi tak ustalil, a mowil ze pod koniec ostatnie 3 tyg beda co tydzien

ja narazie mialam co 3-4tyg. dzis ide to sie dowiem czy mam juz co dwa chodzic czy dalej tak jak chodziłam

mi kazał przyjść z mies zobaczymy co powie na koncówce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
hehe jak grochem o ścianę 🤪 Wy śpicie a ja się rozpisuje i streszczam cały dzien 😁
Laski trzymajcie za nas kciuki co byśmy dotrwali do 9 m-ca ....

Trzymamy trzymamy 🙂 🙂 🙂
Tymonek uparciuch mały nie dał sie mudżynkowi zmierzyc no no to pewno za to macanie po główce 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
hej brzuszki
bylam dzis na usg w szpitalu, bo jestem w takim programie i musze kilka razy w ciazy jezdzic do szpitala, pobieraja mi krew, ślinę, włosy, wypełniam mnostwo ankiet,mam robione bardzo dokładne usg itp. Dzieki temu chodząc prywatnie do lekarza, za żadne badania nie płacę. A dziś na tym usg zamdlałam ;-( , z 20 min mnie badał i leżałam caly czas na plecach, troche sie wystrachałam, ale już jest ok. Dzidziuś zdrowy, a to najważniejsze.

o kurcze to nieciekawie z tym omdleniem
no ale ważne ,ze dzidziuś zdrowiutki 🙂,a co to za program?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...