Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Zocha napisał(a):
hej,
włąśnie wróciłam z wizyty i normalnie ryczeć mi sie chce...
serduszko bije, wszystko pozamykane ale ten mój mały łobuz - tak jak myślałam- się obrócił i teraz ma łepinkę w górze.. jeśli jej się nie odmieni to wiadomo ... cesarka... gin kazała sie umówić na jeszcze jedno usg na koniec sierpnia tak żebyśmy na kolejnej wizycie, czyli 1 września już wiedziały co i jak planować...
wiem ze najważniejsze ze zdrowa ale i tak podłamałam sie jakoś strasznie.... 😞

Ojej ale skoro teraz przefiknął to może jeszcze raz to zrobi, trzeba byc dobrej mysli :*

oby... tylko że ten mój Zosiowy łobuziak to już bardzo długo był łepinką w dół... już na połówkowym usg łepinka była na dole i na pózniejszych też ... a teraz jak matka sie za pakowanie torby bierze to Ona mi tu takie numery robi...


Cześć Brzuszki 🙂
Nie martw się Zocha, maluch ma jeszcze troszkę czasu. W pierwszej ciąży mój synek odwrócił się główką do góry w 36 tc, już zaczynaliśmy z moim lekarzem planować cc, a tu niespodzianka na niecałe 2 tygodnie przed terminem wrócił na swoje miejsce i znów mi dupkę pod cycki wpychał 🙂 Koniec końców i tak miałam cc, ale to już z powodu braku postepu porodu 🥴 A więc głowa do góry (Twoja oczywiście) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGUS jak sie ciese ze jestes z nami 🙂co prawda nie w swoim domciu ale przynajmniej wiemy co sie z wami dzieje no musiałam sobie sama doczytac co z Toba bo mnie koezanki olały!!!!!!!!!!!!! 😠tyko nadal nie wiem co z Leer??
ANIA 100 brawo za szczerość i mądre słowa 🙂
co do chusteczek to ja właśnie dzisiaj zamówiłam papmpersa 12X64 szt czyli 768 szt za 54 zł 🤪 😮 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Ania bardzo ładnie ujełaś kurcze jak bym zobaczyła W Marcie siebie tyż ze mnie ciele madejowe chlerka 🤔


powiem tak, ze ja póki co tez jestem na utrzymaniu męża i chyba tez za bardzo wokół niego latam.. i prawdopodobnie Marcie brakuje pewnosci siebie w związku, jak mnie. Ale obiecałam sobie ze gy pójde do pracy to będę miała więcej juz do powiedzenia,, odzyskam pewnosc i nikt nie powie mi ze jestem na utrzymaniu itp..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
hej,
włąśnie wróciłam z wizyty i normalnie ryczeć mi sie chce...
serduszko bije, wszystko pozamykane ale ten mój mały łobuz - tak jak myślałam- się obrócił i teraz ma łepinkę w górze.. jeśli jej się nie odmieni to wiadomo ... cesarka... gin kazała sie umówić na jeszcze jedno usg na koniec sierpnia tak żebyśmy na kolejnej wizycie, czyli 1 września już wiedziały co i jak planować...
wiem ze najważniejsze ze zdrowa ale i tak podłamałam sie jakoś strasznie.... 😞

doskonale cie rozumiem. Mam tak samo............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Ania bardzo ładnie ujełaś kurcze jak bym zobaczyła W Marcie siebie tyż ze mnie ciele madejowe chlerka 🤔


powiem tak, ze ja póki co tez jestem na utrzymaniu męża i chyba tez za bardzo wokół niego latam.. i prawdopodobnie Marcie brakuje pewnosci siebie w związku, jak mnie. Ale obiecałam sobie ze gy pójde do pracy to będę miała więcej juz do powiedzenia,, odzyskam pewnosc i nikt nie powie mi ze jestem na utrzymaniu itp..

no włsnie najgorsze to być na utrzymaniu jak ja się z moim pokłócę to on bardzo szybko wranca jeden potrafi się przymilić i mi przechodzi cięzko takim sposobem co wywalczyć 😮
dobra ja zmykam bo o jedzeniu gadacie trzeba coś zmontować 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂 🙂 na ostatniej wizycie miałam robiony ten wymaz z szyjki czy coś takiego i lekarz dzwonił że mam przyjść po recepte, czyli coś tam źle wyszło 😞 kurcze... ja już przeżywam...po południu idę do niego i się dowiem co to za dziadostwo się przypałętało... lece robić narazie obiadek buziaki :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Jak Tam dziewczyny u Was z pogodą?

u mnie od rana zanosilo sie na deszcz,ale gdzies te chmury poznikały wyszło slonce i sympatycznie smali po buzce 🙂 dlatego na gwałt wstawiam pranie za praniem 🤪 kupilam dwie gazetki wiec ide zaraz wylozyc sie na balkonie 🙂
HAANIA OD 3 DNI NAPIERA NA MĄ SZYJKE/PĘCHERZ MOMENTAMI LAPIE MNIE NA SAMYM DOLE SKURCZ A RACZEJ BOL,nie dosc ze kopie po zebrach nozkami to niewoadomo co wyprawia na samym dole raczkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...