Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
oj biedne jestescie z tym rzyganiem współczuje !!!!!!!!!!!ja od tyg wieczorem mam zgage i sie mecze a co dopiero wy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Leer jak fajnie ze w domciu jesteś i witamy na naszym kochanym brzuszku 🙂
ja do porodu mam koszule jeszcze po siostrze 🙂niby pisza zeby miec t-shirt do porodu ale ja sram na to.A po porodzie chciałabym taka jakas ładna nowa i dupa nie wiem jaki rozmiar zamówic 😞"tez chciałam amarantowa alle niefortunnie mojego M sie zapytałam czy amarant czy błękit i on wybrał błękit wiec zamówie ten kolor zeby mu miło było tylko jaki rozmira?????????????????????????

Dorcia a mnie sie taka na Allegro zajebiaszczo podoba ale poczekam az dupa mi schudnie to se zamowie moze a co! chyba ze znowu kasy bedzie mi zal na siebie -jak zawsze 😁 😁 😁 😁
o ta o.. http://moda.allegro.pl/koszula-do-karmienia-mama-lovly-alles-m-38-i1751712342.html


no ładna ale i cena jest ładna 🙂
no fakt,szkoda bydzie kasy a na koniec znowu skoncze na koszulach na dotarcie 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🤢 😮 😮 😮 😮 😮


to tak jak i ja kochana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny, chyba za szybko pochwaliłam się, że Katarzyna dzis mnie aż tak nie boli 🤢 Otoż boli i to jak cholera!! Obojętnie czy siedzę,chodzę,leżę...nawet jak sikam to z kibelka mi ciężko się podnieść!!!!!!!!!!!! A jakbym miala rodzić teraz to bym nog nie rozłożyła na pewno!!MASAKRA!!!!!!!!!!!! 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
leginsik
widzialam,z episalas o bolach palcow- u mnei to samo!:/ masakra najgorzej jest po nocy- palcow nie umiem zgiac, a niektore palce przeskakuja jak u robokopa:/ to pewnie stawy? mowilam ost. gin o tym -dostalam wiecej magznezu, pije wapno ale nic sie nie polepszylo

z tego co czytałam w necie to stawy,przyczyna może byc własnie niedobor magnezu,potasu..poza tym to tez spowodowane jest obrzekiem bo akurat mi palce u dłoni popychnely,stopy mam jeszcze spoko. Masz tak samo jak ja,po nocy zginac nie moge bo bolą 😞 tez powiem o tym mojemu lekarzowi. Tak mało juz zostało ze damy rade,potem to wszystko przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
Mi na zgagę pomaga bardzo woda ZUBER rozcieńczona ze zwykłą woda źródlaną, jak ręką odjął.Nie pije jej codziennie tylko jak czuję ze mnie zaczyna brać to małą szklaneczkę sobie trzasnę i mam spkój. O 5 rano doapdła mnie taka głodzilla ze pochłonęłam 4 kanapki z Nutelką, a teraz lody 🙂 strasznie mi puchną stopy i dłonie, boli mnie jak próbuję zgiąc palce, pije cały czas wode magnezowo-wapniową i skurcze juz mnie nie męczą tylko teraz ta opuchlizna.Zaczęłam panikować ze to mzoe cos związane z zatruciem ciążowym ale ciśnienie mam w normie, wyczytałam tez ze jednym z objawów są wymioty;/ 🥴
😮

nie mam pojęcia czy wysyłałam, zaraz zerknę 🙂 jak Asia z Poznania to pewnie ja 🙂
jqa tam nie czytam bo zaraz sie nakrece ,ze wszytko mam 😜 Asia to Ty mi zapro na nk wyslala??bo jaka Asiula mnie nasza zaprosila-przyjelam ochoczo i wiem ,ze to nasza Mysza ,ale kurna juz sama niewiem ktora ☺️ 🤔


też się właśnie zastanawiałam czy to TY ? ☺️ bo u nas prawie same Anie , Asie , Agatki 😜 i Magd od groma 😁 🙃 i człowiek głupieje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
hej Dziewczynki 🙂Witam serdercznie,
dzis od rana tule miske ,wiec jest nie fajnie.. 😠 klaczka zadnego nie pochlonelam a z rana ino tylko buleczke zjadlam z poledwiczka lisiecka(pycha ,swieza ,chyda ,wiec nie moglo poszkodzic..)niewiem co ta Ola ze mna wyprawia toz to szok! 😮
poki co chwile ustalo,ale bolesci niezieskie..i wspolczuje Wam wszystkim jakie mialyscie poczatki...szczegolnie Agatka ...szacun dziewczyny!idzie sie zesrac...nie milo
coz jeszcze ,acha teraz mnie wzielo na kaszke manna i resztka sil doczolgalam sie do kuchenki i zmajstrowalam sobie ,taka gesta jak Leginsik,bo ostatnio mnie rozochocil 😁 😁 😁
wiec powolutku sobie podjadam ..zobaczymy czy beda efekty specjalne.. 🤔
sciskam milego dzionka zycze 🙂
P.S.-wczoraj Kocur zmontowal lozeczko 🙂alez sie ciesze 🤪 przewijak tez juz jest ,a posciel to jeszcze jeszcze..poprasowana jest a zalozyc to ekspress 🙂

hahahaha 😁 Smacznego słońce 😁 🙃 a ja wczoraj miałam mega zaparcie,może te orzeszki w snikersie tak podziałały 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
http://allegro.pl/nike-reebok-firmowy-chlopiec-10-12l-140-152-jesien-i1759515988.html

co o tym myslicie ???doraćcie 🙂wiem ze to nie da maluszków ae tez szmatki tyle ze dla wiekszego malluszka 😁nigdy nie zamawiałam na alegro dla starszego wiec jestem zielona 🤔
Dorcia ja swego czasu przez przypadek zamowilam mega pake..chcialam dac za nia gora 150zl a dalam sporo wiecej bo mi sie wbilo tak ciulowo ,ze nikt by mnie nie przebil... 😮 wiec kupoilam chyba za 200zl plus wysylka (ale nie pamietam dokl..) i Ci powiem ,ze nie zalowalam..wszystko poszanowane,poprasowane,firmowe jak nowe 😉mialam spokoj z Kamisia na dluuugi czas 🙂
przelicz ile w sklepie bys dala ,a jak poszanowane to licytuj (rozwaznie heheh),do szkoly bedzie jak znalazl powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer super ze wrociłas,choc pocichutku myśałam ze juz bedziesz w domku z małą 🙃

Spotkałam znajoma która urodziła 3 tyg temu małego bejbusia,mały bo ważył 2400,a ja sie zamartwiałam wagą mojej Hani. Przybiera teraz na wadze ze az mu dwa cyce nie wystarczaja hehe,taka malutka kruszynka w tym wozku lezała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
http://allegro.pl/nike-reebok-firmowy-chlopiec-10-12l-140-152-jesien-i1759515988.html

co o tym myslicie ???doraćcie 🙂wiem ze to nie da maluszków ae tez szmatki tyle ze dla wiekszego malluszka 😁nigdy nie zamawiałam na alegro dla starszego wiec jestem zielona 🤔


Ubranka bardzo fajne 🙂 Zdarza mi się licytować takie zestawy dla mojego 5-latka. Widać, że są w dobrym stanie. Ja bym się na taki zestaw skusiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia2011 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
Mi na zgagę pomaga bardzo woda ZUBER rozcieńczona ze zwykłą woda źródlaną, jak ręką odjął.Nie pije jej codziennie tylko jak czuję ze mnie zaczyna brać to małą szklaneczkę sobie trzasnę i mam spkój. O 5 rano doapdła mnie taka głodzilla ze pochłonęłam 4 kanapki z Nutelką, a teraz lody 🙂 strasznie mi puchną stopy i dłonie, boli mnie jak próbuję zgiąc palce, pije cały czas wode magnezowo-wapniową i skurcze juz mnie nie męczą tylko teraz ta opuchlizna.Zaczęłam panikować ze to mzoe cos związane z zatruciem ciążowym ale ciśnienie mam w normie, wyczytałam tez ze jednym z objawów są wymioty;/ 🥴
😮

nie mam pojęcia czy wysyłałam, zaraz zerknę 🙂 jak Asia z Poznania to pewnie ja 🙂
jqa tam nie czytam bo zaraz sie nakrece ,ze wszytko mam 😜 Asia to Ty mi zapro na nk wyslala??bo jaka Asiula mnie nasza zaprosila-przyjelam ochoczo i wiem ,ze to nasza Mysza ,ale kurna juz sama niewiem ktora ☺️ 🤔


też się właśnie zastanawiałam czy to TY ? ☺️ bo u nas prawie same Anie , Asie , Agatki 😜 i Magd od groma 😁 🙃 i człowiek głupieje 😜

Dziekuje Asiu teraz to Ty ale ja mam Asie z Elbląga..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski a rodzić chcecie w swojej koszulinie czy szpitalnej?? Ja sobie kupiłam taką niby do porodu, ale teraz sie zastanawiam, czy nie lepiej zapaćkać ich...szkoda mi tej mojej,bo ładna jest 🙂 W pepco zakupiona za 9 zyli-przeceniona z 20 😜

w moim szpitalu dawaja swoje koszule do pół dupy 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski a rodzić chcecie w swojej koszulinie czy szpitalnej?? Ja sobie kupiłam taką niby do porodu, ale teraz sie zastanawiam, czy nie lepiej zapaćkać ich...szkoda mi tej mojej,bo ładna jest 🙂 W pepco zakupiona za 9 zyli-przeceniona z 20 😜

w moim szpitalu dawaja swoje koszule do pół dupy 😮 😁

W moim się okazało, że też 🤢 więc problem mam z głowy! Nie ma innej opcji,będę z gołym tyłkiem latać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zamówiłam koszullke Asia za Twoja rada s/m mam nadzieje ze po porodzie sie w nia wbije 🙂Leginsik mój Kuba ur sie 2800 a za dwa m-ce nie było sladu po małej kruszynce apetycik miał co nie mira i szybciutko polliczków dostałł i rączek jakby przykrecanych 🙂tak ze ja waga urodzeniowa sie nie przejmuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia2011 napisał(a):
Mi na zgagę pomaga bardzo woda ZUBER rozcieńczona ze zwykłą woda źródlaną, jak ręką odjął.Nie pije jej codziennie tylko jak czuję ze mnie zaczyna brać to małą szklaneczkę sobie trzasnę i mam spkój. O 5 rano doapdła mnie taka głodzilla ze pochłonęłam 4 kanapki z Nutelką, a teraz lody 🙂 strasznie mi puchną stopy i dłonie, boli mnie jak próbuję zgiąc palce, pije cały czas wode magnezowo-wapniową i skurcze juz mnie nie męczą tylko teraz ta opuchlizna.Zaczęłam panikować ze to mzoe cos związane z zatruciem ciążowym ale ciśnienie mam w normie, wyczytałam tez ze jednym z objawów są wymioty;/ 🥴
😮

jqa tam nie czytam bo zaraz sie nakrece ,ze wszytko mam 😜 Asia to Ty mi zapro na nk wyslala??bo jaka Asiula mnie nasza zaprosila-przyjelam ochoczo i wiem ,ze to nasza Mysza ,ale kurna juz sama niewiem ktora ☺️ 🤔


też się właśnie zastanawiałam czy to TY ? ☺️ bo u nas prawie same Anie , Asie , Agatki 😜 i Magd od groma 😁 🙃 i człowiek głupieje 😜




sprawdziłam i to nie byłam poprzednio ja, ale jakby co to własnie zaproszenia wysłałam 🙂 teraz to ja 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia160482 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
http://allegro.pl/nike-reebok-firmowy-chlopiec-10-12l-140-152-jesien-i1759515988.html

co o tym myslicie ???doraćcie 🙂wiem ze to nie da maluszków ae tez szmatki tyle ze dla wiekszego malluszka 😁nigdy nie zamawiałam na alegro dla starszego wiec jestem zielona 🤔


Ubranka bardzo fajne 🙂 Zdarza mi się licytować takie zestawy dla mojego 5-latka. Widać, że są w dobrym stanie. Ja bym się na taki zestaw skusiła 🙂


Dzięki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Leer super ze wrociłas,choc pocichutku myśałam ze juz bedziesz w domku z małą 🙃

Spotkałam znajoma która urodziła 3 tyg temu małego bejbusia,mały bo ważył 2400,a ja sie zamartwiałam wagą mojej Hani. Przybiera teraz na wadze ze az mu dwa cyce nie wystarczaja hehe,taka malutka kruszynka w tym wozku lezała 🤪

Ja też się wagą nie martwię,Moja i tak jest najmniejsza ze wszystkich wrześniowych dzieciaczków,ale najważniejsze, że wszystko jest oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
http://allegro.pl/nike-reebok-firmowy-chlopiec-10-12l-140-152-jesien-i1759515988.html

co o tym myslicie ???doraćcie 🙂wiem ze to nie da maluszków ae tez szmatki tyle ze dla wiekszego malluszka 😁nigdy nie zamawiałam na alegro dla starszego wiec jestem zielona 🤔
Dorcia ja swego czasu przez przypadek zamowilam mega pake..chcialam dac za nia gora 150zl a dalam sporo wiecej bo mi sie wbilo tak ciulowo ,ze nikt by mnie nie przebil... 😮 wiec kupoilam chyba za 200zl plus wysylka (ale nie pamietam dokl..) i Ci powiem ,ze nie zalowalam..wszystko poszanowane,poprasowane,firmowe jak nowe 😉mialam spokoj z Kamisia na dluuugi czas 🙂
przelicz ile w sklepie bys dala ,a jak poszanowane to licytuj (rozwaznie heheh),do szkoly bedzie jak znalazl powodzenia 🙂



i tak zrobie 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Leer super ze wrociłas,choc pocichutku myśałam ze juz bedziesz w domku z małą 🙃

Spotkałam znajoma która urodziła 3 tyg temu małego bejbusia,mały bo ważył 2400,a ja sie zamartwiałam wagą mojej Hani. Przybiera teraz na wadze ze az mu dwa cyce nie wystarczaja hehe,taka malutka kruszynka w tym wozku lezała 🤪

Ja też się wagą nie martwię,Moja i tak jest najmniejsza ze wszystkich wrześniowych dzieciaczków,ale najważnirjsze, że wszystko jest oki 🙂


tak jak i u mojego bo w 30 tc wazył 1325 g 🙂wiec jak sie ur 2800-3000 to bedzie wszystko 🙂Twoja Gabi moze byc chdziutka alle długa bo mężuś wysoki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Leer super ze wrociłas,choc pocichutku myśałam ze juz bedziesz w domku z małą 🙃

Spotkałam znajoma która urodziła 3 tyg temu małego bejbusia,mały bo ważył 2400,a ja sie zamartwiałam wagą mojej Hani. Przybiera teraz na wadze ze az mu dwa cyce nie wystarczaja hehe,taka malutka kruszynka w tym wozku lezała 🤪

Ja też się wagą nie martwię,Moja i tak jest najmniejsza ze wszystkich wrześniowych dzieciaczków,ale najważnirjsze, że wszystko jest oki 🙂


mojego szwagra siostra też urodziła kruszynkę- 2250, a teraz po 6 m-cach jest już kawał kluseczki, oponki na łapkach i nóżkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam jeszcze takie pytanko:
czy wasze szkraby tez tak maja ze sa w miare spokojne,cos tam sie przekrecaja a tu raptem rzuca je na wszystkie strony przez chwile i za moment znowu spokoj? 😁 moja to chyba tez szpagaty robi,najpierw powolutku uwypukla moja skore nozkami a za moment normalnie rozchodzi sie na boki,smieszne uczucie 😁

a drugie pytanie,wczoraj juz o tym pisała Kasia co ma małego Grzesia..chodzi o te czopki glicerynowe,po wyjsciu ze szpitala dzien,dwa mozna juz sobie go "zaaplikowac" ? troche jestem przerazona tym wyproznianiem sie po porodzie,kolezanka rozwalila sobie odbyt 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Leer super ze wrociłas,choc pocichutku myśałam ze juz bedziesz w domku z małą 🙃

Spotkałam znajoma która urodziła 3 tyg temu małego bejbusia,mały bo ważył 2400,a ja sie zamartwiałam wagą mojej Hani. Przybiera teraz na wadze ze az mu dwa cyce nie wystarczaja hehe,taka malutka kruszynka w tym wozku lezała 🤪

Ja też się wagą nie martwię,Moja i tak jest najmniejsza ze wszystkich wrześniowych dzieciaczków,ale najważniejsze, że wszystko jest oki 🙂

to ile twoja wazy? bo moja w 31 tyg wazyła 1530
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Mam jeszcze takie pytanko:
czy wasze szkraby tez tak maja ze sa w miare spokojne,cos tam sie przekrecaja a tu raptem rzuca je na wszystkie strony przez chwile i za moment znowu spokoj? 😁 moja to chyba tez szpagaty robi,najpierw powolutku uwypukla moja skore nozkami a za moment normalnie rozchodzi sie na boki,smieszne uczucie 😁

a drugie pytanie,wczoraj juz o tym pisała Kasia co ma małego Grzesia..chodzi o te czopki glicerynowe,po wyjsciu ze szpitala dzien,dwa mozna juz sobie go "zaaplikowac" ? troche jestem przerazona tym wyproznianiem sie po porodzie,kolezanka rozwalila sobie odbyt 🤢


Jeśli chodzi o czopki, to ja w drugiej dobie po porodzie takie dostawałam, także i tym razem z nich skorzystam, tylko muszę się w nie zaopatrzyć, bo nie wiem czy w szpitalu, w którym teraz będę rodziła je dają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Mam jeszcze takie pytanko:
czy wasze szkraby tez tak maja ze sa w miare spokojne,cos tam sie przekrecaja a tu raptem rzuca je na wszystkie strony przez chwile i za moment znowu spokoj? 😁 moja to chyba tez szpagaty robi,najpierw powolutku uwypukla moja skore nozkami a za moment normalnie rozchodzi sie na boki,smieszne uczucie 😁

a drugie pytanie,wczoraj juz o tym pisała Kasia co ma małego Grzesia..chodzi o te czopki glicerynowe,po wyjsciu ze szpitala dzien,dwa mozna juz sobie go "zaaplikowac" ? troche jestem przerazona tym wyproznianiem sie po porodzie,kolezanka rozwalila sobie odbyt 🤢


Powiem tak,

ja problemów nie miałam bo juz przed porodem powiedziałam sobie ze ta dziurka nie rodziłami tam nie ma co sie rozerwac i to prawda 🙂wiadomo boli dupsko ogólnie i cieżko siadac na desce ale jak sobie poiwecie ze bedzie dobrze to bedzie najwazniejsze to nie wstrzymywac kupy bo nie bedzie dobrze a czopki to nic strasznego jak trzeba bedzie wcisnac to ja to zrobie 🙂najlepiej juz dzien po porodzie spróbowac sie wypróżnić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...