Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

mgrzedzicka napisał(a):
Ja mojemu powiedzialam ze zostawie mala z nim i do urzedu pracy pojade jakos swierzo po porodzie to sie zalamal. jak moja siostra urodzila to nie wzial malego na rece nim skonczyl 6kg bo mowi ze w pracy 5kilowym mlotem operuje a malego moze zepsuc


heh ciekawe jak tatusie sie sprawdza heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam tylko teścia ale brzydze sie nim strasznie bo to stary alkocholik jest nie lubie nawet jak sie odzywa do mojego psa i kota a jak slysze komentarze na temat wnuczki to tylko mam nadzieje ze na rece nie bedzie chcial jej brac, nie wiem czemu taka odraza, Przemkowi nie powiem nie chce mu jeszcze wiekszej przykrosci robic, a to moj piesek musze sie pochwalic http://nk.pl/#profile/23261085/gallery/album/2/29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgrzedzicka napisał(a):
Ja mam tylko teścia ale brzydze sie nim strasznie bo to stary alkocholik jest nie lubie nawet jak sie odzywa do mojego psa i kota a jak slysze komentarze na temat wnuczki to tylko mam nadzieje ze na rece nie bedzie chcial jej brac, nie wiem czemu taka odraza, Przemkowi nie powiem nie chce mu jeszcze wiekszej przykrosci robic, a to moj piesek musze sie pochwalic http://nk.pl/#profile/23261085/gallery/album/2/29


nie da wlaczyc tej strony 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Ja mojemu powiedzialam ze zostawie mala z nim i do urzedu pracy pojade jakos swierzo po porodzie to sie zalamal. jak moja siostra urodzila to nie wzial malego na rece nim skonczyl 6kg bo mowi ze w pracy 5kilowym mlotem operuje a malego moze zepsuc


hahaha dobre 😜 😁 😁 😁 jak zobaczy i weźmie raz na ręce to strach minie 🙂 obudzi się instynkt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojego tez sie smieje , ze ja to na tydzien wyjezdzam a on musi sie zajac mala tak go draznie,
powiedzialam ze bedzie musial pampersy zmieniac , to broni sie ze on to strasznie brzydzacy jest , ale zobaczymy , moj ma tylko matke ale ona kiedys cos tam zrobila i nie utrzymuje kontaktu, wiec mu mowie ze jak taki madry niech swoja mamuie sprowadzi do nas i niech ona pilnuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześc

Co ja was nadrobie to mi znowu uciekniecie ... szalone ....
UFF jaki dziś skwar ... ja ledwo żyję ... mam dziś dzień ze mam dośc naprawde , już jestem taka zmeczona ... wiecznośc to trwa ... no i co sierpień już historia a my co ???? nic , zaraz pomyślę że pazdziernik szybciej się rozpakuje niż my ...
na razie to tylko się co i rusz któraś się to po hawajach szlaja bez efektu .... 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Ja mam tylko teścia ale brzydze sie nim strasznie bo to stary alkocholik jest nie lubie nawet jak sie odzywa do mojego psa i kota a jak slysze komentarze na temat wnuczki to tylko mam nadzieje ze na rece nie bedzie chcial jej brac, nie wiem czemu taka odraza, Przemkowi nie powiem nie chce mu jeszcze wiekszej przykrosci robic, a to moj piesek musze sie pochwalic http://nk.pl/#profile/23261085/gallery/album/2/29


nie da wlaczyc tej strony 😞
http://nk.pl/#profile/23261085/gallery/album/2/29 a teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Ja mam tylko teścia ale brzydze sie nim strasznie bo to stary alkocholik jest nie lubie nawet jak sie odzywa do mojego psa i kota a jak slysze komentarze na temat wnuczki to tylko mam nadzieje ze na rece nie bedzie chcial jej brac, nie wiem czemu taka odraza, Przemkowi nie powiem nie chce mu jeszcze wiekszej przykrosci robic, a to moj piesek musze sie pochwalic http://nk.pl/#profile/23261085/gallery/album/2/29


nie da wlaczyc tej strony 😞
http://nk.pl/#profile/23261085/gallery/album/2/29 a teraz?


nie da rady 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Cześc

Co ja was nadrobie to mi znowu uciekniecie ... szalone ....
UFF jaki dziś skwar ... ja ledwo żyję ... mam dziś dzień ze mam dośc naprawde , już jestem taka zmeczona ... wiecznośc to trwa ... no i co sierpień już historia a my co ???? nic , zaraz pomyślę że pazdziernik szybciej się rozpakuje niż my ...
na razie to tylko się co i rusz któraś się to po hawajach szlaja bez efektu .... 😎 😎 😎


wczasowiczki 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc

Co ja was nadrobie to mi znowu uciekniecie ... szalone ....
UFF jaki dziś skwar ... ja ledwo żyję ... mam dziś dzień ze mam dośc naprawde , już jestem taka zmeczona ... wiecznośc to trwa ... no i co sierpień już historia a my co ???? nic , zaraz pomyślę że pazdziernik szybciej się rozpakuje niż my ...
na razie to tylko się co i rusz któraś się to po hawajach szlaja bez efektu .... 😎 😎 😎




wczasowiczki 🤪 😁 😁 😁


Dokładnie

Czytałam że GUSIA też w szpitalu ... jak ją tam potrzymają to się jeszcze spotkamy na tej patologi ... ma ktoś numer do niej może ASIULKA
No biedna ta nasza ANIA0- wypadek męża oj biedna stresa musiała miec mega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
jak sie wstawia zdjecia tu na brzuszek?


1. Wchodzimy na http://imageshack.us/
2. Dla "Prześlij" wybieramy "obrazy/filmy" (jeśli ta opcja nie jest wybrana automatycznie), klikamy "Browse" i wybieramy zdjęcie z komputera, które chcemy dodać
3. W "Zmiana rozmiaru obrazu" wybieramy opcję: "320x240 dla stron internetowych i poczty e-mail"
4. Klikamy "Prześlij teraz" i czekamy na wygenerowanie linków
5. Pod napisem "Linki do udostępnienia Twojego obrazu" kopiujemy link zatytułowany "Kod Forum" i w niezmienionej postaci wklejamy w wiadomość na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do swojej teściowej mówię co prawda "mamo" ale to nic naturalnego. Poza tym ostatnio się jakoś tak mało kontaktujemy, co kompletnie mi nie przeszkadza 😁 Grunt, że mój M. ma duży do niej dystans 😉 😜
Ok idę coś wrzucić na ruszt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cos mi net zaczął szwankować ale i tak muszę obiadek pichcić 😜 co do teściowje to ja zawsze mówię, że mamę mam jedną tak samo jak teściowa swoje dzieci, które urodziła. Mówiąc do niej mamo traktuje to bardziej jako zwrot grzecznościowy 🙂 a,że jest w porządku to nie mam jakichś oporów, do teścia też. chociaz jakby była bardziej wyluzowana to mówiłabym z chęcią na TY 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nooo....przyszła ostatnia paczka dla mnie.Koszulka do spania, antygwałty, staniczki do karmienia itp więc mogę już iść rodzić bo wszystko mam 🙂Leki na moje cholerstwo jak narazie chyba działają bo mniej mnie swędzi.Niedługo muszę wyniki zrobić to bedę pewna.Nie wiem czy wam pisałam żę jedne tabletki które biorę są uspokajające no więc zastanawiam się czy mają one wpływ też na mała bo ostatnio mniej ruchliwa.No ale tłumaczę sobie że przecież te leki naprawdę mogą działać też na nią nie?
Okrutny dzień dzisiaj mam....dzisiaj mam urodzinki a mój znowu daleko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Nooo....przyszła ostatnia paczka dla mnie.Koszulka do spania, antygwałty, staniczki do karmienia itp więc mogę już iść rodzić bo wszystko mam 🙂Leki na moje cholerstwo jak narazie chyba działają bo mniej mnie swędzi.Niedługo muszę wyniki zrobić to bedę pewna.Nie wiem czy wam pisałam żę jedne tabletki które biorę są uspokajające no więc zastanawiam się czy mają one wpływ też na mała bo ostatnio mniej ruchliwa.No ale tłumaczę sobie że przecież te leki naprawdę mogą działać też na nią nie?
Okrutny dzień dzisiaj mam....dzisiaj mam urodzinki a mój znowu daleko...


SZOTKA wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Ale ze mama mu nie powie ze w takiej sytuacji nie powinien Cie zostawiac przeciez to tez kobieta i wie jak jest


dokładnie 😮 😮 😮 masakra jakaś 🤢 a jak się stęskniła to niech przyjedzie w odwiedziny ...


ja ogolnie nie wierze w czary czy cos takiego ale kiedys taki ksiadz znajomy mi wrozyl z kart i poki co wszystko sie sprawdzilo heh zawsze niby bylam szczesliwa ale na drodze jakas kobieta stala tesciowa heh ze niby mieszac duzo bedzie ze duzo czasu minie zanim dobrze bedzie itd im dluzej o tym mysle tym sero mysle ze prawde mowil heh


Marta ksiądz i wróżenie z kart ? 🤨 🤔 🤨
Kościół odrzuca wszystkie formy wróżbiarstwa: odwoływanie się do Szatana czy demonów, przywoływania zmarłych lub inne praktyki mające rzekomo odsłaniać przyszłość. Korzystanie z horoskopów, astrologia, chiromancja, wyjaśnianie przepowiedni i wróżb, zjawiska jasnowidztwa, posługiwanie się medium są przejawami chęci panowania nad czasem, nad historią i wreszcie nad ludźmi, a jednocześnie pragnieniem zjednania sobie ukrytych mocy. Praktyki te są sprzeczne ze czcią i szacunkiem - które należą się jedynie Bogu.
Z punktu widzenia Kościoła katolickiego wiara we wróżby jest grzechem. - Według nauki chrześcijańskiej ani człowiek ani szatan sam z siebie nie jest w stanie poznać przyszłości, która należy w całości do Boga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Nooo....przyszła ostatnia paczka dla mnie.Koszulka do spania, antygwałty, staniczki do karmienia itp więc mogę już iść rodzić bo wszystko mam 🙂Leki na moje cholerstwo jak narazie chyba działają bo mniej mnie swędzi.Niedługo muszę wyniki zrobić to bedę pewna.Nie wiem czy wam pisałam żę jedne tabletki które biorę są uspokajające no więc zastanawiam się czy mają one wpływ też na mała bo ostatnio mniej ruchliwa.No ale tłumaczę sobie że przecież te leki naprawdę mogą działać też na nią nie?
Okrutny dzień dzisiaj mam....dzisiaj mam urodzinki a mój znowu daleko...


Wszystkiego najlepszego! 🙂 jesli nie masz ochoty dzisiaj nigdzie wychodzic to najlepiej wlacz sobie dobry film i sie odprez 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...