Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
to widze ze nie masz nic lepiej niz ja, ciagle sie czuje taka niedobadana ale juz teraz nie ma sensu leciec gdzies indziej


no nic nie zrobie , a do gdańska nie chciałoby mi się jeżdzić wiecej wydałabym na paliwo i wizyty , a tak mam tu pod nosem , też czuje sie niedobadana ale wkoncu zagladnie mi w podwozie w czwartek wiec troche sie uspokoiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
to widze ze nie masz nic lepiej niz ja, ciagle sie czuje taka niedobadana ale juz teraz nie ma sensu leciec gdzies indziej


no nic nie zrobie , a do gdańska nie chciałoby mi się jeżdzić wiecej wydałabym na paliwo i wizyty , a tak mam tu pod nosem , też czuje sie niedobadana ale wkoncu zagladnie mi w podwozie w czwartek wiec troche sie uspokoiłam
JA TEZ MYSLALAM ZE ZAGLADNIE a tu nic, musialam sie sama dopytywac czy mala juz jest ulozona odpowiednio, myslalam ze zamerda i powie czy juz jakies rozwarcie, jaka Olenia duza jest i moze czy widzi po kaczkowej stronie kiedy porod, a tu nic z tych rzeczy tylko serca posluchal i jakbym nie urodzila do niedzieli to w poniedzialek na ktg,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
to widze ze nie masz nic lepiej niz ja, ciagle sie czuje taka niedobadana ale juz teraz nie ma sensu leciec gdzies indziej


no nic nie zrobie , a do gdańska nie chciałoby mi się jeżdzić wiecej wydałabym na paliwo i wizyty , a tak mam tu pod nosem , też czuje sie niedobadana ale wkoncu zagladnie mi w podwozie w czwartek wiec troche sie uspokoiłam
JA TEZ MYSLALAM ZE ZAGLADNIE a tu nic, musialam sie sama dopytywac czy mala juz jest ulozona odpowiednio, myslalam ze zamerda i powie czy juz jakies rozwarcie, jaka Olenia duza jest i moze czy widzi po kaczkowej stronie kiedy porod, a tu nic z tych rzeczy tylko serca posluchal i jakbym nie urodzila do niedzieli to w poniedzialek na ktg,

kurde przesada z tymi lekarzami, ja mam na każdej wizycie podwozie,usg i od maja ktg. I mój gin wszystko dokładnie opowiada, każda wizyta trwa ok 30 minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie o tyle dobrze ze wiem ze główka w dół jest i zawsze go tam pomierzy i wogule zapyta jak sie czuje skierowanie na badania da ale co w kaśce sie dzieje to nie wiem bo nie zagladała ale i tak jak dziewczyny tu na forum pisza ze za kazdym razem przeglad maja itp to az zazdroszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
to widze ze nie masz nic lepiej niz ja, ciagle sie czuje taka niedobadana ale juz teraz nie ma sensu leciec gdzies indziej


no nic nie zrobie , a do gdańska nie chciałoby mi się jeżdzić wiecej wydałabym na paliwo i wizyty , a tak mam tu pod nosem , też czuje sie niedobadana ale wkoncu zagladnie mi w podwozie w czwartek wiec troche sie uspokoiłam
JA TEZ MYSLALAM ZE ZAGLADNIE a tu nic, musialam sie sama dopytywac czy mala juz jest ulozona odpowiednio, myslalam ze zamerda i powie czy juz jakies rozwarcie, jaka Olenia duza jest i moze czy widzi po kaczkowej stronie kiedy porod, a tu nic z tych rzeczy tylko serca posluchal i jakbym nie urodzila do niedzieli to w poniedzialek na ktg,

kurde przesada z tymi lekarzami, ja mam na każdej wizycie podwozie,usg i od maja ktg. I mój gin wszystko dokładnie opowiada, każda wizyta trwa ok 30 minut.
fajnie, ja nawet dokladnie nie wiem co to jest ktg, a poza tym w poniedzialek bede juz przeterminowana, a nie mam nikogo zeby ze mna pojechal a sama juz troche sie obawiam jezdzic samochodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
no to cieezko bo z egiertowa do kartuz to troszke trzeba jechac bo w kartuzach rodzisz??
w kartuzach rodze ale w zukowie mieszkam teraz a na ktg co prawda mam tez byc w przychodni w zukowie ale tu zawsze takie korki ze masakra a mi sie slabo w samochodzie robi i sie boje jezdzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
a może sie coś ruszy złapie do tegoi poniedziałku 😁 kto wie czy dzisiaj cie nie złapie tego nie wie nikt 🙂
he he niech lapie, poki sasiadka na zwolnieniu siedzi i w razie czego ze mna pojedzie, do piatku mam czas, albo do 13godz moj jest w domku, a tak samiutka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Ale moj sie zdziwil jak mi z cycka pocieklo dzisiaj 🙂

a mi nic nie wycieka , tylko jak sie nacisnie to moze troche , mam nadzieje ze bede miała jedzonko dla synka bo bym chciała karmić
nawet jesli teraz nie masz to przeciez po porodzie moze przyjsc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Ale moj sie zdziwil jak mi z cycka pocieklo dzisiaj 🙂

a mi nic nie wycieka , tylko jak sie nacisnie to moze troche , mam nadzieje ze bede miała jedzonko dla synka bo bym chciała karmić
nawet jesli teraz nie masz to przeciez po porodzie moze przyjsc

mam nadzieje że bedzie ja się tam na tym nie znam heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
hej dziewczyny 🙂
czy któraś już urodziła czy wszystkie dzielnie się trzymacie ? 🙂
mam nadzieje ze u wszystkich ok !

żadna nie urodziła jeszcze....wszystkie się dzielnie trzymają i wygląda na to, że czekamy na wrzesień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka wszystkiego njalepszego dużo miłości szczerych przyjaźni słonka kazdego dnia i szybkiego pomyślnego rozwiązania
Karola super ze po wizycie ok
ZochA ja jestem w 38tyg i jezdze autem jako kierowca (co prawda tylko w granicach miasta ale daje rade spokojnie)
ja mma jutro wizytke w szpitalu i usg i zobaczymy bo pewnie dostane juz skierowanie na oddział
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki, wiadomość od Anulka25

Jest w szpitalu, miała plamienie,ale teraz jest już oki...ma krótką szyjkę ok 1cm,powiedzieli że po wypisie nawet ma być gotowa,bo na tym etapie już nie będą niczego hamować, Pawełek się nie obrócił i lekarz mówi, że się nie obróci, bo już miejsca nie ma...przy dobrych wiatrach jutro lub w środę ją wypiszą do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Dziewczynki, wiadomość od Anulka25

Jest w szpitalu, miała plamienie,ale teraz jest już oki...ma krótką szyjkę ok 1cm,powiedzieli że po wypisie nawet ma być gotowa,bo na tym etapie już nie będą niczego hamować, Pawełek się nie obrócił i lekarz mówi, że się nie obróci, bo już miejsca nie ma...przy dobrych wiatrach jutro lub w środę ją wypiszą do domu.


kurcze ciagle ktoras w szpitalu laduje...tego sie najbardziej boje ze wezma mnie do szpitala a to tylko falszywy alarm i do domu puszcza masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...