Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga 🤪 🤪 🤪 🤪 czyli jutro czekamy na wieści jak mały Antoś się miewa ze swoją mamusią ?? 🙃 😁 i fotkę oczywiście !!!


eh, zaraz zwroce zoladek ze stresu hahaha 🤪 🤪 planowany dzien porodu to cos... dziwnego 😁
no dzisiaj maz sie obudzil i panika bo aparat nienaladowany haha! 😁 juz go widze jutro 🤪

Wyobraz sobie "nieplanowany" dzien porodu hehe latasz jak glupia wody ajkies ci odchodz ani ewiesz czy juz jechc czy jeszcze nie, rodzina na rowne nogi, same swiry nikt nie wie co robic ostatecznie po 2 skurczu cie zawożą bo wszyscy panikuja i potem porod trwa 12 h zamiast 2 h
wiec wypatruj samych plusow kochana u siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Ja juz sie nie moge doczekac , cala jestem podniecona ze ty juz jutro Antosia usciskasz a juz najpozniej po jutrze 🤪 🤪 🤪


no dziewczyny.. to jest NIESAMOWITE jak to szybko zlecialo!!! 😁
juz za niedlugo wszystkie bedziemy sobie dyskutowac o kupkach i braku snu 🤪 ja juz nawet bede miala pewnie w jednym i w drugim wprawe skoro moj starszakiem bedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga 🤪 🤪 🤪 🤪 czyli jutro czekamy na wieści jak mały Antoś się miewa ze swoją mamusią ?? 🙃 😁 i fotkę oczywiście !!!


eh, zaraz zwroce zoladek ze stresu hahaha 🤪 🤪 planowany dzien porodu to cos... dziwnego 😁
no dzisiaj maz sie obudzil i panika bo aparat nienaladowany haha! 😁 juz go widze jutro 🤪


oj nic się nie dziwie 🙃 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ja juz sie nie moge doczekac , cala jestem podniecona ze ty juz jutro Antosia usciskasz a juz najpozniej po jutrze 🤪 🤪 🤪


no dziewczyny.. to jest NIESAMOWITE jak to szybko zlecialo!!! 😁
juz za niedlugo wszystkie bedziemy sobie dyskutowac o kupkach i braku snu 🤪 ja juz nawet bede miala pewnie w jednym i w drugim wprawe skoro moj starszakiem bedzie 😁


No hehe my bedziemy jeszcze głaskac dupki przez brzuszek a tu juz sie bedziesz babrac w maciupkich cudownie pachnących kupencjach i bełcikach hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga 🤪 🤪 🤪 🤪 czyli jutro czekamy na wieści jak mały Antoś się miewa ze swoją mamusią ?? 🙃 😁 i fotkę oczywiście !!!


eh, zaraz zwroce zoladek ze stresu hahaha 🤪 🤪 planowany dzien porodu to cos... dziwnego 😁
no dzisiaj maz sie obudzil i panika bo aparat nienaladowany haha! 😁 juz go widze jutro 🤪

Wyobraz sobie "nieplanowany" dzien porodu hehe latasz jak glupia wody ajkies ci odchodz ani ewiesz czy juz jechc czy jeszcze nie, rodzina na rowne nogi, same swiry nikt nie wie co robic ostatecznie po 2 skurczu cie zawożą bo wszyscy panikuja i potem porod trwa 12 h zamiast 2 h
wiec wypatruj samych plusow kochana u siebie


wypratruje 😁 😁 oprocz tego, ze mnie pokroja i beda w pelni mej swiadomosci grzebac mi w brzuchu w celu wyjecia dziecięcia 😁
no i racja- dzisiaj sie dluuuuuuuuuuzy dzien.. 😁 juz czekam az maz wroci z pracy to razem bedziemy sobie stękać i sie stresowac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Ja juz sie nie moge doczekac , cala jestem podniecona ze ty juz jutro Antosia usciskasz a juz najpozniej po jutrze 🤪 🤪 🤪


no dziewczyny.. to jest NIESAMOWITE jak to szybko zlecialo!!! 😁
juz za niedlugo wszystkie bedziemy sobie dyskutowac o kupkach i braku snu 🤪 ja juz nawet bede miala pewnie w jednym i w drugim wprawe skoro moj starszakiem bedzie 😁


No hehe my bedziemy jeszcze głaskac dupki przez brzuszek a tu juz sie bedziesz babrac w maciupkich cudownie pachnących kupencjach i bełcikach hehehe


mniam mniam 😁 uh, no ide sobie herbatke normalnie zrobic, zeby mnie odprezyla 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
Maga przez ciebie całe forum chodzi naładowane jak króliczek duracella 🙂
Dwa dni bez brzuszka i dziewczyny piszą z prędkością karabinu maszynowego...


hahaha 😁 😁 😁 🙃 to wyobrazam sobie co tu bedzie jutro rano sie odbywac... 😁 🤪 (bo nie chce sobie wyobrazac co sie ze mna bedzie odbywac w tym czasie 😁)
ide poczytac ksiazke, moze sie zrelaksuje jakos 🤪
oby brzuszek dzialal, jak wroce 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Asia przyjemnego słuchania na ktg 🙂
Agatka no faktycznie zleciało jak z bicza pewnei niedługo coraz mniej czasu bedziemy spedzały ze soba z wiadomych przyczyn 🙂i fajnie i nie fajnie ..............

ALe bedzie kolorowo, kupki zolte, zielone.... 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia przyjemnego słuchania na ktg 🙂
Agatka no faktycznie zleciało jak z bicza pewnei niedługo coraz mniej czasu bedziemy spedzały ze soba z wiadomych przyczyn 🙂i fajnie i nie fajnie ..............

ALe bedzie kolorowo, kupki zolte, zielone.... 😁 😁



o matko!!!!!!!!!!!!!he he faktycznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia przyjemnego słuchania na ktg 🙂
Agatka no faktycznie zleciało jak z bicza pewnei niedługo coraz mniej czasu bedziemy spedzały ze soba z wiadomych przyczyn 🙂i fajnie i nie fajnie ..............

ALe bedzie kolorowo, kupki zolte, zielone.... 😁 😁


juz tych kupek nie moge sie doczekac 🙂 heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki 🙂))
Siedzę jak na szpilkach niedośc że się mojej dzidzi nie mogę doczekac to jeszcze te awarie brzuszka 😞(((( mega frustracji dostawałam czy są nowe wieści o nowych dzidziach,bałam się ze tylko ja nie mam dostępu i nie nadrobię Was. Schiza za schizą, jak się mały coś za malo rusza to brak połączenia z innymi brzuszkami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam mam nadzieję juz po raz ostatni dziś w laboratorium na badanaich a jutro do gin. Tak sobie wymarzyłam i ustaliłam z dzidziulkiem że urodzi się 2 września, poczekamy az tatuś z pracy wróci co razem pojedziemy na porodówkę bez stresu że nie zdąży 🙂 ciekawe jak te moje marzenia się zmienią w rzeczywistość 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
Ja byłam mam nadzieję juz po raz ostatni dziś w laboratorium na badanaich a jutro do gin. Tak sobie wymarzyłam i ustaliłam z dzidziulkiem że urodzi się 2 września, poczekamy az tatuś z pracy wróci co razem pojedziemy na porodówkę bez stresu że nie zdąży 🙂 ciekawe jak te moje marzenia się zmienią w rzeczywistość 🤪

hiihhiihih, ja też jutro mam wizytę,a rodzić zaplanowałam 4 września 🙂 🙂 🙂
Ale obawiam się, że nic z tego i że Gabrysia jednak inaczej ustaliła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...