Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Agamu napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Zocha napisał(a):
a tak wogóle to cześć 🙂
wpadłam tylko zobaczyć co sied zieje i widzę że mamy TADEUSZA NA ŚWIECIE 🤪 🤪 super 🙂
u mnie zdarzają sie mocne, bolesne skurcze ale szybko się kończą.. zresztą to dobrze bo mi się wczoraj wieczorem chłop pochorował.. 38 stopni ma, gile, kaszel itd...
wiec póki co lepiej żeby Zosia siedziała w brzuszku 🤨 zaraz ide do kuzynki kosmetyczki na wszystkie 20 paznokietków 🙂 cieszę sie strasznie bo do stóp to uż sama nie dosięgam... 🤢 mam nadzieję że mi to uż na porodówkę wystarczy 😉


no to się porobiło! Mój na szczęście powoli dochodzi już do siebie, ale jak przytargał to choróbsko do domu to myślałam, że Go uduszę. Przeraziłam się po pierwsze, że zacznie się poród i nie będzie mógł być z nami, a po drugie, że nas zarazi. Gin przestrzegała, żeby teraz bardzo uważać, a tu masz zarazę w domu. 😠 Zocha może łykaj sobie zapobiegawczo jakiś rutinoskorbin i witaminkę C.

Dokładnie, może zapobiegawczo dobrze byłoby coś łykać....bo z takim choróbskiem nie ma żartów.

no też tak pomyślałam i kupiłam sobie cerutin.. mąż u lekarza pytał czy powinnam coś brać na wszelki wypadek ale lekarka powiedziała mu ze nie ma takiej potrzeby i że teraz to już nie ma zagrożenia dla małej 😲
zawsze wiedziałam że z tą lekarką jest coś nie tak... zadzwoniłam węc do gin i skonultowałam ze cerutin czy inny rutinoscorbin mam brać...
ehh.. byleby tylko chłopina wyzdrowiał do porodu .. bo takiego zawirusowanego to go pewnie nie wpuszczą na porodówkę ani do małej 🤨


a to na bank go nie wpuszcza!!!!!!!!!!!a Ty jak sie przeziebisz to jest duze prawdopodobienstwo ze Zosia bedzie przeziebiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
a co u czarnej,karolinecka też cos sie odzywa ?


Czarna nie rodzi, nic nie wie i jest delikatnie mówiac wkurzona...a Karolci podobno dziś ten żel podali ( czyli tak jakby chcieli wywoływać ), chociaż u Agi ten żel nie zdał egzaminu 🤢 🤢 🤢. Gusia ma do niej isć do szpitala, to będziemy na bieżąco 🙂

Karolina ma termin na 15 to troche szybko chca wywoływac,a ona nie miała problemu w sumie z tymi wodami ? Bidna Czarna.


Ona ma za dużo wód ponoć i tą cukrzycę całą, może stwierdzili że już można rodzić...A Czarnej jest mi cholernie żal...biedna tam leży i nic 🤢 🤢

przeciez moga podac oxytocyne czy to tez na nia nie zadziałało chociaz to juz powinno pomóc. to mozna do głowy dostac,tyle czasu lezec w szpitalu 😲 😠 wielcy specjalisci ah szkoda gadac,no nic...trzeba czekac bo nic innego sie nie zrobi ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Kurcze, Asia miała ten sam termin co ja....ja też już chcę w takim razie 🤪 🤪 🤪 🤪

Asia miala bardzo ciezki porod..biedna ledwo dala rade.. 😞
Sama opowie jak wroci co i jak......ale najwazniejsze ,ze juz maly jest z Nia caly i zdrowy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Kurcze, Asia miała ten sam termin co ja....ja też już chcę w takim razie 🤪 🤪 🤪 🤪

Asia miala bardzo ciezki porod..biedna ledwo dala rade.. 😞
Sama opowie jak wroci co i jak......ale najwazniejsze ,ze juz maly jest z Nia caly i zdrowy...


ojej bidulka pewnie długo i w bólach rodziła ,ale juz ma z czapki teraz to juz tylko lepiej bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Kurcze, Asia miała ten sam termin co ja....ja też już chcę w takim razie 🤪 🤪 🤪 🤪

Asia miala bardzo ciezki porod..biedna ledwo dala rade.. 😞
Sama opowie jak wroci co i jak......ale najwazniejsze ,ze juz maly jest z Nia caly i zdrowy...


o kurde...biedna..... 🤢 🤢 🤢 to ja jednak chyba nie chcę jeszcze....
Ciekawe jak szpital i lekarze, bo ja w tym samym szpitalu mam rodzić...mam nadzieję, że chociaż to było ok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Kurcze, Asia miała ten sam termin co ja....ja też już chcę w takim razie 🤪 🤪 🤪 🤪

Asia miala bardzo ciezki porod..biedna ledwo dala rade.. 😞
Sama opowie jak wroci co i jak......ale najwazniejsze ,ze juz maly jest z Nia caly i zdrowy...


o kurde...biedna..... 🤢 🤢 🤢 to ja jednak chyba nie chcę jeszcze....


i dlatego coraz czesciej mysle ze dobrze ze mam ta cc 🙂ale jak bym miała miec sn taki jak z KUba to moge miec ae tego mi nikt nie zagwarantuje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Kurcze, Asia miała ten sam termin co ja....ja też już chcę w takim razie 🤪 🤪 🤪 🤪

Asia miala bardzo ciezki porod..biedna ledwo dala rade.. 😞
Sama opowie jak wroci co i jak......ale najwazniejsze ,ze juz maly jest z Nia caly i zdrowy...


o kurde...biedna..... 🤢 🤢 🤢 to ja jednak chyba nie chcę jeszcze....


i dlatego coraz czesciej mysle ze dobrze ze mam ta cc 🙂ale jak bym miała miec sn taki jak z KUba to moge miec ae tego mi nikt nie zagwarantuje!!!

I dlatego ja, gdybym tylko mogła to wybrałabym cc...niestety nie mogę....Ale mam nadzieję, że będzie dobrze...musi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Agamu napisał(a):
smerfetka napisał(a):
Zocha napisał(a):
a tak wogóle to cześć 🙂
wpadłam tylko zobaczyć co sied zieje i widzę że mamy TADEUSZA NA ŚWIECIE 🤪 🤪 super 🙂
u mnie zdarzają sie mocne, bolesne skurcze ale szybko się kończą.. zresztą to dobrze bo mi się wczoraj wieczorem chłop pochorował.. 38 stopni ma, gile, kaszel itd...
wiec póki co lepiej żeby Zosia siedziała w brzuszku 🤨 zaraz ide do kuzynki kosmetyczki na wszystkie 20 paznokietków 🙂 cieszę sie strasznie bo do stóp to uż sama nie dosięgam... 🤢 mam nadzieję że mi to uż na porodówkę wystarczy 😉


no to się porobiło! Mój na szczęście powoli dochodzi już do siebie, ale jak przytargał to choróbsko do domu to myślałam, że Go uduszę. Przeraziłam się po pierwsze, że zacznie się poród i nie będzie mógł być z nami, a po drugie, że nas zarazi. Gin przestrzegała, żeby teraz bardzo uważać, a tu masz zarazę w domu. 😠 Zocha może łykaj sobie zapobiegawczo jakiś rutinoskorbin i witaminkę C.

Dokładnie, może zapobiegawczo dobrze byłoby coś łykać....bo z takim choróbskiem nie ma żartów.

no też tak pomyślałam i kupiłam sobie cerutin.. mąż u lekarza pytał czy powinnam coś brać na wszelki wypadek ale lekarka powiedziała mu ze nie ma takiej potrzeby i że teraz to już nie ma zagrożenia dla małej 😲
zawsze wiedziałam że z tą lekarką jest coś nie tak... zadzwoniłam węc do gin i skonultowałam ze cerutin czy inny rutinoscorbin mam brać...
ehh.. byleby tylko chłopina wyzdrowiał do porodu .. bo takiego zawirusowanego to go pewnie nie wpuszczą na porodówkę ani do małej 🤨


a to na bank go nie wpuszcza!!!!!!!!!!!a Ty jak sie przeziebisz to jest duze prawdopodobienstwo ze Zosia bedzie przeziebiona

Wiem właśnie :/ i dlatego on na dole przed telewizorem leży, a ja na górze przed kompem... a Zosia jest uprzejmie proszona o nie wychodzenie póki tacie sie nie polepszy... ehh... jeszcze do wczoraj marzyłam zeby chciała już opuścić swoje M1 a dziś proszę ją żeby tam jeszcze trochę została.. to dziecko oszaleje normalnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem spowrotem....
ależ się naczekałam na to ktg. Ale po raz pierwszy pytali się mnie czy czuje skurcze 😜 mojej lekarki nie było już. Za to inna powiedziała, że ładne ktg mam i też zapytała czy czuje skurcze. A ja nie czuje... Powiedziała, że teraz mam przyjść w środę na ktg, no chyba że zaczęłaby się akcja skurczowa to wtedy w każdej chwili. Na to wygląda, że coś się zaczyna dziać 🙃 Na ostatnich ktg wykres skurczowy miałam praktycznie płaski, tylko w trakcie ruchów okruszka skakał do 40, dziś za to skoki sięgały 80.

A jak wyglądają Wasze zapisy ktg?????????

nadrabiam Was teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
Hej Dziewczyny 🙂 zdajcie troche relacje, ile dziewczyn urodzilo?
bo ja wiem tylko o Leer

🙂 cześć 🙂
we "wrześniowych fasolkach" jest tabela i brakuje tam chyba tylko kahlanik i Asi.
a jak u CIebie???? jak maleństwo?
Mala zdrowiutka, dzisiaj byla polozna i obadala ja, od wyjscia ze szpitala przybrala 30dag ogolnie zdrowa jak ryba, zaraz na spacer pojdziemy, tylko mama chora, katarrrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
hej dziewczyny! 🙂
wlasnie korzystam z chwili relaksu i popijam kawke zbozowa a antoś obok mnie wypoczywa po upojnym posilku 😁 🤪
jak narazie nocki w miare przespane, ciekawe kiedy sie skonczy 😉 ostatnio spalism nawet 9 godzin 🤪 😎 odejmujac przerwy oczywiscie 😉


Super Magda!! Ale jesteś szczęśliwa pewnie 🙂 🙂 🙂


nooo.. non stop calujemy go po glowce, stopach, dupce 🤪 🤪 maz to go wypuscic nie chce 😁 ja jestem zwolennikiem spania w lozeczku, wiec go tam odkladam, ale maz zawsze prosi, zeby chociaz raz na dzien mogl z nim spac w ramionach 😜 hihi 🙂
Antoś wlasnie kichnal 😁


super wrażenia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
jestem spowrotem....
ależ się naczekałam na to ktg. Ale po raz pierwszy pytali się mnie czy czuje skurcze 😜 mojej lekarki nie było już. Za to inna powiedziała, że ładne ktg mam i też zapytała czy czuje skurcze. A ja nie czuje... Powiedziała, że teraz mam przyjść w środę na ktg, no chyba że zaczęłaby się akcja skurczowa to wtedy w każdej chwili. Na to wygląda, że coś się zaczyna dziać 🙃 Na ostatnich ktg wykres skurczowy miałam praktycznie płaski, tylko w trakcie ruchów okruszka skakał do 40, dziś za to skoki sięgały 80.

A jak wyglądają Wasze zapisy ktg?????????

nadrabiam Was teraz 🙂


ja w dniu kiedy robili mi cc mialam same ponad 100, ok 120.. 😉 i rozwarci e nA 3 palce, wiec sie spieszyli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
asiulenka napisał(a):
jestem spowrotem....
ależ się naczekałam na to ktg. Ale po raz pierwszy pytali się mnie czy czuje skurcze 😜 mojej lekarki nie było już. Za to inna powiedziała, że ładne ktg mam i też zapytała czy czuje skurcze. A ja nie czuje... Powiedziała, że teraz mam przyjść w środę na ktg, no chyba że zaczęłaby się akcja skurczowa to wtedy w każdej chwili. Na to wygląda, że coś się zaczyna dziać 🙃 Na ostatnich ktg wykres skurczowy miałam praktycznie płaski, tylko w trakcie ruchów okruszka skakał do 40, dziś za to skoki sięgały 80.

A jak wyglądają Wasze zapisy ktg?????????

nadrabiam Was teraz 🙂


ja w dniu kiedy robili mi cc mialam same ponad 100, ok 120.. 😉 i rozwarci e nA 3 palce, wiec sie spieszyli 🙂

ja jeszcze nie mialam ktg a skurcze juz czuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kochane 🙂
nie wiem od czego zacząć tyle tego 😉 generalnie jak wiecie jestem najszczęśliwszą mamuśką pod słońcem 🙂 Tymonek jest taki grzeczniutki że aż nie do uwierzenia , przesypia mi całe dnie , noce , specjalnie nawet do jedzenia nie wstaje tylko go muszę na śpiąco karmić także co 3 godziny budzik 😜. Próby przystawiania cyca prowadzą ku lepszemu ale póki co jeszcze go dokarmiam nie wiem co z tego wyjdzie ale bardzo bym chciała karmić cycem . Poród bryy... nie będę wam owiajać w bawełne że lekko jest 🤢 ale przeżyjecie a moment w którym dostaniecie na serce Wasze pociechy jest czymś nie do opisania 🙂 . Mój był ze mną , pomagał jak mógł ale po odcięciu pępowiny wyszedł bo emocje w zieły górą . Musieli mnie naciąć bo Tymonek szedł z rączą , mam 2cm szwów ale jest ok i połóg jest bajką jak dla mnie . Jak też wiecie Tymuś urodził się ze "szpotawą" ale dziś pierwsza wizyta u ortopedy więc mam nadzieje że coś więcej będziemy wiedzieć ... myśle że uda się bez operacji ... Jesteśmy dobrej myśli 🙂 Mimo jego nóżek jest dla mnie ideałem na którego nie mogę się napatrzeć 🙂 jest prze cudny ! 🙂 🙂 wrzucę dzisiejsze fotki 🙂
Kochane a co u Was ? jakiś skrót proszę 🙂 tęskiniłam , dzięki za wsparcie i za pamięć 😘
Tyle tego że nie wiem co pisać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...