Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agamu napisał(a):
Asia i jak tam??Sączy Ci się nadal?????????/
no tak malutkoteraz ,ale wczesniej bylo ok cwierc szkl... ..hmmm..sama juz niewiem czy panike siac ,moze sie posikalam z emocji ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Kurde ja nawet nie mam jakiejś zwiększonej ilości wydzielina, nawet wkładek nie muszę używać,nie mówiąc już o czopie jakimkolwiek....już sama zaczynam się schizować i denerwować... 🤢
nie stresuj sie malenka,bo znajac zycie jakbys miala te wydzieliny tez bylaby panika 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Kurde ja nawet nie mam jakiejś zwiększonej ilości wydzielina, nawet wkładek nie muszę używać,nie mówiąc już o czopie jakimkolwiek....już sama zaczynam się schizować i denerwować... 🤢
nie stresuj sie malenka,bo znajac zycie jakbys miala te wydzieliny tez bylaby panika 😁 😁 😁 😁
Też prawda, teraz to już tak źle i tak nie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia i jak tam??Sączy Ci się nadal?????????/
no tak malutkoteraz ,ale wczesniej bylo ok cwierc szkl... ..hmmm..sama juz niewiem czy panike siac ,moze sie posikalam z emocji ☺️ 😉

na Twoim miejscu pojechałabym sprawdzić czy to wody się sączą, oni mają takie specjalne papierki do sprawdzania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia i jak tam??Sączy Ci się nadal?????????/
no tak malutkoteraz ,ale wczesniej bylo ok cwierc szkl... ..hmmm..sama juz niewiem czy panike siac ,moze sie posikalam z emocji ☺️ 😉

na Twoim miejscu pojechałabym sprawdzić czy to wody się sączą, oni mają takie specjalne papierki do sprawdzania...


Asik ja też bym podjechała to sprawdzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia i jak tam??Sączy Ci się nadal?????????/
no tak malutkoteraz ,ale wczesniej bylo ok cwierc szkl... ..hmmm..sama juz niewiem czy panike siac ,moze sie posikalam z emocji ☺️ 😉

na Twoim miejscu pojechałabym sprawdzić czy to wody się sączą, oni mają takie specjalne papierki do sprawdzania...
kurcze juz sama niewiem,mala ma lekcje do 12:30 wroci kolo 13tej ,a Andru w pracy..mysle ze nie bede poki co siac paniki...gdyby cos to go sciagne z roboty i pojedymy..
a przed porodem apetycik ponoc nie dopisuje...ja nie narzekam...nie moglam sie zdecydowac czy mleczny start bananowy ,czy slodki kubek z wisniami..i zrobilam sobie to i to...bede sobie na przemian zajadac 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
No dla odmiany dzis dziala mi tyloko brzuszek a zadna inna strona mi sie nie odpala 😮 😮 😮
moze to znak hahahaha

ja juz wypachniona, zupka ugotowana, mieszkanko sie posprzatalo, czekam na nowe firanecki
a mezula wyslalam na szopping, no moj maz teraz z prawkiem to dopiero zloty chlopak 🙂)
o to dzialasz Kochana!!!!! 🤪 u mnie wczoraj bylo sprzatansko 🙂tzn..ja sie staralam cos robic niezdarnie...bo patrzec nie moglam jak chlopina sie angazowal po swojemu 😁 😁 😁 😁 😁 a firanki tez mam nowiutkie -wczoraj zakupione 🙂az milo 🤪 a zupa sie robi dopiero 😉


A u mnie nadal brak sił, wczoraj jak zaczęłam myć podłogę to myślałam, że zemdleję...więc u mnie jakoś to powiedzenie ze wzmożonymi siłami przed porodem się nie sprawdza 🤢 🤢 🤢 w zasadzie nic tylko bym spała...
Agatko ja tez jakos sil nie mam..checi owszem..ale niezdarna slonica ze mnie i plakalam wczoraj tez jak posciel zmienialam,bo na kolanach siegalam do szafki po posciel..i juz gorzej bylo sie podniesc.. 😞 -to byl kolejny powod do mazgajstwa! 😁 😁 😁 😁


No to dobrze, bo myślałam że tylko ja taka jakaś rozlazła jestem. Jedyne co zrobiłam to okna umyłam w nadziei, że coś się ruszy-jak widać Gabrysia jest leniwa...po Mamie ☺️ ☺️

moj maz mi nie pozwolil umyc sama umyl, bo boi sie ze ja urodze ciekawe czy jak maz umyje okna to tez przyspiesza porod buahahahha, bedzie zalowal ze taki pomocny 🤪 🤪 bo nadal stanowczo jest za srodą ewentualnie

a nadal mnie podbrzusze pobolewa rowniez ale zadnych meduz nie wykryto

Moj też mi nie pozwolił,ale przysnęło mu se po południu,więc okazję wykorzystałm 😜 😜 😜 Jak widać nasapałam się i namęczyłam,a tu ani widu ani słychu porodu!
Lekki ból brzucha,do którego już się przyzwyczaiłam,bo od wtorku boli...i to by było na tyle...żadnych czopów nie ma...powiem szczerze...jestem wściekła 😠 😠 😠 😠

no i jo bym se zrobila z janka jak pojdzie na popoludniu ale neisetty musial by mi odsunac naroznik:/ wiec opcja z janka spalona byla od poczatku 😁

Agatka spokojnie. dzis moze juz tak ci tam zagmera jak obiecal....
Agatka tylko koniecznie od progu ,z kieca w gorze mu sie przypomnij ,ze Ty na obiecane gmyranko!!!! 😎

i powiedz ze bez tego nie wyjdziesz, jak cos to siłą go!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia i jak tam??Sączy Ci się nadal?????????/
no tak malutkoteraz ,ale wczesniej bylo ok cwierc szkl... ..hmmm..sama juz niewiem czy panike siac ,moze sie posikalam z emocji ☺️ 😉

na Twoim miejscu pojechałabym sprawdzić czy to wody się sączą, oni mają takie specjalne papierki do sprawdzania...


Asik ja też bym podjechała to sprawdzić.

czytam ten link i R mowi ze nie sa o zapachju swiezych ryb 🤪 no ulga bo jak by byly to bym sie zawstydzila chyba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia i jak tam??Sączy Ci się nadal?????????/
no tak malutkoteraz ,ale wczesniej bylo ok cwierc szkl... ..hmmm..sama juz niewiem czy panike siac ,moze sie posikalam z emocji ☺️ 😉

na Twoim miejscu pojechałabym sprawdzić czy to wody się sączą, oni mają takie specjalne papierki do sprawdzania...


Asik ja też bym podjechała to sprawdzić.

czytam ten link i R mowi ze nie sa o zapachju swiezych ryb 🤪 no ulga bo jak by byly to bym sie zawstydzila chyba 😁

A może są o zapachu nieświeżych haahahahah 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra Laski ja spadam tymczasowo 🙂
Idę Kachę podkosić i nogi,coby się gin nie zaplątał gdzieś tam w międzyczasie ☺️ ☺️ ☺️
No i obiad chcę podszykować i trochę tu uładzić....
Poza tym stresa podłapuję,zaraz chyba pawia z nerwów puszczę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to u mnie rozmowy tel chyba już zaliczone.. dzwonił mąż, babcia i mama...
bezmyślnie wspomniałam mamie że się chyba do sklepu przejde i mnie nastraszyła że mi wody mogą odejść i teraz sama nie wiem... iść czy nie.. do sklepu mam jakieś 20 min w jedną stronę i kurcze już sama nie wiem teraz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Dobra Laski ja spadam tymczasowo 🙂
Idę Kachę podkosić i nogi,coby się gin nie zaplątał gdzieś tam w międzyczasie ☺️ ☺️ ☺️
No i obiad chcę podszykować i trochę tu uładzić....
Poza tym stresa podłapuję,zaraz chyba pawia z nerwów puszczę....

trzymaj się i jakby co to owocnej wizyty... fajnie Ci że Cię tam dzisiaj przebada odpowiednio...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez z tymi wodami miewam stresa ale nadal smigam autem sama po zakupy czasem 🙂
martwie sie tylko z ejak zmocze portki to w czym pojade potem do szpitala wiem hehe nie lada zmartwienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia i jak tam??Sączy Ci się nadal?????????/
no tak malutkoteraz ,ale wczesniej bylo ok cwierc szkl... ..hmmm..sama juz niewiem czy panike siac ,moze sie posikalam z emocji ☺️ 😉

na Twoim miejscu pojechałabym sprawdzić czy to wody się sączą, oni mają takie specjalne papierki do sprawdzania...


Asik ja też bym podjechała to sprawdzić.

czytam ten link i R mowi ze nie sa o zapachju swiezych ryb 🤪 no ulga bo jak by byly to bym sie zawstydzila chyba 😁
kurde ja to czuje jakby czosnek 😁 😁 😁 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
no to u mnie rozmowy tel chyba już zaliczone.. dzwonił mąż, babcia i mama...
bezmyślnie wspomniałam mamie że się chyba do sklepu przejde i mnie nastraszyła że mi wody mogą odejść i teraz sama nie wiem... iść czy nie.. do sklepu mam jakieś 20 min w jedną stronę i kurcze już sama nie wiem teraz...
ja mam ten sam dylemat(do szkoly Kamili mam ok pol h drogi) 🙂hihi tyle ,ze Kamisi kuzynka wroci z Nia ze szkoly..ja sie wole nie ruszac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
ja tez z tymi wodami miewam stresa ale nadal smigam autem sama po zakupy czasem 🙂
martwie sie tylko z ejak zmocze portki to w czym pojade potem do szpitala wiem hehe nie lada zmartwienie 🙂
buahahahahahahahahahahahahahahahahaha 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
ja tez z tymi wodami miewam stresa ale nadal smigam autem sama po zakupy czasem 🙂
martwie sie tylko z ejak zmocze portki to w czym pojade potem do szpitala wiem hehe nie lada zmartwienie 🙂

🙂
mi się ciągle czujność pod prysznicem załącza... mam schize że mi wody odejdą pod prysznicem i tego nie zarejestruje... 🙃
niech się już coś zacznie dziać bo oszaleje normalnie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...