Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

letka82 napisał(a):
Dobry wieczór!! Moje skurcze minęły w okolicach godziny 15 😞 Była dzisiaj u mnie położna i potwierdziła że te moje skurcze to jest przegrupowywanie partii mięśni z dołu do góry by parcie było bardziej efektywne. No i powiedziała nam, że bardzo prawdopodobne, że w przyszłym tygodniu już nie spotkamy się w domu. Jutro idę do lekarza, zobaczymy co on mi powie. M. mówi: "Powie, że wszystko jest ok i że musimy czekać..." Na co ja: " Sama nie wiem co chcę usłyszeć..." Bo taka jest prawda - im bliżej tym bardziej ja nie wiem czy chcę rodzić czy nie...
Czy też tak macie? Takie niezdecydowanie?


No ja im blizej tym, bardziej nie chce a im bardziej nie chce tym wiecej symptomow ze jednak za chwile to sie wydarzy... 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku


„Dla przykładu jeżeli dziecko urodziło się 1 września tego roku, mężczyzna ma prawo wziąć urlop ojcowski do 1 września 2012 (czyli zanim dziecko ukończy pierwszy rok życia) – podaje 'Gazeta Prawna'. - Jeśli ojciec wstrzyma się z jego wykorzystaniem w tym roku, od 1 stycznia będzie mógł przebywać na urlopie dwa, a nie jeden tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
letka82 napisał(a):
Dobry wieczór!! Moje skurcze minęły w okolicach godziny 15 😞 Była dzisiaj u mnie położna i potwierdziła że te moje skurcze to jest przegrupowywanie partii mięśni z dołu do góry by parcie było bardziej efektywne. No i powiedziała nam, że bardzo prawdopodobne, że w przyszłym tygodniu już nie spotkamy się w domu. Jutro idę do lekarza, zobaczymy co on mi powie. M. mówi: "Powie, że wszystko jest ok i że musimy czekać..." Na co ja: " Sama nie wiem co chcę usłyszeć..." Bo taka jest prawda - im bliżej tym bardziej ja nie wiem czy chcę rodzić czy nie...
Czy też tak macie? Takie niezdecydowanie?


No ja im blizej tym, bardziej nie chce a im bardziej nie chce tym wiecej symptomow ze jednak za chwile to sie wydarzy... 😮 😮

Kochana Twój termin nadciąga wielkimi krokami! Mój niby wyznaczony na 27.09, ale ja od początku ciąży obstawiałam okolice 15.09...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podczytalam Was ale nie mam weny do pisania bo dzisiaj mnie dosyc czesto skurcze łapia ,a lepiej zeby nie bo nie mam w karcie ciazy wpisanego wskazania na cc i jeszcze by mi kazali sn rodzic!!!!
tak ze do piatku w dwupaku musimy wytrzymac 🙂
teraz ide na spoczynek i mówie wszystkim mamuśka DOBRANOC 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wiecie cooooo przyznam sie Wam do czegoś ☺️

Ja tu tak w sumie już z rzadka zagłądam..bo sie przygotowuje ☺️ Bo coś mi sie wydaje,że wszystkie sie rozpakują,a ja sama zostane na placu boju ☺️ i w sumie nie będzie tu dla mnie miejsca..pewnie wszystkie pouciekacie na mamusie.net a ja sama zostane ..więc zastosowałam terapie odwykową ☺️żeby później jakoś łagodnie to przejść ☺️ ☺️


Ania Ty chyba żeś ocipiała że tak powiem!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪


☺️
cza "do dupala chudego nakopac" ,bo jak widze rozbrykala sie kolezanka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
tak zastanawiam sie czy moze dzis w nocy by mnie co wzielo ツ
dobranoc 😘 😘
tak jak mnie od rana bierze...ale quwica 😠 rodzinka walnieta ,patafiany egoistyczne !!!! 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
podczytalam Was ale nie mam weny do pisania bo dzisiaj mnie dosyc czesto skurcze łapia ,a lepiej zeby nie bo nie mam w karcie ciazy wpisanego wskazania na cc i jeszcze by mi kazali sn rodzic!!!!
tak ze do piatku w dwupaku musimy wytrzymac 🙂
teraz ide na spoczynek i mówie wszystkim mamuśka DOBRANOC 😘 😘 😘
ojojoj..Dorcia to nie dobrze...melduj jak sie masz dzis 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
ooooooooooooooooooooo pierwsza na forum jestem ????????????/ 😮 😮 😮
to chyba znaczy ze cos sie dzisiaj kroi!!!!!!!!!!!!czyżby Agatka zaczeła rodzic????????????????? 😎 😎
DZIEN DOBRY !!! 😎 MOZE I AGATKA,BO JA TO ...BEZ KOMENTARZA.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale wy niektóre naciskacie i tym samym presje wywołujecie (w moim odczuciu),każda juz sie zaczyna niecierpliwić kiedy nadejdzie chwila zero a wy jeszcze podsycacie. Szlak mnie zaczyna trafiać że chodze jeszcze z brzuchem,mecze sie w dzień a o spokojnej w miare przespanej nocy moge pomarzyć już,że czekaja mnie jeszcze bóle,a duża część dziewczyn już jest ze swoimi pociechami w domu lub w najbliższym czasie wyjdą i wszystko dlatego że co wchodze to czytałam którą co boli i gdybanie czy to skurcz,czy fałszywy alarm czy może cuda zdziałane przez lekarza. Mi już psychika powoli wysiada i ja chyba podziekuje na jakiś czas temu forum. Aaaa i pójde sseee zaraz porobić normalnie przysiady co by mnie juz mocno chwyciło i nie puściło do przyjazdu na porodówke a potem niech sie dzieje co ma się dziać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Ale wy niektóre naciskacie i tym samym presje wywołujecie (w moim odczuciu),każda juz sie zaczyna niecierpliwić kiedy nadejdzie chwila zero a wy jeszcze podsycacie. Szlak mnie zaczyna trafiać że chodze jeszcze z brzuchem,mecze sie w dzień a o spokojnej w miare przespanej nocy moge pomarzyć już,że czekaja mnie jeszcze bóle,a duża część dziewczyn już jest ze swoimi pociechami w domu lub w najbliższym czasie wyjdą i wszystko dlatego że co wchodze to czytałam którą co boli i gdybanie czy to skurcz,czy fałszywy alarm czy może cuda zdziałane przez lekarza. Mi już psychika powoli wysiada i ja chyba podziekuje na jakiś czas temu forum. Aaaa i pójde sseee zaraz porobić normalnie przysiady co by mnie juz mocno chwyciło i nie puściło do przyjazdu na porodówke a potem niech sie dzieje co ma się dziać.
I NAJLEPIEJ NA TYM WYJDZIESZ KOCHANA..JAK PISALAM,NAJMNIEJ NARZEKASZ I PO CICHACZU ZADZIALASZ Z ZASKOKU ! 😉
Ja w pierwszej ciazy tak nie stresowalam sie ale faktycznie,jak czlowiek czyta ,ze ta urodzila,tamta ma objawy to juz sie niecierpliwica załacza hehehe a tu jeszcze familia od rana wkurwi i jest pieknie!
😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Asia weż glęboki wdech ,wydech i sie nie denerwuj !!!!!!!!!!!! 😘
dzisiaj ze mna lepiej zero skurczy ale pół nocy śnily mi sie szafy te które dzisiaj albo są już montowane albo zaraz beda 🙂
a Agatka nie rodzi zje śniadanko i zaraz będzie z nami 🙂
hahahaah ,mam nadz.ze wsrod tych szaf to mnie tam nie snilas ! 😁 😁 😁 😁 taka 3-drzwiowa ,blondyna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia weż glęboki wdech ,wydech i sie nie denerwuj !!!!!!!!!!!! 😘
dzisiaj ze mna lepiej zero skurczy ale pół nocy śnily mi sie szafy te które dzisiaj albo są już montowane albo zaraz beda 🙂
a Agatka nie rodzi zje śniadanko i zaraz będzie z nami 🙂
hahahaah ,mam nadz.ze wsrod tych szaf to mnie tam nie snilas ! 😁 😁 😁 😁 taka 3-drzwiowa ,blondyna 😁


sniły mi sie i owszem ale dwie trzy drzwiowe tyle ze olcha i orzech ha ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia weż glęboki wdech ,wydech i sie nie denerwuj !!!!!!!!!!!! 😘
dzisiaj ze mna lepiej zero skurczy ale pół nocy śnily mi sie szafy te które dzisiaj albo są już montowane albo zaraz beda 🙂
a Agatka nie rodzi zje śniadanko i zaraz będzie z nami 🙂
hahahaah ,mam nadz.ze wsrod tych szaf to mnie tam nie snilas ! 😁 😁 😁 😁 taka 3-drzwiowa ,blondyna 😁


sniły mi sie i owszem ale dwie trzy drzwiowe tyle ze olcha i orzech ha ha ha ha
ooo to dziekuj Bogu ,ze nie ja-pospane bys miala! 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...