Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kamiska super że wróciliście do domku 🙂
Luzika gratuluję owocnego karmienia cycem 😁

hej 😘
kolejny masakryczny poranek ... 😮 😮 😮 boshe jaka jestem zmęczona i ta bezsilność ... masakra . Domyśl się co jest grane 😮 😮 😮 Nie wiem czy mu nie dokuczają nóżki 🤔 😞 bo na kolki mi to nie wygląda ... śpi i nagle zryw i mega ryk 😮 🤢 🤢i po chwili usypia i tak w kółko .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
A my sobie słuchamy Vivaldiego na zmiane z Bethovenem i mamy spokoj jak makiem zasiał 🙂

W ciazy sluchalismy i teraz lubimy 🙂


to u mnie leci VIVA 😁 🤪 i też póki co cisza .... zobaczymy jak długo 😮
Może też powinnam w ciąży słuchać czegoś spokojniejszego 😮 teraz mam skutki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski szalone jesteście normalnie!! Tyle stron do nadrobienia 😜 😜 😜
KAMISIA- super, że jesteście już w domku, życzymy zdrówka dla Jasia 🙂
LUIZKA- i za Was trzymam kciuki, za zdrówko Malutkiej i owocne karmienie cycem 🙂
ANULCIA- i trzymam kciuki za Ciebie-żeby jak najszybciej Emilka zdecydowała się wyjsć 🙂
U nas noc super, Mała po kąpieli zasnęła o 21 ( U SIEBIE W ŁÓŻECZKU 🤪 🤪 ), obudziła się dopiero o 2 na jedzonko i spała do 6 ( już z nami w łóżku 🤢 )
Więc jestem wyspana, pranie już 3 wstawiłam, w chacie ogarnęłam....jeszcze jakiś obiad muszę skombinować 🙂
NASZYM MAŁYM FACECIKOM WSZYSTKIEGO NAJ W DNIU ICH ŚWIĘTA!!!!!!!!!!!! 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Kamiska super że wróciliście do domku 🙂
Luzika gratuluję owocnego karmienia cycem 😁

hej 😘
kolejny masakryczny poranek ... 😮 😮 😮 boshe jaka jestem zmęczona i ta bezsilność ... masakra . Domyśl się co jest grane 😮 😮 😮 Nie wiem czy mu nie dokuczają nóżki 🤔 😞 bo na kolki mi to nie wygląda ... śpi i nagle zryw i mega ryk 😮 🤢 🤢i po chwili usypia i tak w kółko .


Mój też tak miał, ale to u nas na bank były bóle brzucha, bo kopał nóżkami przy tym i się prężył tak, że brzuszek miał jak kamień 🤢 I też zazwyczaj rano. Pomagał termofor albo gmyranko w pupci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Kamiska super że wróciliście do domku 🙂
Luzika gratuluję owocnego karmienia cycem 😁

hej 😘
kolejny masakryczny poranek ... 😮 😮 😮 boshe jaka jestem zmęczona i ta bezsilność ... masakra . Domyśl się co jest grane 😮 😮 😮 Nie wiem czy mu nie dokuczają nóżki 🤔 😞 bo na kolki mi to nie wygląda ... śpi i nagle zryw i mega ryk 😮 🤢 🤢i po chwili usypia i tak w kółko .


Mój też tak miał, ale to u nas na bank były bóle brzucha, bo kopał nóżkami przy tym i się prężył tak, że brzuszek miał jak kamień 🤢 I też zazwyczaj rano. Pomagał termofor albo gmyranko w pupci.


mi kupe ładnie robi i pierdzi non stop także myśle że to nie kolki i zaparcia tylko nóżki.... eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Dzien dobry!! 🤪

Czy jakies brzuszki dzis wyladowaly nam na porodowce?

Ja po pierwszej nocce... no i moje dziecie spi od 24-30 do teraz i nadl spi 🤪 ja sie wyspalam, odciagnelam mleczko, ale nasuwa mi sie pytanie czy wybudzac na karmienie nocne??? Probowalam jej wcisnac cycka ze dwa razy jak cos tam pojekiwała zanim sie rozplacze, ale został odepchniety z impetem 😮 wiec juz 6h spi i nic nie woła 😲 Nie to zeby nam tak nie pasiło 🙂 i tak tatus wyladowal na kanapie dzis 😜 😜


witamy mamusie i brzusie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
My po wizycie u pediatry relacja za chwilkę.
Luiza co do wybudzania ja tak robiłam i dupa była mała zła, płacz, mało jedzeni, długo usypiania. I karmię na rządanie. Czasami śpi po 2 godzinki i chce amam. a czasami po 6. Dziś pediatra mi potwierdził, że mam właśnie tak ją karmić na rządanie i w dzień tak samo, choć w dzień to ona je często, mało ale często. Muszę też ją dokarmiać ale mam pamiętać aby nie przekarmiać 😮, wydoi mnie z cyców tak że sa chude skórki do pasa 🤪 ale mam umiarkowanie pokarmu i na noc dokarmiam aż 20 ml 🙃 ale jej wystarcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Laski bo ja jeszcze nie bylam u pediatry, bede w pn,
czy mam sama dawac jej te wit k+d3 jak jest w zaleceniu w ksiazeczce? bo kapsulki mam tylko nie wiem czy bez konsult z pediatra juz samej jej dawac


od 8 dnia zycia sie podaje, tak nam kazali w szpitalu 🙂


mi pediatra poweiedziala, ze jak karmie i swoim mlekiem i mieszanką to tylko wit D podawać od 2 tygodnia życia 🙂


Co do podawania witamin to oczywiście jak i ze szczepionkami co kraj to obyczaj, ja małej podawałam D+K,bo tak mi powiedziała pediatra w szpitalu, a dziś jak się pytałam pediatry to powiedział aby ostrożnie tym bardziej że mała jest często i długo tarasowana.I mam podawać po 1 kropli 🤨 🤔 i czekać jaką decyzję podejmnie ortopeda. Tak samo mi powiedziała młoda położna od mojej ginekolog jak u mnie była. Za to stara z przychodni jak przychodzi mówiła aby podawać. 😮 🤢. Ja zmieniam od dziś po kropelce i zobaczę co powie ortopeda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Landusia napisał(a):
hehe ja wczoraj myslałam ze mnie zagazuja w sypialni haha 😁 mąż z jednej strony puszczał bąki całą noc a nadia z drugiej hehe tak sobie lezalam i obstawialam kto tym razem puscił baka bo pierdza podobnie haha 😁
ja tez nie wiem co kupic mezowi 😲


heheh mój pierdzi jak prawdziwy chłop 🤪 😁 czasami sam siebie potrafi wystraszyć bączkiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Laski bo ja jeszcze nie bylam u pediatry, bede w pn,
czy mam sama dawac jej te wit k+d3 jak jest w zaleceniu w ksiazeczce? bo kapsulki mam tylko nie wiem czy bez konsult z pediatra juz samej jej dawac


od 8 dnia zycia sie podaje, tak nam kazali w szpitalu 🙂


mi pediatra poweiedziala, ze jak karmie i swoim mlekiem i mieszanką to tylko wit D podawać od 2 tygodnia życia 🙂


Co do podawania witamin to oczywiście jak i ze szczepionkami co kraj to obyczaj, ja małej podawałam D+K,bo tak mi powiedziała pediatra w szpitalu, a dziś jak się pytałam pediatry to powiedział aby ostrożnie tym bardziej że mała jest często i długo tarasowana.I mam podawać po 1 kropli 🤨 🤔 i czekać jaką decyzję podejmnie ortopeda. Tak samo mi powiedziała młoda położna od mojej ginekolog jak u mnie była. Za to stara z przychodni jak przychodzi mówiła aby podawać. 😮 🤢. Ja zmieniam od dziś po kropelce i zobaczę co powie ortopeda.


wiem coś na ten temat bo mi w szpitalu kazali inczej niż położna a już zupełnie inna bajka była u lekarza 😮 i bądź mądra 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Ogólnie Ania wszystko ok ? 🙂

Tak wszystko ok, mam tylko częściej ją przekładać na prawą stronę aby dorównała lewej bo ma pozostałości z brzucha i woli lewą stronę 🥴 No ale co ja poradze ze ona nie lubi PIS-u,wkońcu mam y demokrację i co ja mogę 🙃 Wszystkie odruchy prawidłowe, na oczko dalej rumianek, już jest i tak superowo 🙂 🙂 🙂, I muszę ją pochwalić była grzeczniutka, jak zaczela wyć to zaraz się uspokoiła i bawiła się z lekarzem jestem z niej dumna. A ja tak przeżywałam wizyte ze wyszłam mokra.
A no i po raz kolejny zmieniłam decyzję co do szczepień 🤪 😮 😎, na chwilę obecną i myślę ze to sie już nie zmieni to 28. października szczepionka zintegrowana i rotawirusy (chyba rota, doustnie), bagatela 500 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤢 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Ogólnie Ania wszystko ok ? 🙂

Tak wszystko ok, mam tylko częściej ją przekładać na prawą stronę aby dorównała lewej bo ma pozostałości z brzucha i woli lewą stronę 🥴 No ale co ja poradze ze ona nie lubi PIS-u,wkońcu mam y demokrację i co ja mogę 🙃 Wszystkie odruchy prawidłowe, na oczko dalej rumianek, już jest i tak superowo 🙂 🙂 🙂, I muszę ją pochwalić była grzeczniutka, jak zaczela wyć to zaraz się uspokoiła i bawiła się z lekarzem jestem z niej dumna. A ja tak przeżywałam wizyte ze wyszłam mokra.
A no i po raz kolejny zmieniłam decyzję co do szczepień 🤪 😮 😎, na chwilę obecną i myślę ze to sie już nie zmieni to 28. października szczepionka zintegrowana i rotawirusy (chyba rota, doustnie), bagatela 500 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤢 😠


no to super 🙂 ja po pierwszej wizycie też wyszłam mokruśka 😜 pot mi po dupsku ściekał heh i dodatkowo zostałam obsikana 🙃 😁 dobrze że mnie a nie lekarkę heh
Co do szczepień ja też kupuję 5in1 za 111zł i rotawirus za 299zł 😮 no i pneumokoki ale to póżniej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Ogólnie Ania wszystko ok ? 🙂

Tak wszystko ok, mam tylko częściej ją przekładać na prawą stronę aby dorównała lewej bo ma pozostałości z brzucha i woli lewą stronę 🥴 No ale co ja poradze ze ona nie lubi PIS-u,wkońcu mam y demokrację i co ja mogę 🙃 Wszystkie odruchy prawidłowe, na oczko dalej rumianek, już jest i tak superowo 🙂 🙂 🙂, I muszę ją pochwalić była grzeczniutka, jak zaczela wyć to zaraz się uspokoiła i bawiła się z lekarzem jestem z niej dumna. A ja tak przeżywałam wizyte ze wyszłam mokra.
A no i po raz kolejny zmieniłam decyzję co do szczepień 🤪 😮 😎, na chwilę obecną i myślę ze to sie już nie zmieni to 28. października szczepionka zintegrowana i rotawirusy (chyba rota, doustnie), bagatela 500 zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤢 😠


no to super 🙂 ja po pierwszej wizycie też wyszłam mokruśka 😜 pot mi po dupsku ściekał heh i dodatkowo zostałam obsikana 🙃 😁 dobrze że mnie a nie lekarkę heh
Co do szczepień ja też kupuję 5in1 za 111zł i rotawirus za 299zł 😮 no i pneumokoki ale to póżniej ...


teraz sprawdziłam 6 w 1 i rota ok 500 zł 😮

A i młoda przez 2 tygodnie przytyła 300 gr. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...