Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

czarna79 napisał(a):
Asia czekaj bo tu masz jeszcze taniej
http://allegro.pl/prenatal-classic-90kaps-i1602400258.html

Dalam do obserwowanych .popatrz ,a ja dalam teraz ponad dwie dyszki za 30tabl...zdziercy..
Narazie mam ale zamowie napewno ,nie bede przeplacac,bo nie lubie tego 🙂
dzieki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia czekaj bo tu masz jeszcze taniej
http://allegro.pl/prenatal-classic-90kaps-i1602400258.html

Dalam do obserwowanych .popatrz ,a ja dalam teraz ponad dwie dyszki za 30tabl...zdziercy..
Narazie mam ale zamowie napewno ,nie bede przeplacac,bo nie lubie tego 🙂
dzieki 😘

no niestety apteki zarabiaja .....jak cos to wiedziałam ze na allegro bedzie taniej ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
A Ty codziennie kusisz tym koktailem....oj kusisz dziewczyno 😜

kochana ja mam pomrozone truskawki w butelkach i co trzeba je jesc bo juz niedługo nastepne beda ....

jak w butelkach???? 😮 😮 😮
juz nie moge sie doczekac truskaweczek,czeresienek mniam mniam 🤪

babcia mojego M robi z cukrem i wlewa do butelek i zamraza ....a pozniej wszytskim wrecza te butelki zeby przez cała zime jedli .....i np nalesniczki z twarogiem poleane truskawkami miod w gebie Aska mowie Ci 🤪 🤪 🤪

o prosze 🤪
A butelki jakie???No i czy gotuje te truskawki z cukrem ,czy tylko zasypuje??
Ja chce taka babcie 🙂Moje juzniestety nie zyja.. 😞Jedna jak bylam mala(nawet nie pamietam za bardzo),a druga od mamy str nie zyje jakies 3lata-babcia Michasia-dusza czlowiek..oddala by swoje ,aby inni mieli,nikt glodny nie chodzil..robotna kobita ,cale zycie pracowala ciezko ..

przykro mi kochana , ja mam tylko 1 babcie a moj M ma 1 babcie i 1 dziadka....butelki po wodzie 1.5 litrowe , w wielkim garze zasypuje trusawki a pozniej wlewa do butelek i do zamrazalki .....

acha ,czyli nie gotuje ich nie??
Ja juz dreptam w kime chyba ,oko mi sie zawiesza jakos ..spij slodko Agniesiu ,dobrej nocki kochana,caluje w Brzusio 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
A Ty codziennie kusisz tym koktailem....oj kusisz dziewczyno 😜

kochana ja mam pomrozone truskawki w butelkach i co trzeba je jesc bo juz niedługo nastepne beda ....

jak w butelkach???? 😮 😮 😮
juz nie moge sie doczekac truskaweczek,czeresienek mniam mniam 🤪

babcia mojego M robi z cukrem i wlewa do butelek i zamraza ....a pozniej wszytskim wrecza te butelki zeby przez cała zime jedli .....i np nalesniczki z twarogiem poleane truskawkami miod w gebie Aska mowie Ci 🤪 🤪 🤪

o prosze 🤪
A butelki jakie???No i czy gotuje te truskawki z cukrem ,czy tylko zasypuje??
Ja chce taka babcie 🙂Moje juzniestety nie zyja.. 😞Jedna jak bylam mala(nawet nie pamietam za bardzo),a druga od mamy str nie zyje jakies 3lata-babcia Michasia-dusza czlowiek..oddala by swoje ,aby inni mieli,nikt glodny nie chodzil..robotna kobita ,cale zycie pracowala ciezko ..

przykro mi kochana , ja mam tylko 1 babcie a moj M ma 1 babcie i 1 dziadka....butelki po wodzie 1.5 litrowe , w wielkim garze zasypuje trusawki a pozniej wlewa do butelek i do zamrazalki .....

acha ,czyli nie gotuje ich nie??
Ja juz dreptam w kime chyba ,oko mi sie zawiesza jakos ..spij slodko Agniesiu ,dobrej nocki kochana,caluje w Brzusio 😘 😘 😘 😘

Kochana uciekaj , ja toze spadam ....kolorowych snow i bez fikołkow dzisiaj hi hi ucałuj Olcie od cioci Agi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
anczess napisał(a):
hej dziewczyny 🙂 ja dziś niespodziewane usg miałam 🙂 dzidzia zdrowa i ruchliwa 🙂 lekarz zapytał czy to dziecko zawsze takie ruchliwe, normalnie jakby nadpobudliwe było 🙂 20 minut próbował tętno zmierzyć i w końcu się udało.

Dziś usłyszałam także, że to jest ewidentnie chłopak także będzie Wojtuś 🙂

dostałam też skierowanie na test obciążenia glukozą 75 ml trochę duzo jak na pierwszy raz ale mam nadzieję, że dam radę i będzie wszystko ok 🙂 w poniedziałek idę do innego lekarza na kontrolę bo ten mój coraz mniej mi się podoba 😞 nic mi nie powiedział, żadnej wagi i wzrostu... czas na zmianę lekarza chyba 🙂

dobranoc i pozdrawiam 🙂 😘 😘

gratuluje Wojtaska :woohoo 😁rugi juz w naszym klanie 🙂Super ,ze zdrow i ruchliwy 🙂ciesze sie bardzo,piekna nowinka ,a nasza Zocha w szpitalu... 😞
Dobranoc 😘



przynajmniej ma większą pewność, że wyleczą no i jak bardzo boli to zastrzyk dadzą (mi po zastrzyku ból w ciągu minuty przechodził), no i oczywiście pod stałą kontrolą jest... jakby się coś działo to pod ręką lekarz i położne 🙂 także mam nadzieję, że nie będzie musiała zbyt długo tam leżeć i szybko jej minie, mimo, że do końca nie da się tego wyleczyć i ból może trwać tak jak, np. u mnie 😞 dłużej posiedzę i już czuję, że położyć się muszę...

oby jak najmniej z was tego doświadczyło kochane 🙂 głowy do góry będzie wszystko dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
A Ty codziennie kusisz tym koktailem....oj kusisz dziewczyno 😜

kochana ja mam pomrozone truskawki w butelkach i co trzeba je jesc bo juz niedługo nastepne beda ....

jak w butelkach???? 😮 😮 😮
juz nie moge sie doczekac truskaweczek,czeresienek mniam mniam 🤪

babcia mojego M robi z cukrem i wlewa do butelek i zamraza ....a pozniej wszytskim wrecza te butelki zeby przez cała zime jedli .....i np nalesniczki z twarogiem poleane truskawkami miod w gebie Aska mowie Ci 🤪 🤪 🤪

o prosze 🤪
A butelki jakie???No i czy gotuje te truskawki z cukrem ,czy tylko zasypuje??
Ja chce taka babcie 🙂Moje juzniestety nie zyja.. 😞Jedna jak bylam mala(nawet nie pamietam za bardzo),a druga od mamy str nie zyje jakies 3lata-babcia Michasia-dusza czlowiek..oddala by swoje ,aby inni mieli,nikt glodny nie chodzil..robotna kobita ,cale zycie pracowala ciezko ..

przykro mi kochana , ja mam tylko 1 babcie a moj M ma 1 babcie i 1 dziadka....butelki po wodzie 1.5 litrowe , w wielkim garze zasypuje trusawki a pozniej wlewa do butelek i do zamrazalki .....

acha ,czyli nie gotuje ich nie??
Ja juz dreptam w kime chyba ,oko mi sie zawiesza jakos ..spij slodko Agniesiu ,dobrej nocki kochana,caluje w Brzusio 😘 😘 😘 😘

Kochana uciekaj , ja toze spadam ....kolorowych snow i bez fikołkow dzisiaj hi hi ucałuj Olcie od cioci Agi 🙂 🙂

nie gotuje tych truskawek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
A Ty codziennie kusisz tym koktailem....oj kusisz dziewczyno 😜

kochana ja mam pomrozone truskawki w butelkach i co trzeba je jesc bo juz niedługo nastepne beda ....

jak w butelkach???? 😮 😮 😮
juz nie moge sie doczekac truskaweczek,czeresienek mniam mniam 🤪

babcia mojego M robi z cukrem i wlewa do butelek i zamraza ....a pozniej wszytskim wrecza te butelki zeby przez cała zime jedli .....i np nalesniczki z twarogiem poleane truskawkami miod w gebie Aska mowie Ci 🤪 🤪 🤪

o prosze 🤪
A butelki jakie???No i czy gotuje te truskawki z cukrem ,czy tylko zasypuje??
Ja chce taka babcie 🙂Moje juzniestety nie zyja.. 😞Jedna jak bylam mala(nawet nie pamietam za bardzo),a druga od mamy str nie zyje jakies 3lata-babcia Michasia-dusza czlowiek..oddala by swoje ,aby inni mieli,nikt glodny nie chodzil..robotna kobita ,cale zycie pracowala ciezko ..

przykro mi kochana , ja mam tylko 1 babcie a moj M ma 1 babcie i 1 dziadka....butelki po wodzie 1.5 litrowe , w wielkim garze zasypuje trusawki a pozniej wlewa do butelek i do zamrazalki .....

acha ,czyli nie gotuje ich nie??
Ja juz dreptam w kime chyba ,oko mi sie zawiesza jakos ..spij slodko Agniesiu ,dobrej nocki kochana,caluje w Brzusio 😘 😘 😘 😘

Kochana uciekaj , ja toze spadam ....kolorowych snow i bez fikołkow dzisiaj hi hi ucałuj Olcie od cioci Agi 🙂 🙂

nie gotuje tych truskawek

hahhaha beda mi sie truskawy snily 🙂
Caluje ,ale sie nie schyle hahahaha,az tak wygimnastykowana to ja nie jestem ..ale przekazalam Niuni buziaki ,tez sciskamy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anczess napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
anczess napisał(a):
hej dziewczyny 🙂 ja dziś niespodziewane usg miałam 🙂 dzidzia zdrowa i ruchliwa 🙂 lekarz zapytał czy to dziecko zawsze takie ruchliwe, normalnie jakby nadpobudliwe było 🙂 20 minut próbował tętno zmierzyć i w końcu się udało.

Dziś usłyszałam także, że to jest ewidentnie chłopak także będzie Wojtuś 🙂

dostałam też skierowanie na test obciążenia glukozą 75 ml trochę duzo jak na pierwszy raz ale mam nadzieję, że dam radę i będzie wszystko ok 🙂 w poniedziałek idę do innego lekarza na kontrolę bo ten mój coraz mniej mi się podoba 😞 nic mi nie powiedział, żadnej wagi i wzrostu... czas na zmianę lekarza chyba 🙂

dobranoc i pozdrawiam 🙂 😘 😘

gratuluje Wojtaska :woohoo 😁rugi juz w naszym klanie 🙂Super ,ze zdrow i ruchliwy 🙂ciesze sie bardzo,piekna nowinka ,a nasza Zocha w szpitalu... 😞
Dobranoc 😘



przynajmniej ma większą pewność, że wyleczą no i jak bardzo boli to zastrzyk dadzą (mi po zastrzyku ból w ciągu minuty przechodził), no i oczywiście pod stałą kontrolą jest... jakby się coś działo to pod ręką lekarz i położne 🙂 także mam nadzieję, że nie będzie musiała zbyt długo tam leżeć i szybko jej minie, mimo, że do końca nie da się tego wyleczyć i ból może trwać tak jak, np. u mnie 😞 dłużej posiedzę i już czuję, że położyć się muszę...

oby jak najmniej z was tego doświadczyło kochane 🙂 głowy do góry będzie wszystko dobrze 🙂

😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstalam siknąć,spac nie moge,moja kolezanka dzisiaj chyba urodzi,czuje sie jak na okres itd....miala termin na 11maja ,jakos spac nie moge ,ciekawe czy urodzi dzis...
wafelka przekasilam ,sprobuje usnac ...ale ze mnie nocny lazik 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć moje kochane!! Anczess gratuluję Wojtusia 🙂 Zocha trzymam kciuki i czekamy na Ciebie 🙂 Tak myślę, że możnaby wymienić sie nr tel w razie"W", żeby móc dać sobie znać, bo różnie bywa w naszym pięknym stanie. Co Wy na to???? 🙂 Idę skomponować sobie śniadanko-mój małż niestety dziś w pracy 😞,ale tylko do 13 🙂 Co do pościeli to ja nie kupuję, bo mam 6 kompletów ( 2 nowe i 4 uzywane od mojej kuzynki, ale wyglądają jak nówki), kupujemy tylko pościel do wózka, coś w tym stylu http://www.kochanydzidzius.pl/pl/p/Posciel-do-wozka-Ciuchcia-ecru/1246 (ale rozejrzę się w sklepach jeszcze, bo cena pewnie podobna , a i pomacać można 🙂-a jeśli bedzie dużo drożej to zamówię właśnie tą.Mamy śpiworek ,ale ze względu na zimę też pościel chcę kupić) , Buziaki Laseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂

Zocha, jak tylko wyjdziesz ze szpitala to daj znać. Mam nadzieję, że wyleczą Cię tam już do konca i zastój nie powróci..

Ja czekam az mały wstanie i jedziemy do moich rodziców. Męza nie ma ( pojechał z rana na rajd samochodowy) więc mam praktycznie większośc soboty dla siebie 🙂 na 13 ide do fryzjera ściąc włosy ( na boba, ale chce na krótko bo idzie lato i będzie mi w nich najwygodniej 🙂 ) potem muszę poszukac butów na wesele bo idziemy 13 czerwca się pobawić 🙂

to miłej soboty dla Was i Brzuszków 🙂

Anczess, również gratuluję i witamy w klubie jajeczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Lasencje melduję na minutę i zaraz uciekam bo mam masę do zrobienia 😮 a potem może jakiegoś grilla zapalimy bo smacur na kiełbaskę i jakieś dobre mięsko mam 😎 🤪 mniam mniam...
Zocha czekamy na same dobre wiadomości bo tylko takie będą 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!
( fajnie że jej mężulek napisał nam wiadomość , widać że Zocha wkręcona na maxa w brzuszek )
Anczes gratuluję synka 😁 same jajeczka ostatnio 😜 już chyba się rezerwa do naszej drużyny piłkarskiej zbiera 😁 😁
Agamu dobry pomysł z tymi numerami 🙂 jestem jak najbardziej za 🤪


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anczess napisał(a):
hej dziewczyny 🙂 ja dziś niespodziewane usg miałam 🙂 dzidzia zdrowa i ruchliwa 🙂 lekarz zapytał czy to dziecko zawsze takie ruchliwe, normalnie jakby nadpobudliwe było 🙂 20 minut próbował tętno zmierzyć i w końcu się udało.

Dziś usłyszałam także, że to jest ewidentnie chłopak także będzie Wojtuś 🙂

dostałam też skierowanie na test obciążenia glukozą 75 ml trochę duzo jak na pierwszy raz ale mam nadzieję, że dam radę i będzie wszystko ok 🙂 w poniedziałek idę do innego lekarza na kontrolę bo ten mój coraz mniej mi się podoba 😞 nic mi nie powiedział, żadnej wagi i wzrostu... czas na zmianę lekarza chyba 🙂

dobranoc i pozdrawiam 🙂 😘 😘

Gratuluje !! Jajeczka góra hehe 🤪 🙂 Za 4 dni i ja sie podziele z Wami nowiną,chyba że znowu sie bedzie wiercić i nici z podglądania 😁 Straszna wiercipiętka z tego mojego maleństwa wieczorem mnie tak pokopie że czasami nie nadążam chodzić siusiu 😲 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski odnośnie butelek znalazłam coś takiego http://allegro.pl/avent-butelka-antykolkowa-260-ml-260-ml-gratis-i1596243967.html i http://allegro.pl/avent-butelka-antykolkowa-260ml-125ml-w-24-godz-i1596243941.html albo te http://allegro.pl/avent-butelka-antykolkowa-2x-260-ml-125-ml-nowe-i1610564397.html Nie wiem, czy to tanio czy nie???. Przesyłka kosztuje 8 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski odnośnie butelek znalazłam coś takiego http://allegro.pl/avent-butelka-antykolkowa-260-ml-260-ml-gratis-i1596243967.html Nie wiem, czy to tanio czy nie???. Przesyłka kosztuje 7 zł.
Jak dla mnie cena spoko,za butelke Dr Brownsa w sklapie dam ponad 30 zł. Nie orientowałam sie w cenach innych butelek więc też nie wiem po ile teraz schodzą,ale na moje oko Agamu cena jest w miare ok chociaz nie wiem czy nie wynioslo by Cie tyle samo kupienie butelki w sklepie czy na allegro faktycznie sa tansze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski odnośnie butelek znalazłam coś takiego http://allegro.pl/avent-butelka-antykolkowa-260-ml-260-ml-gratis-i1596243967.html Nie wiem, czy to tanio czy nie???. Przesyłka kosztuje 7 zł.
Jak dla mnie cena spoko,za butelke Dr Brownsa w sklapie dam ponad 30 zł. Nie orientowałam sie w cenach innych butelek więc też nie wiem po ile teraz schodzą,ale na moje oko Agamu cena jest w miare ok
Chyba zamówię, jeszcze tam jest napisane że do tej drugiej butelki może być zamiennie taki smoczek mniejszy-akurat dla niemowlaczka. Też mi się zdaje, że cena jest niezła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski odnośnie butelek znalazłam coś takiego http://allegro.pl/avent-butelka-antykolkowa-260-ml-260-ml-gratis-i1596243967.html Nie wiem, czy to tanio czy nie???. Przesyłka kosztuje 7 zł.
Jak dla mnie cena spoko,za butelke Dr Brownsa w sklapie dam ponad 30 zł. Nie orientowałam sie w cenach innych butelek więc też nie wiem po ile teraz schodzą,ale na moje oko Agamu cena jest w miare ok chociaz nie wiem czy nie wynioslo by Cie tyle samo kupienie butelki w sklepie czy na allegro faktycznie sa tansze?
Właśnie nie wiem, któraś tu wczoraj pisała,że w sklepie za jedną chcieli 35 zł (a tu są 2 za 30). Hmmm, przemyślę jeszcze 🙂 Tylko nie wiem czy taki zestaw 2 duże butle, czy lepiej dużą i małą na początek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski odnośnie butelek znalazłam coś takiego http://allegro.pl/avent-butelka-antykolkowa-260-ml-260-ml-gratis-i1596243967.html Nie wiem, czy to tanio czy nie???. Przesyłka kosztuje 7 zł.
Jak dla mnie cena spoko,za butelke Dr Brownsa w sklapie dam ponad 30 zł. Nie orientowałam sie w cenach innych butelek więc też nie wiem po ile teraz schodzą,ale na moje oko Agamu cena jest w miare ok chociaz nie wiem czy nie wynioslo by Cie tyle samo kupienie butelki w sklepie czy na allegro faktycznie sa tansze?
Właśnie nie wiem, któraś tu wczoraj pisała,że w sklepie za jedną chcieli 35 zł (a tu są 2 za 30). Hmmm, przemyślę jeszcze 🙂 Tylko nie wiem czy taki zestaw 2 duże butle, czy lepiej dużą i małą na początek??
Ja osobiście kupie dwie duże i jedna małą,gdyby miało sie okazać że jednak nie bede karmić piersią mam już dwie na zmiane,z drugiej strony zawsze sie może przydać bo to różnie bywa 🙂 No musisz przemyśleć jak Ci sie bedzie opłacac zawsze możesz mniejsza dokupic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Właśnie zamówiłam (nie mogłam się powstrzymać 🙂) 2 duże i jedna mała 🙂 http://allegro.pl/avent-butelka-antykolkowa-2x-260-ml-125-ml-nowe-i1610564397.html razem wyszło 38 zł 🙂
Agamu świetna transakcja hehe,opłaca się 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
Właśnie zamówiłam (nie mogłam się powstrzymać 🙂) 2 duże i jedna mała 🙂 http://allegro.pl/avent-butelka-antykolkowa-2x-260-ml-125-ml-nowe-i1610564397.html razem wyszło 38 zł 🙂
Agamu świetna transakcja hehe,opłaca się 🙂 🙂
Ale się cieszę 🤪 🤪 🤪 skoro nadal mam sklepowstręt to chociaż tak sobie dogodzę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziołchy 🙂melduje sie tylko na chwilke i pewnie w weekend mało bede na brzuszku ze wzgledu na nasz wielki jutrzejszy dzien 🙂
Anczess gratuluje jajeczek i witam w klubie 😁
Trzymajcie sie Kochane i miłego weekendu zycze Wam i Wadszym brzusiom 😘 😘 😘
[color=black][color=yellow]Agamu[/color[/color]] mi sie tez ppodoba pomysł z telefonami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...