Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Jak Wam podoba się taka pościel? Wybrałabym kolor beżowy 🙂
http://allegro.pl/11-el-posciel-z-aplikacja-120x90-cztery-gratisy-i1593202390.html


Pościelka super ...
Ja wczoraj taką wybrałam i chyba zamówię sobie cały taki zestawik ...
http://allegro.pl/15-cz-posciel-haft-do-lozeczka-140x70-moskitiera-i1599873046.html
Mi się podoba strasznie ekri


piękne zestawy 🙂
ale niestety nie na moją kieszeń 😞

ja zamówię stąd: http://allegro.pl/posciel-3-el-100x135-nowe-piekne-wzory-i1577140887.html wezmę 2 komplety by było na zmianę 🙂 mnie te 3 elementy wystarcza

ale się objadłam na kolację, az się ruszac nie moge 😉

a co to tak pojadas dobrego??? 🙂
Ja mam w obserwowanych te posciele sa tanie,a baldachimu i tak nie chce -ladnie to tylko wyglada 🙂
http://allegro.pl/posciel-3-elementowa-do-lozeczka-90x120-i1595858531.html

ja tez zaczynam sie zastanawiac nad tym baldachimem czy mi to potrzebne ....poniej i tk go zlikwiduje bo mnie wkurzy znajac zycie .....


baldachim się kurzy i moim zdaniem tylko ogranicza ostęp powietrza do dzidzi. Ja nie zdecydowałabym się na baldachim, dlatego też nie patrze na pościele, które mają ten element 🙂

a na kolecje tesciowa zrobiła sałatke z sałaty, jajka, szczypioru, papryki, do tego majonez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
nie wiem jak wy po tym prenatal , ale ja mam taki zółty mocz ze szok....
tez czasami tak mialam,ale teraz czesciej siusiam to juz nie ma takiego intensywnego koloru hehe. raz wzielam ta tabletke na pusty zoladek,ledwo co dojechalam do mamy i od razu tulenie sie do kibelka,nieraz mnie po niej mdlilo dlatego staram sie to sniadanie w miare syte robic aby zoladek nie byl za pusty 😮

ja zmiany w moczu nie zauważyłam ale faktycznie też nie mogę go brać na pusty żoładek... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
nie wiem jak wy po tym prenatal , ale ja mam taki zółty mocz ze szok....
tez czasami tak mialam,ale teraz czesciej siusiam to juz nie ma takiego intensywnego koloru hehe. raz wzielam ta tabletke na pusty zoladek,ledwo co dojechalam do mamy i od razu tulenie sie do kibelka,nieraz mnie po niej mdlilo dlatego staram sie to sniadanie w miare syte robic aby zoladek nie byl za pusty 😮

ja zmiany w moczu nie zauważyłam ale faktycznie też nie mogę go brać na pusty żoładek... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
o matko przeziez ja znam te butlki bo przy kubuie uzywałam tylko wydaje mi sie ze pisalyscie o firmie nie Avant tylko Aventi i to mnie zmyliło 🙂 😁 😁 😁

i co zadowolona byłaś?


spoko moga byc co do pierwszych m-cy zycia to nie mam doswiadczenia bo cycem karmiłam ale pożniej sie sprawdzały wygodne do karmienia i smoczek do sutka podobny 🙂a jak Kuba był starszy to kubki niekapki Aventu jak dla mnie nie ma lepszych 🙂


to fajnie 🙂 dobrze zapytać bardziej doświadczonej mamuśki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem z powrotem 😜
Ja już mam dawno w pokoju nową szafę dla Szkrabika naszego i już poprasowane , poukładane w środku 🙂 I po siostrze mam komplet z baldachimem ale też go nie będe montować bo to mało praktyczne choć wygląda fajnie , dokupię pościel drugą na zmianę z ochraniaczem tylko .

prosze Aska dzisiaj polecana przez Twoja swatkę
http://allegro.pl/posciel-3-elementowa-do-lozeczka-90x120-i1595858531.html


no i wymiary nie te 🤢 mam pościel po siorze i nie mogę nigdzie znaleźć owłoczek bo jest strasznie niewymiarowa 😠

to zmien koldre4 i poduche ,moze taniej Ci wyjdzie,bo niewymiarowe zwykle sa drozsze rzeczy 😮


no tak będę musiała zrobić bo pasuję drugi komplet pościeli na zmiane a szyć specjalnie to bezsensu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
nie wiem jak wy po tym prenatal , ale ja mam taki zółty mocz ze szok....
tez czasami tak mialam,ale teraz czesciej siusiam to juz nie ma takiego intensywnego koloru hehe. raz wzielam ta tabletke na pusty zoladek,ledwo co dojechalam do mamy i od razu tulenie sie do kibelka,nieraz mnie po niej mdlilo dlatego staram sie to sniadanie w miare syte robic aby zoladek nie byl za pusty 😮

ja zmiany w moczu nie zauważyłam ale faktycznie też nie mogę go brać na pusty żoładek... 🤢



kochaniutkie bo witaminek nie wolno brac na pusty żołądek tylko w trakcie posiłku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
nie wiem jak wy po tym prenatal , ale ja mam taki zółty mocz ze szok....
tez czasami tak mialam,ale teraz czesciej siusiam to juz nie ma takiego intensywnego koloru hehe. raz wzielam ta tabletke na pusty zoladek,ledwo co dojechalam do mamy i od razu tulenie sie do kibelka,nieraz mnie po niej mdlilo dlatego staram sie to sniadanie w miare syte robic aby zoladek nie byl za pusty 😮

ja zmiany w moczu nie zauważyłam ale faktycznie też nie mogę go brać na pusty żoładek... 🤢



po śniadanku najlepij ... chyba?


kochaniutkie bo witaminek nie wolno brac na pusty żołądek tylko w trakcie posiłku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ale sie namachałam szpony u nóg robiłam i mi sie frencza zachciało ,ale dałam rade 😁 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃


mi też pasuję coś zrobić na niedziele 🙃 tylko chęci brak 😜 najchętniej bym nigdzie nie szła 😠



no sporo roboty jest mi jeszcze zostaly koszule chlopakow do wyprasowania a niecierpie tego robic no i jutro od rana napiety harmonogram bo zapomnilam ze musimy prezent dla Kuby odebrac he he powinnismy dzisiaj ale zaapomnialam 🤪 🤪 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ale sie namachałam szpony u nóg robiłam i mi sie frencza zachciało ,ale dałam rade 😁 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃



hee gratulacje musisz byc wygimnastykowana jak dałas rade francuza maznac .... ja ledwo ostatnio pazurki pomalowałam zwykłym lakierem


jeszcze Kochana dałam ,ale zmazalam kolorowy lakier bo stwierdziłam ze lada moment nie doszoruje pazurow a z jasnym mniej roboty 🙂z tego co pamietam to Ty masz juz duzy brzuchol coś ponad 100cm a ja to dopiero 93 cm 🙂wiec mi jeszcze troszke łatwiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://allegro.pl/3el-posciel-135x100-ochraniacz-poszewki-i1605049171.html
tu jest jeszcze wiekszy wybor tych poscieli


a ja kukam na podusie i kolderkę i faktycznie chyba lepiej będzie zakupić nowe i 2 komplety pościeli i po problemie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ale sie namachałam szpony u nóg robiłam i mi sie frencza zachciało ,ale dałam rade 😁 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃


mi też pasuję coś zrobić na niedziele 🙃 tylko chęci brak 😜 najchętniej bym nigdzie nie szła 😠



no sporo roboty jest mi jeszcze zostaly koszule chlopakow do wyprasowania a niecierpie tego robic no i jutro od rana napiety harmonogram bo zapomnilam ze musimy prezent dla Kuby odebrac he he powinnismy dzisiaj ale zaapomnialam 🤪 🤪 😮 😮 😮 😮


co kupiliście Kubuśkowi ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ale sie namachałam szpony u nóg robiłam i mi sie frencza zachciało ,ale dałam rade 😁 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃



hee gratulacje musisz byc wygimnastykowana jak dałas rade francuza maznac .... ja ledwo ostatnio pazurki pomalowałam zwykłym lakierem




heee wojciech rośnie jak szlony już mam 106 cm nawet mam fotkę mogę się pochwalic....

jeszcze Kochana dałam ,ale zmazalam kolorowy lakier bo stwierdziłam ze lada moment nie doszoruje pazurow a z jasnym mniej roboty 🙂z tego co pamietam to Ty masz juz duzy brzuchol coś ponad 100cm a ja to dopiero 93 cm 🙂wiec mi jeszcze troszke łatwiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
ja w środę miałam 94, ale coś mi brzuchol mocno rośnie, więc pewnie się zwiększyło...


ja też mam takie wrażenie że z dnia na dzień to pulchniejsza jestem 😜 a brzuch miałam dłuuugo mały a teraz mnie wysadza nie miłosiernie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...