Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=1viSfRzI8to a pamieta ktoras z Was ten hicior??? 🤪


No jak nie jak tak!!!!!!

Pamiętam jak był okres że wołali "Kelly Family to banda debili" 😮

a ja debilka kochalam Paddyego ,az mi wstyd teraz normalnie ☺️

właśnie Was nadrabiam i proszę jakie miłe wspomienia....
ja miałąm okres że ich kochałam- nawet byłam na koncercie w łodzi i dostałam od Paddy'ego kostkę od gitary... to była relikfia normalnie.... uwielbiałam Angelo... aż miło sobie przypomnieć te wszytkie emocje ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,u nas pochmurno szaro buro ale humor dopisuje 🙂
juz po śniadanku ,wczoraj dostałam od cioci glukometr i będe mierzyła cukier 4 razy dziennie (narazie tak dla siebie bo przykazania jeszcze nie mam i mam nadzieje ze nie bede miala)
dziewczyny które mierzą cukier-mierzycie na czczo i godzinę po głównych posiłkach?godzinę od momentu skonczenia jeść?-kurcze problem był kiedyś poruszany na forum ale nie pamiętam 🤢

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry wszystkim mamusiom, dzisiaj na 14.15 idę do diabetologa do szpitala i teraz napewno mnie zatrzyma w szpitalu, cały czas podnoszę sobie insulinę, a i tak cukier idzie do góry, nie kumam tego.
Mój synek dzisiaj przyjeżdza od mojej siostry, był tam trzy dni i już nie mogę się doczekac.
Ide zrobic sobie kawkę, spakowac trochę rzeczy moich i małego.
Mój mąż wczoraj stwierdził, że życie bez naszego małego Alexa jest nudne, też się stęsknił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALEX napisał(a):
Dzien dobry wszystkim mamusiom, dzisiaj na 14.15 idę do diabetologa do szpitala i teraz napewno mnie zatrzyma w szpitalu, cały czas podnoszę sobie insulinę, a i tak cukier idzie do góry, nie kumam tego.
Mój synek dzisiaj przyjeżdza od mojej siostry, był tam trzy dni i już nie mogę się doczekac.
Ide zrobic sobie kawkę, spakowac trochę rzeczy moich i małego.
Mój mąż wczoraj stwierdził, że życie bez naszego małego Alexa jest nudne, też się stęsknił.


hej hej Malex a jak mierzysz cukier??

kurcze trzymam kciuki za Ciebie zeby sie ten cukier w końcu unormował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja odkrylam ze o 7 rano mam cukier nizszy niz o 8 np, wiec teraz wstaje o 7 jem sniadanie.
.
po posilkach mialam dobry cukier tylko na czczo nei moglam opanowac, daje sobie tydzien do wtorku i zapisuje ile mam i z tym ide do diabetologa we wtorek.
jest duzo lepiej teraz nie wiem czemu moze organizm musial sie oczyscic z cukru, bo mam lepsze wyniki nawet po posilkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i ja wszystkie Brzuchatki 🙂 ja dziś wyjątkowo od 6 nie śpię, obudziłam się na kolejną wędrówkę do wc i już koniec spania 🤔 🤔 śniadanko pochłonięte, teraz Ala ma czkawkę 🙂
Malex trzymam kciuki za wizytę, oby było ok i nie zatrzymali Cię w szpitalu bo to raczej wątpliwa przyjemność 🤔
Ja dziś w końcu idę do fryzjera podciąć włosy bo nie mogę na siebie patrzeć, nowa fryzjerka więc mam nadzieję, że załamki nie zaliczę po wizycie 🤔
Udanego dnia dla Wszystkich Mamuś i Bąbelków 🙂 i powodzenia na wizytach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
hej ja odkrylam ze o 7 rano mam cukier nizszy niz o 8 np, wiec teraz wstaje o 7 jem sniadanie.
.
po posilkach mialam dobry cukier tylko na czczo nei moglam opanowac, daje sobie tydzien do wtorku i zapisuje ile mam i z tym ide do diabetologa we wtorek.
jest duzo lepiej teraz nie wiem czemu moze organizm musial sie oczyscic z cukru, bo mam lepsze wyniki nawet po posilkach



no wlasnie metoda prob i bledow niestety trzeba dojsc co dla nas najlepsze i kiedy to jesc
Iza napisz mi jeszcze czy dobrze mysle-normy na czczo do 90,1h po posilkach do 120?tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂

ja juz tez po sniaanku, zaraz trzeba sie ubrac bo w piżamie nie lubie chodzić :P

miałam dzis pościel na worze suszyc i co? mgła, zimno i pewnie będzie padać 😮 no ale zobaczymy jeszcze.
Byc moze dzis albo jutro przychodzi łozko dla Grzesia, narezcie zabiorę się za urządzanie łóżeczka bo mnie wkurza ze nie jest przygotowane jeszcze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

ja juz tez po sniaanku, zaraz trzeba sie ubrac bo w piżamie nie lubie chodzić :P

miałam dzis pościel na worze suszyc i co? mgła, zimno i pewnie będzie padać 😮 no ale zobaczymy jeszcze.
Byc moze dzis albo jutro przychodzi łozko dla Grzesia, narezcie zabiorę się za urządzanie łóżeczka bo mnie wkurza ze nie jest przygotowane jeszcze :P

Fajnie, że łóżeczko dla maluszka będzie już sie szykować... ja jak ostatnio wspomniałam że tak za miesiąć wstawimy już łóżeczko do sypialni żeby było gotowe to na mnie rodzice popatrzyli jakbym jakaś nienormalna była i powiedzieli"no wiesz jak chcesz usić los"... kurcze nie wierzę w te wszystkie ich przesądy ale zasiali ziarno niepokoju....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

ja juz tez po sniaanku, zaraz trzeba sie ubrac bo w piżamie nie lubie chodzić :P

miałam dzis pościel na worze suszyc i co? mgła, zimno i pewnie będzie padać 😮 no ale zobaczymy jeszcze.
Byc moze dzis albo jutro przychodzi łozko dla Grzesia, narezcie zabiorę się za urządzanie łóżeczka bo mnie wkurza ze nie jest przygotowane jeszcze :P

Fajnie, że łóżeczko dla maluszka będzie już sie szykować... ja jak ostatnio wspomniałam że tak za miesiąć wstawimy już łóżeczko do sypialni żeby było gotowe to na mnie rodzice popatrzyli jakbym jakaś nienormalna była i powiedzieli"no wiesz jak chcesz usić los"... kurcze nie wierzę w te wszystkie ich przesądy ale zasiali ziarno niepokoju....


e tam, co ma byc to będzie. Nie wierzę w jakieś tam zabobony. Z Grzesiem kupiłam łóżeczko dopiero w 35 tc, uszykowałam w 36 tc i uważam, że było to zbyt późno bo miałam juz duży brzuch i szykowanie sprawiało mi juz problem.

dobra, zmykam, miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi powiedzieli norma na czczo do 95 a po posilkach 140 , i ja mialam problem z na czczo.
pani doktor twierdzi ze moze byc tak ze kolo polnocy spada mi cukier i organizm zaczyna sam go wytwarzac az do przesady, a jezeli wstane o 7 przekasze male sniadanie to cukier jest w odpowiedniej dawce zapewniony, pozniej znow kolo 9 klade sie spac 🙂

dzis mam zamiear nawet zrobic ciiasto dla wlasnego pomyslu bo mam gosci

biszkopt bez cukru dla diabetykow, w srodek maliny i budyn bez cukru a na wierzch poleje jugurtem naturalnym, zaczyna mi sie ta dieta podoba troche, nie tesknie za cukrem tylko za macznymi ptrwawami typu ciasto (moze byc bez cukru) czy nalesniki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Zocha napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

ja juz tez po sniaanku, zaraz trzeba sie ubrac bo w piżamie nie lubie chodzić :P

miałam dzis pościel na worze suszyc i co? mgła, zimno i pewnie będzie padać 😮 no ale zobaczymy jeszcze.
Byc moze dzis albo jutro przychodzi łozko dla Grzesia, narezcie zabiorę się za urządzanie łóżeczka bo mnie wkurza ze nie jest przygotowane jeszcze :P

Fajnie, że łóżeczko dla maluszka będzie już sie szykować... ja jak ostatnio wspomniałam że tak za miesiąć wstawimy już łóżeczko do sypialni żeby było gotowe to na mnie rodzice popatrzyli jakbym jakaś nienormalna była i powiedzieli"no wiesz jak chcesz usić los"... kurcze nie wierzę w te wszystkie ich przesądy ale zasiali ziarno niepokoju....


e tam, co ma byc to będzie. Nie wierzę w jakieś tam zabobony. Z Grzesiem kupiłam łóżeczko dopiero w 35 tc, uszykowałam w 36 tc i uważam, że było to zbyt późno bo miałam juz duży brzuch i szykowanie sprawiało mi juz problem.

dobra, zmykam, miłego dnia 😘

i tak trzymać... a ja to już ostatnio śmiałąm się z mężem że muszę gdzieś chyba wyjechać i wrócić już po porodzie bo do czasu porodu to usłyszę pewnie jeszcze tyle "dobrych rad" że zwariuję chyba...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 Troche mnie nie było i juz się za wami stęskniłam 😞 😘 Nie dam rady was nadrobic wiec sie tylko przywitam 🙂
Mam troche rzeczy na głowie,codziennie od rana juz jestem u mamy dzisiaj wyjątkowo pojade do niej później jak ogarne troche rzeczy w domu. Czas mi teraz leci jak wściekły. W piatek makijaz próbny,w sobote po wodke...stwierdzilam ze nie bede robila żadnego panienskiego,dlatego za tydzien jedynie wyprawiam trzaskanie butelek. W przyszłą środe wizyta u gina,moze zrobi mi usg chociaz nie bede sie nastawiac aby potem sie nie rozczarowac.
Hania coraz bardziej sie rozpycha,rano juz mnie budzi kapiac pod samymi cyckami 🙂 i jak poloze reke moge juz wyczuc jak sie przemieszcza glowka lub innymi czesciami cialka 🙂 🙂
Cos cisnienie chyba spada bo kreci i sie w glowie,poloze sie jeszce na chwile i za niedlugo biore sie za robote.
Miłego dnia,buziaki 😘 🙂

aaaa...bylismy wczoraj wkoncu na pierwszej przedslubnej spowiedzi,nie taki diabel straszny..dali my rade hehe 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszkowe Mamusie
Wstałam, zjadłam śniadanko i byłam z Majką w lesie 🙂
U mnie zapowiada się w końcu ciepły,słoneczny dzień 🙂 🙂 🙂
Aga naprawdę się cieszę, że z Malą ok, przede wszystkim, że zmieniłaś lekarza...a tamtemu palantowi to się powinno łomot spuscic!!!!!!!!!!!
Malex trzymam kciuki, może jednak Cię nie zostawią w szpitalu 🙂
Laski, które mają wizyty,powodzenia, pięknych widoków i czekamy na relację 🙂
Mam nadzieję, że z Asiulką oki, napisałam do niej smsa,jak odpisze dam Wam znać od razu...a czy któraś wie co z Karoliną???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny 🙂 miała być ładna pogoda , miałam prać 😮 a tu 13st i leje jak opętany ten deszcz 😠 😠 😠 normalnie masakra 😮 🥴 🥴 🥴
ja dziś odziwo przespałam całą noc 🤪 nad ranem obudziłam się pierwszy raz do wc 🙃 hihi może już nie będę tyle spacerowała po nocy 😜
udanych wizyt i miłego 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarnulko dobrze że się wkońcu pokazałaś 🙂 super że wszystko z Julią ok 🙃 kawał babeczki już 😁
Malex może Cię jednak nie zostawią 🥴 kurcze nic to przyjemnego po szpitalach leżeć ale jak mus to mus niestety ...
Legins zwolnij obroty Kochana 🙃 pamiętaj że nie ma co się forsować 😜 i wybaczamy nie obecność 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...