Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Martusiaaa222 napisał(a):
cześć wszystkim brzucholkom! Słuchajcie wczoraj mnie straszne skurcze złapały bałam się że po pogotowie będę dzwonić ;/ jeszcze mały tak się dziwnie rozpychał w dole jakby chciał wyjść i zlękłam się nie na żarty 😞 w dodatku strasznie brzuch mi się opuścił... koleżanki moje pierwsze co jak mnie zobaczyły to mówią że strasznie nisko mam, że mi się opuścił... niewiem czemu słuchajcie, czy to możliwe że z wysiłku?? czy po prostu poród tuż tuż?? 😞 dziś idę na 17 to wam powiem potem na brzuszku co lekarz powiedział.. buziaki:**

MARTA WEZ TY ZACZNIJ NA SERIO ODPOCZYWAC ......BO TO NIE SA ZARTY....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doczytałam ....
Kamisia ja wszytskie ubranka piore w 40 .....
Novika ....wez TY pogadaj z ta swoja tesciowa bo to przekracza wszytskie jej mozliwoscie to co ona gada i w ogole.....a co na to Twoj M?????
Asik z Krakowa fajnie ze doszłysmy o co nam chodzi ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze tak mi przypomniałyście Kelly Family że siedzę w necie i próbuję odszukać urywek z koncertu na którym byłam- mam z niego kostkę do gitary którą Paddy dosłownie włożył mi w rękę... może znajdę gdzieś ten fragment???? fajnie by było... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Martusiaaa222 napisał(a):
cześć wszystkim brzucholkom! Słuchajcie wczoraj mnie straszne skurcze złapały bałam się że po pogotowie będę dzwonić ;/ jeszcze mały tak się dziwnie rozpychał w dole jakby chciał wyjść i zlękłam się nie na żarty 😞 w dodatku strasznie brzuch mi się opuścił... koleżanki moje pierwsze co jak mnie zobaczyły to mówią że strasznie nisko mam, że mi się opuścił... niewiem czemu słuchajcie, czy to możliwe że z wysiłku?? czy po prostu poród tuż tuż?? 😞 dziś idę na 17 to wam powiem potem na brzuszku co lekarz powiedział.. buziaki:**

MARTA WEZ TY ZACZNIJ NA SERIO ODPOCZYWAC ......BO TO NIE SA ZARTY....


dokładnie ja tak miałam w Boze Ciało i całe przelezałąm plackiem +3 nospy i jakos przeszło
nie ma juz zartów teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😘
Ja jużna nogach..dzisiaj coś mnie głowa napierdziela 😮 jakieś bzdury mi sie śniły,że do szkoły miałam chodzić 🤪 i w ciąży byłam i z wózkiem musiałam jeździć codziennie autobusem 🤪 masakra 😁

Ps. Wszystkiego Naj Dorotko 😘
Ps.2 czy moge i ja powysyłać Wam zaproszenia na nk 😁 ??? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
kurcze tak mi przypomniałyście Kelly Family że siedzę w necie i próbuję odszukać urywek z koncertu na którym byłam- mam z niego kostkę do gitary którą Paddy dosłownie włożył mi w rękę... może znajdę gdzieś ten fragment???? fajnie by było... 🙂


No i Nam sie pochwal koniecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny!Witam, juz nie tak rano 😉
Dorotka wszystkiego najlepszego!!!Spełnienia marzeń, szczęśliwego rozwiązania i pociechy z Maleństwa!!
Oj, widzę dziewczyny, że powoli wszystkie maja jakieś przygody 🤨 ja chyba sobie wykrakałam, że mam tak super, nic mnie nie boli a wczoraj miałam strasznie twardy brzuch, plecy bolały i ogolnie do dupy 😞 ale sama jestem sobie winna bo troche pobiegałam po mieście, później pojechałam z moim do mechanika i chyba za dużo tego wszystkiego 🥴
No cóż, trzeba sie przyzwyczaić,że bedzie tylko gorzej 😉 do tego humor do dupy jakis dziś mam, tylko wcisnąć sie w kąt i nic nie robić cały dzień. Ehhh, koniec tego narzekania!Kawkę se strzele po śniadanku 🙂 może dzis pościel i akcesoria do łóżeczka przyjdą to mi sie humor poprawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie!

Widzę, że od świtu ruch na brzuszku 🙂 ja tam dopiero wstałam. Tzn. obudził mnie listonosz, bo przyniósł paczkę ze spodenkami dla mojego juniorka. Zamówiłam mu takie grubsze, co by już na chłody były za 7 zł 🙂 jak będziecie chciały, wrzucę linka, tylko dajcie znać.

A przede wszystkim WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DORIS!!! DUŻO ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI NO I SZCZĘŚLIWEGO O CZASIE ROZWIĄZANIA!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulenka napisał(a):
Witam wszystkie mamusie!

Widzę, że od świtu ruch na brzuszku 🙂 ja tam dopiero wstałam. Tzn. obudził mnie listonosz, bo przyniósł paczkę ze spodenkami dla mojego juniorka. Zamówiłam mu takie grubsze, co by już na chłody były za 7 zł 🙂 jak będziecie chciały, wrzucę linka, tylko dajcie znać.

A przede wszystkim WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DORIS!!! DUŻO ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI NO I SZCZĘŚLIWEGO O CZASIE ROZWIĄZANIA!!!!!

to ja poproszę ten link bo szukam czegośc ciepłego na te małe nóżki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martusiaaa222 napisał(a):
cześć wszystkim brzucholkom! Słuchajcie wczoraj mnie straszne skurcze złapały bałam się że po pogotowie będę dzwonić ;/ jeszcze mały tak się dziwnie rozpychał w dole jakby chciał wyjść i zlękłam się nie na żarty 😞 w dodatku strasznie brzuch mi się opuścił... koleżanki moje pierwsze co jak mnie zobaczyły to mówią że strasznie nisko mam, że mi się opuścił... niewiem czemu słuchajcie, czy to możliwe że z wysiłku?? czy po prostu poród tuż tuż?? 😞 dziś idę na 17 to wam powiem potem na brzuszku co lekarz powiedział.. buziaki:**


ojojoj, koniecznie daj znać!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
asiulenka napisał(a):
Witam wszystkie mamusie!

Widzę, że od świtu ruch na brzuszku 🙂 ja tam dopiero wstałam. Tzn. obudził mnie listonosz, bo przyniósł paczkę ze spodenkami dla mojego juniorka. Zamówiłam mu takie grubsze, co by już na chłody były za 7 zł 🙂 jak będziecie chciały, wrzucę linka, tylko dajcie znać.

A przede wszystkim WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DORIS!!! DUŻO ZDRÓWKA, SZCZĘŚCIA, POMYŚLNOŚCI NO I SZCZĘŚLIWEGO O CZASIE ROZWIĄZANIA!!!!!

to ja poproszę ten link bo szukam czegośc ciepłego na te małe nóżki 🙂


http://allegro.pl/spodnie-spodenki-bawelna-wyprzedaz-r-68-zx2-i1696320014.html
http://allegro.pl/spodnie-spodenki-bawelniane-grube-cieple-r-68-i1661580011.html
tylko teraz tak patrze, że sprzedaż zakończona, ale popatrz w przedmiotach sprzedającego powinno coś być
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):

Ps.2 czy moge i ja powysyłać Wam zaproszenia na nk 😁 ??? 😜

Anulcia dawaj do siebie namiar ! 🤪 podaje ci moj email 🙂
[email protected]


poszło 🙂 daj znać czy doszło 🙂

doszło,doszło 🙂 zaproszenie wysłane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Anulcia napisał(a):

Ps.2 czy moge i ja powysyłać Wam zaproszenia na nk 😁 ??? 😜

Anulcia dawaj do siebie namiar ! 🤪 podaje ci moj email 🙂
[email protected]


poszło 🙂 daj znać czy doszło 🙂

doszło,doszło 🙂 zaproszenie wysłane 🙂


I odebrane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
DORCIA !!! WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJPIĘKNIEJSZE, ZDRÓWKA, MIŁOŚCI I SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA 😘 😘 😘 😘

U mnie dziś upału ciąg dalszy,ale w sumie lepsze to niż deszcz 🙂
Idę Was nadrabiać, bo od rana ruch jak w ulu 🙂
Jutro mam wizytę, już dziś się stresuję oczywiście!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki, u nas jak zwykle nie przespana noc, ale tak jak obiecałam wysypiam się na zaś, więc od 6 do 8 udało nam się zasnąć 😆. Dziś noc ciężka, nie mogłam oddychać, żadna pozycja nie pomagała 😞, ale tak już mam od pewnego czasu i trzeba się przyzwyczaić. 🙂 Humorek dziś zdecydowanie lepszy, choć zaraz muszę powalczyć z katarzyną 😁 😁 😁, i chyba nie będzie mi tak do śmiechu, wczoraj sobie odpuściłam wystarczająco miałam wisielczy nastrój. Dziś mają mi przyjść niby firanki do pokoju Emi, 🙂 🙂 🙂.
Dorcia wszystkiego naj naj naj lepszego z okazji urodzinek 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Cześć dziewczynki, u nas jak zwykle nie przespana noc, ale tak jak obiecałam wysypiam się na zaś, więc od 6 do 8 udało nam się zasnąć 😆. Dziś noc ciężka, nie mogłam oddychać, żadna pozycja nie pomagała 😞, ale tak już mam od pewnego czasu i trzeba się przyzwyczaić. 🙂 Humorek dziś zdecydowanie lepszy, choć zaraz muszę powalczyć z katarzyną 😁 😁 😁, i chyba nie będzie mi tak do śmiechu, wczoraj sobie odpuściłam wystarczająco miałam wisielczy nastrój. Dziś mają mi przyjść niby firanki do pokoju Emi, 🙂 🙂 🙂.
Dorcia wszystkiego naj naj naj lepszego z okazji urodzinek 🙂 🙂 🙂


takie strzyżenie z wisielczym humorem mogło sie źle dla Katarzyny skończyć 😉 😜 mnie tez to czeka bo jutro wizyta 🤔 pierwszy raz będę musiała chyba użyć lusterka to zasięg kiepski 😉 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Cześć dziewczynki, u nas jak zwykle nie przespana noc, ale tak jak obiecałam wysypiam się na zaś, więc od 6 do 8 udało nam się zasnąć 😆. Dziś noc ciężka, nie mogłam oddychać, żadna pozycja nie pomagała 😞, ale tak już mam od pewnego czasu i trzeba się przyzwyczaić. 🙂 Humorek dziś zdecydowanie lepszy, choć zaraz muszę powalczyć z katarzyną 😁 😁 😁, i chyba nie będzie mi tak do śmiechu, wczoraj sobie odpuściłam wystarczająco miałam wisielczy nastrój. Dziś mają mi przyjść niby firanki do pokoju Emi, 🙂 🙂 🙂.
Dorcia wszystkiego naj naj naj lepszego z okazji urodzinek 🙂 🙂 🙂


ha ha ja wczoraj mialam wizyte i walczylam z katarzyna. Ciezko bylo, wyszlam z lazienki zsapana a moj co ty tam robilas ze tak dyszysz.. 😁 😁 😁 co on se myslal!!! WARIAT. A i nawet porady dziewczyn, ze lusterko pomocne nic nie pomogly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...