Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dzis w przychodni w windzie zgadalam sie z przemila kobita i ona opowiadala o swojej ciazy itd..ze posluchala kolezanki i zrobila ze 30 przysiadow(przesadzila ponoc..)i jak corke rodzila to siniusienka-fioletowa,a lekarze wsciekali sie na Nia za lekkomyslnosc.. 😮 😮 😮
a sobie pomyslalam,ze przeciez dzidzie rodza sie sine-przeciskaja przez kanal rodny to kurna jakie maja byc/?? 🤢
..moja Kamila sie urodzila fioletowa niemal ..po kilku mniutach dopiero nabiera barw...
w kazdym razie nie bede swirowala chyba z niczym ,bo jak widac dzieciaczki itak swoje zrobia 🙂

ojej 😲 ale wydaje mi sie ze to nie miało wpływu na kolor skóry dziecka bo tak jak piszesz i wszedzie w poradnikach mozna wyczytac ze kobieta po urodzeniu może sie nieco zdziwic wygladem swojej pociechy,bo jest wlasnie sine i opuchnięte. Jak ja zobaczyłam film na SR jak babki przed porodem lub w trakcie ćwiczą to jestem pełna podziwu że tak sie w ogóle da,bo ja to ledwo po turecku siądę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/8h6uj.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/9947/8h6uj.jpg[/IMG][/URL]
ale bym wpierdzieliła taka truskawe w czekoladzie 🤪 🤪 🤪


JA TEŻ 🤪 🤪 🤪 🙂 🙂 🙂

ja też!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
i ja!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪

i chyba tylko na chcicy sie skończy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dzis w przychodni w windzie zgadalam sie z przemila kobita i ona opowiadala o swojej ciazy itd..ze posluchala kolezanki i zrobila ze 30 przysiadow(przesadzila ponoc..)i jak corke rodzila to siniusienka-fioletowa,a lekarze wsciekali sie na Nia za lekkomyslnosc.. 😮 😮 😮
a sobie pomyslalam,ze przeciez dzidzie rodza sie sine-przeciskaja przez kanal rodny to kurna jakie maja byc/?? 🤢
..moja Kamila sie urodzila fioletowa niemal ..po kilku mniutach dopiero nabiera barw...
w kazdym razie nie bede swirowala chyba z niczym ,bo jak widac dzieciaczki itak swoje zrobia 🙂

ojej 😲 ale wydaje mi sie ze to nie miało wpływu na kolor skóry dziecka bo tak jak piszesz i wszedzie w poradnikach mozna wyczytac ze kobieta po urodzeniu może sie nieco zdziwic wygladem swojej pociechy,bo jest wlasnie sine i opuchnięte. Jak ja zobaczyłam film na SR jak babki przed porodem lub w trakcie ćwiczą to jestem pełna podziwu że tak sie w ogóle da,bo ja to ledwo po turecku siądę..

dokladnie tez tak mysle 🙂
a przysiadow to itak nie wykonam z moja obita szanowna.. 🤨 slonica nie probuje nawet 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my jeszcze dzisiaj bylismy w naszym mieszkaniu odebrac szafy od stollarza bo wczoraj nie dał rady i powiem Wam ze sa super 🙂
ale nie do tego dąże a mianowicie do tego ze mój M nazwal mnie narkomanka bo w duzym pokoju mamy farbe o kolorze słodki melon i tak też pachnie a U Kuby bedzie kolor migdaowy ale tej juz mi nie dał powachac 😞kużwa a w garazu zachwycam sie smrodem spalin 😮 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dzis w przychodni w windzie zgadalam sie z przemila kobita i ona opowiadala o swojej ciazy itd..ze posluchala kolezanki i zrobila ze 30 przysiadow(przesadzila ponoc..)i jak corke rodzila to siniusienka-fioletowa,a lekarze wsciekali sie na Nia za lekkomyslnosc.. 😮 😮 😮
a sobie pomyslalam,ze przeciez dzidzie rodza sie sine-przeciskaja przez kanal rodny to kurna jakie maja byc/?? 🤢
..moja Kamila sie urodzila fioletowa niemal ..po kilku mniutach dopiero nabiera barw...
w kazdym razie nie bede swirowala chyba z niczym ,bo jak widac dzieciaczki itak swoje zrobia 🙂

ojej 😲 ale wydaje mi sie ze to nie miało wpływu na kolor skóry dziecka bo tak jak piszesz i wszedzie w poradnikach mozna wyczytac ze kobieta po urodzeniu może sie nieco zdziwic wygladem swojej pociechy,bo jest wlasnie sine i opuchnięte. Jak ja zobaczyłam film na SR jak babki przed porodem lub w trakcie ćwiczą to jestem pełna podziwu że tak sie w ogóle da,bo ja to ledwo po turecku siądę..

dokladnie tez tak mysle 🙂
a przysiadow to itak nie wykonam z moja obita szanowna.. 🤨 slonica nie probuje nawet 😁 😁 😁 😁

a ja mam dzisiaj takie zakwasy że to poemat,taki aerobik to i nie dla mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
a my jeszcze dzisiaj bylismy w naszym mieszkaniu odebrac szafy od stollarza bo wczoraj nie dał rady i powiem Wam ze sa super 🙂
ale nie do tego dąże a mianowicie do tego ze mój M nazwal mnie narkomanka bo w duzym pokoju mamy farbe o kolorze słodki melon i tak też pachnie a U Kuby bedzie kolor migdaowy ale tej juz mi nie dał powachac 😞kużwa a w garazu zachwycam sie smrodem spalin 😮 🙂
😁 😁 😁 😁 😁 ale masz nosa! 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
a my jeszcze dzisiaj bylismy w naszym mieszkaniu odebrac szafy od stollarza bo wczoraj nie dał rady i powiem Wam ze sa super 🙂
ale nie do tego dąże a mianowicie do tego ze mój M nazwal mnie narkomanka bo w duzym pokoju mamy farbe o kolorze słodki melon i tak też pachnie a U Kuby bedzie kolor migdaowy ale tej juz mi nie dał powachac 😞kużwa a w garazu zachwycam sie smrodem spalin 😮 🙂

a z jakiej firmy ta farba bo jak malowaliśmy pasek czekoladowy na ścianie to też mi jechało cos pod ten deseń,z duluxa. 🙃
a ja uwielbiam zapach spreju 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a my jeszcze dzisiaj bylismy w naszym mieszkaniu odebrac szafy od stollarza bo wczoraj nie dał rady i powiem Wam ze sa super 🙂
ale nie do tego dąże a mianowicie do tego ze mój M nazwal mnie narkomanka bo w duzym pokoju mamy farbe o kolorze słodki melon i tak też pachnie a U Kuby bedzie kolor migdaowy ale tej juz mi nie dał powachac 😞kużwa a w garazu zachwycam sie smrodem spalin 😮 🙂

a z jakiej firmy ta farba bo jak malowaliśmy pasek czekoladowy na ścianie to też mi jechało cos pod ten deseń,z duluxa. 🙃
a ja uwielbiam zapach spreju 🤪[/quot

jedna dulux a druga dekoral 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski ratunku!!!!!!! Pochłonęłam frytki,a po chwili opyliłam jeszcze 2 lody-jeden wanikoiwy, srugi śmietankowo-orzechowy w czekoladzie 🙂 Pycha było, tylko teraz tak mi jakoś trochę jakby niedobrze... 🤢 🤢 Łakomstwo jednak nie popłaca... 🤢

zjadłabym frytki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski ratunku!!!!!!! Pochłonęłam frytki,a po chwili opyliłam jeszcze 2 lody-jeden wanikoiwy, srugi śmietankowo-orzechowy w czekoladzie 🙂 Pycha było, tylko teraz tak mi jakoś trochę jakby niedobrze... 🤢 🤢 Łakomstwo jednak nie popłaca... 🤢


obżarciuch 😜 😜 😜 😜 😜
ale kiedy sie tak najesz jak nie teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
No ja Jułe widzisłam prawie jak Twoja Ole i jeszcze do mojego mówie zobacz jak Oa duża i jakia ma bujna czupryne buha hahahaha 😁 😁
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃 tos sie udala kochana 🙃 🙃 🙃 😘 Ja z Kocurem sie usmialam jak mu czytalam smsik od Ciebie 🙂
Mogloby juz byc foto mojej Oli... ☺️ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Laski ratunku!!!!!!! Pochłonęłam frytki,a po chwili opyliłam jeszcze 2 lody-jeden wanikoiwy, srugi śmietankowo-orzechowy w czekoladzie 🙂 Pycha było, tylko teraz tak mi jakoś trochę jakby niedobrze... 🤢 🤢 Łakomstwo jednak nie popłaca... 🤢
to juz rozpacz ! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
no ja też już wszystko śmiechem biorę...
przed chwilą zadzwoniła teściowa z pytaniem jak sie czuje ..a jej mówie że dobrze... a ona taka zmartwiona "nic gorzej? a może chociaż gorzej wygladasz... ? bo tu wszyscy sie już doczekać nie możemy... " uśmiałam sie setnie... nawet mnie nie wkurzyło że jest zawiedziona ze dobrze się czuje...

dziś dostałam smsa ze szkoły rodzenia ze dziś będzie spotkanie z położnymi .. jak zdążymy to pojedziemy a później pizza!!!! moze to mnie ruszy 😉

Moja szwagierka ostatnio byla rozczarowana ze jestem mniejsza od niej nawet w tym, 9 mcu ciazy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Ha ha! Moje łóżeczko jest zamieszkane:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/imag0200wa.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7505/imag0200wa.jpg[/IMG][/URL]

Czekamy na następnego mieszkańca 😁

buahahahahahahaahaha jaki komfort !oby tylko chcial ustapic miejsca dzidzi 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃

Ale grzeczny kotek zostawil miejsce od drugiej strony zeby i dzidzia sie zmiescila 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
Agamu napisał(a):
INFO OD RYBCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

URODZIŁAM WCZORAJ O 13.45 PRZEZ CC, DANIEL WAŻY 2990 g 🙂 🙂 🙂 🙂

Super!!!!! w końcu Rybcia ma to za sobą 🙂



Rybcia GRATULUJĘ 😘 😘 😘
My pospaliśmy troszkę i teraz zbieramy się do lekarza powolutku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Zocha napisał(a):
no ja też już wszystko śmiechem biorę...
przed chwilą zadzwoniła teściowa z pytaniem jak sie czuje ..a jej mówie że dobrze... a ona taka zmartwiona "nic gorzej? a może chociaż gorzej wygladasz... ? bo tu wszyscy sie już doczekać nie możemy... " uśmiałam sie setnie... nawet mnie nie wkurzyło że jest zawiedziona ze dobrze się czuje...

dziś dostałam smsa ze szkoły rodzenia ze dziś będzie spotkanie z położnymi .. jak zdążymy to pojedziemy a później pizza!!!! moze to mnie ruszy 😉

Moja szwagierka ostatnio byla rozczarowana ze jestem mniejsza od niej nawet w tym, 9 mcu ciazy 😁 😁

bidulka... 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Zocha napisał(a):
no ja też już wszystko śmiechem biorę...
przed chwilą zadzwoniła teściowa z pytaniem jak sie czuje ..a jej mówie że dobrze... a ona taka zmartwiona "nic gorzej? a może chociaż gorzej wygladasz... ? bo tu wszyscy sie już doczekać nie możemy... " uśmiałam sie setnie... nawet mnie nie wkurzyło że jest zawiedziona ze dobrze się czuje...

dziś dostałam smsa ze szkoły rodzenia ze dziś będzie spotkanie z położnymi .. jak zdążymy to pojedziemy a później pizza!!!! moze to mnie ruszy 😉

Moja szwagierka ostatnio byla rozczarowana ze jestem mniejsza od niej nawet w tym, 9 mcu ciazy 😁 😁
buahahahaha ,a ja mam dzis na liczniku 20kg wiecej ....i chwale sie kolezanką z pracy ,to w zyciuby nie uwierzyly..jedna to taka zolza wredna -szczera do bolu ,a wrecz zlosliwa i mowi,ze nie widac i ze pieknie wygladam,bo wszystko mam w brzuchu...i ze ola duza bedzie napewno...no ciekawe po kim kurna duza ma byc ???no ale 20kg mam na plus ☺️ a ta babka z windy mnie pocieszyla,bo mowi ,ze w ciazy utyla 30kg,ostatnio znajoma oznajmila ,ze utyla 35kg..Boze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...