Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Niby się mówi, że syna wychowuje się dla przyszłej synowej a nie dla siebie..... 🤢 ale niektórym mamuśkom się coś pokręciło 😉


dlatego Agatko chciałam córę , mam nadzieje że wychowam syna jak cza , i nie będzie do końca życia podpięty ze mną pępowiną 😮 będzie ciężko go oddać innej kobicie ale cóż 😜

(fajna fotka w awatarze 🙂 ładniutki brzucholek )


Dzięki 🙂
Z wychowywaniem to w sumie łatwo w teorii. Bo jak syn przyprowadzi jakąś dziunię do domu to co wtedy??? heheheheh za kłaki ja i za drzwi 😉 no żartuje 😜 grunt to tak wychować dzieci, żeby związały się kiedyś z kimś wartościowym i fajnym i nie uważać, że WSZYSTKIM czegos brakuje a najlepiej jej/ jemu będzie z mamusią do końca życia. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
z teściami to ja w życiu nie chciałabym mieszkać... z teściową nie byłoby tak źle, ale teściu jes wszystko wiedzący i wiecznie narzekający... akurat mieliśmy takie szczęście że po ślubie od razu wynajmowaliśmy, więc od razu odseparowaliśmy się 🙂 nie ma to jak z daleka


ja sobie też nie wyobrażam sytuacji że mieszkamy z teściami , póki co mieszkamy u moich rodziców ale się nie wtrącają i nie jest żle ...nie narzekamy, choć nie powiem że są chwile że poszłabym całkiem na swoje ... najlepiej dla młodych to ciasne ale własne byle by osobno .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
z teściami to ja w życiu nie chciałabym mieszkać... z teściową nie byłoby tak źle, ale teściu jes wszystko wiedzący i wiecznie narzekający... akurat mieliśmy takie szczęście że po ślubie od razu wynajmowaliśmy, więc od razu odseparowaliśmy się 🙂 nie ma to jak z daleka


ja sobie też nie wyobrażam sytuacji że mieszkamy z teściami , póki co mieszkamy u moich rodziców ale się nie wtrącają i nie jest żle ...nie narzekamy, choć nie powiem że są chwile że poszłabym całkiem na swoje ... najlepiej dla młodych to ciasne ale własne byle by osobno .



ja sobie nie wyobrazam mieszkania ani z jednymiani z drugimi i mam to szczęscie ze nie musielismy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
z teściami to ja w życiu nie chciałabym mieszkać... z teściową nie byłoby tak źle, ale teściu jes wszystko wiedzący i wiecznie narzekający... akurat mieliśmy takie szczęście że po ślubie od razu wynajmowaliśmy, więc od razu odseparowaliśmy się 🙂 nie ma to jak z daleka


ja sobie też nie wyobrażam sytuacji że mieszkamy z teściami , póki co mieszkamy u moich rodziców ale się nie wtrącają i nie jest żle ...nie narzekamy, choć nie powiem że są chwile że poszłabym całkiem na swoje ... najlepiej dla młodych to ciasne ale własne byle by osobno .

Ja mieszkalam u tesciow poł roku, jeszcze przed ślubem..bo musieliśmy wynieść się z wynajmowanego i ciężko było znaleźć coś w rozsądnej cenie...niby nie było źle ( bo teściów mam super), ale i tak mi było ciężko. Całe studia mieszkałam sama, po studiach też, a tu nagle z kimś, nie u siebie...na szczęście po poł roku wynajęliśmy kawalerkę, w której do dziś mieszkamy 🙂 Co prawda nie jest to własne mieszkanko, ale zawsze jesteśmy sami u siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asia2011 napisał(a):
Mufka napisał(a):
hej wrześnióweczki, przypadkiem tu wpadłam i widzę, że problem zgagi się pojawił. Świetna na zgagę jest woda zuber, wystarczy parę łyków i paskudztwo znika. jedynym minusem jest nieciekawy zapach tej wody, ale w smaku nie jest taka zła. Pozdrowienia!


A gdzie taką wodę można dostać- w markecie nie widziałam na półce moze w Piotrze i Pawle powinnam zobaczyć?

ale Wy tu jesteście rozgadane dziewczyny 😉 ja tą wodę kupuję np. w Kauflandzie, ale w różnych sklepach widziałam. Ona pochodzi z Krynicy. pozdrowienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leer napisał(a):
przeprowadzamy sie po moim porodzie narazie mieszkamy u moich rodziców bo nie chce sama byc na kocówce..
a co do męża no cóż widziały galy co brały.. nie moge miec teraz do niego pretensji że przez 22 lata tak go wychowywali a teraz chce nagle przemiany.. wszystko w swoim czasie..


dokladnie 🙂 ja też czekam na ten "czas" 😮 😮 😮 😮 mam nadzieje że to się stanie niebawem i przejrzy na oczy 🥴

A mój też mnie wkurczył też wczoraj oczywiście na weekend bylismy u jego rodziców pojechalismy rano do kosciola odpust był mówię mu kup obarzanka i scypka on oj nie nie trzeba może mama weźnie chytrus oczywiście wróciliśmy do domu to pierwsze co sernik jego mama obarzanka i scypki przywiozła nie wiedział co pierwsze ale sniadania jak normalni ludzie e tam opierniczyłam go bo zawsze się najje na pusty żołąd a potem do kibla biega i zdycha po poludniu oczywiscie gadał z mamą że jego babcia powiedziała ''a jak ona krzyczy na niego'' ja pierdziu jak się nie da innaczej czasami???
Za tydz mam robić przetwory z truskawek to stwierdził że moge u niego mamy robić i co jeszcze kurde 😮 Także pewnie bedzie dym bo ja chce nastepny weekend w mojej mamy domciu posiedzieć bo całe podwórze mam też do skoszenia, tak to jest ja pomagałam przy truskawkach ale on mi nie może pomóc bo musi być chociaż w weekend przy cycu 😠
Dzidziuś jeden 😠
Moja mama też mnie wpieniła wczoraj bo wściekła się na mnie że pożyczyłam jej beczkę na kapustę wujkowi jakby była jej potrzebna tu kapusta jak siedzi w belgii. Dwa jej psina się wyszczeniła i koniecznie chce pieska zostawić bo przyjedzie na wakacje z wnusią tylko po wakacjach jedzie już i tak są dwa stare psy które całkiem zgłupiały bo widzą tylko wujka jak je dokarmia. Coś widzę bedzie pierwsza wnusia cacy a drugie nie bardzo tak to mówiła że od września chce być żeby mi pomóc przy dzidzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agatka ,a jak tam lozeczko???Widzialam tez ze turystyczne zamowilas??? 🤪
Asia ,a ten bujaczek to swietny prezenciorek wpadnie Tymusiowi 🤪

Łóżeczko wygląda, że wszycho jest, nie złożyliśmy go co prawda, bo była tak fajnie zapakowane, że pewnie nie dalibyśmy rady z powrotem go w ten karton tak poukładać...ale Tomek przyjrzał i stwierdził, że jest wszystko 🙂 Na razie stoi zapakowane w piwnicy u moich rodziców i jak będe wracać pod koniec lipca do siebie to je zabieram i jeśli dotrwam to w połowie sierpnia chcę już je rozłożyć 🙂
A turystyczne też zakupiliśmy już, tzn teściowie nam sprezentowali, a my mieliśmy sobie wybrać, więc się cieszę bo kasy trochę do przodu 🙂

hehe no pewnie ,teraz kazda pomoc sie przyda 🙂
A my tez mamy zapakowane łoze dla Oli na szafie lezy w kartonie i czeka na swa kolej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka napisał(a):
asia2011 napisał(a):
Mufka napisał(a):
hej wrześnióweczki, przypadkiem tu wpadłam i widzę, że problem zgagi się pojawił. Świetna na zgagę jest woda zuber, wystarczy parę łyków i paskudztwo znika. jedynym minusem jest nieciekawy zapach tej wody, ale w smaku nie jest taka zła. Pozdrowienia!


A gdzie taką wodę można dostać- w markecie nie widziałam na półce moze w Piotrze i Pawle powinnam zobaczyć?

ale Wy tu jesteście rozgadane dziewczyny 😉 ja tą wodę kupuję np. w Kauflandzie, ale w różnych sklepach widziałam. Ona pochodzi z Krynicy. pozdrowienia.

Mufko ,tak gaduły z nas nieludzkie 😁 Oby tak mozna bylo przegadac swoj porod i po sprawie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Asiula super foty z wyprawy!!! A Ty ślicznie wyglądasz, figurka super, mamuśka jak się patrzy!!! 🙂 🙂

hehehe ,dziekuje Ci moja Ty Kochana ,fakt ,najladniejsza hipopotamica w zoo 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 (innej nie bylo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
a z nas są niecierpliwce, jak tylko przyszło łóżeczko od razu zostało zmontowane 🙂

ale fajnie ,ja musze poczekac ,bo przed nami jeszcze malowanko ... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aga moglaby sie odezwac ...ja juz do niej nie pisze ,bo powie,zem namolna i natrętna ☺️

kurcze, mam nadzieję, że wyszła dzisiaj...pewnie się odezwie 🙂 Ja też nie piszę już, co by nie pomyślała, że jestem upierdliwa jakaś heehhe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
JUZ JESTEM W DOMU ......
SCHUDŁAM 2 KG W TYM SZPITALU.
.... 🤪 🤪 🤪

hahhahahahaha wkoncu!!!!! a nie mowilam ,ze laska wrocisz jak cza!!!! Jak milo ,ze jestes 🤪 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aga moglaby sie odezwac ...ja juz do niej nie pisze ,bo powie,zem namolna i natrętna ☺️

kurcze, mam nadzieję, że wyszła dzisiaj...pewnie się odezwie 🙂 Ja też nie piszę już, co by nie pomyślała, że jestem upierdliwa jakaś heehhe

LASKI PROSZE MI TU TAKICH RZECZY NIE WYPISYWAC ....NATRETNE ....HI HI CHOCIAZ BYŁO MI WESOŁA ZE O MNIE PAMIETACIE ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia2011 napisał(a):
ekstra foteczki az zatęskniłam za Zoo, tak lubię tam chodzić, z Groszkiem będziemy tam non stop jak się tylko wykluje i zacznie coś czaić 🙂

Razem sie wybierzmy !!! 🤪 🤪 🤪 🤪Wszystkie !!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Aga moglaby sie odezwac ...ja juz do niej nie pisze ,bo powie,zem namolna i natrętna ☺️

kurcze, mam nadzieję, że wyszła dzisiaj...pewnie się odezwie 🙂 Ja też nie piszę już, co by nie pomyślała, że jestem upierdliwa jakaś heehhe

LASKI PROSZE MI TU TAKICH RZECZY NIE WYPISYWAC ....NATRETNE ....HI HI CHOCIAZ BYŁO MI WESOŁA ZE O MNIE PAMIETACIE ....

Ale Cie wywolalysmy 😁 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...