Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
dawno mph nic nie pisała ???? miała iść na L4 też i coś jej nie widać 🤔 🤔 🤔

mph, anczes, ta od tadeo, viola.....ni widu ni słychu..... 🤪


kahlanik pisała ostatnio a Viola faktycznie zaginęła w akcji 😮 😮 😮 no i Anczes miała obronę jakoś i obiecywała że do nas dołączy z powrotem a tu cicho szaaaa....... 😮
ta od blizniakow tez przepadla z kretesem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
witam wszystkie mamusie , jestem tu nowa termin porodu mam na 28.09, w sumie to dokładnie nie wiem bo wg miesiaczki 28.09 a według usg 21.09, przytyłam do tej pory 6 kg ale naszczescie idzie wszystko w brzuszek ")


witamy 🙂 jak Twoje samopoczucie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Jestem Laseczki 🙂 🙂 🙂
Od 10 siedziałam u fryzjera i w końcu znów wyglądam przyzwoicie 🙂
Przyszły mi te koszulki, które zamawiałam te do karmienia, bawełniane, leciutkie,całkiem fajne (jak na cenę 15 zł), z tym że trzeba stanior mieć pod nimi, bo cyce samoistnie wyłażą 🙂
U mnie zimno dziś,15 stopni i pada...ale w sumie czuję się całkiem nieźle w takiej pogodzie, a przynajmniej jest czym oddychać 🙂
Aaaa i odnośnie rozszczepu, to mi na polówkowym sprawdzał, czy wsio oki i czy stópki są prawidłowo ułożone (czy nie będzie miała szpotawych stopek) 🙂

czekamy na piekne zdjecie ....Ksieżniczko.....wiesz co laski były w tych koszulach bez stanika nie patrzyły na wypadajacy cyc...i bardzo chwaliły ....

Na pewno są fajne do karmienia 🙂,bo bez problemu cyca wyjać można od razu i nikt nie widzi 🙂.Ale ja jednak w stanior też się zaopatrzę, żeby w razie W się nie denerwować, że np bedę leżeć a tu cyc wypłynie 🙂
Ale ogolnie koszulki fajne,a później te dziury zaszyję i bede miała do spania 🙂 ( chociaż spać w koszulach też nie lubię)


po co zaszywać 🤪 🤪 🤪 twój Tomek będzie miał potem pożytek bo się szybciej do Ciebie dostanie 🤪 😁 😁 😁 buhahah

O tym nie pomyslałam hahahaaaahaahaahahahaaha 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Co robicie dzisiaj na obiad????

Ja nie robię, bo Mamuska mnie dokarmia teraz)0 Ale dziś był kalafior lub fasolka, ziemniary i jajo 🙂 już pochlonelam ,pycha bylo 🙂


oooo taki zestaw będę miała jutro 🙂 tylko kalafiora cza zakupić 😁 najlepsze jedzenie na świecie 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Jestem Laseczki 🙂 🙂 🙂
Od 10 siedziałam u fryzjera i w końcu znów wyglądam przyzwoicie 🙂
Przyszły mi te koszulki, które zamawiałam te do karmienia, bawełniane, leciutkie,całkiem fajne (jak na cenę 15 zł), z tym że trzeba stanior mieć pod nimi, bo cyce samoistnie wyłażą 🙂
U mnie zimno dziś,15 stopni i pada...ale w sumie czuję się całkiem nieźle w takiej pogodzie, a przynajmniej jest czym oddychać 🙂
Aaaa i odnośnie rozszczepu, to mi na polówkowym sprawdzał, czy wsio oki i czy stópki są prawidłowo ułożone (czy nie będzie miała szpotawych stopek) 🙂

czekamy na piekne zdjecie ....Ksieżniczko.....wiesz co laski były w tych koszulach bez stanika nie patrzyły na wypadajacy cyc...i bardzo chwaliły ....

Na pewno są fajne do karmienia 🙂,bo bez problemu cyca wyjać można od razu i nikt nie widzi 🙂.Ale ja jednak w stanior też się zaopatrzę, żeby w razie W się nie denerwować, że np bedę leżeć a tu cyc wypłynie 🙂
Ale ogolnie koszulki fajne,a później te dziury zaszyję i bede miała do spania 🙂 ( chociaż spać w koszulach też nie lubię)


po co zaszywać 🤪 🤪 🤪 twój Tomek będzie miał potem pożytek bo się szybciej do Ciebie dostanie 🤪 😁 😁 😁 buhahah

O tym nie pomyslałam hahahaaaahaahaahahahaaha 🤪 🤪 🤪


nom ... wiesz ja na chcicy 🤪 to mi się kojarzy od razu 😁 😁 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Jestem Laseczki 🙂 🙂 🙂
Od 10 siedziałam u fryzjera i w końcu znów wyglądam przyzwoicie 🙂
Przyszły mi te koszulki, które zamawiałam te do karmienia, bawełniane, leciutkie,całkiem fajne (jak na cenę 15 zł), z tym że trzeba stanior mieć pod nimi, bo cyce samoistnie wyłażą 🙂
U mnie zimno dziś,15 stopni i pada...ale w sumie czuję się całkiem nieźle w takiej pogodzie, a przynajmniej jest czym oddychać 🙂
Aaaa i odnośnie rozszczepu, to mi na polówkowym sprawdzał, czy wsio oki i czy stópki są prawidłowo ułożone (czy nie będzie miała szpotawych stopek) 🙂

czekamy na piekne zdjecie ....Ksieżniczko.....wiesz co laski były w tych koszulach bez stanika nie patrzyły na wypadajacy cyc...i bardzo chwaliły ....
nieapetycznie to musialo wygladac...ja bym sie taka o nie wystawila do ludu,gdzie rodziny odwiedzaja itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
któraś z Was o obiad pytała ... :>
ja dziś mam pierogi z jagodami. ale nie robię sama ...
TEŚCIOWA robi hehehe , jak miło 🙂
w ogóle mili że hoho ... oby to trwało i trwało 😁

pogoda masakra :/ tyle co z psem wyszłam i nie mam zamiaru nosa wyściubić z chałupy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Wrzucilam na przepisy ten biszkopt 🙂

no jestes bo miałam pisac kochana sms.....

jestem 😘 spalam jak susel dzis ..obudzila mnie Szakira o 6tej,potem Kocur wpadl z nocki ,zjadlam sniadanko i komarrrrr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
dawno mph nic nie pisała ???? miała iść na L4 też i coś jej nie widać 🤔 🤔 🤔

mph, anczes, ta od tadeo, viola.....ni widu ni słychu..... 🤪
'dokladnie,,,,

Asik szczerze to z tej tabelki 1/4 to sie nie odzywa w ogole....3,4,5,7,10,23,24,31,33,35,37,40,41 chyba ze przeoczyłam .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Mam nadzije ze taka moze byc ....
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/wrzesniowki.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/8233/wrzesniowki.jpg[/IMG][/URL]



bardzo ladnie ,ale mozesz jeszcze ,np.dorobic jaki porod CC/SN ,ale to juz jak Ci sie zechec,juz nie wymagam,bo itak jest elegancko i naleza Ci sie funfary 😁 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘

wodki hi hi ....a nie fanfary, myslałam zeby wpisac data porodu np 13.09 SN LUB 13.09 CC

a no i gitara 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły mi te koszulki, które zamawiałam te do karmienia, bawełniane, leciutkie,całkiem fajne (jak na cenę 15 zł), z tym że trzeba stanior mieć pod nimi, bo cyce samoistnie wyłażą 🙂

a można by prosić jeszcze raz o linku do aukcji bo ciężko będzie się dokopać to może i ja wypróbuję; a czy One są przewiewne?a jaki ich skład jest chodzi mi o to czy widać,że to bawełna czy widać też że ma coś sztucznego? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
ja dzisiaj otrzymałam już paczkę z gadżetami dla mnie i dla Malucha. I ogólnie jestem bardzo zadowolona. Pieluszko-ceratki bardzo fajna sprawa np do przewijania, te flanelowe też super. Jedynie tetrowe są do d... 😜 tzn.bardzo cieniutkie 🤢 . Ale w sumie spodziewałam się tego ze względu na cenę, dlatego też zamówiłam tylko 10 szt. Resztę dokupię w sklepie jakieś lepsiejsze. Smoczki uspokajające są takie malusie 🤪 nie mogę się napatrzeć. Tak sobie oglądam te wszystkie rzeczy i wyobrażam naszego Synusia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
witam wszystkie mamusie , jestem tu nowa termin porodu mam na 28.09, w sumie to dokładnie nie wiem bo wg miesiaczki 28.09 a według usg 21.09, przytyłam do tej pory 6 kg ale naszczescie idzie wszystko w brzuszek ")

Witamy nowa mamusię....., jak samopoczucie i czy wiesz kto Cię tam kopie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Hej

u mnie pogoda do dupy leje na maksa 😞zaraz ide na poczte wysłać pocztówke Kubie 🙂po 15 dzwonie i sie dowiaduje co u niego słychac bo nie wytrzymam 🙂dzisiaj w nocy sniło mi sie ze brałam na ręce a dokladnie w jedna reke mallutka dziewczynke kurcze to przez ta sierpniowke bo jej coreczka ur sie taka malutka ojej jak sobie pomysle co ona przezywa to serce mi peka na pół 😞

straszne..ja tez mialam koszmar,krwawilam niesamowicie...jechalam do szpitala ..ach ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I przyszła paka 🙂 🙂 🙂, art. higieniczne zakupione i inne rzeczy dokupione również 🙂. Przyszła też mi pościel do wózka nie do końca byłam do niej przekonana, koniecznie chciałam czysto białą i udało mi się 🙂 jest przepiękna i super gatunkowo. Jestem z zakupów bardzo zadowolona 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
I przyszła paka 🙂 🙂 🙂, art. higieniczne zakupione i inne rzeczy dokupione również 🙂. Przyszła też mi pościel do wózka nie do końca byłam do niej przekonana, koniecznie chciałam czysto białą i udało mi się 🙂 jest przepiękna i super gatunkowo. Jestem z zakupów bardzo zadowolona 🙂 🙂 🙂

Ania dawaj linka na posciel....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Hej,
ja dzisiaj otrzymałam już paczkę z gadżetami dla mnie i dla Malucha. I ogólnie jestem bardzo zadowolona. Pieluszko-ceratki bardzo fajna sprawa np do przewijania, te flanelowe też super. Jedynie tetrowe są do d... 😜 tzn.bardzo cieniutkie 🤢 . Ale w sumie spodziewałam się tego ze względu na cenę, dlatego też zamówiłam tylko 10 szt. Resztę dokupię w sklepie jakieś lepsiejsze. Smoczki uspokajające są takie malusie 🤪 nie mogę się napatrzeć. Tak sobie oglądam te wszystkie rzeczy i wyobrażam naszego Synusia 😜

Moje pieluchy tetrowe też są nie za fajne jak dla mnie sztywne ale tylko 7 szt, resztę dokupię w sklepie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...