Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Hej!! Skończyłam przeglądać "dary" 🙂 Oprócz pajacyków, bodziaków, bluz, bluzeczek dostaliśmy nianię z monitorem oddechu i dwa przecudne kombinezony oraz nosidełko. Pajacyków mam już full, na dzień dzisiejszy brakuje śpiochów, bo mam tylko 2 sztuki. Postaram się jutro wrzucić fotki tych kombinezonów - normalnie mnie rozbroiły. Mamuśka też dostała masę ciuchów 🙂 Tylko tatuś nic nie dostał... Jak zmontuje komodę na ciuszki małej to dostanie buziaka 🙂
Strasznie rozbolały mnie plecy po przeglądzie paczki - pomogła kąpiel i masaż plecków. Idę laseczki się wyciągnąć na wyrku i poczytam trochę książkę, może nie będę siedziała do 1 w nocy...




ale ci fajnie 🙂"małe rzeczy" a cieszą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no ja już po kąpieli 🙂

wiecie co czasami brakuje mi takiego fajnego porwistego spontanicznego seksu bo teraz to mój popęd opadł a i jak juz do czegos dojdzie to nie to samo co przed ciaża echhh jeszcze sobie poczekam ze 4 m-c 😞

szybka akcja jest najlepsza .....brakuje , brakuje .....musimy jeszcze poczekac....wy i tak musieliscie czekac jak kuba zasnie albo jak go nie bedzie , a my to czasmi jak te niewyrzyte zwierzatka , wszedzie gdzie sie dało hi hi po pare razy dziennie.....


co racja to racja 🙂a i zdazyło sie ze my w akcji a on przyszedł zaspany ze swoim pimpkiem i sie kitrał nam do łóżka położył sie poszedł w kimke a nas sparalizowało a po chwili dostalismy ataku smiechu i akcje dokończylismy u niego w pokoju 🤪 🤪 😁 😁

i tak moze sie zdarzyc,....ciekawe co byscie powiedzieli gdyby sie zapytał mamo a dlaczego Wy tak dziwnie sie zachowujecie .....bo ja znam sytuacje jak mojej kolezanki corka przy wszystkich na jakis imieninach powiedziała, a wiecie ze moja mama w nocy dziwnie dzwieki wydaje takie och ....., ech......ona myslała że ze wstydu to sie zapadnie pod ziemie.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no ja już po kąpieli 🙂

wiecie co czasami brakuje mi takiego fajnego porwistego spontanicznego seksu bo teraz to mój popęd opadł a i jak juz do czegos dojdzie to nie to samo co przed ciaża echhh jeszcze sobie poczekam ze 4 m-c 😞

szybka akcja jest najlepsza .....brakuje , brakuje .....musimy jeszcze poczekac....wy i tak musieliscie czekac jak kuba zasnie albo jak go nie bedzie , a my to czasmi jak te niewyrzyte zwierzatka , wszedzie gdzie sie dało hi hi po pare razy dziennie.....


co racja to racja 🙂a i zdazyło sie ze my w akcji a on przyszedł zaspany ze swoim pimpkiem i sie kitrał nam do łóżka położył sie poszedł w kimke a nas sparalizowało a po chwili dostalismy ataku smiechu i akcje dokończylismy u niego w pokoju 🤪 🤪 😁 😁

i tak moze sie zdarzyc,....ciekawe co byscie powiedzieli gdyby sie zapytał mamo a dlaczego Wy tak dziwnie sie zachowujecie .....bo ja znam sytuacje jak mojej kolezanki corka przy wszystkich na jakis imieninach powiedziała, a wiecie ze moja mama w nocy dziwnie dzwieki wydaje takie och ....., ech......ona myslała że ze wstydu to sie zapadnie pod ziemie.....



o kuźwa to miała akcje 😮 😮małe dzieci są czasami straszne hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Hej!! Skończyłam przeglądać "dary" 🙂 Oprócz pajacyków, bodziaków, bluz, bluzeczek dostaliśmy nianię z monitorem oddechu i dwa przecudne kombinezony oraz nosidełko. Pajacyków mam już full, na dzień dzisiejszy brakuje śpiochów, bo mam tylko 2 sztuki. Postaram się jutro wrzucić fotki tych kombinezonów - normalnie mnie rozbroiły. Mamuśka też dostała masę ciuchów 🙂 Tylko tatuś nic nie dostał... Jak zmontuje komodę na ciuszki małej to dostanie buziaka 🙂
Strasznie rozbolały mnie plecy po przeglądzie paczki - pomogła kąpiel i masaż plecków. Idę laseczki się wyciągnąć na wyrku i poczytam trochę książkę, może nie będę siedziała do 1 w nocy...

takie dary ciesza....super Iwona.....czekamy na zdjecia i moze w koncu swoje wkleisz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no ja już po kąpieli 🙂

wiecie co czasami brakuje mi takiego fajnego porwistego spontanicznego seksu bo teraz to mój popęd opadł a i jak juz do czegos dojdzie to nie to samo co przed ciaża echhh jeszcze sobie poczekam ze 4 m-c 😞

szybka akcja jest najlepsza .....brakuje , brakuje .....musimy jeszcze poczekac....wy i tak musieliscie czekac jak kuba zasnie albo jak go nie bedzie , a my to czasmi jak te niewyrzyte zwierzatka , wszedzie gdzie sie dało hi hi po pare razy dziennie.....


co racja to racja 🙂a i zdazyło sie ze my w akcji a on przyszedł zaspany ze swoim pimpkiem i sie kitrał nam do łóżka położył sie poszedł w kimke a nas sparalizowało a po chwili dostalismy ataku smiechu i akcje dokończylismy u niego w pokoju 🤪 🤪 😁 😁

i tak moze sie zdarzyc,....ciekawe co byscie powiedzieli gdyby sie zapytał mamo a dlaczego Wy tak dziwnie sie zachowujecie .....bo ja znam sytuacje jak mojej kolezanki corka przy wszystkich na jakis imieninach powiedziała, a wiecie ze moja mama w nocy dziwnie dzwieki wydaje takie och ....., ech......ona myslała że ze wstydu to sie zapadnie pod ziemie.....



o kuźwa to miała akcje 😮 😮małe dzieci są czasami straszne hi hi

no miała do dzisiaj sie z tego brechtamy ,,,,,przeciez płakac nie bedzie hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podczytałam do końca i witam w nowy dzionek

u nas pochmurno
dziś jade do siostry na obrone pozniej obiadzik jakis pyszny no i mam nadzieje w koncu zakupy dla malego 🙂
miłego dnia dla Was i szalejących maluszków
Aga pisz jak po wizycie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny...
jestem nieprzytomna po nocy. mało co spalam.
wczorajsza poranna kłótnia w domu to było nic w porównaniu z tym co się stało później.
w ogóle nie mogę się ogarnąć. mój misiek to samo, razem pół nocy nie przespaliśmy.
Boże ile ja się zryczałam ...
mam jednak nadzieję że to było ostatni raz. i że młodemu to w żaden sposób nie zaszkodziło 😞
kręci się bąbelek po brzuszku tak jakby swoją starą chciał pocieszyć.
do tego jeszcze paskudna pogoda ...
za oknem ujadająca suka sąsiadów , która ma chcice a żaden pies ją nie przeleci :/ i tak od kilku dni 😞

mam nadzieję że Wy dostaniecie mój "dobry dzień" do podziału, bo u mnie na pewno taki nie będzie
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuśki i dzidziuśki 🙂 🙂 Ja mam dziś ranek na pełnych obrotach znajoma podrzuciłą dzis do mojego synka swojego szkraba o 7.30 i mam go dziś do godz.16.00 zaraz zbierram się do kina z chłopakami mam nadzieje ze wysiedze 🙂
A co do zusu ja czekam dziś za kasiorkę za moje pierwszem L4 ciekawa jestem jak mnie potraktują skubańce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,
dopiero co wstaliśmy , idziemy dziś do lekarza na kontrole- czy maluszkowi nie zaszkodził ten mój półpasiec z przed dwóch tygodni, i na pomiary zobaczymy ile juz wazy Dominiś mam nadzieje ze bedzie wszystko ok , denerwuje sie, pogoda do bani nic sie nie chce , tylko jeść hehe odezwe się po lekarzu papa trzymajcie sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski 🙂 u mnie zimno 😮 bryyy 15st ale nie pada 🙂 jest pocieszenie 🙂
co do szyjki to ja też mam miękką i krótką ale powodów konkretnych nie znam 🥴 wiem tyle że za dużo łaziłam i nie mogę siedzieć w wannie tylko prysznice sobie robić bo to ponoć "rozmiękcza" także mam po basenach i innych kąpieliskach tego lata 😮 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
witam,
dopiero co wstaliśmy , idziemy dziś do lekarza na kontrole- czy maluszkowi nie zaszkodził ten mój półpasiec z przed dwóch tygodni, i na pomiary zobaczymy ile juz wazy Dominiś mam nadzieje ze bedzie wszystko ok , denerwuje sie, pogoda do bani nic sie nie chce , tylko jeść hehe odezwe się po lekarzu papa trzymajcie sie


nie denerwuj się na pewno jest ok 🙂 czekamy na relację 🙂 odezwij się koniecznie po wizycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂 u mnie zimno 😮 bryyy 15st ale nie pada 🙂 jest pocieszenie 🙂
co do szyjki to ja też mam miękką i krótką ale powodów konkretnych nie znam 🥴 wiem tyle że za dużo łaziłam i nie mogę siedzieć w wannie tylko prysznice sobie robić bo to ponoć "rozmiękcza" także mam po basenach i innych kąpieliskach tego lata 😮 😠


Wiesz , pytam się bo wczoraj się dowiedziałam że teściowa ma podejrzenia że wykorzystuje ciąże jako wymówkę by nic nie robić w domu , a dokładnie tą miękka szyjkę. i była ostra dyskusja na ten temat. powiedziałam jej że jak mi nie wierzy to zapraszam na wizytę do ginekologa ze mną. powiedziała że z wielką chęcią i zobaczymy czy to przez to że tak mi mówiła że ciąża to nie choroba i mam wszystko robić ... no normalnie masakra ....
mi się osobiście wydaje że to może być przez to 'wszystkorobienie' , ale pewności nie mam bo przecież specem od tego nie jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przezylam ciezka noc,od 22 do 3 na renem spedzilam praktycznei w toalecie.nie wiem co mi tak zaszkodzilo, ale myslalam ze umre.
moj maz mial nocke i kolo 1 zadzwonilam aby przyjechal bo myslalam ze zemdeleje z bolu. maly caly czas sie ruszal pewnie tez mu to rewelacje w moich jelitach nie pasowaly.

dzis jest lepiej. nie wiem co to bylo wczoraj az boje sie jesc teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
n0vika napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂 u mnie zimno 😮 bryyy 15st ale nie pada 🙂 jest pocieszenie 🙂
co do szyjki to ja też mam miękką i krótką ale powodów konkretnych nie znam 🥴 wiem tyle że za dużo łaziłam i nie mogę siedzieć w wannie tylko prysznice sobie robić bo to ponoć "rozmiękcza" także mam po basenach i innych kąpieliskach tego lata 😮 😠


Wiesz , pytam się bo wczoraj się dowiedziałam że teściowa ma podejrzenia że wykorzystuje ciąże jako wymówkę by nic nie robić w domu , a dokładnie tą miękka szyjkę. i była ostra dyskusja na ten temat. powiedziałam jej że jak mi nie wierzy to zapraszam na wizytę do ginekologa ze mną. powiedziała że z wielką chęcią i zobaczymy czy to przez to że tak mi mówiła że ciąża to nie choroba i mam wszystko robić ... no normalnie masakra ....
mi się osobiście wydaje że to może być przez to 'wszystkorobienie' , ale pewności nie mam bo przecież specem od tego nie jestem.


Masakra 😮 😮 😮 współczuję Ci z całego serca , co za babsztyl z Twojej teściowej o masakra !!! nie przejmuj sie nią i dużo odpoczywaj ... mi zakazał dużo chodzić i mega się oszczędzać bo nie dość że mi się skracała ta szyjka to jeszcze do tego miękka jest 🥴. A jak ma ochotę to ja bym jej kazała podejść do swojego gina na rozmowe albo niech sobie zadzwoni do niego albo faktycznie idzie z Tobą na wizytę. Ja pierd***** współczuje Ci , nosisz jej wnuka a ona tak do sprawy podchodzi , szok!!!!!! nie ma co się denerwować i naprawdę nie zabieraj się do nie wiedzieć jakiej roboty bo nie ona jest ważna tylko Twoje maleństwo i niech się buja ...
to nie są czasy gdzie kobity prawie w polu przy robocie rodziły i nic im się nie działo , tyle się słyszy teraz a ona to musi być mega zacofana ... sorki ale nie mam nerwów na takich ludzi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
ja przezylam ciezka noc,od 22 do 3 na renem spedzilam praktycznei w toalecie.nie wiem co mi tak zaszkodzilo, ale myslalam ze umre.
moj maz mial nocke i kolo 1 zadzwonilam aby przyjechal bo myslalam ze zemdeleje z bolu. maly caly czas sie ruszal pewnie tez mu to rewelacje w moich jelitach nie pasowaly.

dzis jest lepiej. nie wiem co to bylo wczoraj az boje sie jesc teraz


ojoj następna z rewolucjami 🥴 🥴 🥴 odpoczywaj i może spróbuj zjeść jakieś sucharki dziś żeby żołądka nie obciążać bo nie wiadomo od czego to ... bidula... 🥴 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
n0vika napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂 u mnie zimno 😮 bryyy 15st ale nie pada 🙂 jest pocieszenie 🙂
co do szyjki to ja też mam miękką i krótką ale powodów konkretnych nie znam 🥴 wiem tyle że za dużo łaziłam i nie mogę siedzieć w wannie tylko prysznice sobie robić bo to ponoć "rozmiękcza" także mam po basenach i innych kąpieliskach tego lata 😮 😠


Wiesz , pytam się bo wczoraj się dowiedziałam że teściowa ma podejrzenia że wykorzystuje ciąże jako wymówkę by nic nie robić w domu , a dokładnie tą miękka szyjkę. i była ostra dyskusja na ten temat. powiedziałam jej że jak mi nie wierzy to zapraszam na wizytę do ginekologa ze mną. powiedziała że z wielką chęcią i zobaczymy czy to przez to że tak mi mówiła że ciąża to nie choroba i mam wszystko robić ... no normalnie masakra ....
mi się osobiście wydaje że to może być przez to 'wszystkorobienie' , ale pewności nie mam bo przecież specem od tego nie jestem.


Masakra 😮 😮 😮 współczuję Ci z całego serca , co za babsztyl z Twojej teściowej o masakra !!! nie przejmuj sie nią i dużo odpoczywaj ... mi zakazał dużo chodzić i mega się oszczędzać bo nie dość że mi się skracała ta szyjka to jeszcze do tego miękka jest 🥴. A jak ma ochotę to ja bym jej kazała podejść do swojego gina na rozmowe albo niech sobie zadzwoni do niego albo faktycznie idzie z Tobą na wizytę. Ja pierd***** współczuje Ci , nosisz jej wnuka a ona tak do sprawy podchodzi , szok!!!!!! nie ma co się denerwować i naprawdę nie zabieraj się do nie wiedzieć jakiej roboty bo nie ona jest ważna tylko Twoje maleństwo i niech się buja ...
to nie są czasy gdzie kobity prawie w polu przy robocie rodziły i nic im się nie działo , tyle się słyszy teraz a ona to musi być mega zacofana ... sorki ale nie mam nerwów na takich ludzi 😠


no ja tez nie mam nerwów. w ogóle wczoraj usłyszałam tyle "przyjemnych" rzeczy że powiem Ci że wyszło szydło z worka... i oczywiście uważa że jest wszystko ok ...
powiedziała mi , że 'chce nas nauczyć życia' bo jak mieszkaliśmy sami to sobie rady nie dawaliśmy ( było to 2 lata temu i byliśmy całkiem inni , rzecz jasna) to jak powiedziałam że życia to ja sama się muszę nauczyć to się oburzyła... no kurna , ja to naprawdę nie jestem w stanie się dogadać z tą kobietą ... i że traktuje mnie jak swoją córkę , w sensie tych nauk. tylko zapomina że nią nie jestem , bo ok , jakbym była oprócz tego traktowana w pozytywny sposób jak ta córka to nie miałabym nic przeciwko ...
w ogóle powyciągała wszystko co było podczas ostatniej rozmowy , mówione w zaufaniu sobie i coś w rodzaju zwierzeń to teraz tym zaatakowała ...
a no i oczywiście usłyszałam " ja jestem u siebie" ...
a wrażenie takiej kochanej dobrej kobity sprawia , ja już naprawdę jej dziękuje ... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂
U mnie zajebistej pogody ciąg dalszy-zimno i pada 😞
Ale moje rewelacje się skończyły, za to Gabrysia szalała do 3 rano,jak się uspokoiła w końcu to pospałam do 9 🙂
Mimo pogody do bani humor mam nawet całkiem niezły 🙂
Jutro maszeruję z moczem i krwią a w piątek na wizytę 🙂 Już się nie mogę doczekać 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...