Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

szotka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
szotka napisał(a):
A te znowu imprezę rozkręcają...


poznajemy swoje upodobania muzyczne przed naszym spotkaniem po porodowym 🙂juz wiemy ze nudzic przy muzie sie nie bedziemy a tym bardziej kłócic 😁 🙃 🙃

no to dobrze że ja swojej nie odpalam 🙂

dawaj cyganeczko! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a pamietacie to ja ich tez słuchałam non stop kolor kaseta bya zjechana na maksa
http://www.youtube.com/watch?v=4fndeDfaWCg


Kochana..przecież tam był mój Nick... 🤪 😁 😁

ło matko nie kumam czaczy ☺️wytłumacz mi szybciutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
http://czarownica9.wrzuta.pl/film/1tMVhEA96OI/enrique_iglesias_-_hero

ta laska mnie wkurzała!!! Bo go macała a on przecież był tylko mój !!!hehehe

Anka Tys to jest diabklica 😁 😁 😁
zawsze sie poslucha milo i wspomnienia sa gdzies w sercu ..bezcenne ...


no co :P
Moja koleżanka wymyśliła kiedyś,że była na jego koncercie i on ją wciągnął na scene i dał jej pierścionek zaręczynowy!! 🤪 😁 😁 to dopiero schizo hahaha

hahhahahahahahahaahahahahahahahahahhaahahahahahahahahahaha 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a pamietacie to ja ich tez słuchałam non stop kolor kaseta bya zjechana na maksa
http://www.youtube.com/watch?v=4fndeDfaWCg


Kochana..przecież tam był mój Nick... 🤪 😁 😁

ło matko nie kumam czaczy ☺️wytłumacz mi szybciutko 🙂


Nickolas Carter "Nick" blondas 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a pamietacie to ja ich tez słuchałam non stop kolor kaseta bya zjechana na maksa
http://www.youtube.com/watch?v=4fndeDfaWCg


Kochana..przecież tam był mój Nick... 🤪 😁 😁

ło matko nie kumam czaczy ☺️wytłumacz mi szybciutko 🙂


Nickolas Carter "Nick" blondas 😁 😁 😁


buhahaha 😁 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doczytałam, że wcześniej pisałyście o kopniakach a właściwie ich braku. Moja mała też już mam dużo mniej miejsca niż jeszcze trzy tygodnie temu i raczej się przeciąga niż kopie. Czasem coś jej wystaje - trudno określić czy to łokieć czy insza kończyna. M. się dziwi, że nie kopie i mówi zawsze: "Przecież ona ma tam jeszcze dużo miejsca..." Oj faceci...
A oto co myśli dzidziol.pl w 29 tc:
" Moja głowa chyba znowu się zmnienia - czuję się, jak by mój mózg rozsadzał czaszkę... Mam nadzieję, że moja mama nie piła alkoholu, bo słyszałam, że tak właśnie wygląda kac...
Jest mi tutaj coraz ciaśniej i mogę ćwiczyć coraz mniej sportów. Najpierw mogłam się swobodnie ruszać, a teraz... Jedyna część mojego ciała, która stała sie bardziej ruchliwa to oczy - mogę sobie nimi swobodnie poruszać. Patrzę na prawo, patrzę na lewo, patrzę na prawo, patrzę na lewo... Nie jest to jednak taka fajna zabawa, jak bujanie się na pępowinie!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a przy tym płakałam bo mnie chłopak gnoił,bo byłam gruba 😞 A on tak strasznie mi sie podobał...

http://sebastien14.wrzuta.pl/audio/4xFVHsuVFLy/michael_bolton_-_when_a_men_loves_a_women


Ale później schudłam i chciał nawet ze mną chodzić..ale było już za późno!!! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zmieniajac temat to wiecie co dziasłami krwawia od jakiegos 20 tyg i nie przestaja własnie jem jabłko o zostawiam ślady 😞wiem ze w ciazy to normalka bo jest ucisk na naczynia ale kurcze juz tyle czasu ze jestem w szoku a od kiedy mi krwawia to zeby tylko pasta Parodontax myje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
a przy tym płakałam bo mnie chłopak gnoił,bo byłam gruba 😞 A on tak strasznie mi sie podobał...

http://sebastien14.wrzuta.pl/audio/4xFVHsuVFLy/michael_bolton_-_when_a_men_loves_a_women


Ale później schudłam i chciał nawet ze mną chodzić..ale było już za późno!!! 😎

Anusiak jestem z Ciebie bardzo dumna !!!!! 😘 😘 😘 😘 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
zmieniajac temat to wiecie co dziasłami krwawia od jakiegos 20 tyg i nie przestaja własnie jem jabłko o zostawiam ślady 😞wiem ze w ciazy to normalka bo jest ucisk na naczynia ale kurcze juz tyle czasu ze jestem w szoku a od kiedy mi krwawia to zeby tylko pasta Parodontax myje


ja to w ogóle powinnam iśc do dentysty..ale sie boje ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
zmieniajac temat to wiecie co dziasłami krwawia od jakiegos 20 tyg i nie przestaja własnie jem jabłko o zostawiam ślady 😞wiem ze w ciazy to normalka bo jest ucisk na naczynia ale kurcze juz tyle czasu ze jestem w szoku a od kiedy mi krwawia to zeby tylko pasta Parodontax myje

Dorus ja tez mam krwawienia,ale przy myci kłów jedynie ...ale mnie czesto szczena boli jakby kto mi zassadzil. sierpusa jakiego ... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
zmieniajac temat to wiecie co dziasłami krwawia od jakiegos 20 tyg i nie przestaja własnie jem jabłko o zostawiam ślady 😞wiem ze w ciazy to normalka bo jest ucisk na naczynia ale kurcze juz tyle czasu ze jestem w szoku a od kiedy mi krwawia to zeby tylko pasta Parodontax myje


ja to w ogóle powinnam iśc do dentysty..ale sie boje ☺️

ja to wogole nie chodze do dentysty..i dziwie sie ze jeszcze jakies kly sa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Doczytałam, że wcześniej pisałyście o kopniakach a właściwie ich braku. Moja mała też już mam dużo mniej miejsca niż jeszcze trzy tygodnie temu i raczej się przeciąga niż kopie. Czasem coś jej wystaje - trudno określić czy to łokieć czy insza kończyna. M. się dziwi, że nie kopie i mówi zawsze: "Przecież ona ma tam jeszcze dużo miejsca..." Oj faceci...
A oto co myśli dzidziol.pl w 29 tc:
" Moja głowa chyba znowu się zmnienia - czuję się, jak by mój mózg rozsadzał czaszkę... Mam nadzieję, że moja mama nie piła alkoholu, bo słyszałam, że tak właśnie wygląda kac...
Jest mi tutaj coraz ciaśniej i mogę ćwiczyć coraz mniej sportów. Najpierw mogłam się swobodnie ruszać, a teraz... Jedyna część mojego ciała, która stała sie bardziej ruchliwa to oczy - mogę sobie nimi swobodnie poruszać. Patrzę na prawo, patrzę na lewo, patrzę na prawo, patrzę na lewo... Nie jest to jednak taka fajna zabawa, jak bujanie się na pępowinie!"


Ja lubie ręke przyłożyć jak sie Myszka wyciąga wtedy czuje Jej część ciała..i normalnie mogłabym Ją schrupać !Tak Ją Kocham! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
zmieniajac temat to wiecie co dziasłami krwawia od jakiegos 20 tyg i nie przestaja własnie jem jabłko o zostawiam ślady 😞wiem ze w ciazy to normalka bo jest ucisk na naczynia ale kurcze juz tyle czasu ze jestem w szoku a od kiedy mi krwawia to zeby tylko pasta Parodontax myje


ja to w ogóle powinnam iśc do dentysty..ale sie boje ☺️

ja to wogole nie chodze do dentysty..i dziwie sie ze jeszcze jakies kly sa 😁


później pójdziemy,ale po jakąś dobrą proteze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
zmieniajac temat to wiecie co dziasłami krwawia od jakiegos 20 tyg i nie przestaja własnie jem jabłko o zostawiam ślady 😞wiem ze w ciazy to normalka bo jest ucisk na naczynia ale kurcze juz tyle czasu ze jestem w szoku a od kiedy mi krwawia to zeby tylko pasta Parodontax myje


ja to w ogóle powinnam iśc do dentysty..ale sie boje ☺️

No to tak jak ja... Mam paniczny lęk przed dentystą i nawet na przeglądzie potrafię stracić przytomność 😞 I nawet stwierdziłam, że na początku ciąży pójdę do lekarza by nie skodzić maleństwu, ale doszłam do wniosku, że moje nerwy i strach mogą tylko zaszkodzić zamiast pomóc. Ale już się dogadałam z przyjaciółką, że po porodzie pójdzie ze mną i będzie mnie trzymać za rękę...Wiem, stara jestem a głupia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
laseczki podjechałam sobie nad jeziorko z Mają, a że dość zimno dziś to ludzi nie było,ruda polatała a ja pożarłam hamburgera 🤪 🤪 🤪...wcale nie byłam głodna, ale łakomstwo wzięło górę 🙂 No i teraz jestem tak pełna, że koniec...a co tam,przeżyję 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasete ballad moich rodzicow zarzucalam m.in to http://www.youtube.com/watch?v=7mpIBfXwJnk hehehe ,a ksywe mialam diabel ☺️ a tu show me heaven 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...