Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie kobietki.Ja tu dopiero zaczynam a niektóre juz kończą 😞 U mnie w domu duszno jak cholera ale teraz od jakies godz.się ochłodziło i strasznie wieje!!Byłam dzis z mężem i synkiem na basenie siedziałam sobie na krzesełku a chłopaki przeZ 2 GODZ szaleli w wodzie.Dziś zauważyłam że spuchły mi stópki hmm...troszke sie martwie.
🙂 😞 🙂 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=kGnr0r5Ykdo

to był hicior 🙂

no elegancko! 🤪 albo te kawalki http://www.youtube.com/watch?v=blV1SMnC8cs&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=pKl55xovSf8
http://www.youtube.com/watch?v=WMPM1q_Uyxc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=5P0_v__IOrE&feature=related milego wieczorku dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
Witajcie kobietki.Ja tu dopiero zaczynam a niektóre juz kończą 😞 U mnie w domu duszno jak cholera ale teraz od jakies godz.się ochłodziło i strasznie wieje!!Byłam dzis z mężem i synkiem na basenie siedziałam sobie na krzesełku a chłopaki przeZ 2 GODZ szaleli w wodzie.Dziś zauważyłam że spuchły mi stópki hmm...troszke sie martwie.
🙂 😞 🙂 😞

tak juz bedzie Kochana niestety...wyloz nozki w gore i odpoczywaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki
obudziłam sie o 3 rano i wyspana jakbym spała 12 godzin. Wstałam zrobiłam sobie śniadanie, zaczełam troche sprzątać w domku, zrobiłam kilka słoików ogorków małosolnych i pewnie jakbym miała składniki na obiad tu juz by się pichcił ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzusie i mamusie
Wstałyśmy o 3.30,wyspane i wypoczęte 🙂 🙂 🙂, troszkę popracowałyśmy a teraz byśmy się położyły jeszcze troszkę pospać, ale czy warto 😁 😁 😁 😁, zobaczymy 🙂
U nas zapowiada się ładny dzień 🙂 🙂 🙂, z czego się cieszymy, dziś kolejny etap sezonu słoikowego i szaleństw zakupowych, właśnie wstał mąż do zobaczyska później. 🙂 Buziaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tez juz wrociłam biore sie dzis za ciuszki malego i w ogole trzeba dom doprowadzic do porzadku
wczoraj bylam u mojej kolezanki w szpitalu i trzymalam na rekach jej jednodniowego malucha
normalnie traume przezylam,balam sie malego trzymac nie wiedzialam czy dobrze 😞
ale taki słodki cichutki 🙂normalnie popłakałam sie 🙂

no i biore sie za siebie bo cukier mam za wysoki troszke caly czas powyzej normy a za tydzien na kontrol kurcze tak sie boje zeby tylko z małym było wszystko w porzadku ..
miłego dnia brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś w planach przetwory na zimę, ciąg dalszy ogóry i buraki z papryką 🙂.
Wczoraj z mężem, wybraliśmy się po raz kolejny do sklepu z wózkami, bo musiałam jeszcze sprawdzić jeden wózek który ostatnio wpadł mi w oko, parametry zbliżone miał do x landerka, ale ma ogromną szatę kolorystyczną mi lepiej odpowiadającą. W sklepie jednak wygrał mój pierwszy faworyt i w ten sposób stałam się szczęśliwą posiadaczką wózia który na chwilę obecną zaparkował u Emilki w pokoju. 🙂. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że dostałam go jeszcze w kolorku który bardzo mi się podoba i jestem nim zachwycona, jak go mi pan w kartonie pokazał to byłam w szoku, co to za kolor, że nigdzie nie jest on w internecie pokazany, a on jest.....tylko z nazwy, w rzeczywistości kolorystyka całkowicie inna niż na ekranie monitora. 🙂 🙂 🙂
Aga Czarna przepis na nalewkę odnaleziony, postaram się wieczorkiem go umieścić 🙂
Martusia,dot. kontroli z zusu, nie wiem dokładnie co autor miał na myśli mówiąc o kontroli medycznej, mogę ci tylko z doświadczenia powiedzieć, że kontrola medyczna nie może dotyczyć pracodawcy, bo jaką on ma wiedzę o twoim stanie zdrowia ? on tylko ma informację od kiedy i do kiedy masz zwolnienie. Z reguły jeśli dochodzi do kontroli to najpierw pracodawca, następnie pracownik jak masz zwolnienie leżeć to pracownik zusu przyjdzie do ciebie do domu, wcześniej powiadamiają (bynajmniej tak kiedyś było), i jest to zwykła rozmowa nic strasznego 🙂. Nic mi nie wiadomo aby sprawdzali lekarza, na tym się temat kontroli kończył i zawsze było ok, głowa do góry.
A Aga Czarna zakupione firanki, to tak jak pisałam to nie takie firanki tylko takie nie wiadomo co, mi się podobają i fajnie wyglądają na oknie 🙂Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Ja od 7 kulam sie na swoich parówach 🙂 BARDZO dobrze mi sie spało 🙂 Dzisiaj rano Emilka dała popis przed Tatusiem 🙂 Rozciągała sie..kopała..szaleństwo 🙂 A że lubi sobie zaszaleć rano to było na co popatrzeć 🙂 Mój J ma dzisiaj drugą zmiane więc mógł podziwiać 😁 Dzisiaj mają przyjść dwie paczki dla mojej Niuni 🙂Już nie moge sie doczekać!!!! 😉 A popołudniu potocze sie do sklepu po jakiś lakier do paznokci 😎 korzystam z uroków długich paznokci póki moge 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Kobitki 😘
ale pospałam 😎 ochłodziło się troszkę u nas i można by było spać do południa 🙂 a od jutra znowu upały 😮 Ja dziś popołudniu mykam z moim na małe zakupy po farbę bo będziemy odświeżać u nas w pokoju i mam nadzieje że uda mi się zakupić jakieś koszule do szpitala a jak nie to zamawiam na allegro i mam gdzieś 😜 no i lodówkę trzeba zaopatrzyć bo echoooooo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Dzień dobry 🙂 Ale mi sie fajnie spało 😎 Od rana dzisiaj słoneczko więc cały dzień bede prała i prasowała ciuszki 🙂 Jutro wizyta u gina i odbiór sukni ślubnej i na poprawiny 🤪


Ja też jutro mam wizyte 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais i ANIA100 poszalłyście normalnie!!!! w środku nocy wstawać 😲
podziwiam bo ja z trudem się dziś o 8.30 obudziłam żeby do dentyski zadzwonić...
teraz już po śniadanku- co było sporym wyzwaniem bo z tym złamanym zębem boję się jeść- i zaczynam się szykować do dentysty... 😞 nie wiem tylko jak zębiska umyś bo mam elektryczną szczoteczkę i boję się że jak najadę na tego zęba to się całkiem rozpadnie- wczoraj wieczorem go więc pięknie ominęłam no ale teraz przydałoby się go przygotować do wizyty...
oczywiście całą noc sniło mi sie ze ten ząb cały mi sie już rusza i krew się wali i dentystka którą we śnie była moja ginekolog nie chce mnie przyjąć... szok normalnie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Dzień dobry 🙂 Ale mi sie fajnie spało 😎 Od rana dzisiaj słoneczko więc cały dzień bede prała i prasowała ciuszki 🙂 Jutro wizyta u gina i odbiór sukni ślubnej i na poprawiny 🤪


Ja też jutro mam wizyte 😉

pewnie masz ode mnie wcześniej szczesciaro bo ja dopiero o 17 😜 jak sobie pomysle ze znowu mam odstawiac pawiana przed lusterkiem aby ogolic kukułe to juz mi sie nie chceeeeee 🤢 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...