Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
zmieniajac temat to wiecie co dziasłami krwawia od jakiegos 20 tyg i nie przestaja własnie jem jabłko o zostawiam ślady 😞wiem ze w ciazy to normalka bo jest ucisk na naczynia ale kurcze juz tyle czasu ze jestem w szoku a od kiedy mi krwawia to zeby tylko pasta Parodontax myje


ja to w ogóle powinnam iśc do dentysty..ale sie boje ☺️

No to tak jak ja... Mam paniczny lęk przed dentystą i nawet na przeglądzie potrafię stracić przytomność 😞 I nawet stwierdziłam, że na początku ciąży pójdę do lekarza by nie skodzić maleństwu, ale doszłam do wniosku, że moje nerwy i strach mogą tylko zaszkodzić zamiast pomóc. Ale już się dogadałam z przyjaciółką, że po porodzie pójdzie ze mną i będzie mnie trzymać za rękę...Wiem, stara jestem a głupia...

Ja do dentysty nawet na kontroli nie usiąde na fotelu zanim znieczulenia nie dostane...dla mnie dentysta to najgorsze co może być, mimo że dentystkę mam super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulcia napisał(a):
Wiecie co powiem Wam szczerze,że wkurzają i obrzydzają mnei reklamy z tym jabłkiem co krew na nim jest a później jakiś ząb... 😮 widziałyście? 🥴

no niedlugo tez pokaza jak kacha krwawi 😮 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
letka82 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
zmieniajac temat to wiecie co dziasłami krwawia od jakiegos 20 tyg i nie przestaja własnie jem jabłko o zostawiam ślady 😞wiem ze w ciazy to normalka bo jest ucisk na naczynia ale kurcze juz tyle czasu ze jestem w szoku a od kiedy mi krwawia to zeby tylko pasta Parodontax myje


ja to w ogóle powinnam iśc do dentysty..ale sie boje ☺️

No to tak jak ja... Mam paniczny lęk przed dentystą i nawet na przeglądzie potrafię stracić przytomność 😞 I nawet stwierdziłam, że na początku ciąży pójdę do lekarza by nie skodzić maleństwu, ale doszłam do wniosku, że moje nerwy i strach mogą tylko zaszkodzić zamiast pomóc. Ale już się dogadałam z przyjaciółką, że po porodzie pójdzie ze mną i będzie mnie trzymać za rękę...Wiem, stara jestem a głupia...

Ja do dentysty nawet na kontroli nie usiąde na fotelu zanim znieczulenia nie dostane...dla mnie dentysta to najgorsze co może być, mimo że dentystkę mam super 🙂

Czyli nie jestem sama??
Ja mam taką schizę że ostatni raz u denta byłam jeszcze w czasach liceum. I to chyba na początku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
zmieniajac temat to wiecie co dziasłami krwawia od jakiegos 20 tyg i nie przestaja własnie jem jabłko o zostawiam ślady 😞wiem ze w ciazy to normalka bo jest ucisk na naczynia ale kurcze juz tyle czasu ze jestem w szoku a od kiedy mi krwawia to zeby tylko pasta Parodontax myje


ja to w ogóle powinnam iśc do dentysty..ale sie boje ☺️

ja to wogole nie chodze do dentysty..i dziwie sie ze jeszcze jakies kly sa 😁


później pójdziemy,ale po jakąś dobrą proteze 😁

hahahhahaaha i bedziemy reklamowac "tak sie smialam,ze proteza mi wyleciala,wszyscy dziwili bo nikt nie wiedzial,ze mam proteze " 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wiecie co powiem Wam szczerze,że wkurzają i obrzydzają mnei reklamy z tym jabłkiem co krew na nim jest a później jakiś ząb... 😮 widziałyście? 🥴

no niedlugo tez pokaza jak kacha krwawi 😮 🤢 🤢


🤪 😁 😁 Kochaniutka wystarczy,że nieraz jak sie wejdzie do toalety w jakimś markecie i jakaś kobietka nie wie gdzie kosze na śmieci są bleeee 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
laseczki podjechałam sobie nad jeziorko z Mają, a że dość zimno dziś to ludzi nie było,ruda polatała a ja pożarłam hamburgera 🤪 🤪 🤪...wcale nie byłam głodna, ale łakomstwo wzięło górę 🙂 No i teraz jestem tak pełna, że koniec...a co tam,przeżyję 🙂 🙂 🙂

alez sobie dogodzily dziewczynki,wszystkie 3 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja weszłam zeby się z Wami moją "tragedią " podzielić i widzę że nawet w temacie będę...
wyobraźcie sobie że dzisiaj złamałam ząb 😞 ugryzłam parówkę i kawałek odpadł a kolejny fragment się rusza i teraz się stresuje czy mi sie do końca nie ułamie i czy się niem nie udławię w nocy... ehh.. upłkałam sie z nerwów bo moja dentystka nie odbierała a jak do niej pojechałam to się okazało że nie da rady mnie już dzisiaj przyjąć bo nie ma już czystych narzędzi i spróbuje mnie dopiero jutro przyjąć ale nic nie obiecuje :/ i tak już dzisiaj nic nie wykombinuje z innym dentystom bo wszystko już pozamykane ale mam nadzieję że jutr ktoś się tym moim zębem zajmie..
zawsze coś musi być nie tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wiecie co powiem Wam szczerze,że wkurzają i obrzydzają mnei reklamy z tym jabłkiem co krew na nim jest a później jakiś ząb... 😮 widziałyście? 🥴

no niedlugo tez pokaza jak kacha krwawi 😮 🤢 🤢


🤪 😁 😁 Kochaniutka wystarczy,że nieraz jak sie wejdzie do toalety w jakimś markecie i jakaś kobietka nie wie gdzie kosze na śmieci są bleeee 😮

sa takie prosiaki ..a fuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
zmieniajac temat to wiecie co dziasłami krwawia od jakiegos 20 tyg i nie przestaja własnie jem jabłko o zostawiam ślady 😞wiem ze w ciazy to normalka bo jest ucisk na naczynia ale kurcze juz tyle czasu ze jestem w szoku a od kiedy mi krwawia to zeby tylko pasta Parodontax myje


ja to w ogóle powinnam iśc do dentysty..ale sie boje ☺️

ja to wogole nie chodze do dentysty..i dziwie sie ze jeszcze jakies kly sa 😁


później pójdziemy,ale po jakąś dobrą proteze 😁

hahahhahaaha i bedziemy reklamowac "tak sie smialam,ze proteza mi wyleciala,wszyscy dziwili bo nikt nie wiedzial,ze mam proteze " 😁 😁 😁 😁 😁


tej reklamy też nie lubie.. 😁 😁

Albo "resztki jedzenia dostawały sie pod proteze" 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wiecie co powiem Wam szczerze,że wkurzają i obrzydzają mnei reklamy z tym jabłkiem co krew na nim jest a później jakiś ząb... 😮 widziałyście? 🥴

no niedlugo tez pokaza jak kacha krwawi 😮 🤢 🤢

Ja widziałam, nienawidzę tej reklamy...wcześniej było że ktoś pluł do umywalki krwią i za jakimś razem wypluł ząb...śniła mi się nawet ta reklama....jak koszmar najgorszy....masakra!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie od dziecka nie bałam dentysty i tak mam do tej pory 🙂oczywiscie zawsze biore znieczulenie wole nie wywoływac sobie bólu za pieniadze 🙂jedynie co sie cykorzyłam to jak szłam na wyrwanie 8 ale chirurg stomatolog byl rewelka zanim mi łza dopłyneła do połowy policzka to ja juz zeba nie miałam a to bylo moje drugie rwanie a piersze to jak miałam z 7 lat i był to mleczak.Kuba mój tez nie boi sie dentysty kurcze wsiada na fotel otwiera buzie i jest git ae moze to dtatego ze od malenkiego jezdził do dentysty wiec i wam polecam robic takz dziecmi zebyscie horroru nie przezywały poźniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
a ja weszłam zeby się z Wami moją "tragedią " podzielić i widzę że nawet w temacie będę...
wyobraźcie sobie że dzisiaj złamałam ząb 😞 ugryzłam parówkę i kawałek odpadł a kolejny fragment się rusza i teraz się stresuje czy mi sie do końca nie ułamie i czy się niem nie udławię w nocy... ehh.. upłkałam sie z nerwów bo moja dentystka nie odbierała a jak do niej pojechałam to się okazało że nie da rady mnie już dzisiaj przyjąć bo nie ma już czystych narzędzi i spróbuje mnie dopiero jutro przyjąć ale nic nie obiecuje :/ i tak już dzisiaj nic nie wykombinuje z innym dentystom bo wszystko już pozamykane ale mam nadzieję że jutr ktoś się tym moim zębem zajmie..
zawsze coś musi być nie tak...

😮 😮 😮 o faktycznie masz nie wesolo.. moj jeden kiel to tragedia ,ino bez scian prawie taki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Zocha napisał(a):
a ja weszłam zeby się z Wami moją "tragedią " podzielić i widzę że nawet w temacie będę...
wyobraźcie sobie że dzisiaj złamałam ząb 😞 ugryzłam parówkę i kawałek odpadł a kolejny fragment się rusza i teraz się stresuje czy mi sie do końca nie ułamie i czy się niem nie udławię w nocy... ehh.. upłkałam sie z nerwów bo moja dentystka nie odbierała a jak do niej pojechałam to się okazało że nie da rady mnie już dzisiaj przyjąć bo nie ma już czystych narzędzi i spróbuje mnie dopiero jutro przyjąć ale nic nie obiecuje :/ i tak już dzisiaj nic nie wykombinuje z innym dentystom bo wszystko już pozamykane ale mam nadzieję że jutr ktoś się tym moim zębem zajmie..
zawsze coś musi być nie tak...

😮 😮 😮 o faktycznie masz nie wesolo.. moj jeden kiel to tragedia ,ino bez scian prawie taki 🤢


Ja to przeżyłam na początku ciąży kawałek sie ułamał.. 😮ale do dentysty i tak póki co nie pójde za dużo stresu... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wiecie co powiem Wam szczerze,że wkurzają i obrzydzają mnei reklamy z tym jabłkiem co krew na nim jest a później jakiś ząb... 😮 widziałyście? 🥴

no niedlugo tez pokaza jak kacha krwawi 😮 🤢 🤢

Ja widziałam, nienawidzę tej reklamy...wcześniej było że ktoś pluł do umywalki krwią i za jakimś razem wypluł ząb...śniła mi się nawet ta reklama....jak koszmar najgorszy....masakra!!!!!!!!!!!

hahhahaha przy Was mozna sie usmiac ,a ja niebawem przez Was bede miala brzuch jak Peter Andre http://www.youtube.com/watch?v=x9YHg07NLLc
🤪 🤪 🤪 no faktycznie paskudne to bylo ...(reklama )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wiecie co powiem Wam szczerze,że wkurzają i obrzydzają mnei reklamy z tym jabłkiem co krew na nim jest a później jakiś ząb... 😮 widziałyście? 🥴

no niedlugo tez pokaza jak kacha krwawi 😮 🤢 🤢

Ja widziałam, nienawidzę tej reklamy...wcześniej było że ktoś pluł do umywalki krwią i za jakimś razem wypluł ząb...śniła mi się nawet ta reklama....jak koszmar najgorszy....masakra!!!!!!!!!!!

hahhahaha przy Was mozna sie usmiac ,a ja niebawem przez Was bede miala brzuch jak Peter Andre http://www.youtube.com/watch?v=x9YHg07NLLc
🤪 🤪 🤪 no faktycznie paskudne to bylo ...(reklama )


Ale dawnooo tego nie słyszałammm..klataaaaa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...