Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja tez juz wstałam wczoraj mnie zmogło i poszłam spać o 20stej spałam 10 godzin 😮 😮
co do wagi to moja sie zatrzymała jakieś 3 tygodnie temu,pewnie przez to ograniczenie cukru itd wizytkę mam we wtorek więc zapytam gina
u mnie tez słonecznie od rana prania więc ciąg dalszy
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
korci mnie zeby podciac włosy ,ale sama nie wiem czy teraz czy dopiero po urlopie 🤨?


a kiedy jedziecie na urlop??
juz Wam zazdroszczę choc ja dopiero wrociłam

ps a z podcięciem to moze przed urlopem 🙂po co czekać 🙂ja zawsze zanim pomyśle juz lece 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
korci mnie zeby podciac włosy ,ale sama nie wiem czy teraz czy dopiero po urlopie 🤨?


a kiedy jedziecie na urlop??
juz Wam zazdroszczę choc ja dopiero wrociłam

ps a z podcięciem to moze przed urlopem 🙂po co czekać 🙂ja zawsze zanim pomyśle juz lece 🙂



25.07 na tydz jedziemy nad morze a poźniej na drugi tydz na mazury nad Kalwe 🙂
właśnie napisałam do swojej fryzjerkijak dzisiaj pracuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
korci mnie zeby podciac włosy ,ale sama nie wiem czy teraz czy dopiero po urlopie 🤨?


a kiedy jedziecie na urlop??
juz Wam zazdroszczę choc ja dopiero wrociłam

ps a z podcięciem to moze przed urlopem 🙂po co czekać 🙂ja zawsze zanim pomyśle juz lece 🙂



25.07 na tydz jedziemy nad morze a poźniej na drugi tydz na mazury nad Kalwe 🙂
właśnie napisałam do swojej fryzjerkijak dzisiaj pracuje 🙂


ale super!
ja dopiero wrociłam z Gdyni (bylismy tylko 3 dni)a juz chce spowrotem
jedyne co jest nie fajne to podroz-mnie wymęczyla dosc mocno
trzeba robic przystanki (tak co 1-1,5)podroz sie wydłuza ale jest to dla nas korzystne-mozna rozprostowac kosci 🙂
ps z fryzjerem dobry wybór 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I ja sie z wami witam 🙂 Kolejna noc przespana 🙂 przed chwila weszłam na wage i od ostatniej wizyty przytyłam 1,9 kg nie to co 3 w zeszłym miesiącu 😎 u lekarza pewnie bede miała więcej bo dopiero po południu mam wizyte,bede pewnie po obiedzie to sie nazbiera tych dodatkowych gram 😉 Z tego co zaobserwowałam to taki przełom w rosnącym brzuszku był po między poczatkiem 6 miesiaca a 7,nawet nie wiem kiedy mi tak urósł. Teraz troche przystopował ale za jakiś czas pewnie znowu nabierze tempa i zacznie powiekszac swe rozmiary 😁
Hania wczoraj śmiesznie sie ułożyła,na szerokosc całego brzucha rozciagnela sie i przez to mama wygladała komicznie z szerokim z płaszczonym brzuchem dobrze ze po czasie zmienila pozycje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂 wczoraj z mezem przyjechalismy do moich tesciow teraz tutaj pare dni bede 🙂 o 10 wyruszam na zakupy 🙂 takie jakies przyzwyczajenie mam ze gdzie jestem to musze malej cos kupic 🙂 na wczasach tez troszke jej pokupowalam 🙂 ale i tak moja ciocia najladniejsze ciuszki kupila heh body z napisem kocham mojego tatusia i jestem ksiezniczka mamusi i tatusia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej , noc zaliczona do nie przespanych 🥴 problem z ułożeniem , Mały gdzieś po lewej stronie uciskał jakby w pachwinę 🥴 i do tego ciągłe sikanie 😮 bo oczywiście mądrze nażarłam się arbuza na samą noc 😮 😮 😮 Eh ja to się nie nauczę chyba żeby nie jeść arbuza na noc 😜
Martuśka służy Ci odpoczynek u rodzinki 🙂 super fotki 😉 a z zakupami to widzę że cała familia szaleje 🙃
Doris na którą masz wizytę dziś ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
I ja sie z wami witam 🙂 Kolejna noc przespana 🙂 przed chwila weszłam na wage i od ostatniej wizyty przytyłam 1,9 kg nie to co 3 w zeszłym miesiącu 😎 u lekarza pewnie bede miała więcej bo dopiero po południu mam wizyte,bede pewnie po obiedzie to sie nazbiera tych dodatkowych gram 😉 Z tego co zaobserwowałam to taki przełom w rosnącym brzuszku był po między poczatkiem 6 miesiaca a 7,nawet nie wiem kiedy mi tak urósł. Teraz troche przystopował ale za jakiś czas pewnie znowu nabierze tempa i zacznie powiekszac swe rozmiary 😁
Hania wczoraj śmiesznie sie ułożyła,na szerokosc całego brzucha rozciagnela sie i przez to mama wygladała komicznie z szerokim z płaszczonym brzuchem dobrze ze po czasie zmienila pozycje 😁


ja też to zauważyłam a teraz jakby stanął w miejscu 🙃 ale za to jak nas wybrzuszy za nie długo to się nie podniesiemy 🤪 🙃
Izka niecałe 2 kg to nie dużo wręcz fajnie , ja się jutro u gina przekonam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
asia a Ty ile jak narazie jestes kg do przodu?


na ostatniej wizycie tj.2 tygodnie temu miałam 11/11,5 kg na + 😮


to widze ze moj ginekolog to tylko mnie tak straszy ja 9.5 kg w 28 tygodniu a z jego gadki to poczulam sie jakbym gruba jak slon byla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
I ja sie z wami witam 🙂 Kolejna noc przespana 🙂 przed chwila weszłam na wage i od ostatniej wizyty przytyłam 1,9 kg nie to co 3 w zeszłym miesiącu 😎 u lekarza pewnie bede miała więcej bo dopiero po południu mam wizyte,bede pewnie po obiedzie to sie nazbiera tych dodatkowych gram 😉 Z tego co zaobserwowałam to taki przełom w rosnącym brzuszku był po między poczatkiem 6 miesiaca a 7,nawet nie wiem kiedy mi tak urósł. Teraz troche przystopował ale za jakiś czas pewnie znowu nabierze tempa i zacznie powiekszac swe rozmiary 😁
Hania wczoraj śmiesznie sie ułożyła,na szerokosc całego brzucha rozciagnela sie i przez to mama wygladała komicznie z szerokim z płaszczonym brzuchem dobrze ze po czasie zmienila pozycje 😁


ja też to zauważyłam a teraz jakby stanął w miejscu 🙃 ale za to jak nas wybrzuszy za nie długo to się nie podniesiemy 🤪 🙃
Izka niecałe 2 kg to nie dużo wręcz fajnie , ja się jutro u gina przekonam 😜

Bedziemy sie wrecz kulac 😁 ja pasemka robiłam w ubiegłym tygodniu i to jednak prawda ze hormony robią swoje,bo gdzie nie gdzie od spodu wyszedł mi kolor miedzi dobrze ze tego nie widac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj pojechalismy z moimi rodzicami do Jeziorek-to jest jakies 10 km od Leszna, taki dworek z parkiem i stadnina koni. poprzytulalam sie do konikow, bo niestety teraz przerwa w jezdzeniu 😞 i pozazdroscilam tym, ktorzy moga...ehhh jeszcze troche i z Gabrysia bede smigac hihihihihih, poxniej pojechalismy nad jeziorko, bo tam tez jest niedaleko,troche polazic. Wrocilismy do domu i padlam chyba o 21 juz 🙂 Ale super bylo 🙂 🙂 🙂 🙂
A dzis pogoda ladna, pewnie spedze czas na lezeniu w ogrodzie, a wieczorkiem planujemy grilla 🙂
Moj Tomek zdycha, bo wczoraj wieczorem popil z moim bratem...mialam z nich ubaw po pachy, a dzis biedaki zgonuja 🙂
A ja czuje sie super,jakos chyba wiecej sil zaczynam miec...chociaz to moze byc chwilowe tylko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...