Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja kopnaiki czuje róznie właśnie poczułam jakby pod żebrami 🙂
ja bede miała kołyske ale przewijak na te 3-4 m-ce pewnie postawie na stole bo kołyska jest raczej za mała


myślicie ze przewijaki sa potrzebne ;> bo my na razie nie kupujemy i zbacyzmy jak wyjdzie "w praniu" bo mamy lozko nasze zaraz obok juniora a pozniej jak juz go bedziemy transportowac do jego pokoju to jest tam stolik 😁 i moze te takie miekkie nakladki wystarcza do przewijania.. ale nie wiem 🤔


wiesz no w pierwszych tyg jest pomocny nie musisz sie tak schylac jak do łózka a jak bobas podrosnie to przewijak nie jest potrzebny ja tak uwazam ale kazda decyduje o sobie 🙂


no ja chyba tez przez te 2-4m-ce przewijak poloze na komode lub bezposrednio na nasze lóżko a pozniej bedzie pasowal do łóżeczka 🙂

Ja przy Kamisi nie mialam i przezylam 🙂Przewijalam w lozeczku -nie narzekalam 🙂ale teraz mam


Wygodna sie zrobiła 🤪 😁 😜 ja też mam a co gorsza bede? 😁 😁 tzn. mam zamówiony i przyjdzie może dzisiaj 🙂

🤪 🤪 🤪 no jasne ,to pochwal sie jak przyjdzie 🙂 a jak te paczki co dostalas?klawe??? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski!! 30 stron od wieczora?? OMG... Spróbuję nadrobić przed przyjazdem familii, ale nie wiem czy zdążę...
Antybiotyk super, szybko działa ale jak są plusy to są i minusy 😞 Dostałam takiego grzyba że łoj... Smarowidła poszły w ruch, jogurty, kefiry i inne nabiały. Dodam, że osłonówkę posiadam i zażywam. Jakbym mogła to bym nie wychodziła spod letniego prysznica.
No dobra idę czytać Was 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Zocha napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Hejka Dziewuszki 🙂

Melduje się po wizycie 🙂 Wszystko pozamykane..wszystko ok 🙂 Słuchałam serduszka Emilki 🙂 mam porobić badania..tzn krew mocz..Ciesze sie,że wszystko z Myszką ok 🙂 następna wizyta dopiero 17 sierpnia..miałam mieć 10 ale położna stwierdziła,że nie ma miejsc już i że "Nie może zapisywać do lekarza samych ciężarnych" ale z tego co sie orientuje,my mamy pierwszeństwo..ale oczywiście jakbym zapłaciła za wizyte to mogłabym iść kiedy chce 😮 jak czekałam do gina to babka sie kłóciła z położną,że prawo jest głupie! Że ludzie z ubezpieczeniem mają gorzej od chodzących prywatnie...I ja sie z nią zgadzam w 100 % !!

no to super że wszystko OK 🙂 a tą wizytę kolejną to rzeczywiście masz późno... 5 tyg w tak zaawansowanej ciąży???? 😲


Ja już myślałam,że może już nawet co 3 tyg. będe miała..bo chyba niektóre już tak mają..a tu 5 tyg 😲 ja do niej że moze za 3 tyg. a ona że też mają dużo pacjentek 😮


No to dziwnie 😮 ja teraz mam odstęp 2- tygodniowy(do tej pory miałam 3 tyg.) a słyszałam, że po 36 tyg. chodzi się co tydzień 😮


Wkurzyłam sie 🤢 i zmartwiłam..

Nie martw ,tylko idz i sie zapisz na termin wskazany przez lekarza ,a jak nie to zrob dym i z bani 🙂 😎


Już sie zapisałam..w razie czego (tfu tfu) pójde prywatnie..Myszka jest najważniejsza 🙂

no juz dajemy Ci spokoj bo temat rzeka ,zaraz nam dym zrobisz ,bo Cie tu nakrecamy ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Laski!! 30 stron od wieczora?? OMG... Spróbuję nadrobić przed przyjazdem familii, ale nie wiem czy zdążę...
Antybiotyk super, szybko działa ale jak są plusy to są i minusy 😞 Dostałam takiego grzyba że łoj... Smarowidła poszły w ruch, jogurty, kefiry i inne nabiały. Dodam, że osłonówkę posiadam i zażywam. Jakbym mogła to bym nie wychodziła spod letniego prysznica.
No dobra idę czytać Was 😉


a jogury i kefiry na to pomagaja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
czesc! witam wszystkie mamusie. U was tez taki skwar?


u mnie lajcik, w miarę ciepło ale niebo w chmurach(ciężko nadążyć za ta pogodą co dzień inaczej) puki co wstawiłam sobie pranie na balkon, żeby szybciej wyschło oby tylko nie zmokło 😜

u mnie tez chmurzasto,ale duszno ...rano bylo fajnie chlodno...rosolek mi Kocur zrobil i popedzil do pracki 🙂to mu choc sniadanko zrobilam do pracy,bo od rana latal to zakupy,to sniadanko dla nas a potem rosol zachcialy jeszcze 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Zocha napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
witajcie
My dziś już zaliczyłyśmy laboratorium, wyniki odbierze mi ginka 🙂 🙂 🙂,to nie muszę po nie specjalnie brykać.
Wczoraj po dniu słoikowym padłyśmy, nogi jak banie miałam, ale do przodu dziś też planuję słoikowo. 🙂 😁., ale dostałam smska od koleżanki że w smyku są wyprzedaże i nie wiem czy się nie skuszę ?, choć mi się nie chce.
U mnie kołyska a dokładniej kosz na dole u góry łóżeczko a przewijak na kołyskę chyba nie będzie pasował, Ja przewijak mam zamiar mieć przenośny 😁 😁 😁, czy się sprawdzi wyjdzie w praniu.
Dziewczyny co do ubezpieczenia to przez NFZ jesteśmy traktowane na równo, i w rzeczywistości ubezpieczenie jest ważne przez 2 mc. , niezrozumienie przepisów spowodowało, że w przychodniach i szpitalach żądają ubezpieczenia co 1 mc.
Obecne przepisy dają możliwość (także członkom rodziny) prawo do korzystania ze świadczeń zdrowotnych przez 30 dni od dnia utraty ubezpieczenia. W związku z tym potwierdzenia dowodów ubezpieczenia należy dokonywać co 2 miesiące - uznając ich ważność na okres obejmujący miesiąc, w którym zostało wystawione potwierdzenie oraz następny jako objęty ewentualnym 30 dniowym uprawnieniem do świadczeń zdrowotnych w przypadku utraty ubezpieczenia.

hej,
a ze tak spytam... jaki duży masz ten kosz? ja ciągle się zastanawiam czy właśnie na dół coś kupić czy może w wózku na początek dziecko trzymać na dole???? kołyski są w większości wielkości wózka właśiwie i nie wiem czy jest sens... zastanawiam się też czy w praniu to przypadiem tak nie wyjdzie że ja będę schodziła na dół do kuchni np jak malutka zaśnie w łóżeczku na górze... chcę kupić monitor oddechu z nianią więc w sumie będę mogła na dole usłyszeć gdyby mała się przebudziła...
i chodzi mi jeszcze po głowie opcja drugiego łóżeczka na dół- wtedy wystarczyło by na długo i chyba najwygodniej dla malutkiej by było... jak myślicie??????

Ja mam taki kosz Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku..., jest przepiękny, mam kremowy, ale jest mały, taki jak gondolka, wydaje mi się, że to samo osiągnęłabym mając malutką w wózeczku, ale szczerze mówiąc nie pomyślałam o tym, gnębiła mnie tylko myśl gdzie ją położę na dole i genialnie wpadłam na pomysł kosza. No cóż nie zawsze szare komórki sprawnie działają 😁 😁 😁

śliczny ten kosz 🙂 ale rzeczywiście w gondoli chyba osiągnę to samo...
za jaiś tydzień wracają teściowie którzy zdeklarowali sie zakupić wózek więc ich chyba od razu do sklepu zaciągniemy a jak wózek będzie już w domu to wtedy przetestujemy czy to się będzie sprawdzało...
chociaż cały czas mi po głowie chodzi 2 łóżeczko... wielki mebel by nam przybył w salonie ale w sumie chyba by sie długo przydał.. i tak sama nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
Zocha napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
witajcie
My dziś już zaliczyłyśmy laboratorium, wyniki odbierze mi ginka 🙂 🙂 🙂,to nie muszę po nie specjalnie brykać.
Wczoraj po dniu słoikowym padłyśmy, nogi jak banie miałam, ale do przodu dziś też planuję słoikowo. 🙂 😁., ale dostałam smska od koleżanki że w smyku są wyprzedaże i nie wiem czy się nie skuszę ?, choć mi się nie chce.
U mnie kołyska a dokładniej kosz na dole u góry łóżeczko a przewijak na kołyskę chyba nie będzie pasował, Ja przewijak mam zamiar mieć przenośny 😁 😁 😁, czy się sprawdzi wyjdzie w praniu.
Dziewczyny co do ubezpieczenia to przez NFZ jesteśmy traktowane na równo, i w rzeczywistości ubezpieczenie jest ważne przez 2 mc. , niezrozumienie przepisów spowodowało, że w przychodniach i szpitalach żądają ubezpieczenia co 1 mc.
Obecne przepisy dają możliwość (także członkom rodziny) prawo do korzystania ze świadczeń zdrowotnych przez 30 dni od dnia utraty ubezpieczenia. W związku z tym potwierdzenia dowodów ubezpieczenia należy dokonywać co 2 miesiące - uznając ich ważność na okres obejmujący miesiąc, w którym zostało wystawione potwierdzenie oraz następny jako objęty ewentualnym 30 dniowym uprawnieniem do świadczeń zdrowotnych w przypadku utraty ubezpieczenia.

hej,
a ze tak spytam... jaki duży masz ten kosz? ja ciągle się zastanawiam czy właśnie na dół coś kupić czy może w wózku na początek dziecko trzymać na dole???? kołyski są w większości wielkości wózka właśiwie i nie wiem czy jest sens... zastanawiam się też czy w praniu to przypadiem tak nie wyjdzie że ja będę schodziła na dół do kuchni np jak malutka zaśnie w łóżeczku na górze... chcę kupić monitor oddechu z nianią więc w sumie będę mogła na dole usłyszeć gdyby mała się przebudziła...
i chodzi mi jeszcze po głowie opcja drugiego łóżeczka na dół- wtedy wystarczyło by na długo i chyba najwygodniej dla malutkiej by było... jak myślicie??????

Ja mam taki kosz Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku..., jest przepiękny, mam kremowy, ale jest mały, taki jak gondolka, wydaje mi się, że to samo osiągnęłabym mając malutką w wózeczku, ale szczerze mówiąc nie pomyślałam o tym, gnębiła mnie tylko myśl gdzie ją położę na dole i genialnie wpadłam na pomysł kosza. No cóż nie zawsze szare komórki sprawnie działają 😁 😁 😁
przecudne te kosze 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
ja wczoraj poprałam wszystkie ubranka dla Pawełka, troszkę udało mi się poprasować, resztę dzisiaj wyprasuję. Tyle tego jest,że na jeden raz pewnie nie dam rady 🙂


pomalutku na parę razy i będzie gotowe 🙂 ja tak robię , na raz bym się zajechała na amen 🤪 😜

ja tez wiecznie prasuje hahaha sasiad ostatnio kiedy nie zajdzie to ja prasuje 😉smial sie czy aby napewno nie urodzilam juz ,ze tak prasuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
czesc! witam wszystkie mamusie. U was tez taki skwar?


u mnie lajcik, w miarę ciepło ale niebo w chmurach(ciężko nadążyć za ta pogodą co dzień inaczej) puki co wstawiłam sobie pranie na balkon, żeby szybciej wyschło oby tylko nie zmokło 😜

u mnie tez chmurzasto,ale duszno ...rano bylo fajnie chlodno...rosolek mi Kocur zrobil i popedzil do pracki 🙂to mu choc sniadanko zrobilam do pracy,bo od rana latal to zakupy,to sniadanko dla nas a potem rosol zachcialy jeszcze 😁 😁 😁

a te znowu o tym rosole... i jak ja mam tu nie tyć jak mi ciągle apetyt robią... ehh... muszę się w końću wybrać do sklepu po kurczaka bo normalnie oszaleje!!!
a ten Twój chłop pracowity.. nie ma co....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
hej brzuszki kochane 🙂
ja znowu wyspana godzinę temu wstalam juz jestem po sniadanku i widzę ze oknem ze zaczyna sie piekny dzien 😆. Nie wiem czemu ale poprostu nie chce mi się spać. Dziś gotuje zupkę botwinkową, pojde na basen a popoludniu 2 zajęcia ze szkoly rodzenia. Milego dnia

Witaj! Ja się zastanawiałam czy dzisiaj się nie wybrać na zajęcia, ale jestem jeszcze na antybiotyku, więc chyba sobie daruję 😞 Coś ciekawego mówili na zajęciach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
Dziewczyny a jaki macie system prania? Kolorami?

ja wszystkie nowe rzeczy piore na 30stopni,krociotki cykl,dwa plukania ,kolorami wszystkie co nie farbuja ,tzn jeansowe i ciemne osobno,a tak wsio razem 🙂 a te ktore dostalam od kogos gotuje ,jesli jest potrzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
Agamu napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
ja wczoraj poprałam wszystkie ubranka dla Pawełka, troszkę udało mi się poprasować, resztę dzisiaj wyprasuję. Tyle tego jest,że na jeden raz pewnie nie dam rady 🙂

ja biore sie za pranie dopiero pod koniec sierpnia, wiec jestem daleko w lesie jeszcze widze w stosunku do Was...wszystkie piora a ja jeszcze nic 🙂 bede miala przynajmniej co robic po powrocie do Poznania 🙂 🙂 🙂


ja sobie wczoraj posegregowałam kolorami, wyszły mi 4 duuuuże reklamówki, na razie tez stoja i czekają. Myślałam, że mój weźmie wolne i pomaluje pokój, położy tapete na ścianę i przemeblowanie zrobimy ale dupa i wolnego nie dostał na razie 🤔 prać chcę dopiero jak wszystko zrobimy bo bez sensu,żeby takie poprane leżały i się na nie kurzyło 🤢

ja tam gromadze do woreczkow,poprane,poprasowane do woreczkow wkladam i ukladam na polce ,a szafka sie przepelnila 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
ja wczoraj poprałam wszystkie ubranka dla Pawełka, troszkę udało mi się poprasować, resztę dzisiaj wyprasuję. Tyle tego jest,że na jeden raz pewnie nie dam rady 🙂


pomalutku na parę razy i będzie gotowe 🙂 ja tak robię , na raz bym się zajechała na amen 🤪 😜

ja tez wiecznie prasuje hahaha sasiad ostatnio kiedy nie zajdzie to ja prasuje 😉smial sie czy aby napewno nie urodzilam juz ,ze tak prasuje 😁


ale Ty już nabyłaś jakieś normalne żelazko to można śmigać a z tym moim to masakra 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Jestem juz w domu po wizycie na patologi , słuchalam serduszka i ogladałam swoja niunie na usg....
Wazy 1830 g
Jak ja ją przecisne przez mała dziurkę....
a teraz czytam zaległosci ....


😁 pisałam już do Ciebie 😁 ale kawał córy 🤪 Kochana Ty się martwisz nie całymi 2 kg ? pomyśl że może być ponad 4 i to dopiero będzie wyzwanie dla Twojej pochwy 🙃 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Dziewczyny a jaki macie system prania? Kolorami?

ja wszystkie nowe rzeczy piore na 30stopni,krociotki cykl,dwa plukania ,kolorami wszystkie co nie farbuja ,tzn jeansowe i ciemne osobno,a tak wsio razem 🙂 a te ktore dostalam od kogos gotuje ,jesli jest potrzeba


a po gotowaniu nie kurczą się? bo zazwyczaj na metkach jest 30 góra 4 stopni??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Jestem juz w domu po wizycie na patologi , słuchalam serduszka i ogladałam swoja niunie na usg....
Wazy 1830 g
Jak ja ją przecisne przez mała dziurkę....
a teraz czytam zaległosci ....


😁 pisałam już do Ciebie 😁 ale kawał córy 🤪 Kochana Ty się martwisz nie całymi 2 kg ? pomyśl że może być ponad 4 i to dopiero będzie wyzwanie dla Twojej pochwy 🙃 😁 😁 😁 😁

Własnie o to mi chodzi ze jeszcze 9 tyg a ona juz tyle wazy ....toc to szok 4.500 bedzie na bank hi hi , ale najwazniejsza ze cała i zdrowa teraz wizyta za 2 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Jestem juz w domu po wizycie na patologi , słuchalam serduszka i ogladałam swoja niunie na usg....
Wazy 1830 g
Jak ja ją przecisne przez mała dziurkę....
a teraz czytam zaległosci ....


😁 pisałam już do Ciebie 😁 ale kawał córy 🤪 Kochana Ty się martwisz nie całymi 2 kg ? pomyśl że może być ponad 4 i to dopiero będzie wyzwanie dla Twojej pochwy 🙃 😁 😁 😁 😁

Własnie o to mi chodzi ze jeszcze 9 tyg a ona juz tyle wazy ....toc to szok 4.500 bedzie na bank hi hi , ale najwazniejsza ze cała i zdrowa teraz wizyta za 2 tyg


dokładnie 🙂 najważniejsze że wszystko w porządku 🙂
heh jak sobie pomyślę o wyciskaniu Tymona to robi mi się słabo 😜 zaczynam się chyba stresować porodem ! 🥴 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...