Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Laski!! 30 stron od wieczora?? OMG... Spróbuję nadrobić przed przyjazdem familii, ale nie wiem czy zdążę...
Antybiotyk super, szybko działa ale jak są plusy to są i minusy 😞 Dostałam takiego grzyba że łoj... Smarowidła poszły w ruch, jogurty, kefiry i inne nabiały. Dodam, że osłonówkę posiadam i zażywam. Jakbym mogła to bym nie wychodziła spod letniego prysznica.
No dobra idę czytać Was 😉


a jogury i kefiry na to pomagaja?

ze niby chcesz tam sie smarowac jogurtem? jak ja powiedziałam to kiedys lekarzowi to wybuchnal smiechem i pomyslec ze niektore laski jeszcze uzywaja czosnku 🤢 🤢 🤢 😮 😮 😮 😮 😲 krem i globulki dopochwowe pomoga na to cholerswo.

Chyba się źle wyraziłam 🙂 jogurty i kefiry od środka a clotrimazol z zewnątrz. Nawet mi przez myśl nie przeszło by smarować, choć jakby było skuteczne to i w tym bym się kąpała 😁

ano chyba ze tak hehe
ja bralam (też) ginalgin jest bez recepty ale w moim przypadku nie pomogło a te ktore pomogly byly na recepte i akurat trafione bo jak reka odjal od roku mam spokoj a leczylam sie pol roku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czarna79 napisał(a):
Siema laski
Jestem juz w domu po wizycie na patologi , słuchalam serduszka i ogladałam swoja niunie na usg....
Wazy 1830 g
Jak ja ją przecisne przez mała dziurkę....
a teraz czytam zaległosci ....
😮 😮 😮 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 wow!!!!!! 😁 😁 😁 super!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
ja tez gole pianka albo zwyklym mydel i po smaruje sie balsamem,skora wtedy nie jest taka slucha i chrosty nie wychodza 🙂
ciezko bylo ale ja juz tez po 😎


ja smaruję kremem nivea - dobrze natłuszcza i tez po tym mniej krostek jest 🙂

dzięki za odp. dziewczyny 🙂
w takim razie i ja sie wysmaruje.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Jestem juz w domu po wizycie na patologi , słuchalam serduszka i ogladałam swoja niunie na usg....
Wazy 1830 g
Jak ja ją przecisne przez mała dziurkę....
a teraz czytam zaległosci ....
😮 😮 😮 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 wow!!!!!! 😁 😁 😁 super!!!!


super super jestem ciekawa ile moja mala wazy dowiem sie tego 28 lipca juz nie moge sie doczekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Dziewczyny a jaki macie system prania? Kolorami?

ja wszystkie nowe rzeczy piore na 30stopni,krociotki cykl,dwa plukania ,kolorami wszystkie co nie farbuja ,tzn jeansowe i ciemne osobno,a tak wsio razem 🙂 a te ktore dostalam od kogos gotuje ,jesli jest potrzeba


a po gotowaniu nie kurczą się? bo zazwyczaj na metkach jest 30 góra 4 stopni??

body i inne bielizniane gotuje-bawelna to oki ..mi nic sie nie dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Siema laski
Jestem juz w domu po wizycie na patologi , słuchalam serduszka i ogladałam swoja niunie na usg....
Wazy 1830 g
Jak ja ją przecisne przez mała dziurkę....
a teraz czytam zaległosci ....
😮 😮 😮 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 wow!!!!!! 😁 😁 😁 super!!!!


super super jestem ciekawa ile moja mala wazy dowiem sie tego 28 lipca juz nie moge sie doczekac 🙂

ja 27 lipca się dowiem i też jestem strasznie ciakawa!!!! patrząc na wyniki maluchó dziewczyn to nasze pociechy pewnie już dobrze ponad 2 kg będą wtedy miały... wow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
letka82 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
letka82 napisał(a):
Laski!! 30 stron od wieczora?? OMG... Spróbuję nadrobić przed przyjazdem familii, ale nie wiem czy zdążę...
Antybiotyk super, szybko działa ale jak są plusy to są i minusy 😞 Dostałam takiego grzyba że łoj... Smarowidła poszły w ruch, jogurty, kefiry i inne nabiały. Dodam, że osłonówkę posiadam i zażywam. Jakbym mogła to bym nie wychodziła spod letniego prysznica.
No dobra idę czytać Was 😉


a jogury i kefiry na to pomagaja?

ze niby chcesz tam sie smarowac jogurtem? jak ja powiedziałam to kiedys lekarzowi to wybuchnal smiechem i pomyslec ze niektore laski jeszcze uzywaja czosnku 🤢 🤢 🤢 😮 😮 😮 😮 😲 krem i globulki dopochwowe pomoga na to cholerswo.

Chyba się źle wyraziłam 🙂 jogurty i kefiry od środka a clotrimazol z zewnątrz. Nawet mi przez myśl nie przeszło by smarować, choć jakby było skuteczne to i w tym bym się kąpała 😁

ano chyba ze tak hehe
ja bralam (też) ginalgin jest bez recepty ale w moim przypadku nie pomogło a te ktore pomogly byly na recepte i akurat trafione bo jak reka odjal od roku mam spokoj a leczylam sie pol roku 🤢

No ja cholerka mam jakąś mega skłonność do infekcji wszelakich... Z tego też powodu nie mogę chodzić na basen, a miałam nadzieję, ze chociaż tyle ruchu będę miała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie jakiego dola zlapalam zrobiilam zakupy bylo wszystko ok po czym zaczelam plakac i z mezem sie poklocilam 😞 bo ciagle mnie zostawia to na rower idzie to gdzies z bratem itd a ja sama eh mowil ze jutro mi poswieci dzien ciekawe z tego jego urlopu to mam go dla siebie w nocy jak sie przytuli a tak to jakos taki dystans miedzy soba mamy on czeka ze ja do niego pojde a ja czekam na niego eh brak slow ah te humory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Dziewczyny a jaki macie system prania? Kolorami?

ja wszystkie nowe rzeczy piore na 30stopni,krociotki cykl,dwa plukania ,kolorami wszystkie co nie farbuja ,tzn jeansowe i ciemne osobno,a tak wsio razem 🙂 a te ktore dostalam od kogos gotuje ,jesli jest potrzeba


a po gotowaniu nie kurczą się? bo zazwyczaj na metkach jest 30 góra 4 stopni??

body i inne bielizniane gotuje-bawelna to oki ..mi nic sie nie dzieje 🙂

moja siostra jak miała maluszka to też wszystko gotowała jak leci 🙂 większość ciuszków zniosła to bardzo dobrze ale niektóre potraciły kolory... natomiast rozmiary się utrzymały 😉 ona nie miała nic z frotki i myślę że takie frotowe to by rady nie dały....
a ja będę prała w max 60 stopniach i wszystko poprostu żelazkiem wyparze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
wiecie jakiego dola zlapalam zrobiilam zakupy bylo wszystko ok po czym zaczelam plakac i z mezem sie poklocilam 😞 bo ciagle mnie zostawia to na rower idzie to gdzies z bratem itd a ja sama eh mowil ze jutro mi poswieci dzien ciekawe z tego jego urlopu to mam go dla siebie w nocy jak sie przytuli a tak to jakos taki dystans miedzy soba mamy on czeka ze ja do niego pojde a ja czekam na niego eh brak slow ah te humory

Martuś nie smutaj się... Wiem co czujesz, bo mam podobnie...A jak gdzieś się wybierzemy z mężem i ze znajomymi to on chyba więcej czasu im poświęca niż nam 😞 A może tak nam się tylko wydaje? Uszy w górę, będzie dobrze!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff poprasowane i poprane prawie wszystko..
jutro skończę z tym.. ale jestem zmeczona..
a prasowała dzis kuzynka..
wiecie co tak sobie dzis gadałam z ciocia moja i kuzynka że moj poród chyba tuż tuż jest bo brzusio mi tak opadł że zaraz na kolanach bede nosic, a do tego mam te skurcze od 3 dni i twardnienie brzuszka , sama czuje sie jakos tak jakbym już miała rodzić, oby Nadia dotrzymała chociaż do 6 sierpnia ... do tego 38tygodnia z usg..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
wiecie jakiego dola zlapalam zrobiilam zakupy bylo wszystko ok po czym zaczelam plakac i z mezem sie poklocilam 😞 bo ciagle mnie zostawia to na rower idzie to gdzies z bratem itd a ja sama eh mowil ze jutro mi poswieci dzien ciekawe z tego jego urlopu to mam go dla siebie w nocy jak sie przytuli a tak to jakos taki dystans miedzy soba mamy on czeka ze ja do niego pojde a ja czekam na niego eh brak slow ah te humory

chlopy ...pewnie zacieszaja i korzystaja z resztek wolnych chwil hehehe ..moj czasem tez mnie wpienia..widze,ze stara sie bardzo itd,ale niekiedy jakby przygaszony z lekka ,wtedy mi zle ,bo czuje sie jak dziecko ,ktorym trza sie zaopiekowac,ale niestety samym ze soba nam juz ciezko ,jestem niekiedy zla na siebie,a obrywa chlop i tak w kolko .. Trza rozmawiac Martula ,bedzie dobrze ,nie smutaj 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
No ja cholerka mam jakąś mega skłonność do infekcji wszelakich... Z tego też powodu nie mogę chodzić na basen, a miałam nadzieję, ze chociaż tyle ruchu będę miała 😞
współczuje,mi to co pare tygodni jak tylko skonczyl sie okres nawracalo ja juz płakałam,bylam normalnie bezsilna. a latem tym bardziej to jest dokuczliwe 🤢 3mam kciuki ze bedzie wszystko oki! 🙂

Uciekam dziewczyny,troche przypudruje nosek i jade odebrac suknie slubna i do gina 🙂 Do później 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Dziewczyny a jaki macie system prania? Kolorami?

ja wszystkie nowe rzeczy piore na 30stopni,krociotki cykl,dwa plukania ,kolorami wszystkie co nie farbuja ,tzn jeansowe i ciemne osobno,a tak wsio razem 🙂 a te ktore dostalam od kogos gotuje ,jesli jest potrzeba


a po gotowaniu nie kurczą się? bo zazwyczaj na metkach jest 30 góra 4 stopni??

body i inne bielizniane gotuje-bawelna to oki ..mi nic sie nie dzieje 🙂

moja siostra jak miała maluszka to też wszystko gotowała jak leci 🙂 większość ciuszków zniosła to bardzo dobrze ale niektóre potraciły kolory... natomiast rozmiary się utrzymały 😉 ona nie miała nic z frotki i myślę że takie frotowe to by rady nie dały....
a ja będę prała w max 60 stopniach i wszystko poprostu żelazkiem wyparze


ja nastawiam pralkę na "jasne" - 60 stopni i 2 płukania, oraz na "ciemne" 40 stopni i 2/3 płukania zależnie co tam wrzucę 🙂
ciuszki dziecięce piorę razem z moimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałyście?
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/39-latka-urodzila-gigantyczne-dziecko,1,4789981,wiadomosc.html

jeżeli my nazywamy dziecko,które waży 3-4 kg arbuzem to jak takie nazwać??
swoją drogą to te badania szacujące wagę są mało dokładne no chyba,że to lekarz źle ocenił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski poodsylalam na maile uzupelniona tabelke, tzn nie wiem w koncu czy wszystkie nr powpisywalam, bo mialam ta tabelke na 3 kompach, na kazdym co innego...jesli ktoras podala nr, a jej nie ma w tabelce to przepraszam bardzo, dajcie znac to podopisuje jeszcze!!Sprawdzcie,czywszystko sie zgadza, w razie czego piszcie to poprawie jesli cos mi umknelo 🙂

Potrzebuje maile do:
-Izy Rybki
-Asi z Krakowa
-Asi z ZG
-Marioli
-Kamisi
-Dorci
-Anulci
-Marty jasnej
-Kasi 1986 nie mam jak do Was wyslac, bo mi komp wciagnal wasze adresy 😞

i podaje jesze raz mojego maila w razie wu
[email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki!! 🙂 Właśnie czytałam gazete M jak Mama i na zmęczone, spuchnięte nogi bardzo dobry jest żel LIOVEN i nie drogi bo ok.14zł, i... Chyba go wypróbuje, bo nogi puchnąć już mi nie puchną tylko strasznie bolą nawet jak przejde mały kawałek drogi ;/ Powiedzcie mi może któras wie, jak ja jestem od kwietnia na zwolnieniu to ja mam brać te RMUA z Zusu? czy od pracodawcy?? bo książeczki nie posiadam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
achm napisał(a):
czytałyście?
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/39-latka-urodzila-gigantyczne-dziecko,1,4789981,wiadomosc.html

jeżeli my nazywamy dziecko,które waży 3-4 kg arbuzem to jak takie nazwać??
swoją drogą to te badania szacujące wagę są mało dokładne no chyba,że to lekarz źle ocenił...

😲 o kurcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
achm napisał(a):
czytałyście?
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/39-latka-urodzila-gigantyczne-dziecko,1,4789981,wiadomosc.html

jeżeli my nazywamy dziecko,które waży 3-4 kg arbuzem to jak takie nazwać??
swoją drogą to te badania szacujące wagę są mało dokładne no chyba,że to lekarz źle ocenił...

😲 o kurcze



O matko 😲 😲 😲 rzeczywiście gigant, jak on w brzuszku się mieścił hmmm... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Laski poodsylalam na maile uzupelniona tabelke, tzn nie wiem w koncu czy wszystkie nr powpisywalam, bo mialam ta tabelke na 3 kompach, na kazdym co innego...jesli ktoras podala nr, a jej nie ma w tabelce to przepraszam bardzo, dajcie znac to podopisuje jeszcze!!Sprawdzcie,czywszystko sie zgadza, w razie czego piszcie to poprawie jesli cos mi umknelo 🙂

Potrzebuje maile do:
-Izy Rybki
-Asi z Krakowa
-Asi z ZG
-Marioli
-Kamisi
-Dorci
-Anulci
-Marty jasnej
-Kasi 1986 nie mam jak do Was wyslac, bo mi komp wciagnal wasze adresy 😞

i podaje jesze raz mojego maila w razie wu
[email protected]

Agatka u mnie w profilu masz e-maila mego 🙂 [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...