Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Wczoraj pojechalismy z moimi rodzicami do Jeziorek-to jest jakies 10 km od Leszna, taki dworek z parkiem i stadnina koni. poprzytulalam sie do konikow, bo niestety teraz przerwa w jezdzeniu 😞 i pozazdroscilam tym, ktorzy moga...ehhh jeszcze troche i z Gabrysia bede smigac hihihihihih, poxniej pojechalismy nad jeziorko, bo tam tez jest niedaleko,troche polazic. Wrocilismy do domu i padlam chyba o 21 juz 🙂 Ale super bylo 🙂 🙂 🙂 🙂
A dzis pogoda ladna, pewnie spedze czas na lezeniu w ogrodzie, a wieczorkiem planujemy grilla 🙂
Moj Tomek zdycha, bo wczoraj wieczorem popil z moim bratem...mialam z nich ubaw po pachy, a dzis biedaki zgonuja 🙂
A ja czuje sie super,jakos chyba wiecej sil zaczynam miec...chociaz to moze byc chwilowe tylko 🙂


o to faktycznie miły dzień 🙂 a ja to zauważyłam że z dnia na dzień coraz bardziej do niczego się robię 🥴 wczoraj połaziliśmy chwilę i czułam się jakbym miała schodzić zaraz 😮
Długo jeżdzisz konno ? mi się konie strasznie podobają ale się ich boje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hej wam 🙂
ja znów piorę rzeczy nadii tyle tego..
najgorzej będzie skarpetki prasować bo mam ich z milion hehe ale kuzynka obiecała że pomoże :P

ale mi przypomniałaś,wstawiam zaraz rajtuzki i skarpetki do prania i biore sie za dalsze prasowanie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Leer napisał(a):
hej wam 🙂
ja znów piorę rzeczy nadii tyle tego..
najgorzej będzie skarpetki prasować bo mam ich z milion hehe ale kuzynka obiecała że pomoże :P

ale mi przypomniałaś,wstawiam zaraz rajtuzki i skarpetki do prania i biore sie za dalsze prasowanie..


ja mam nadzieje że uda mi się poprasować dziś resztę która została i wsio będzie gotowe jeżeli o ubranka chodzi oczywiście 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Laski 😘 😘
No proszę jak Brzuszki od rana nabazgroliły 😜 😜 U mnie noc przespana, pobudka na siusiu i o szóstej rano jak mąż wybywał do pracy. Ja wczoraj wszystko poprasowałam, ale jeszcze Nataszce trzeba dużo ciuszków dokupić. Jestem bardzo szczęśliwa bo Nataszka zaczęła kopać pod żebrami, to pewnie świadczy o tym, że mi trochę podrosła. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia w piatek ide do fryzjera bo dzisiaj ma wolne a jutro zajete 🙂
Dziewczyny czy ja dobrze przeczytałam wy prasujecie rajstopy i skarpetki ????????????? 😮 😮 😮

nie popadajmy w skrajnosci,body,spioszki,pajacyki,kaftaniki owszem ale skarpetek lub rajtuz nie trzeba 😉 Aha i pamietajcie aby nie prasowac wszelkich ciuszek z polaru,to niszczy jego wlasciwosci a polar nie lubi wysokich temperatur 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Asia w piatek ide do fryzjera bo dzisiaj ma wolne a jutro zajete 🙂
Dziewczyny czy ja dobrze przeczytałam wy prasujecie rajstopy i skarpetki ????????????? 😮 😮 😮

Ja nie prasuje, bo jak jedną pare wyprasowałam to się taka szorstka zrobiła. Hahaha 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia w piatek ide do fryzjera bo dzisiaj ma wolne a jutro zajete 🙂
Dziewczyny czy ja dobrze przeczytałam wy prasujecie rajstopy i skarpetki ????????????? 😮 😮 😮

nie popadajmy w skrajnosci,body,spioszki,pajacyki,kaftaniki owszem ale skarpetek lub rajtuz nie trzeba 😉 Aha i pamietajcie aby nie prasowac wszelkich ciuszek z polaru,to niszczy jego wlasciwosci a polar nie lubi wysokich temperatur 😉[/quote

no właśnie 🙂a zapytałam bo Leer napisała ze zostało jej multum skarpetek do prasowania i dlatego jestem w szoku bo ja nigdy tego nie robiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia w piatek ide do fryzjera bo dzisiaj ma wolne a jutro zajete 🙂
Dziewczyny czy ja dobrze przeczytałam wy prasujecie rajstopy i skarpetki ????????????? 😮 😮 😮

nie popadajmy w skrajnosci,body,spioszki,pajacyki,kaftaniki owszem ale skarpetek lub rajtuz nie trzeba 😉 Aha i pamietajcie aby nie prasowac wszelkich ciuszek z polaru,to niszczy jego wlasciwosci a polar nie lubi wysokich temperatur 😉


no właśnie 🙂a zapytałam bo Leer napisała ze zostało jej multum skarpetek do prasowania i dlatego jestem w szoku bo ja nigdy tego nie robiłam

Niech sie dzidzia uodparnia,a po nalozeniu niewyprasowanych skarpetek czy rajstopek nic jej sie nie stanie juz nie badzmy tak sterylne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia w piatek ide do fryzjera bo dzisiaj ma wolne a jutro zajete 🙂
Dziewczyny czy ja dobrze przeczytałam wy prasujecie rajstopy i skarpetki ????????????? 😮 😮 😮

nie popadajmy w skrajnosci,body,spioszki,pajacyki,kaftaniki owszem ale skarpetek lub rajtuz nie trzeba 😉 Aha i pamietajcie aby nie prasowac wszelkich ciuszek z polaru,to niszczy jego wlasciwosci a polar nie lubi wysokich temperatur 😉


no właśnie 🙂a zapytałam bo Leer napisała ze zostało jej multum skarpetek do prasowania i dlatego jestem w szoku bo ja nigdy tego nie robiłam

Niech sie dzidzia uodparnia,a po nalozeniu niewyprasowanych skarpetek czy rajstopek nic jej sie nie stanie juz nie badzmy tak sterylne 🙂



a troche bakteri nigdy nie zaszkodzi bo dziecko sie uodparnia tak ze nie mozemy w obled popadać bo tylko krzywde dziecku zrobimy taka sterylnoscia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Zocha napisał(a):
Leginsik napisał(a):
letka82 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Cześć Kochane 🙂 🙂 🙂
Mi też spało się dziś całkiem nieźle...i całkiem nieźle się czuję 🙂
Słoneczko świeci i wygląda, że ładny dzień się zapowiada 🙂
Postaram się dziś w końcu uzupełnić tabelkę i przesłać wszystkim, które podały numery 🙂
wczoraj posegregowałam ciuszki rozmiarami, wszystko mam opisane i popakowane...nawet nie wiedziałam ,że aż tyle tego wszystkiego jest, Gabi będzie miała w czym chodzić chyba do 5 lat 🙂 🙂 Po powrocie do Poznania (czyli za jakieś 2 tyg) biorę się za pranie, układanie wszystkiego i pakowanie torby do szpitala. Dziś pewnie pokupimy brakujące kosmetyki dla Małej (bo wczoraj zapomniałam tej kartki od położnej 🤢 ).
Aaaaaaaaaa i mam pytanie odnośnie przewijaka, łóżeczko jest standardowe (120/60), jaki rozmiar przewijaka kupić?? Było w sklepie dużo najróżniejszych rozmiarów, ale żadnego sprzedawcy w zasięgu wzroku,więc nie miałam kogo zapytać. Może Wy mi pomożecie 🙂

Podpinam się pod temat.
Ja też się zastanawiam odnośnie przewijaka. I powiem Wam że coraz bardziej się waham. Koncepcja pierwsza była taka że łóżeczko będzie stało obok łóżka, więc przewijak byłby niepotrzebny a ostatnio powstała wizja że łóżko i łóżeczko będą stały po skosie pokoju i chyba jednak się przyda. Jakoś mam obawy czy Małą mi nie zleci z tego ustrojstwa. Co na to doświadczone mamuśki?

ja przewijak kupuje,w sklepie widziałam standardowe rozmiary..nie wiem czy wszystkie ale niektore maja takie wyżłobienia wiec gdy sie kladzie na lozeczko ono sie nie slizga.

Dziewczyny, ja już kupiłam przewijak ten weekend i na moim jest napisane ze jest przeznaczony do łóżeczka o szerokości 60 cm i ma w komplecie takie dodatkowe "nóżki" które sie przykręca samemu jeśli przewijak ma leżeć na łóżeczku- one zabopiegają przesuwaniu sie przewijaka. Ja swój położę na komodzie więc mi te nóżki nie będą raczej potrzebne. myślę ze tak jest ze wszystkimi bo my kupiliśmy jakiś zwykły polski, zmywalny


kupiłas ten przewijak na allegro? jesli tak to podrzucisz linka? bo też szukam takiego z nóżkami. Poprzedni nie miał nóżek i parę razy mi się zsunął z łóżeczka 🤢

hej, przewijak kupiłam w sklepie.. popatrze na allegro i wrzucę link jak tylko odnajdę dokładnie taki...
on jest na stronie producenta ale tam nic nie wspominają o tych nóżkach a one są dołączone z instrukcją montażu producenta... http://www.berber.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=111&Itemid=300&lang=pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
hej dziewczyny na jakiej wysokości czujecie swoje dzidzie .. bo oczywiscie sobie wkrecam ze ja czuje za nisko czy ktores czuja kopy pod zebrami juz???


hej,
ja czuje i pod zebrami i zaraz przy pecherzu 😁 wiec mały chyba robi pajacyki :P czy Wasze maluchy tez sa takie aktywne? ja bym mogla na palcach godziny w ktorych spi policzyc ;D caaały dzień wariuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
hej dziewczyny na jakiej wysokości czujecie swoje dzidzie .. bo oczywiscie sobie wkrecam ze ja czuje za nisko czy ktores czuja kopy pod zebrami juz???


hej,
ja czuje i pod zebrami i zaraz przy pecherzu 😁 wiec mały chyba robi pajacyki :P czy Wasze maluchy tez sa takie aktywne? ja bym mogla na palcach godziny w ktorych spi policzyc ;D caaały dzień wariuje.

a od kiedy czujesz pod zebrami ?? bo ja nie czuje albo jest tak ułożony albo nie wiem ... mój synek to jak mu sie chce dzisiaj od rana sie wypina rozciaga cały brzuch chodzi a sa takie dni gdzie mało sie rusza bo jest leniwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
ja kopnaiki czuje róznie właśnie poczułam jakby pod żebrami 🙂
ja bede miała kołyske ale przewijak na te 3-4 m-ce pewnie postawie na stole bo kołyska jest raczej za mała


myślicie ze przewijaki sa potrzebne ;> bo my na razie nie kupujemy i zbacyzmy jak wyjdzie "w praniu" bo mamy lozko nasze zaraz obok juniora a pozniej jak juz go bedziemy transportowac do jego pokoju to jest tam stolik 😁 i moze te takie miekkie nakladki wystarcza do przewijania.. ale nie wiem 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja kopnaiki czuje róznie właśnie poczułam jakby pod żebrami 🙂
ja bede miała kołyske ale przewijak na te 3-4 m-ce pewnie postawie na stole bo kołyska jest raczej za mała


myślicie ze przewijaki sa potrzebne ;> bo my na razie nie kupujemy i zbacyzmy jak wyjdzie "w praniu" bo mamy lozko nasze zaraz obok juniora a pozniej jak juz go bedziemy transportowac do jego pokoju to jest tam stolik 😁 i moze te takie miekkie nakladki wystarcza do przewijania.. ale nie wiem 🤔


słyszałam że sie przydaje ja kupiłam a czy sie przyda okaże sie wszystko w praniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
Maga napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
hej dziewczyny na jakiej wysokości czujecie swoje dzidzie .. bo oczywiscie sobie wkrecam ze ja czuje za nisko czy ktores czuja kopy pod zebrami juz???


hej,
ja czuje i pod zebrami i zaraz przy pecherzu 😁 wiec mały chyba robi pajacyki :P czy Wasze maluchy tez sa takie aktywne? ja bym mogla na palcach godziny w ktorych spi policzyc ;D caaały dzień wariuje.

a od kiedy czujesz pod zebrami ?? bo ja nie czuje albo jest tak ułożony albo nie wiem ... mój synek to jak mu sie chce dzisiaj od rana sie wypina rozciaga cały brzuch chodzi a sa takie dni gdzie mało sie rusza bo jest leniwy


wiesz.. moj maly sie szybko rozwija chyba 😁 bo juz od kilku tygodni czuje zarowno pod zebrami jak i na pecherzu te male stópki 😎 a od 16tyg ciazy (a to moja pierwsza!) czulam pierwsze ruchy ;d od 18tc było je już widać i czuć bardzo. a od 24tc czuć czkawkę 😁 zawsze mnie rano budzi czkawką :P czeka nas bardzo aktywny młodzieniec.. nie wiem czy aż sie bac 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja kopnaiki czuje róznie właśnie poczułam jakby pod żebrami 🙂
ja bede miała kołyske ale przewijak na te 3-4 m-ce pewnie postawie na stole bo kołyska jest raczej za mała


myślicie ze przewijaki sa potrzebne ;> bo my na razie nie kupujemy i zbacyzmy jak wyjdzie "w praniu" bo mamy lozko nasze zaraz obok juniora a pozniej jak juz go bedziemy transportowac do jego pokoju to jest tam stolik 😁 i moze te takie miekkie nakladki wystarcza do przewijania.. ale nie wiem 🤔


wiesz no w pierwszych tyg jest pomocny nie musisz sie tak schylac jak do łózka a jak bobas podrosnie to przewijak nie jest potrzebny ja tak uwazam ale kazda decyduje o sobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...