Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

hejka
mnie tez obudził głodek mały heh 🙂
własnie szamiemy śniadanko 🙂
a wczoraj obudziłam moje kochanie o 23 bo zachciało mi sie loda w czekoladzie i biedny musiał ze mna jechac do macka:P
a moja mam myslała ze zaczęłam rodzic i o 23 siedziala na schodach zdenerwowana przed domem i czekała na wiesci od bartka haha ale szalona normalnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulcia napisał(a):
Witam Was Kochane 😘

Ja już z kanapką w ręce,a co bede sobie od rana żałować 🤪 No i ide grać w rybki na nk 🙂

heheheheehehe 🙂Witam Was dziewczynki 🙂ja juz kawke pije ,po sniadanku ,ale nektaryna w lapce ☺️ noc minela mi oki (spie jak zabita)gorzej jak sie ulozyc ,aby zasnac ,ale i to nie trwa zbyt dlugo-taki ze mnie spioch 🤪 ale z ranka mialam z 5minutowy bol ..nie szlo sie ruszyc ,jakby w jednym punkcie kto igle wbijal ...straszne,juz dzwonilam do Andru ,bo myslalam ,ze trza bedzie mknac na pogotowie ,ale odpuscilo 🙂
Milego dzionka zycze Kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dobranoc Dziewczynki 😉 spijcie smacznie 😘
Ania ,nie zapomnij poodwiedzac akwarium i codziennej kasy od znajomych pobrac hehe -codziennie nowa pula 🤪 🤪 🤪 dobrej nocki 😘 😘 😘


Dobre rady Cioci Asi 🤪 😁

A swoją drogą te rybki mają teksty pasujące do Nas 😁 😁 "Jem,żeby nie myśleć tak dużo o jedzeniu" 🤪 😁 😁

no tekstami rzucaja ,hehe a juz niebawem tygodniowe podsumowanie druzyny i nagroda pieniezna ,takze graj tam sobie Kochana w wolnych chwilach i bij rekordy 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Ja też się Witam 😉 Dzisiaj troche godzin spedze w garach,a od 17 planuje zacząć zamiatać klatke..ciekawe ile ludu przyjdzie... 😁 😎
Miłego weekendu 🙂 😘

milego Kochana 🙂Ja o takim zwyczaju nie slyszalam-nusi byc to fajne 🙂 🤪 🤪zeby blizej to sama bym tam cos natlukla-choc raz bez wyrzutow,zem niezdara 😁 😁 😁 i jak wlaczalam na you tube kiedys film o tym tluczeniu szkla ,to narzeczeni byli we dwoje ..i we dwoje sprzatali potem ten bajzel 😁 takze idz smialo ze swoim 😎bawcie sie dobrze ,liczymy na foty i relacje 🤪 🤪 🤪 P>s MOZE JAKIS FILMIK ,NA YOU TUBE????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
DZiewczyny!!!
Śniło mi sie dzisiaj,że 2 wrześniowki już urodziły!!!!!!!! Nie pamiętam tylko które to niby mialy urodzić (ale byly 2 dziewczynki,zdrowiutkie 🙂 )!Obudziłam się przerażona i zaczęłam wykrzykiwać do Tomka ,że natychmiast muszę pakować torbę...po czym zasnęłam ponownie 🙂
U mnie zapowiada się ładny dzionek 🙂 Ide na sniadanko,bo Mala wariuje-pewnie glodna juz jest 🙂

hhahahahaha 🙂Agatka ,a mnie wczoraj sie snilo ,ze krwawilam...mniej wiecej codziennie cos mi sie sni na ten temat ,albo ze urodzilam,albo ,ze rodze ,chyba dlatego ze to juz blisko..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leer napisał(a):
hejka
mnie tez obudził głodek mały heh 🙂
własnie szamiemy śniadanko 🙂
a wczoraj obudziłam moje kochanie o 23 bo zachciało mi sie loda w czekoladzie i biedny musiał ze mna jechac do macka:P
a moja mam myslała ze zaczęłam rodzic i o 23 siedziala na schodach zdenerwowana przed domem i czekała na wiesci od bartka haha ale szalona normalnie 😜

spac ludziom nie dajesz !!! 😁 😁 😁 Dajcie spokoj-masz talent kobito,jak nie nam stracha napedzasz ,to familii 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
witam wszystkich z rana. Ja nie spie od piatej!

ja tez ,moj nie mogl alarmu wylaczyc w moim tel ...Jeju jak kogut piał ,az chalupa sie trzesla 😮 a potem poszedl i przymknelam z trudem oko,to znowu za moment Mamusia dzwonila 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letka82 napisał(a):
Dzień dobry!! Lecę nad jeziorko pogibać się przy muzyce żeglarskiej 🙂 Pozdrawiam cieplutko i do zobaczenia w poniedziałek

taka to pozyje 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 a mnie dla odmiany obudziło sikanie 🤪 😁 😁 😁 około 7 i juz nie usnełam bo Młody wariował jak szalony 🙃 😁 Jak się zwlekłam tak zaznałam szoku bo miałam całą koszule mokrą 😮 normalnie taki wyciek że szok !!! muszę zakupić jakiś stanik do spania i wkładki ! jest nadzieja że nie na darmo cyce rosną 😜 i dobrze 😁
miłego 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahlanik co do tępego bólu po prawej stronie to może być ucisk na wątrobę , ja tak miałam i jak pytałam gina to mi powiedział że taki może być skutek bólu 🙂
Leer hehe tyś to mistrzyni w zastraszaniu 🙃 😁 😁 😁 jak nie nas tak mamuśke 🙃 😁 szalona 🙃
Maga dobrze że skurcze popuściły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy wszystkie mamusie 🙂
Wstałyśmy, zjadłyśmy i dalej byśmy pospały, a tu tyle pracy i kolejne puzzle do składania 😁.
Mebelki Emilki ułożone w całość 🙂, kolejny etap prac zakończony.
Miłego weekendu i leniuchowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiulko co to za ból byl ?? 😮 to by Jędras przyfrunął na skrzydłach jakbyś alarm podniosła 😁
Legins i jak wybierasz się do swojego ?? miłego zamiatania 😁 fajne to tłuczenie szkła 🙂
Agatko mi się też często porody śnią 🥴 ale to skutek zbliżających się terminów u nas 🙂 także teraz to niemal że tylko w głowie porodówka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Asiulko co to za ból byl ?? 😮 to by Jędras przyfrunął na skrzydłach jakbyś alarm podniosła 😁
Legins i jak wybierasz się do swojego ?? miłego zamiatania 😁 fajne to tłuczenie szkła 🙂
Agatko mi się też często porody śnią 🥴 ale to skutek zbliżających się terminów u nas 🙂 także teraz to niemal że tylko w głowie porodówka 😜

Asiek nie mam pojecia ,moze tam pazurkami mnie drapala Ninia 😁 😁 😁 juz mowilam Andru ,ze zaloze niebieska karte ,bo mnie dziecko bije,a na przemoc w rodzinie nie zezwole 😁 😁 😁 Ale okropne bylo ,trzymalo i coraz mocniej klulo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
Witamy wszystkie mamusie 🙂
Wstałyśmy, zjadłyśmy i dalej byśmy pospały, a tu tyle pracy i kolejne puzzle do składania 😁.
Mebelki Emilki ułożone w całość 🙂, kolejny etap prac zakończony.
Miłego weekendu i leniuchowania.

Aniu ,pracuj sobie,ale z rozsadkiem prosze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂
ja dzis az jakims nerfwem wstałam i to bez powodu no wiadomo zawsze sie znajdzie niby mój mnie zakurzył az sie popłakałam ale to chyba dlatego ze juz w nerwach czekam na Kube .Nawet mi sie sniło ze dzisiaj pojechałam do niego na obóz pakowac i przyjezdzam patrze a on w rózowej bluzce z długim rekawem mowie do niego Kuba co ty masz na sobie ,to nie twoja bluzka a on mama nie wiem moze i nie moja a ja zrywałam ten róz z niego zeby jak niepowiem kto wygladał he he 🙂noc mam przespana bo obudziłam sie tylko na male bara bara i suiusiu 🙂no i właśnie po fajnej nocy zfrypany z rana humor az dziw mnie bierze 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
cisza,spokoj ..choc moze muzyczka czas umile .. 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=YmxAFAvdqhs&feature=related


fajna piosenka i Anka ma fajna figurke tez bym taka chciała miec 🙂

Eureko ,postac !!!zywa postac 🤪 🤪 🤪:woohoo 😁zieki Dorotko ,ze jestes 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...