Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ja to uwielbiam.. http://www.youtube.com/watch?v=7yYhMNs_Wgo&ob=av2n


Właśnie to sobie załączyłam..pierwszy raz to słysze ☺️

sluchaj sobie ,sluchaj 🙂a ja dzis mam taki bol lba ,ze zaraz jaka eksplozyn nastanie 😮 😮 😮 ide wylozyc sie na wyro ... 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ja to uwielbiam.. http://www.youtube.com/watch?v=7yYhMNs_Wgo&ob=av2n


Właśnie to sobie załączyłam..pierwszy raz to słysze ☺️

sluchaj sobie ,sluchaj 🙂a ja dzis mam taki bol lba ,ze zaraz jaka eksplozyn nastanie 😮 😮 😮 ide wylozyc sie na wyro ... 😘 😘 😘


odpocznij Kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
Brzuszkowa lista przebojów 😁


Dobra muza to podstawa 🤪 😎

Szczególnie jak jest masa roboty w domu 😁


No baa 🙂 Ja już dawno posprzątałam i mam wolneee 😁 🤪

Ide Małą pokołysać,bo sie awanturuje 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
Brzuszkowa lista przebojów 😁


Dobra muza to podstawa 🤪 😎

Szczególnie jak jest masa roboty w domu 😁


No baa 🙂 Ja już dawno posprzątałam i mam wolneee 😁 🤪
a ja chce wszystkie Brzusie pocieszyc,ze biere sie za porzadki dopiero...pranie wyprane (do wywieszenia) ,Andruszek na zakupach ,okna do mycia i lazienka 🙂Jestem w proszku 😁
Ide Małą pokołysać,bo sie awanturuje 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
Brzuszkowa lista przebojów 😁


Dobra muza to podstawa 🤪 😎

Szczególnie jak jest masa roboty w domu 😁


No baa 🙂 Ja już dawno posprzątałam i mam wolneee 😁 🤪

Ide Małą pokołysać,bo sie awanturuje 😁 🙂

a ja chce wszystkie Brzusie pocieszyc,ze biere sie za porzadki dopiero...pranie wyprane (do wywieszenia) ,Andruszek na zakupach ,okna do mycia i lazienka Jestem w proszku 😎 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
czec 🙂
wpadłam na momencik bo od rana boli mnie szyjka macicy, jak za czasów nieposiadania krążka ; eh 😞

LEGINSIK - WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA! 🙂

Kasiu ,a kiedy masz przeglad??? Jak juz sprawdza podwozie bedziesz spokojniejsze zapewne..
Ja tam z ta Kacha tez sie mam ,boli ze nie idzie kroka stawic nieraz ..zalezy od dnia .. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
letka82 napisał(a):
Brzuszkowa lista przebojów 😁


Dobra muza to podstawa 🤪 😎

no ba!!!! zarzucajcie dziewoje hity ,zawsze to weselej na duszy 😎
ja mam propozycje na dzis ,po raz kolejny na naszej liscie http://www.youtube.com/watch%3Fv%3DiuODUm9MjKM
😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
ja mam wrażenie, że kacha boli jak się przeciążam, dlatego najczęściej boli pod koniec dnia, wtedy jest już się zmęczonym

tak ja tez tak mam ,a jak naprawde fest sobie nadreptam to i na drugi dzien obolala jak diabli..
najlepsze jest to ,ze ja juz nie pamietam jak to bylo w pierwszej ciazy,ale wiem,ze takich az jaj nie mialam ..jakoby to zabrzmialo 😮 😮 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
człowiek nawet nie przypuszcza, że coś takiego może być, żeby kacha bolała 😮

dokladnie kurna ,jak po wojazach jakich..a tu cisza ,cicho ,cichutenko... 😲
http://www.youtube.com/watch?v=kPBzTxZQG5Q&feature=relmfu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy mamusie i brzusie,co najważniejsze całe zdrowe i w dwupaku 🙂 🙂 🙂,

Jak wam wczoraj pisałam miałam lekkie plamienia na szczęście przeszły ale stres pozostał, czekałam do dziś bo szliśmy na usg 3d prywatnie na pamiątkę i stwierdziłam, że wszystko sprawdzą. Poszliśmy, zadowoleni, uśmiechnięci, że znów nagramy naszą ukochaną Emilkę. Badanie trwało krótko, wyszłam zaryczana, ze skierowaniem do szpitala na patologię z rozpoznaniem małowodzia a bardziej brakiem wód. Mieliśmy się nastawić na wywoływanie porodu........ !!!!!!!!!!!!!!!!
Zadzwoniłam do mojej gin, zmieniła mi szpital gdzie mam jechać i poinformowała izbę przyjęć, że jedziemy. Lekarze już znali sytuację i bardzo szybko zajęli się nami.
Ja już widziałam moją niunię w inkubatorze i że inaczej się ta historia nie zakończy 😞 😞 😞

Wynik badania wyszedł jednak idealny !!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 Ilość płynu owodniowego prawidłowa !!!!!!!!, zbadano wszystkie parametry Emilki są również idealne !!!!!!!!!!! Wszystkie przepływy ok, nie ma do czego się przyczepić. Przebadano mnie ginekologicznie wszystko pozamykane, prawidłowo funkcjonuje. 🙂 🙂 🙂. Plamienie było spowodowane badaniem, tak czasami bywa. Dziewczyny pijcie bardzo dużo wody aby nie dopuścić do małej ilości płynu. Co mogę jeszcze polecić, to przygotowanie rzeczy do szpitala, ja torby nie miałam spakowanej ale prawie wszystko spakowane do jednej szuflady, nam to dziś bardzo pomogło, bo się strasznie miotaliśmy. I jedno wiem, że jak tylko dojdę do siebie to pakuję torbę niech leży.....
Malutka waży 1740g. 🙂
Dziewczyny to co przeżyłam nie życzę nikomu, mój M jak wróciliśmy do domu musiał łyknąć kroplówkę 😁, bo by mi zszedł z tego świata, a ja dalej dochodzę do siebie.
Za tydzień idziemy na kontrolę, w szpitalu był świetny lekarz i chciał nam zrobić pamiątkowe 3d, ale mała chciała pokazać tylko tyłek........... 😁




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu oj współczuję Ci co przeszłaś ;/
nie wiem jak lekarze mogli dać tak mylną diagnozę! czy to wina sprzętu czy ich niekompetencji?
Dobrze ze wszystko okaząło się nieprawdą i Emilka jet zdrowa!
Pisałas, ze zmienili Ci szpital, do którego Cię skierowali? Będziesz tam juz rodziła?

z torbą masz rację, człowiek w stresie miota się i nie wie co pakowac, lepiej mieć torbę uszykowaną i niech sobie leży w razie czego..

no i oszczędzaj się, żadne tam sprzątanie po remoncie, tym bardziej mycie okien.. leżec do góry dupskiem ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
czec 🙂
wpadłam na momencik bo od rana boli mnie szyjka macicy, jak za czasów nieposiadania krążka ; eh 😞

LEGINSIK - WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA! 🙂

Kasiu ,a kiedy masz przeglad??? Jak juz sprawdza podwozie bedziesz spokojniejsze zapewne..
Ja tam z ta Kacha tez sie mam ,boli ze nie idzie kroka stawic nieraz ..zalezy od dnia .. 😮


mam wizytę 1 sierpnia , wspomnę o tych bólach, nie wiem, moze krazek się obniża albo inne cuda nie widy 😮 póki co jest tak jak było, czasami leze, czasamii chodzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
Aniu oj współczuję Ci co przeszłaś ;/
nie wiem jak lekarze mogli dać tak mylną diagnozę! czy to wina sprzętu czy ich niekompetencji?
Dobrze ze wszystko okaząło się nieprawdą i Emilka jet zdrowa!
Pisałas, ze zmienili Ci szpital, do którego Cię skierowali? Będziesz tam juz rodziła?

z torbą masz rację, człowiek w stresie miota się i nie wie co pakowac, lepiej mieć torbę uszykowaną i niech sobie leży w razie czego..

no i oszczędzaj się, żadne tam sprzątanie po remoncie, tym bardziej mycie okien.. leżec do góry dupskiem ! 🙂


Wogóle co za idiotyczny lekarz to jakiś pseudolekarz skoro nie potrafi dobrze zbadac ja bym poszła do niego z powrotem i powiedziała swoje ale cóz to tylko Polska albo im się uda albo nie.Trzymaj się cieplutko i szybko nam dochodz do siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Witamy mamusie i brzusie,co najważniejsze całe zdrowe i w dwupaku 🙂 🙂 🙂,

Jak wam wczoraj pisałam miałam lekkie plamienia na szczęście przeszły ale stres pozostał, czekałam do dziś bo szliśmy na usg 3d prywatnie na pamiątkę i stwierdziłam, że wszystko sprawdzą. Poszliśmy, zadowoleni, uśmiechnięci, że znów nagramy naszą ukochaną Emilkę. Badanie trwało krótko, wyszłam zaryczana, ze skierowaniem do szpitala na patologię z rozpoznaniem małowodzia a bardziej brakiem wód. Mieliśmy się nastawić na wywoływanie porodu........ !!!!!!!!!!!!!!!!
Zadzwoniłam do mojej gin, zmieniła mi szpital gdzie mam jechać i poinformowała izbę przyjęć, że jedziemy. Lekarze już znali sytuację i bardzo szybko zajęli się nami.
Ja już widziałam moją niunię w inkubatorze i że inaczej się ta historia nie zakończy 😞 😞 😞

Wynik badania wyszedł jednak idealny !!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 Ilość płynu owodniowego prawidłowa !!!!!!!!, zbadano wszystkie parametry Emilki są również idealne !!!!!!!!!!! Wszystkie przepływy ok, nie ma do czego się przyczepić. Przebadano mnie ginekologicznie wszystko pozamykane, prawidłowo funkcjonuje. 🙂 🙂 🙂. Plamienie było spowodowane badaniem, tak czasami bywa. Dziewczyny pijcie bardzo dużo wody aby nie dopuścić do małej ilości płynu. Co mogę jeszcze polecić, to przygotowanie rzeczy do szpitala, ja torby nie miałam spakowanej ale prawie wszystko spakowane do jednej szuflady, nam to dziś bardzo pomogło, bo się strasznie miotaliśmy. I jedno wiem, że jak tylko dojdę do siebie to pakuję torbę niech leży.....
Malutka waży 1740g. 🙂
Dziewczyny to co przeżyłam nie życzę nikomu, mój M jak wróciliśmy do domu musiał łyknąć kroplówkę 😁, bo by mi zszedł z tego świata, a ja dalej dochodzę do siebie.
Za tydzień idziemy na kontrolę, w szpitalu był świetny lekarz i chciał nam zrobić pamiątkowe 3d, ale mała chciała pokazać tylko tyłek........... 😁







Bidulka 😘 Fest Cie nastraszyli 😮 niektórzy lekarze to chyba kupują sobie szkołe i udają,że sie znają 😮 co za idiota!!! Ale dobrze,że wszystko jest ok!! Jak już pisałam WSZYSTKIE EMILKI TO FAJNE KOBITY 😁 😁 Oszczędzaj sie Kochana i ciesz,że z Emilką wszystko ok a o tamtym zapomnij (chociaż wiem,że to nie tak łatwo) 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja to miałam na początku przeboje..jak miałam usg wszystko było ok,po tygodniu poszłam do lekarza i niby "znająca sie" położna robiła mi jeszcze raz usg..i stwierdziła że serduszko mojej Myszki nie bije 😮 nastraszyła mnie konkretnie!!! Kazała zgłosić sie do Lekarki bez kolejki..ta powtórzyła usg i stwierdziła..że owszem nic nie widać bo usg jest zepsute!!! i wzięła mnie na inny aparat i co sie okazało..Emilka sobie wymachiwała rączkami i nózkami i pływała w najlepsze..!!!!!!!! 😁 😁 Ale ile strachu sie najadłam,wie tylko ta Dziewczyna która chociaż raz miała styczność z bezmózgim jeti który sie tak okropnie pomylił!!!!! 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...