Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Agamu napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jestem już po wycieczce do pepco...niby blisko,ale myślałam że nie dojdę z powrotem!!!!!! Ja pierdziele, masakra...ale kupiłam Gabrysi 2 kaftaniki (chociaż zarzekałam się że już nic nie kupię) 🙂, sobie koszulę do porodu (za 10 złL więc nawet jeśli będzie do wyrzucenia to straty wielkiej nie będzie) i klapki pod prysznic z myślą o szpitalu za 5 zł! 🙂
Chciałam doczłapać się jeszcze di Ikei,ale nie dałabym rady 😞 a miałam taką ochotę na te ich boskie hot-dogi 🙂 🙂 🙂 no nic, namówię Tomka w jakiś dzień to podjedzemy samochodem,bo chcę nabyć koszyczki takie jasne,co by mieć na te waciki, maści itp 🙂
aaa i się zastanawiam co z Magdą-Leer??Odzywała się?? Może przeoczyłam??Bo ona też już jakieś skurcze miała ostatnio...mam nadzieję, że wszystko oki 🙂


nie ma to jak dużo za mało 🤪 też mam te klapki za 5zł 🙂 a ta koszula to z przeceny jakiejś? bo ja kupiłam za 20zł i takie mniej więcej ceny były.

Przeceniona z 20, z takim kotem z przodu,całkiem fajna 🙂


ja mam taką na ramiączkach w motylki, mam nadzieję, że bede rodzić SN i spędzę w szpitalu tylko 48 godzin i nie będę musiała w niej długo być 😮 a widziałyście szpitalne koszule? mega namioty hihihihi i do tego prześwitujące 😮 może tylko w moim szpitalu takie są 😜

Ja ne widziałam nawet, ale słyszałam kiedyś w rozmowach w toku na ich temat!!!!!!!!! Masakra jakaś...chociaż wiem, że w niektórych szpitalach nie mam bata i rodzić musisz w tych szpitalnych...chyba u naszego Leginsika tak jest nawet!


też oglądałam te rozmowy w toku ale nie jest tak źle, żadnych akcji w stylu zasłaniasz tył a przód ci wychodzi i odwrotnie. są bardzo duże(jak dla mnie bo jestem niska i nie mam dużego brzucha) ale przecież dziewczyny mają różne rozmiary więc to raczej dobrze. mają dekold w V który można sobie jescze rozciąć do karmienia.jak włożyłam rękę pod spód to prześwitują ale i tak chyba każda z nas weźmie ze soba jakiś szlafrok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szotka napisał(a):
no ja też już zaczynam szwakować.Mocno mnie skurcze męczą ale na szczęście nic gorszego się nie pokazuje.Na szczęście wizyte mam 1.08.więc już niedługo.
Agamu masz może ta tabelkę z numerami w innym formacie bo za grzyba nie mogę jej otworzyć...


na skurcze dziewczyny biorą magnez i pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
szotka napisał(a):
no ja też już zaczynam szwakować.Mocno mnie skurcze męczą ale na szczęście nic gorszego się nie pokazuje.Na szczęście wizyte mam 1.08.więc już niedługo.
Agamu masz może ta tabelkę z numerami w innym formacie bo za grzyba nie mogę jej otworzyć...

Mam tylko na kompie, który aktualnie jest w serwisie 😞 więc jak odbiorę go to spróbuję przesłać w innym formacie,ok??

Jasne byłabym bardzo wdzięczna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agata masz moze linka do tych skrzyneczek z ikei......to sa tylko same skrzyneczki , czy zestaw z regałem ....

Aga te które ja chcę to są takie koszyczki niewielkie, takie do powkładania wacików,maści i tych pierdolek wszystkich małych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
szotka napisał(a):
no ja też już zaczynam szwakować.Mocno mnie skurcze męczą ale na szczęście nic gorszego się nie pokazuje.Na szczęście wizyte mam 1.08.więc już niedługo.
Agamu masz może ta tabelkę z numerami w innym formacie bo za grzyba nie mogę jej otworzyć...


na skurcze dziewczyny biorą magnez i pomaga



ale chodzi o te skurcze Braxtona-Hicksa?? ja mam je często nawet kilka razy dziennie ale nie codzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agata masz moze linka do tych skrzyneczek z ikei......to sa tylko same skrzyneczki , czy zestaw z regałem ....

Aga te które ja chcę to są takie koszyczki niewielkie, takie do powkładania wacików,maści i tych pierdolek wszystkich małych.

jak bedziesz mogła to wyslij mi linka bo mi takie własnie cos jest potrzebne tylko w takim regale wiesz , bo mam za malo miesca w małym pokoju ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
szotka napisał(a):
no ja też już zaczynam szwakować.Mocno mnie skurcze męczą ale na szczęście nic gorszego się nie pokazuje.Na szczęście wizyte mam 1.08.więc już niedługo.
Agamu masz może ta tabelkę z numerami w innym formacie bo za grzyba nie mogę jej otworzyć...


na skurcze dziewczyny biorą magnez i pomaga



ale chodzi o te skurcze Braxtona-Hicksa?? ja mam je często nawet kilka razy dziennie ale nie codzień

no ja mam właśnie te .lekarka kazała mi brać nospe ale niewiele to pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
szotka napisał(a):
no ja też już zaczynam szwakować.Mocno mnie skurcze męczą ale na szczęście nic gorszego się nie pokazuje.Na szczęście wizyte mam 1.08.więc już niedługo.
Agamu masz może ta tabelkę z numerami w innym formacie bo za grzyba nie mogę jej otworzyć...


na skurcze dziewczyny biorą magnez i pomaga



ale chodzi o te skurcze Braxtona-Hicksa?? ja mam je często nawet kilka razy dziennie ale nie codzień


na to chyba też pomaga, szczerze to nie wiem bo ja ich nie czuję, innych też jakichś odczuwalnych nie mam, musiałaby się wypowiedzieć któraś z dziewczyn która je ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyneczki powracam do Was po weekendzie, w sobotę byłam u mojej mamy cały dzień gotowałyśmy: pierogi z kurkami potem gołąbki potem ogórki w słoikach i jeszcze sałatkę z paluszków krabowych i jeszcze fasolkę z bułką tartą 😜 😜 a wczoraj byliśmy w Kałkowie rany tam jest sanktuarium bardzo ładne golgota no i droga krzyżowa najpierw pod górę potem schody 😲 a jeszcze mały tak się w między czasie rozpychał łokciami 🤪 wogóle strasznie aktywny był przez te dwa dni 😮 aż boli czasem... No a dziś z powrotem na Lublin do domciu 🙂 wyprawiłam męża do pracy kanapeczki itp. bo wróci dopiero jutro rano 😞
A teraz prosze o jakieś sprawozdanie co tam u Was?? bo nie nadrobie wszystkiego 😮 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
cześć dziewczyneczki powracam do Was po weekendzie, w sobotę byłam u mojej mamy cały dzień gotowałyśmy: pierogi z kurkami potem gołąbki potem ogórki w słoikach i jeszcze sałatkę z paluszków krabowych i jeszcze fasolkę z bułką tartą 😜 😜 a wczoraj byliśmy w Kałkowie rany tam jest sanktuarium bardzo ładne golgota no i droga krzyżowa najpierw pod górę potem schody 😲 a jeszcze mały tak się w między czasie rozpychał łokciami 🤪 wogóle strasznie aktywny był przez te dwa dni 😮 aż boli czasem... No a dziś z powrotem na Lublin do domciu 🙂 wyprawiłam męża do pracy kanapeczki itp. bo wróci dopiero jutro rano 😞
A teraz prosze o jakieś sprawozdanie co tam u Was?? bo nie nadrobie wszystkiego 😮 😘


ogólnie chwilowo puchy na brzuszku, dziewczyny pitraszą obiady 🙂 w ważniejszych rzeczy- Karolina z Zielonej Góry dostala plamień, pojechała do szpitala i grozi jej wcześniejszy poród ale wierzymy, że będzie wszystko dobrze i Wojciech poczeka jeszcze kilka tygodni.
A Leginsik zadowolona po ślubie i weselu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
cześć dziewczyneczki powracam do Was po weekendzie, w sobotę byłam u mojej mamy cały dzień gotowałyśmy: pierogi z kurkami potem gołąbki potem ogórki w słoikach i jeszcze sałatkę z paluszków krabowych i jeszcze fasolkę z bułką tartą 😜 😜 a wczoraj byliśmy w Kałkowie rany tam jest sanktuarium bardzo ładne golgota no i droga krzyżowa najpierw pod górę potem schody 😲 a jeszcze mały tak się w między czasie rozpychał łokciami 🤪 wogóle strasznie aktywny był przez te dwa dni 😮 aż boli czasem... No a dziś z powrotem na Lublin do domciu 🙂 wyprawiłam męża do pracy kanapeczki itp. bo wróci dopiero jutro rano 😞
A teraz prosze o jakieś sprawozdanie co tam u Was?? bo nie nadrobie wszystkiego 😮 😘

U nas ogólnie oki:0 Tylko Karolcia nasza jest w szpitalu 😞 Zaczęła krwawić,okazało sie że to przez szyjkę i nie wiadomo,czy Wojtuś się nie pospieszy przypadkiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Asik z Zielonej daj mi namiary na ta posciel fajna do wozka i łozeczka ....kiedy link wysyłałas....bo musze zamowic

kochana zagubilam w akcji... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
a ja jadę do biedrony bo są ponoć fajne koszule 🙂 i ja poluje na kosze wiklinowe ale takie większe na jakieś pierdołki właśnie ...
nie ma to jak zakupy 🤪 😁

humorek sie poprawia odrazu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a ja jadę do biedrony bo są ponoć fajne koszule 🙂 i ja poluje na kosze wiklinowe ale takie większe na jakieś pierdołki właśnie ...
nie ma to jak zakupy 🤪 😁

Asia takie kosze w Ikei dostaniesz i to za małą kase w najróżniejszych rozmiarach 🙂 Ja się po nie wybierałam, ale nie doszłam już... 🤢

kurza twarz,fajnie mata , a u mnie Ikei nie ma .. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Agamu napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jestem już po wycieczce do pepco...niby blisko,ale myślałam że nie dojdę z powrotem!!!!!! Ja pierdziele, masakra...ale kupiłam Gabrysi 2 kaftaniki (chociaż zarzekałam się że już nic nie kupię) 🙂, sobie koszulę do porodu (za 10 złL więc nawet jeśli będzie do wyrzucenia to straty wielkiej nie będzie) i klapki pod prysznic z myślą o szpitalu za 5 zł! 🙂
Chciałam doczłapać się jeszcze di Ikei,ale nie dałabym rady 😞 a miałam taką ochotę na te ich boskie hot-dogi 🙂 🙂 🙂 no nic, namówię Tomka w jakiś dzień to podjedzemy samochodem,bo chcę nabyć koszyczki takie jasne,co by mieć na te waciki, maści itp 🙂
aaa i się zastanawiam co z Magdą-Leer??Odzywała się?? Może przeoczyłam??Bo ona też już jakieś skurcze miała ostatnio...mam nadzieję, że wszystko oki 🙂


nie ma to jak dużo za mało 🤪 też mam te klapki za 5zł 🙂 a ta koszula to z przeceny jakiejś? bo ja kupiłam za 20zł i takie mniej więcej ceny były.

Przeceniona z 20, z takim kotem z przodu,całkiem fajna 🙂


ja mam taką na ramiączkach w motylki, mam nadzieję, że bede rodzić SN i spędzę w szpitalu tylko 48 godzin i nie będę musiała w niej długo być 😮 a widziałyście szpitalne koszule? mega namioty hihihihi i do tego prześwitujące 😮 może tylko w moim szpitalu takie są 😜

Ja ne widziałam nawet, ale słyszałam kiedyś w rozmowach w toku na ich temat!!!!!!!!! Masakra jakaś...chociaż wiem, że w niektórych szpitalach nie mam bata i rodzić musisz w tych szpitalnych...chyba u naszego Leginsika tak jest nawet!

u mnie tez ..krotkie ,z rozpierdasem od dekoldu po pepek ..masakra ...olaboga nie przeswituja 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
izarybka napisał(a):
cześć dziewczyneczki powracam do Was po weekendzie, w sobotę byłam u mojej mamy cały dzień gotowałyśmy: pierogi z kurkami potem gołąbki potem ogórki w słoikach i jeszcze sałatkę z paluszków krabowych i jeszcze fasolkę z bułką tartą 😜 😜 a wczoraj byliśmy w Kałkowie rany tam jest sanktuarium bardzo ładne golgota no i droga krzyżowa najpierw pod górę potem schody 😲 a jeszcze mały tak się w między czasie rozpychał łokciami 🤪 wogóle strasznie aktywny był przez te dwa dni 😮 aż boli czasem... No a dziś z powrotem na Lublin do domciu 🙂 wyprawiłam męża do pracy kanapeczki itp. bo wróci dopiero jutro rano 😞
A teraz prosze o jakieś sprawozdanie co tam u Was?? bo nie nadrobie wszystkiego 😮 😘


ogólnie chwilowo puchy na brzuszku, dziewczyny pitraszą obiady 🙂 w ważniejszych rzeczy- Karolina z Zielonej Góry dostala plamień, pojechała do szpitala i grozi jej wcześniejszy poród ale wierzymy, że będzie wszystko dobrze i Wojciech poczeka jeszcze kilka tygodni.
A Leginsik zadowolona po ślubie i weselu 🙂

ojj to nieciekawie, ja tyż bedę trzymać kciuki żeby jeszcze sobie posiedział 😮
Rany nie ma co przesadzać tylko leżymy girkami do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
Agamu napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Agamu napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Agamu napisał(a):
jestem już po wycieczce do pepco...niby blisko,ale myślałam że nie dojdę z powrotem!!!!!! Ja pierdziele, masakra...ale kupiłam Gabrysi 2 kaftaniki (chociaż zarzekałam się że już nic nie kupię) 🙂, sobie koszulę do porodu (za 10 złL więc nawet jeśli będzie do wyrzucenia to straty wielkiej nie będzie) i klapki pod prysznic z myślą o szpitalu za 5 zł! 🙂
Chciałam doczłapać się jeszcze di Ikei,ale nie dałabym rady 😞 a miałam taką ochotę na te ich boskie hot-dogi 🙂 🙂 🙂 no nic, namówię Tomka w jakiś dzień to podjedzemy samochodem,bo chcę nabyć koszyczki takie jasne,co by mieć na te waciki, maści itp 🙂
aaa i się zastanawiam co z Magdą-Leer??Odzywała się?? Może przeoczyłam??Bo ona też już jakieś skurcze miała ostatnio...mam nadzieję, że wszystko oki 🙂


nie ma to jak dużo za mało 🤪 też mam te klapki za 5zł 🙂 a ta koszula to z przeceny jakiejś? bo ja kupiłam za 20zł i takie mniej więcej ceny były.

Przeceniona z 20, z takim kotem z przodu,całkiem fajna 🙂


ja mam taką na ramiączkach w motylki, mam nadzieję, że bede rodzić SN i spędzę w szpitalu tylko 48 godzin i nie będę musiała w niej długo być 😮 a widziałyście szpitalne koszule? mega namioty hihihihi i do tego prześwitujące 😮 może tylko w moim szpitalu takie są 😜

Ja ne widziałam nawet, ale słyszałam kiedyś w rozmowach w toku na ich temat!!!!!!!!! Masakra jakaś...chociaż wiem, że w niektórych szpitalach nie mam bata i rodzić musisz w tych szpitalnych...chyba u naszego Leginsika tak jest nawet!


też oglądałam te rozmowy w toku ale nie jest tak źle, żadnych akcji w stylu zasłaniasz tył a przód ci wychodzi i odwrotnie. są bardzo duże(jak dla mnie bo jestem niska i nie mam dużego brzucha) ale przecież dziewczyny mają różne rozmiary więc to raczej dobrze. mają dekold w V który można sobie jescze rozciąć do karmienia.jak włożyłam rękę pod spód to prześwitują ale i tak chyba każda z nas weźmie ze soba jakiś szlafrok.

jak ja rodzilam to bylam podpieta pod pasy ,wiec nie chodzilam w niej ..a jak juz urodzilam dostalam nieco "lepsza"hahhaha miala sznureczki jakies to ledwie je chwycilam i bylo oki 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
szotka napisał(a):
no ja też już zaczynam szwakować.Mocno mnie skurcze męczą ale na szczęście nic gorszego się nie pokazuje.Na szczęście wizyte mam 1.08.więc już niedługo.
Agamu masz może ta tabelkę z numerami w innym formacie bo za grzyba nie mogę jej otworzyć...


na skurcze dziewczyny biorą magnez i pomaga

tak zwykle biore 3razy po 1 ,a gin zalecil taka dawke uderzajaca 3*2 dziennie przez 3 dni ,a potem znowu 3*1 ,jest lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haahahahahahhaahahaha słuchajcie,prawie się posikałam!!!!!!!! Jestem u teściów teraz,im przed blokiem robią chodnik i uli\\\\cę remontują,podchodzę do okna, patrze a tam Ci pracownicy szlifują, kładą płytki brukowe itp...a kawałek dalej tak w cieniu stoi taczka, w w niej jeden z tych robotników śpi jak zabity i tak mu nogi zwisają z tej taczki!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Normalnie popuściłam!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
haahahahahahhaahahaha słuchajcie,prawie się posikałam!!!!!!!! Jestem u teściów teraz,im przed blokiem robią chodnik i uli\\cę remontują,podchodzę do okna, patrze a tam Ci pracownicy szlifują, kładą płytki brukowe itp...a kawałek dalej tak w cieniu stoi taczka, w w niej jeden z tych robotników śpi jak zabity!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Normalnie popuściłam!!!!!!


może to poobiednia sjesta 😉 😉 😜 😜 a swoją drogą to w ciąży chyba są słabsze zwieracze 😮 ostatnio mój otwierał szufladę w biurku i jakoś ją tak przechylił, że prawie sie wyłamała, szybko ją zamkną i zrobił taką minę(na zasadzie- NIC SIĘ NIE STAŁO), że tez popuściłam ze śmiechu, masakra normalnie 😁 wcześniej mi sie to nie zdarzyło 😮 chociaż nabawiłam się przez mojego zmarszczek koło oczu od śmiania 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...