Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
szostka na skurcze mój ginek mówił też żeby magnes zwiększyć ja normalnie biorę 2x dz slowmag a jak miałabym skurcze to kazał trzy 🙂
dziewczyny pisałyście o tym 7 i 8mies mi też obydwie mamy ojj bo najgorszy 8mies do porodu jak dla mnie to teraz nie ma róznicy jasne najlepiej żeby sobie siedział jak najdluzej w brzuszku 🙂
ale też nie za długo bo z zatruciem smółką przy przenoszeniu to tyż bardzo nieciekawie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
mi czasami jeździ po kiszkach i słyszę te odgłosy gdzieś z boku brzucha 😮 dziwne uczucie, moje jelita się przemieściły w jakies dziwne miejsce 😮 😮 tez tak macie??

hehe 😁 też tak mam czasami, szkoda że nie można zaglądnąć bo brzucha 😁 ja wogóle nie wiem jak to moje dziecię jest ułożone wczoraj czułam jego czkawkę w Kaśce a dzisiaj stuka mnie chyba łepetynką po żołądku i juz mam zgagę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam brać magnez 3x2, ale to też czasami mało 😞, i co zauważyłam że mam teraz zgagę nie tyle po jedzeniu co po nerwach 😞, jak się zdenerwuję to koleżanka zgaga się natychmiast pojawia. A u mnie dziś znów akcja droga i bez UM się chyba nie obejdzie, mam już dosyć dziwnych historii i chcę spokoju !!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oko otwarte i od razu na Brzuszka 🙂 Muszę coś zjeść (ha ha dopiero była o tym mowa), pamiętać by zabrać ze sobą jakiegoś batona z muesli na SR, bo na każdych zajęciach tak mi burczy w brzuchy że cała sala słyszy... Pomyślą, że głodzę brzuszek 🤢
Dzisiaj pogadanka o drugiej fazie porodu, w której wg mojego M. coś się wreszcie zaczyna dziać. Na co ja mu: "Tak kochanie, to ta faza kiedy kobiety wykrzykują, że już go nigdy więcej nie dopuszczą" i wtedy mina zrzedła 😁 Lecę, bo coś czas za szybko ucieka mi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
http://www.brzuszek.net/forum,odp_wrzesien_2011_laczmy_sie,11,555748.html,str=33294#910600
kurcze lepiej mieć uniwersalne kolory itp. 😮

Moja koleżanka miała mieć córę na 100% a urodził się syn!!! Więc takie rzeczy się zdarzają 🙂
My na szczęście mamy wszystko w barwach uniwersalnych ( może kilka ciuszków z domieszką jakiegoś lekkiego różu),więc w razie wu Adaś też będzie miał w czym chodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka, macie wieści od Karoliny? coś jeszcze pisała? bo nie dam rady wszystkiego nadrobić...

u mnie niedawno zaczął się ból panewki, ciezko mi chodzić, a przede mną wyprawa do agentki ubezpieczeniowej bo musze autko ubezpieczyc, mam jakis kilometr do przejścia w jeną stronę 🤢

a co do płci, to weźcie mnie nie straszcie, ja mam wszystko "pod chłopca", ciuszki, kolor przwijaka itp. Ciuszki la dziewczynki tez by sie znalazły, ale w szafie zdecydowanie więcej mam chłopięcych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
hejka, macie wieści od Karoliny? coś jeszcze pisała? bo nie dam rady wszystkiego nadrobić...

u mnie niedawno zaczął się ból panewki, ciezko mi chodzić, a przede mną wyprawa do agentki ubezpieczeniowej bo musze autko ubezpieczyc, mam jakis kilometr do przejścia w jeną stronę 🤢

a co do płci, to weźcie mnie nie straszcie, ja mam wszystko "pod chłopca", ciuszki, kolor przwijaka itp. Ciuszki la dziewczynki tez by sie znalazły, ale w szafie zdecydowanie więcej mam chłopięcych 🙂

Karolcia pisała tylko, że jest w szpitalu, że to plamienie jest przez szyjkę,która się skraca,no i że jest widmo wcześniejszego porodu. I póki co to tyle...Asia ma do niej namiary,więc w razie wu na pewno będzie nas informować na bieżąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
izarybka napisał(a):
http://www.brzuszek.net/forum,odp_wrzesien_2011_laczmy_sie,11,555748.html,str=33294#910600
kurcze lepiej mieć uniwersalne kolory itp. 😮

dlatego kupuje wszystko uniwersalne i dla chłopca i dziewczynki bo nie wieże lekarzom


ja mam też wszystko uniwersalne 🙂 więc śmiało może się rodzić mała Zuzia 🙂 oby tylko była zdrowa to mogą jej jajka odpaść 🤪 😁 różowe ubranka też się znajdą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
ja mam dziś głoda 😮 pewnie dlatego, że lodówka jest prawie pusta a na zakupy jutro jedziemy. jak mam wybór to mi sie nie chce a jak echo w lodówce to mam ochote na wszystko!zjadłam fasolkę z bułką tartą a, że chciało mi sie coś słodkiego to wciągnęłam troche miodu... myślę jeszcze o lodzie który jest w zamrażalniku ☺️ ale chyba poczekam jak mężus wróci to razem sobie do kawki zjemy 😁


Kochana jak loda to tylko z mężem 🤪 😁 😁 😁
☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
apropo siuśków-mój brat mi wczoraj opowiadał, że podczas porodu nie krew była najgorsza tylko kupa i siki bo poleciały 😮 😮 😮 😮 😮 dlatego ja wolę, żeby mój Patryk był po stronie głowy hehehe a położne już wszystko widziały więc moga patrzeć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
a co do zwieraczy 😮 to mi też obluzowały w ciąży 😮 widzę że nie jestem sama z tym problemem heh 😜 najgorzej kichnąć albo jak łapie mnie skurcz 🥴 wtedy mam takie parcie na pęcherz że szok 😲

tworzy nam się silna grupa lejących pod siebie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski boli mnie prawa łopatka, tzn czuję tak jakby mi ktoś palcem tam gmerał...chyba Gabi uciska na nerw jakiś. Od wczoraj wieczora mnie to nachrzania 🤢 🤢


ja tak maiłam dzis z udem, prąd mi przechodził normalnie 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a co do zwieraczy 😮 to mi też obluzowały w ciąży 😮 widzę że nie jestem sama z tym problemem heh 😜 najgorzej kichnąć albo jak łapie mnie skurcz 🥴 wtedy mam takie parcie na pęcherz że szok 😲

tworzy nam się silna grupa lejących pod siebie 🤪 🤪 🤪


no ja od dłuższego czasu "leje" na wszystko 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
apropo siuśków-mój brat mi wczoraj opowiadał, że podczas porodu nie krew była najgorsza tylko kupa i siki bo poleciały 😮 😮 😮 😮 😮 dlatego ja wolę, żeby mój Patryk był po stronie głowy hehehe a położne już wszystko widziały więc moga patrzeć 😜


mój też będzie stał za głową ... siuśki to jeszcze nic ale to kupsko 😮 mam nadzieje że mi zrobią lewatywe i mnie przeczyści na każdą stronę świata 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka! właśnie wróciłam z przeglądu, wszystko ok, ale lekarz stwierdził że wszystko wskazuje na to, że urodzę wcześniej (waga dziecka, pierwsze ruchy, usg). Szyjka twarda i trzyma się skubana 🤪 przepisał mi dodatkowo jakiś specyfik z żelastwem, bo znowu spadło. Teraz to mam i w tabletach i w płynie, a do tego witaminy.... będzie ze mnie kuleczka witaminkowa...
następna wizyta za 2 tyg, ale u innego lekarza bo mój ma urlop a stwierdził że za miesiąc to będzie za późno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
apropo siuśków-mój brat mi wczoraj opowiadał, że podczas porodu nie krew była najgorsza tylko kupa i siki bo poleciały 😮 😮 😮 😮 😮 dlatego ja wolę, żeby mój Patryk był po stronie głowy hehehe a położne już wszystko widziały więc moga patrzeć 😜


mój też będzie stał za głową ... siuśki to jeszcze nic ale to kupsko 😮 mam nadzieje że mi zrobią lewatywe i mnie przeczyści na każdą stronę świata 😜 🤪

ja najprawdopodobniej też będę korzystała z lewatywy... lepiej w kiblu niż potem pod siebie... no chyba że będę miała cesarkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
apropo siuśków-mój brat mi wczoraj opowiadał, że podczas porodu nie krew była najgorsza tylko kupa i siki bo poleciały 😮 😮 😮 😮 😮 dlatego ja wolę, żeby mój Patryk był po stronie głowy hehehe a położne już wszystko widziały więc moga patrzeć 😜
gdyby nmi cos sie "ulalo"dramatu by zapewne nie bylo,ale jakby moj opowiadal o tym komukolwiek nawet siostrze to bym go zatlukla 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...