Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
O a ja mam też pytanie..drastyczne ale musze je zadać 😮

Czy jak sie wypróżniacie to czasami zaboli Was katarzyna?takie uczucie kłucia..czy tylko ja tak mam 😮


ja nic takiego nie zauważyłam 🤔


może ja mam za duże ciśnienie ☺️ 🤪 😁 😁

moze byc 😉 ja tez nie zaobserwowalam takiegoz zjawiska,ale bede bacznie obserwowac jak cos odkryje to dam znac 🙂 😉 😁


KONIECZNIE napisz mi smsa jak wyjdziesz z wc 🤪 😁 😁

bede w trakcie relacjonowac jak cza!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Agata przeraziłaś mnie swoją opowieścią. Matulko co za lekarz straszyć wymiotami kałem 😮 w życiu takich bajek nie słyszałam 🤔 grożne jest zaparcie bo może powstać stan zapalny co najwyżej 🤨 toż to daje się pacjentowi środki na wyczyszczenie organizmu w takim wypadku głupota ludzka przeraża 😲 😲 😲
co do seksu w ciąży to rózne są szkoły jedyni zalecają wstrzemięźliwość 6tyg przed porodem i 6 tyg po porodzie inni zalecają seks przed samym terminem i kogo słuchać 😮


mogłabym książkę napisać o tej historii 🥴 najważniejsze, ze wszystko sie dobrze kończyło 🙂 a lekarka w sumie chciała dobrze(tylko jej nie wychodziło trochę 😉 ) nie wiedziała co mi jest i na końcu mi napisała skierowanie do szpitala z podejrzeniem sepsy(żeby mnie potraktowali poważnie bo wcześniej byłam dwa razy i mnie odsyłali z jakimis bzdurnymi diagnozami) za co dostałam jeszcze ochrzan od lekarza na izbie przyjęć, że sepsa to zagrożenie życia i kto to napisał!!

pięknie z Toba pogrywali... 😮 😮 😮 😮 dobrze zes zdrowa jak rybka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Agata przeraziłaś mnie swoją opowieścią. Matulko co za lekarz straszyć wymiotami kałem 😮 w życiu takich bajek nie słyszałam 🤔 grożne jest zaparcie bo może powstać stan zapalny co najwyżej 🤨 toż to daje się pacjentowi środki na wyczyszczenie organizmu w takim wypadku głupota ludzka przeraża 😲 😲 😲
co do seksu w ciąży to rózne są szkoły jedyni zalecają wstrzemięźliwość 6tyg przed porodem i 6 tyg po porodzie inni zalecają seks przed samym terminem i kogo słuchać 😮


mogłabym książkę napisać o tej historii 🥴 najważniejsze, ze wszystko sie dobrze kończyło 🙂 a lekarka w sumie chciała dobrze(tylko jej nie wychodziło trochę 😉 ) nie wiedziała co mi jest i na końcu mi napisała skierowanie do szpitala z podejrzeniem sepsy(żeby mnie potraktowali poważnie bo wcześniej byłam dwa razy i mnie odsyłali z jakimis bzdurnymi diagnozami) za co dostałam jeszcze ochrzan od lekarza na izbie przyjęć, że sepsa to zagrożenie życia i kto to napisał!!

no w sumie dobrze że Ci dała takie skierowanie. Przynajmniej tyłkami poruszli ze stresa. następny durny lekarz jak można ochrzaniać za diagnozy lekarskie. Echhhh.... To samo moja mama miała jak dostala bóli brzucha wysłał ją lekarz do szpitala z diagnozą zapalenie otrzewnej w szpitalu oczy postawili dlaczego nie przysłał mamy karetką skoro takie diagnozy strzela z zagrożeniem życia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka
kochana pisalas cos o pierogach z kurkami...zaintrygowalo mnie to bardzo,bo pierwsze slysze o takich..jak robilas farsz???? normalnie podsmazyc z cebulka na patelni ,czy odgotowac ,zmielic i cebulka do tego???jak to wyglada?

Kurki ugotować przekręcić przez maszynkę razem z jedną cebulką i potem podsmażyć na oleju żeby tą wodę odparować, sole i piepszem do smaku 🙂
Bardzo dobre moja mama sobie wymyśliła choć to drogie jak się samemu nie nazbiera kurek bo ja zapłaciłam 18zł za 650g kurek wyszło 29 pierogów aż 😮

hehhehe o zesz to faktycznie "duzo"wyszlo 😁 😁 😁
ale ja w lasku mieszkam..niewiem jak w tym roku,ale zwykle mam mase grzybow 🙂 uwielbiam zbierac i suszyc i smazyc imarynowac i dusic -w kazdej postaci grzyb u mnie kroluje 🙂 🤪 obdarowalam czesc rodziny i znajomych ,a z zeszlgo rojku mam jeszcze full grzybkow suszonych 🙂Niemal cala jesien i czesc lata suszara chodzi 😁 Moje ludki wlasnie poszly w lasek na rower i moze cosik naniosa ... 🙂

o rajciu mi jezor lata na samą myśl 😜 ja uwielbiam takie duże suszone kapelusze smażone ala schabowy w mące obtoczone 🙃 se pojde w tym roku 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka
kochana pisalas cos o pierogach z kurkami...zaintrygowalo mnie to bardzo,bo pierwsze slysze o takich..jak robilas farsz???? normalnie podsmazyc z cebulka na patelni ,czy odgotowac ,zmielic i cebulka do tego???jak to wyglada?


no i zrobilyscie mi smaka !!
hehe dzis jadlam przepyszne z serem i skwareczkami,a w zamrazarce mam z jagodami jeszcze i ruskie 🙂Moja mama z corunia robily hihi 🙂Jak ona pieknie klei pierozki-nawet nie macie pojecia jak milo zjesc coreczki pierozki,takie slady malych łapek ...pysznie i slicznie 🤪 🤪 🤪

O Matko z jagodami 😜 Nam jak zostało ciasto to zrobiłyśmy kilka sztuk z jabłkiem i śmietaną 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka
kochana pisalas cos o pierogach z kurkami...zaintrygowalo mnie to bardzo,bo pierwsze slysze o takich..jak robilas farsz???? normalnie podsmazyc z cebulka na patelni ,czy odgotowac ,zmielic i cebulka do tego???jak to wyglada?

Kurki ugotować przekręcić przez maszynkę razem z jedną cebulką i potem podsmażyć na oleju żeby tą wodę odparować, sole i piepszem do smaku 🙂
Bardzo dobre moja mama sobie wymyśliła choć to drogie jak się samemu nie nazbiera kurek bo ja zapłaciłam 18zł za 650g kurek wyszło 29 pierogów aż 😮

hehhehe o zesz to faktycznie "duzo"wyszlo 😁 😁 😁
ale ja w lasku mieszkam..niewiem jak w tym roku,ale zwykle mam mase grzybow 🙂 uwielbiam zbierac i suszyc i smazyc imarynowac i dusic -w kazdej postaci grzyb u mnie kroluje 🙂 🤪 obdarowalam czesc rodziny i znajomych ,a z zeszlgo rojku mam jeszcze full grzybkow suszonych 🙂Niemal cala jesien i czesc lata suszara chodzi 😁 Moje ludki wlasnie poszly w lasek na rower i moze cosik naniosa ... 🙂

o rajciu mi jezor lata na samą myśl 😜 ja uwielbiam takie duże suszone kapelusze smażone ala schabowy w mące obtoczone 🙃 se pojde w tym roku 😞



Iza nawet mi nie mow, bo ja chwile to klawaiture pochlone ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka
kochana pisalas cos o pierogach z kurkami...zaintrygowalo mnie to bardzo,bo pierwsze slysze o takich..jak robilas farsz???? normalnie podsmazyc z cebulka na patelni ,czy odgotowac ,zmielic i cebulka do tego???jak to wyglada?

Kurki ugotować przekręcić przez maszynkę razem z jedną cebulką i potem podsmażyć na oleju żeby tą wodę odparować, sole i piepszem do smaku 🙂
Bardzo dobre moja mama sobie wymyśliła choć to drogie jak się samemu nie nazbiera kurek bo ja zapłaciłam 18zł za 650g kurek wyszło 29 pierogów aż 😮

hehhehe o zesz to faktycznie "duzo"wyszlo 😁 😁 😁
ale ja w lasku mieszkam..niewiem jak w tym roku,ale zwykle mam mase grzybow 🙂 uwielbiam zbierac i suszyc i smazyc imarynowac i dusic -w kazdej postaci grzyb u mnie kroluje 🙂 🤪 obdarowalam czesc rodziny i znajomych ,a z zeszlgo rojku mam jeszcze full grzybkow suszonych 🙂Niemal cala jesien i czesc lata suszara chodzi 😁 Moje ludki wlasnie poszly w lasek na rower i moze cosik naniosa ... 🙂

o rajciu mi jezor lata na samą myśl 😜 ja uwielbiam takie duże suszone kapelusze smażone ala schabowy w mące obtoczone 🙃 se pojde w tym roku 😞



Iza nawet mi nie mow, bo ja chwile to klawaiture pochlone ....

oj szkoda literek jak byś z nami pisała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
o widzę jedzenie na topie znowu 🙂 ja też bym zjadła pierogów z jagodami i ruskich... tylko wyjątkowo mi sie nie chce ich robić.... 😞

daj spokój ja drugi raz w życiu ciasto gniotłam na pierogi 😮 Mama to sikała ze mnie 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
ale boje się iść do lasu, żeby mnie kleszcz nie zaatakował 😮 na samą myśl mam drgawki fuuuuuujjjjjj

no włąsnie te kleszcze 🥴 zawsze możesz potuptać jak ja na targ 🙂


jak sie samemu nazbiera to lepiej smakują 😜 ale juz mi mąż wybił z głowy wycieczki do lasu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak leżałam na neurologii to było dużo osób z boleriozą, straszna jest ta choroba, trudno wykryć, trudno wyleczyć a dużo osób nawet nie pamietało, żeby cos je ugryzło, nie miały rumienia 😮 od tamtej pory mam schizy i staram się nie włazić w żadne krzaczory 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
jak leżałam na neurologii to było dużo osób z boleriozą, straszna jest ta choroba, trudno wykryć, trudno wyleczyć a dużo osób nawet nie pamietało, żeby cos je ugryzło, nie miały rumienia 😮 od tamtej pory mam schizy i staram się nie włazić w żadne krzaczory 😜

No moja psina się zawinęła w dwa dni 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
jak leżałam na neurologii to było dużo osób z boleriozą, straszna jest ta choroba, trudno wykryć, trudno wyleczyć a dużo osób nawet nie pamietało, żeby cos je ugryzło, nie miały rumienia 😮 od tamtej pory mam schizy i staram się nie włazić w żadne krzaczory 😜

No moja psina się zawinęła w dwa dni 🥴


często widziałam u zwierząt kleszcze ale nigdy nie skończyło się to tak 😞 widocznie jakieś cholerstwo przenosił 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
izarybka napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
jak leżałam na neurologii to było dużo osób z boleriozą, straszna jest ta choroba, trudno wykryć, trudno wyleczyć a dużo osób nawet nie pamietało, żeby cos je ugryzło, nie miały rumienia 😮 od tamtej pory mam schizy i staram się nie włazić w żadne krzaczory 😜

No moja psina się zawinęła w dwa dni 🥴


często widziałam u zwierząt kleszcze ale nigdy nie skończyło się to tak 😞 widocznie jakieś cholerstwo przenosił 🤨

niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...