Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Aniu100 zwolnij Kochana bo to może faktycznie wina nadmiernego ruchu , a co piszesz to coś porabiasz i zabiegana wiecznie ! Obserwuj się i w razie co dzwoń do lekarza ! myślę że jak trochę odpoczniesz to będzie ok ... i w sumie wczorajsze gmyranie lekarza mogło pomóc temu plamieniu . Nos w górę 🙂
Izka Rybeńko Ty nasza 😉 Ty to masz tego lekarza jakiegoś nawiedzonego 😮 😮 😮 może on pomylił zawód i powinien być dietetykiem ? 🥴 nie przejmuj się nim , najważniejsze że wsio ok 🙂 oby tak do końca i będzie gitara 😉
gdzie Czarnulka ? zaginęła po wczorajszych plotach 🙃 ?

ja dziś się do dupy czuję , słaba jestem okropnie , brzuszek twardawy a kacha tak napierdziela że szok 😮 jeszcze do tego rano mdłości jak diabli 😮 może coś zeżarłam nie tak i mi siadło bo bez jaj żeby mi się mdłości wróciły 😮 🥴 mam dość dziś i prawie 😞

Asiu ja rano mialam mdlosci ..zjadlam platki na mleku i (czyt.opchalam sie nimi ..:blush 🙂 i myslalam,ze zejde ..a na brzusio magnez ,albo nospa Kochana,tez musisz wypoczywac ..
a juz o Czarnulce nie wspomne...ostatnio czasem wieczorkiem luknie i tyle .... 😞


Może Nas już nie kocha?? 😞 😞 😞 🤪 😁 😁

😞 😞 😞 😞


KOCHA, KOCHA I JESZCZE RAZ KOCHA......A JAK TĘSKNI ZA WAMI ....JUZ JUTRO BEDE Z WAMI ....TYLKO RANO DO SZPITALA , POZNIEJ DO PORADNI I NIGDZIE SIE NIE WYBIRAM , TAKZE PROSZE MI TU NIE PISAC TAKICH BZDUR....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jakich skurczy Czarnulko ? nie ma co Kochane trza się oszczędzać ile się da !!!!!!!!!!!

no Asik tych przedporodowych ....jak mnie w nocy obudziły to nie mogłam wstac z łozka ,.....tak sie bałam ....jak wstawałam to tylko sie modliłam zeby mi wody nie chlusneły bo to chyba byłoby najgorsze ...


masz przestrogę żeby się już tak nie przemęczać Czarnulko !!!!!!!! dobrze że przeszły te skurczę ... eh zaczynam łapać schizę przed środową wizytą 😮 🤢 🤢 🤢 🤢

Asiu nie boj sie ,stres pogarsza wszystko ,trzeba sie wewnetrznie wyciszyc i opanowac ,mimo ,ze chyba wszystkimi nami tu wstrzasnelo porzadnie...Prawde mowiac torbe mam wyprana tylko...trza sie spakowac .ja tez .musze z moim dopiac wszystko i dokupic ..niech sobie torba stoi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Cześć Dziewczyny!!!!!!!
Biorę się za chwilę za nadrabianie zaległości w czytaniu,a od jutra będę bez kompa 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞, bo w naszym spaliło się wejście od zasilania i jest w serwisie 😞
Nie wiem, jak przeżyję bez Was...będę musiała dać radę jakoś 🙂
Wybieram się do Pepco,bo mam tu pod nosem (jestem dziś u teściów).
Pogoda ładna, słonko świeci, biorę się za nadrabianie 🙂


Ty to Agatko masz szczęście 😮 wiecznie Wam się coś przytrafia ... jak nie woda tak prąd , autko teraz net ... noż normalnie wszystkie plagi egipskie 😮 😲

dokladnie ..bidulka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki macie pozdrowienia od Karolci..Biedna zalamana lezy w szpitalu...ma skrocona szyjke i to ze zbyt wrazliwej szyjki wlasnie krwawienie... lekarz powiedzial ,ze grozi Jej porod...
Podobno insulina to nie najlepiej sluzy ciezarnym .Takze smut po calosci 😞
Oczywiscie pocieszylam Ja jak moglam,ale brak slow ..


dobrze że pojechała , oby wytrzymała jeszcze i nie puszczała Wojciecha 🥴
bidulka na dodatek sama bez swojego męża eh ... trzymam kciuki za nią !!!!!!!!!!!!


Wiem co przeżywa słysząc że może już rodzić, dzięki Bogu jest już w dobrych rękach i będzie tylko leżeć i odpoczywać więc wierzę że szyjka wytrzyma i Wojtuś jeszcze kilka tygodni pomieszka w brzuszku. Dobrze że mały już ma prawie 2 kg ale tak naprawdę to nie jest wielkie pocieszenie, na mnie super nie podziałało bo 1740 g to jeszcze dużo było do 2 kg. Ja w takich ciężkich sytuacjach z mężem wypowiadamy tylko trzy litery WNM - Wiara, Nadzieja, Miłość i wzrok idzie ku niebu ......... Wierzę że wszystko będzie dobrze.
Ja po ostatnich przejściach zwolniłam tępo, robię ale trzy razy wolniej i spokojniej z niczym się nie spieszę ile dam rady tyle będzie. Ja już się dziś zarejestrowałam na piątek na kontrolę. Moja gin jedzie na miesięczny urlop ale już wiem, że podczas nieobecności odwiedzę lekarza którego mi poleci, niestety mam schizę.


dobrze że zwolniłaś tempa Aniu , bo faktycznie przeginałaś chyba troszkę ostatnio z nadmiarem pracy ... ja też tak wszystko robiłam jak mały samochodzik zasuwałam dopóki sie nie okazało że mam z szyjką problemy ... i siadłam na dupie i mam wszystko gdzieś 🙂

i slusznie 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Dziewczyny a jakie foteliki kupujecie na początek?? bo troche o tym czytam i sama nie wiem, jedni mówią, że z tych tańszych na początek mogą być(np. 4baby) a inni, że w razie wypadku jest masakra z takimi tanimi.... 😞


My kupiliśmy Recaro Young Profi Plusz dość dobrymi wynikami tych wszystkich testów. Faktycznie są bardzo duże różnice w cenach fotelików. My chyba wstrzeliliśmy się tak w środek. Nie kupowaliśmy już tej bazy, która też jest niby zalecana, ale kosztuje drugie tyle co fotelik 🤢
Kupiliśmy już też wózek. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Jedo Fyn 4DS. Mam nadzieję, że się sprawdzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Maga napisał(a):
a mam pytanie? gdzie w ogole jest nasza tabelka z imioami etc? bo duzo sie chyba uzupelnilo.. a ja nie umiem znalezc 😜

wejdz w watek nasze fasolki tam jest tabelka.....


a no to to wiem 😜 ale myslalam, ze gdzies nowa wstawialas odkad sie duzo uzupelnilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Czyli dobrze mojej bratowej powiedziała połozna ze 32-36 to trzeba sie na maksa oszczedzac , bo niebezpieczne jest urodzic w tych tyg .....
Ja mam nadzieje ze bedzie dobrze z Karolca .....


Biedna Karolcia. Kurde tez jestem zla bo przez ten weekend jestem strasznie do tylu!!!

CZarnulko przerazilas mnie! dlaczego w tych tyg jest niebezpiecznie?? toc chyba co tydzien dalej to lepiej no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Aniu100 zwolnij Kochana bo to może faktycznie wina nadmiernego ruchu , a co piszesz to coś porabiasz i zabiegana wiecznie ! Obserwuj się i w razie co dzwoń do lekarza ! myślę że jak trochę odpoczniesz to będzie ok ... i w sumie wczorajsze gmyranie lekarza mogło pomóc temu plamieniu . Nos w górę 🙂
Izka Rybeńko Ty nasza 😉 Ty to masz tego lekarza jakiegoś nawiedzonego 😮 😮 😮 może on pomylił zawód i powinien być dietetykiem ? 🥴 nie przejmuj się nim , najważniejsze że wsio ok 🙂 oby tak do końca i będzie gitara 😉
gdzie Czarnulka ? zaginęła po wczorajszych plotach 🙃 ?

ja dziś się do dupy czuję , słaba jestem okropnie , brzuszek twardawy a kacha tak napierdziela że szok 😮 jeszcze do tego rano mdłości jak diabli 😮 może coś zeżarłam nie tak i mi siadło bo bez jaj żeby mi się mdłości wróciły 😮 🥴 mam dość dziś i prawie 😞

Asiu ja rano mialam mdlosci ..zjadlam platki na mleku i (czyt.opchalam sie nimi ..:blush 🙂 i myslalam,ze zejde ..a na brzusio magnez ,albo nospa Kochana,tez musisz wypoczywac ..
a juz o Czarnulce nie wspomne...ostatnio czasem wieczorkiem luknie i tyle .... 😞


Może Nas już nie kocha?? 😞 😞 😞 🤪 😁 😁

😞 😞 😞 😞


KOCHA, KOCHA I JESZCZE RAZ KOCHA......A JAK TĘSKNI ZA WAMI ....JUZ JUTRO BEDE Z WAMI ....TYLKO RANO DO SZPITALA , POZNIEJ DO PORADNI I NIGDZIE SIE NIE WYBIRAM , TAKZE PROSZE MI TU NIE PISAC TAKICH BZDUR....

nawet nas Kocha !!! 🤪 🤪 🤪 🤪 ☺️ my tez kochamy!! 😘 😘 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolci zapytalam,czy maz nie moze szybciej zjechac do Niej..niby moze ale mowi co to da????ze wtedy mu sie wolny czas skroci i bedzie krocej z Karolcia i Wojtusiem juz po porodzie...moze i troche racji w tym jest ,ale ktos bliski moglby z Nia teraz byc ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Co do pakowania torby ja tez pakuje nie ma co ...ostatnio po tym malowaniu mieszkania dostałam takich skurczy w nocy ze nie wiedziałam co sie dzieje .....juz o 2 w nocy mialam wstac i pakowac torbe , ale po godz odeszły .....oszczedzajmy sie kochane , bo to nie ma zartów....

no niestety ,ja mam tez taki durny charakter..jak juz zaczne to skonczyc nie moge z porzadkami...a jeszcze tylko to ,a tamto..niekiedy ledwo stoje ,byle dokonczyc ,usiade chwile i dalej dzialam..nie przyywyklam do tego ze nie daje rady fizycznie ...jak staruszka ale walcze ze wszystkim..i to jest wlasnie zgubne 🤢 🤢


Asiu mam tak samo, nie potrafię przestać dopóki wszystkiego nie zrobię. A jak przestaję, bo nie mam siły to za minutę od nowa wstaję i robię jak szalona. Mąż mnie ciągle za to karci!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
hihi a kiedyś to nawet panował przesąd, że lepiej urodzić w 7 miesiącu niż w 8... 😮


mnie to do dzisiaj wszystkie ciotki i inne atakuja, bylebym tylko ie urodzila teraz, bo teraz to 8 to najgorzej a w 7 wg nich lepiej 😉 oczywiscie wskazan medycznych do trakiej tezy nikt nie podaje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
hihi a kiedyś to nawet panował przesąd, że lepiej urodzić w 7 miesiącu niż w 8... 😮

Też takie opinie słyszałam, nawet moja mama tak mi mówiła, ale ja i mój brat jesteśmy z 8 miesięcznej ciąży i ja uważam, że im dłużej tym lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniulka25 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Co do pakowania torby ja tez pakuje nie ma co ...ostatnio po tym malowaniu mieszkania dostałam takich skurczy w nocy ze nie wiedziałam co sie dzieje .....juz o 2 w nocy mialam wstac i pakowac torbe , ale po godz odeszły .....oszczedzajmy sie kochane , bo to nie ma zartów....

no niestety ,ja mam tez taki durny charakter..jak juz zaczne to skonczyc nie moge z porzadkami...a jeszcze tylko to ,a tamto..niekiedy ledwo stoje ,byle dokonczyc ,usiade chwile i dalej dzialam..nie przyywyklam do tego ze nie daje rady fizycznie ...jak staruszka ale walcze ze wszystkim..i to jest wlasnie zgubne 🤢 🤢


Asiu mam tak samo, nie potrafię przestać dopóki wszystkiego nie zrobię. A jak przestaję, bo nie mam siły to za minutę od nowa wstaję i robię jak szalona. Mąż mnie ciągle za to karci!
no teraz mysle sie tez pohamować ,bo nie ma zartow ... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Karolci zapytalam,czy maz nie moze szybciej zjechac do Niej..niby moze ale mowi co to da????ze wtedy mu sie wolny czas skroci i bedzie krocej z Karolcia i Wojtusiem juz po porodzie...moze i troche racji w tym jest ,ale ktos bliski moglby z Nia teraz byc ...

Chyba trochę racji w tym ma, ale z tego co kiedyś pisała to mama blisko Zielonej mieszka,to może do niej zjedzie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
mariola-s napisał(a):
hihi a kiedyś to nawet panował przesąd, że lepiej urodzić w 7 miesiącu niż w 8... 😮


mnie to do dzisiaj wszystkie ciotki i inne atakuja, bylebym tylko ie urodzila teraz, bo teraz to 8 to najgorzej a w 7 wg nich lepiej 😉 oczywiscie wskazan medycznych do trakiej tezy nikt nie podaje 😜


no tez tak slyszalam. Nawet znajoma pielegniarka mnie przekonywala. Jakos jej nie uwiezylam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA100 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Karolci zapytalam,czy maz nie moze szybciej zjechac do Niej..niby moze ale mowi co to da????ze wtedy mu sie wolny czas skroci i bedzie krocej z Karolcia i Wojtusiem juz po porodzie...moze i troche racji w tym jest ,ale ktos bliski moglby z Nia teraz byc ...

Chyba trochę racji w tym ma, ale z tego co kiedyś pisała to mama blisko Zielonej mieszka,to może do niej zjedzie ?

ponoc ma Ja odwiedzic ,bo Karola nie wziela sporo rzeczy ze soba i Jej duzo brakuje...matko ciekawe czy Jej mama pracuje ,czy jak ..moja jakby tak mnie spotkalo to juz by tam byla ,plakala...moja mama to strasznie przezywa....a co dopiero jakbym ja tak z Ola miala... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
ja słyszałam że w 8 niedobrze wtedy płuca się rozwijają ale czemu w związku z tym w 7 lepiej skoro jeszcze nie rozwinięte to nie wiem 😮 😮

tez slyszalam i mnie to zastanawia,bo z logika sie mija...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...