Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

kamiska napisał(a):
zrezygnowalam pojade jutro u nas masakryczne urwanie chmury 😞
ide jesc 🙂

🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃
smacznego! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Laski kupiłam małemu termofor na bolący brzuszek w pokrowcu pluszowym hipcio 🤪 🤪
http://allegro.pl/termofor-hipcio-termofory-wys-0zl-aptekazgor-1061-i1719396645.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
zrezygnowalam pojade jutro u nas masakryczne urwanie chmury 😞
ide jesc 🙂

🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 🙃 🙃 🙃 🙃
smacznego! 🙂


hehe juz po sniadanku "cukrzycowym" 🙂
i jestem głodna chyba czas na poprawkę 🙂
kurcze a jak z Karolą??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahlanik napisał(a):
Laski kupiłam małemu termofor na bolący brzuszek w pokrowcu pluszowym hipcio 🤪 🤪
http://allegro.pl/termofor-hipcio-termofory-wys-0zl-aptekazgor-1061-i1719396645.html

Taki sam wybrałam i teraz hipcio leży w wózeczku młodej 🙂, sama nie umiałam się zdecydować jakie zwierzątko chcę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski 🙂
Karola odezwij się koniecznie co wczoraj w szpitalu mówili ???? 🥴
Legins super że wszystko poszło tak jak trzeba 🙂 😁
ja dziś mało co pospałam w nocy bo tak mi nie wygodnie było że szok 😮 pogoda barowa 😮
eh a miałam nadzieje na słońce 😜
Będę kukać w miarę wolnego czasu bo siora na tydzień przyjechała i głupio mi będzie kompa oblegiwać od rana do nocy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Cześć Brzuszki Wesele i po weselu hihi 🙂 Wpadłam z rańca relacje Wam zdać co byście się juz tak niecierpliwiły,DAŁAM RADE LASKI !!!!! 🤪 Wymodliłam sobie pogode i to aby stresu nie było,normalnie na klęczkach bede teraz do kościoła chodzic !
Jak zobaczyłam Pana Młodego łezka w oku sie zakręciła ale ani kropelki nie uroniłam,gdy juz zaczęło sie błogosławieństwo STRES po prostu gdzieś odszedł,tak jak sobie tłumaczyłam-cieszyłam sie każda chwila 🙂 🙂 Przed samym wejściem do kościoła gdy czekalismy na ksiedza opowiadaliśmy sobie kawały,troche chyba z byt głosno się smialismy bo nas w pierwszej ławce było słychać 😁 Wejście do kościoła MEGA,wszyscy sie na Ciebie patrza aty idziesz z podniesiona głowa i rogalem na pysku 🙂 🙂 Ksiądz był przesympatyczny,dyskretnie nam podpowiadał kiedy nalezy wstac a kiedy klęknąc,przy komuni dowalil nam zebysmy dalej klęczeli zaraz do nas z winkiem przyjdzie hehe a wino mszalne ogien,było bardzo mocne ale nie wypadało mi w kościele przy kamerze huhac,tak w gardle paliło 😁 Tak jak obiecał msza bardzo sprawnie poszła ,kazanie świetne...bez błednie przysiega powiedziana 🙂 po wyjsciu czekali na nas strazacy z podniesionymi toporkami,bylam w szoku jak to swietnie wygladalo i po przejsciu pod nimi musialam odbiac waż,byłam w OSP wiec z tym problemu nie miałam hihi. Jeśli chodzi o samo przyjęcie z byt duzo do pisania,nie da sie tego skrócic w kilku zdaniach 😁 ...po krótce..balety na oczepinach w płetwach,śmieszne pytania na ktore odpowiadalismy " JA lub ON" -zgodność była 90% 🙂 mały pokaz fajerwerków i balety do 3 rana,reszta gości bawiła sie do 5 a my troche szybciej juz ucieklismy do domu. Wczoraj byly jeszcze poprawiny,w domku bylismy o 23. Byłam najszczesliwsza niezestresowana Panna Młoda na swiecie,co najwazniejsze przysiege pamietam cała hehe teraz z niecierpliwościa bedziemy czekac na film i pierwsze zdjecia 🙂 🙂
aha..nocy poslubnej nie było,dzisiaj sie tak na prawde w miare wyspałam,ale spokojnie moi rodzice wyjezdzaja wiec na jakis czas sie moze przeniesiemy na ich mieszkanko a wtedy bedzie magia 😁 😎 To chyba by było na tyle 🙂


No i git,że wszystko sie udało i że zadowolona jesteś 🙂!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Nadrobiłam zaległości,dobrze że dużo nie naskrobałyście 🙂

Karolina daj znać co Ci powiedzieli...
Kamiska ja też czasami mam takie bulgoty 🤪czasami jak zabulga to aż sie wystrasze 🤪 😁
nie widziałam wpisu Asi z Zielonej ale przysłała mi prezent na nk czyli wszystko u Niej gra tylko lenia załapała 🙂
Leginsik miała dzisiaj chyba jeszcze poprawiny więc pewnie zmęczona a jeszcze przed Nią noc poślubna nocy poślubnej 😁 🤪 😁

Aneczko wczoraj od rana cd porzadkow,pranie -wiem ,ze niedziela ,ale coz.. ☺️ potem zebre pieklam,obiad robilam i wkoncu dziadki Szakirke przywiezli (chyba przez to takiego powera dostalam ,ze szok!)hehe ,moja Myszka teraz to zapewne bedzie Ci slala na potege prezenty hahahaha 😁 😁 😁


A to ja Cie Kochana serdecznie przepraszam za tego lenia 🤪 😁 😁 🤪 😁 😁 ☺️ Toć Ty wczoraj byłaś na pełnych obrotach 😁 😁

A Myszka niech śle prezenty to będe Jej też wysyłać 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
zrezygnowalam pojade jutro u nas masakryczne urwanie chmury 😞
ide jesc 🙂


No i dobrze,że dzisiaj nie pojechałaś..jak Wrzesniówka głodna to ZŁA!! 🤪 jeszcze byś tam z tej złości sie prężyła i nici z pobrania krwi..a jutro...jutro będzie moze lepiej 😁 😁 😁 ( chociaż ja na każde pobranie krwi zabieram kanapke,jak jest już po wszystkim to się nią zajmuje 😁 😁 😁 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
Leginsik wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Samych pogodnych chwil i spełnienia w nowej roli. Gratuluję również udanej imprezy. Grunt to pozytywne nastawienie i uśmiech.
Jak chyba wszystkie bardzo martwię się co z Karoliną. Asiu, jak dostaniesz odpowiedź, koniecznie podziel się nią z nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki macie pozdrowienia od Karolci..Biedna zalamana lezy w szpitalu...ma skrocona szyjke i to ze zbyt wrazliwej szyjki wlasnie krwawienie... lekarz powiedzial ,ze grozi Jej porod...
Podobno insulina to nie najlepiej sluzy ciezarnym .Takze smut po calosci 😞
Oczywiscie pocieszylam Ja jak moglam,ale brak slow ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Nadrobiłam zaległości,dobrze że dużo nie naskrobałyście 🙂

Karolina daj znać co Ci powiedzieli...
Kamiska ja też czasami mam takie bulgoty 🤪czasami jak zabulga to aż sie wystrasze 🤪 😁
nie widziałam wpisu Asi z Zielonej ale przysłała mi prezent na nk czyli wszystko u Niej gra tylko lenia załapała 🙂
Leginsik miała dzisiaj chyba jeszcze poprawiny więc pewnie zmęczona a jeszcze przed Nią noc poślubna nocy poślubnej 😁 🤪 😁

Aneczko wczoraj od rana cd porzadkow,pranie -wiem ,ze niedziela ,ale coz.. ☺️ potem zebre pieklam,obiad robilam i wkoncu dziadki Szakirke przywiezli (chyba przez to takiego powera dostalam ,ze szok!)hehe ,moja Myszka teraz to zapewne bedzie Ci slala na potege prezenty hahahaha 😁 😁 😁


A to ja Cie Kochana serdecznie przepraszam za tego lenia 🤪 😁 😁 🤪 😁 😁 ☺️ Toć Ty wczoraj byłaś na pełnych obrotach 😁 😁

A Myszka niech śle prezenty to będe Jej też wysyłać 🙂 🙂 🙂 🙂

No i sie dziewczynka moja cieszy 🙂 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema laski
U nas wszytsko ok .....noc przespana , raz na siusiu , jeszcze w dwupaku hi hi ....i jutro juz wracamy do domu .....
Podczytam Ws troszke bo mam duzo do nadrobienia .....Jak wczoraj przeczytałam tekst Aski z Krakowa [color=purple]......CZY ULAŁO SIE STAREMU [/b[/color]].....to myslałam ze padne buhahahahahah 🙂 🙂:Jezeli chodzi o ulanie u mnie ....ulewało sie przez 4 miechy az w koncu jest dzidzia w brzuszku .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki macie pozdrowienia od Karolci..Biedna zalamana lezy w szpitalu...ma skrocona szyjke i to ze zbyt wrazliwej szyjki wlasnie krwawienie... lekarz powiedzial ,ze grozi Jej porod...
Podobno insulina to nie najlepiej sluzy ciezarnym .Takze smut po calosci 😞
Oczywiscie pocieszylam Ja jak moglam,ale brak slow ..


dobrze że pojechała , oby wytrzymała jeszcze i nie puszczała Wojciecha 🥴
bidulka na dodatek sama bez swojego męża eh ... trzymam kciuki za nią !!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki macie pozdrowienia od Karolci..Biedna zalamana lezy w szpitalu...ma skrocona szyjke i to ze zbyt wrazliwej szyjki wlasnie krwawienie... lekarz powiedzial ,ze grozi Jej porod...
Podobno insulina to nie najlepiej sluzy ciezarnym .Takze smut po calosci 😞
Oczywiscie pocieszylam Ja jak moglam,ale brak slow ..


miałam pytać co u Karoliny..
dobrze ze wczoraj pojechała do szpitala i oby szyjka mocno się trzymała. Jest juz pod dobrą opieką..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki macie pozdrowienia od Karolci..Biedna zalamana lezy w szpitalu...ma skrocona szyjke i to ze zbyt wrazliwej szyjki wlasnie krwawienie... lekarz powiedzial ,ze grozi Jej porod...
Podobno insulina to nie najlepiej sluzy ciezarnym .Takze smut po calosci 😞
Oczywiscie pocieszylam Ja jak moglam,ale brak slow ..


dobrze że pojechała , oby wytrzymała jeszcze i nie puszczała Wojciecha 🥴
bidulka na dodatek sama bez swojego męża eh ... trzymam kciuki za nią !!!!!!!!!!!!

Dokladnie..ja Jej bardzo wspolczuje..sama bidna zakupym ,sama porzadki,obiady ..no i sa efekty...
Tak sobie mysle jaki by chlop nie byl ale zawsze cos tam pomoze (chocby zakupy przyniesie ..)
POWINNY BYC PLATNE URLOPY NA OPIEKE NAD KOBIETĄ W CIAZY ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki macie pozdrowienia od Karolci..Biedna zalamana lezy w szpitalu...ma skrocona szyjke i to ze zbyt wrazliwej szyjki wlasnie krwawienie... lekarz powiedzial ,ze grozi Jej porod...
Podobno insulina to nie najlepiej sluzy ciezarnym .Takze smut po calosci 😞
Oczywiscie pocieszylam Ja jak moglam,ale brak slow ..


dobrze że pojechała , oby wytrzymała jeszcze i nie puszczała Wojciecha 🥴
bidulka na dodatek sama bez swojego męża eh ... trzymam kciuki za nią !!!!!!!!!!!!

Dokladnie..ja Jej bardzo wspolczuje..sama bidna zakupym ,sama porzadki,obiady ..no i sa efekty...
Tak sobie mysle jaki by chlop nie byl ale zawsze cos tam pomoze (chocby zakupy przyniesie ..)
POWINNY BYC PLATNE URLOPY NA OPIEKE NAD KOBIETĄ W CIAZY ..


a żebyś wiedziała Asiulko , tym bardziej że coraz częściej się słyszy że coś się w ciąży dzieje nie tak 🥴 to nie te czasy jak kobity w polu przy robocie rodziły i na drugi dzień wracały do swoich zajęć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Jeden plus ,ze Wojciech ma juz 1980g 🤪


mimo wszystko jeszcze za wcześnie chyba , choć 2 tygodnie żeby wytrzymała !

NO OCZYWISCIE ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki macie pozdrowienia od Karolci..Biedna zalamana lezy w szpitalu...ma skrocona szyjke i to ze zbyt wrazliwej szyjki wlasnie krwawienie... lekarz powiedzial ,ze grozi Jej porod...
Podobno insulina to nie najlepiej sluzy ciezarnym .Takze smut po calosci 😞
Oczywiscie pocieszylam Ja jak moglam,ale brak slow ..


miałam pytać co u Karoliny..
dobrze ze wczoraj pojechała do szpitala i oby szyjka mocno się trzymała. Jest juz pod dobrą opieką..

DOKLADNIE,BO JAKBY NIE BYLO TAM MUSI LEZEC I WYPOCZYWAC 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BOŻE JAKA JESTEM ZŁA ZE TAK DUZO MAM DO NADROBIENIA ....NIC NIE WIEDZIAŁAM O kAROLCI ....MAM NADZIEJE ZE W SZPITAL SIE NIĄ DOBRZE ZAJMĄ .....NIBY MOWIA ZE JAK MALENSTWO MA PRAWIE 2 KG TO JEST JUZ DOBRZE ....NAPISZ ASIK DO NIEJ ZE WSZYTSKIE JESTESMY Z NIA ....MUSI SIE TRZYMAC ...CHOCIAZ Z 2 TYG JESZCZE .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki macie pozdrowienia od Karolci..Biedna zalamana lezy w szpitalu...ma skrocona szyjke i to ze zbyt wrazliwej szyjki wlasnie krwawienie... lekarz powiedzial ,ze grozi Jej porod...
Podobno insulina to nie najlepiej sluzy ciezarnym .Takze smut po calosci 😞
Oczywiscie pocieszylam Ja jak moglam,ale brak slow ..


Bidula 😞 😞 A najgorsze chyba to, że jest tam zupełnie sama. Dobrze, że zdecydowała się jechać, bo potem to mogłoby być za późno!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...