Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Witam się i ja 😆
Mam nadzieję, że z karolinką będzie ok, w końcu to szpital i zajmą się nią jak należy a Wojciech poczeka do września!!
Leginsikwszystkiego co najlepsze na nowej drodze, kochajcie się i bądzcie szczęśliwi!! 😁 Super, że impreza się udała!!!!
Widzę, że im bliżej września tym częściej pojawiają się różne historie, ja sama przez kilka dni pomagałam mojemu(na ile mi pozwolił a ja uparta więc wszędzie sie pcham) przy remoncie pokoju i później chodziłam poobijana jakby 😮 pierwszy raz mnie tak kości łonowe i miednica bolały 🥴 i człowiek taki głupi bo z jednej strony chce pomóc i coś zrobić a powinien się oszczędzać ile wlezie...
Najlepszą akcją w remoncie było jak musieliśmy pojechac 40km do leroy merlin po jedną rolkę tapety bo źle wymierzyłam:blush 😞a raczej na oko)bo było za mało o jeden pasek!!! 😮 i tak mi się efekt końcowy nie podoba więc wymyśliłam, że pomalujemy tą tapetę na inny kolor......

a i muszę się pochwalić: mojemu bratu wczoraj urodziła się córeczkaMajka 😁 🤪 🤪 strasznie się cieszę!!!! 6 dni po terminie, zdrowa dziewuszka, poród trwał od 9 do 14 więc szybko i sprawnie 🙂 i ma taka słodką buziulkę, że szok, moge na nią patrzeć bez końca(choć tylko na zdjęciu)

ale się rozpisałam ☺️


super 🙂 pogratuluj braciszkowi od wrześniówek 🙃 😁 Najważniejsze że zdrowiutka 🙂 a i faktycznie poród szybciutki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Cześć Dziewczyny!!!!!!!
Biorę się za chwilę za nadrabianie zaległości w czytaniu,a od jutra będę bez kompa 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞, bo w naszym spaliło się wejście od zasilania i jest w serwisie 😞
Nie wiem, jak przeżyję bez Was...będę musiała dać radę jakoś 🙂
Wybieram się do Pepco,bo mam tu pod nosem (jestem dziś u teściów).
Pogoda ładna, słonko świeci, biorę się za nadrabianie 🙂


Ty to Agatko masz szczęście 😮 wiecznie Wam się coś przytrafia ... jak nie woda tak prąd , autko teraz net ... noż normalnie wszystkie plagi egipskie 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki macie pozdrowienia od Karolci..Biedna zalamana lezy w szpitalu...ma skrocona szyjke i to ze zbyt wrazliwej szyjki wlasnie krwawienie... lekarz powiedzial ,ze grozi Jej porod...
Podobno insulina to nie najlepiej sluzy ciezarnym .Takze smut po calosci 😞
Oczywiscie pocieszylam Ja jak moglam,ale brak slow ..


dobrze że pojechała , oby wytrzymała jeszcze i nie puszczała Wojciecha 🥴
bidulka na dodatek sama bez swojego męża eh ... trzymam kciuki za nią !!!!!!!!!!!!


Wiem co przeżywa słysząc że może już rodzić, dzięki Bogu jest już w dobrych rękach i będzie tylko leżeć i odpoczywać więc wierzę że szyjka wytrzyma i Wojtuś jeszcze kilka tygodni pomieszka w brzuszku. Dobrze że mały już ma prawie 2 kg ale tak naprawdę to nie jest wielkie pocieszenie, na mnie super nie podziałało bo 1740 g to jeszcze dużo było do 2 kg. Ja w takich ciężkich sytuacjach z mężem wypowiadamy tylko trzy litery WNM - Wiara, Nadzieja, Miłość i wzrok idzie ku niebu ......... Wierzę że wszystko będzie dobrze.
Ja po ostatnich przejściach zwolniłam tępo, robię ale trzy razy wolniej i spokojniej z niczym się nie spieszę ile dam rady tyle będzie. Ja już się dziś zarejestrowałam na piątek na kontrolę. Moja gin jedzie na miesięczny urlop ale już wiem, że podczas nieobecności odwiedzę lekarza którego mi poleci, niestety mam schizę.


dobrze że zwolniłaś tempa Aniu , bo faktycznie przeginałaś chyba troszkę ostatnio z nadmiarem pracy ... ja też tak wszystko robiłam jak mały samochodzik zasuwałam dopóki sie nie okazało że mam z szyjką problemy ... i siadłam na dupie i mam wszystko gdzieś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
aha no i moj lekarz pojechal dzis na urlop i chcial miec 100% zabezpieczenia, ze gdyby cos tam gorzej bylo znowu ze skurczami to zebym zawsze miala miejsce w szpitalu, zeby sie nie czepiali i na pewno mnie przyjeli..


to dobrze że pomyślał na zapas i Ci faktycznie wystawił skierowanie , na pewno Ci się nie przyda wcześniej i dotrzymasz do terminu 🙂


tzn ja mam isc do spzitala jak tylko neurologa zalatwie.. ale jakos mi zle z ta mysla.. bo pewnie by mnie do konca zatrzymali, bo skurcze mam ciagle takie same mocne 🥴 a nie wyobrazam sobie lezenia w szpitalu tak dlugo.. zbyt depresyjne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jakich skurczy Czarnulko ? nie ma co Kochane trza się oszczędzać ile się da !!!!!!!!!!!

no Asik tych przedporodowych ....jak mnie w nocy obudziły to nie mogłam wstac z łozka ,.....tak sie bałam ....jak wstawałam to tylko sie modliłam zeby mi wody nie chlusneły bo to chyba byłoby najgorsze ...


masz przestrogę żeby się już tak nie przemęczać Czarnulko !!!!!!!! dobrze że przeszły te skurczę ... eh zaczynam łapać schizę przed środową wizytą 😮 🤢 🤢 🤢 🤢

ty sie oszczedzaj kochana moja .....bo to nie ma zartow , ja jutro wracam do domu , pakuje torbe ....a zapomniałam napisac ...ze wczoraj juz przywiezlismy wozek , łozeczko , mate , lezaczek , posciel od znajomych ....na serio super wszystko , musze zamowic materac i nosidełko bo sprzedali .....a wozek super
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Cześć Dziewczyny!!!!!!!
Biorę się za chwilę za nadrabianie zaległości w czytaniu,a od jutra będę bez kompa 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞, bo w naszym spaliło się wejście od zasilania i jest w serwisie 😞
Nie wiem, jak przeżyję bez Was...będę musiała dać radę jakoś 🙂
Wybieram się do Pepco,bo mam tu pod nosem (jestem dziś u teściów).
Pogoda ładna, słonko świeci, biorę się za nadrabianie 🙂

Kochana u Ciebie zawsze cos padnie ....ale jak cos sie bedzie działo bede Cie powiadamiała sms hi hi , mam nadzije ze szybko Ci naprawia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze powiem Wam, że my już jak tykające bomby zegarowe...teraz to już naprawdę nie ma żartów!! Ja torbę pakuję w tygodniu, niech stoi i czeka.
No i biorę się za pranie i szykowanie ubranek 🙂ale to od jutra dopiero 🙂
A dziś jadę po moja autko kochane,co prawda 1000 zł pójdzie z portfela,ale mój samochodzik jeszcze trochę posłuży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
aha no i moj lekarz pojechal dzis na urlop i chcial miec 100% zabezpieczenia, ze gdyby cos tam gorzej bylo znowu ze skurczami to zebym zawsze miala miejsce w szpitalu, zeby sie nie czepiali i na pewno mnie przyjeli..


to dobrze że pomyślał na zapas i Ci faktycznie wystawił skierowanie , na pewno Ci się nie przyda wcześniej i dotrzymasz do terminu 🙂


tzn ja mam isc do spzitala jak tylko neurologa zalatwie.. ale jakos mi zle z ta mysla.. bo pewnie by mnie do konca zatrzymali, bo skurcze mam ciagle takie same mocne 🥴 a nie wyobrazam sobie lezenia w szpitalu tak dlugo.. zbyt depresyjne..


aha 😲
Kochana wiem że takie leżenie to nic specjalnego ale jak trzeba to trzeba ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Kurcze powiem Wam, że my już jak tykające bomby zegarowe...teraz to już naprawdę nie ma żartów!! Ja torbę pakuję w tygodniu, niech stoi i czeka.
No i biorę się za pranie i szykowanie ubranek 🙂ale to od jutra dopiero 🙂
A dziś jadę po moja autko kochane,co prawda 1000 zł pójdzie z portfela,ale mój samochodzik jeszcze trochę posłuży 🙂


przy końcu szwankują inkubatory niestety 🥴 🥴 🥴
co zakupiłaś w pepco ?? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie!
Dobrze że Karola pojechała jednak do tego szpitala, teraz jest już pod fachowa opieką...
Leginski super że wszystko wyszło po Twojej myśli 🙂 prawda że to najwspanialszy dzień w życiu?!
Jejciu tak się mówi, oszczędzaj się, ale wiadomo nieraz robi się trochę, a tu kurczę nigdy nie wiadomo kiedy coś się zacznie dziać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jakich skurczy Czarnulko ? nie ma co Kochane trza się oszczędzać ile się da !!!!!!!!!!!

no Asik tych przedporodowych ....jak mnie w nocy obudziły to nie mogłam wstac z łozka ,.....tak sie bałam ....jak wstawałam to tylko sie modliłam zeby mi wody nie chlusneły bo to chyba byłoby najgorsze ...


masz przestrogę żeby się już tak nie przemęczać Czarnulko !!!!!!!! dobrze że przeszły te skurczę ... eh zaczynam łapać schizę przed środową wizytą 😮 🤢 🤢 🤢 🤢

ty sie oszczedzaj kochana moja .....bo to nie ma zartow , ja jutro wracam do domu , pakuje torbe ....a zapomniałam napisac ...ze wczoraj juz przywiezlismy wozek , łozeczko , mate , lezaczek , posciel od znajomych ....na serio super wszystko , musze zamowic materac i nosidełko bo sprzedali .....a wozek super


super , ja też podostawałam jeszcze parę pierdół ostatnio 🙂 u nas jak się pogoda zrobi to mój też musi wyszorować wózek i fotelik bo leżą zakurzone w piwnicy a tak to będą gotowe 🙂
Oszczędzam się Czarnulko tylko wiesz jak przed wizytą ... schiza zawsze jest , tym bardziej się denerwuje bo murzynek na urlop od 8.08 -30.08 idzie i wiesz nie uśmiecha mi się do innego gina iść ... jak będzie trzeba to wiadomo , ma zadecydować za tydzień w czwartek bo wtedy po L4 muszę podjechać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Dziewczyny a jakie foteliki kupujecie na początek?? bo troche o tym czytam i sama nie wiem, jedni mówią, że z tych tańszych na początek mogą być(np. 4baby) a inni, że w razie wypadku jest masakra z takimi tanimi.... 😞

Ja fotelik mam w zestawie z wózkiem, więc będziemy korzystać z niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki macie pozdrowienia od Karolci..Biedna zalamana lezy w szpitalu...ma skrocona szyjke i to ze zbyt wrazliwej szyjki wlasnie krwawienie... lekarz powiedzial ,ze grozi Jej porod...
Podobno insulina to nie najlepiej sluzy ciezarnym .Takze smut po calosci 😞
Oczywiscie pocieszylam Ja jak moglam,ale brak slow ..


dobrze że pojechała , oby wytrzymała jeszcze i nie puszczała Wojciecha 🥴
bidulka na dodatek sama bez swojego męża eh ... trzymam kciuki za nią !!!!!!!!!!!!

Dokladnie..ja Jej bardzo wspolczuje..sama bidna zakupym ,sama porzadki,obiady ..no i sa efekty...
Tak sobie mysle jaki by chlop nie byl ale zawsze cos tam pomoze (chocby zakupy przyniesie ..)
POWINNY BYC PLATNE URLOPY NA OPIEKE NAD KOBIETĄ W CIAZY ..


a żebyś wiedziała Asiulko , tym bardziej że coraz częściej się słyszy że coś się w ciąży dzieje nie tak 🥴 to nie te czasy jak kobity w polu przy robocie rodziły i na drugi dzień wracały do swoich zajęć 😮


powinny byc conajmniej nad tymi kobietami, ktore maja ciaze ewidentnie zagrozona..
tylko pewnie by sie rozwinal czarny rynek jak zawsze i lekarze by wystawiali lewe zaswiadczenia dla mezow takich kobiet 😜
ale nie zmienia to faktu, ze tym uczciwym by sie przydalo jak najbardziej..

dokladnie,ale wg mnie ciaza to ciaza (czy zagrozona ,czy nie)wymaga pomocy ,opieki i troski bliskich...Karolcia tez nie miala zagrozonej ciazy...ale sie doczekala,wlasnie przez to ze nikt Jej nie mogl pomoc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
witajcie!
Dobrze że Karola pojechała jednak do tego szpitala, teraz jest już pod fachowa opieką...
Leginski super że wszystko wyszło po Twojej myśli 🙂 prawda że to najwspanialszy dzień w życiu?!
Jejciu tak się mówi, oszczędzaj się, ale wiadomo nieraz robi się trochę, a tu kurczę nigdy nie wiadomo kiedy coś się zacznie dziać...


będziesz się oszczędzać maxsymalnie i może się coś zacząć ... także to nie ma reguły ale lepiej dmuchać na zimne i przysiąść na tyłku 😜 po 37/38 T można coś więcej zacząć działać 🙂 na spokojnie ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Kurcze powiem Wam, że my już jak tykające bomby zegarowe...teraz to już naprawdę nie ma żartów!! Ja torbę pakuję w tygodniu, niech stoi i czeka.
No i biorę się za pranie i szykowanie ubranek 🙂ale to od jutra dopiero 🙂
A dziś jadę po moja autko kochane,co prawda 1000 zł pójdzie z portfela,ale mój samochodzik jeszcze trochę posłuży 🙂


przy końcu szwankują inkubatory niestety 🥴 🥴 🥴
co zakupiłaś w pepco ?? 🙂

Jeszcze nic, bo nie wykulałam się z domu 🙂 🙂 🙂 ale zaraz się zbieram 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poszłam kimnąc na chwilke i włąsnie wiadomość od Karoli
dobrze ze pojechała ,ale uparta z niej babka
trzymam kciuki zeby Wojtus jeszcze posiedział 🙂
u nas pogoda do d..,lezec juz na zadnym boku nie moge na wznak tez ciezko mały pod zebrami harcuje 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Co do pakowania torby ja tez pakuje nie ma co ...ostatnio po tym malowaniu mieszkania dostałam takich skurczy w nocy ze nie wiedziałam co sie dzieje .....juz o 2 w nocy mialam wstac i pakowac torbe , ale po godz odeszły .....oszczedzajmy sie kochane , bo to nie ma zartów....

no niestety ,ja mam tez taki durny charakter..jak juz zaczne to skonczyc nie moge z porzadkami...a jeszcze tylko to ,a tamto..niekiedy ledwo stoje ,byle dokonczyc ,usiade chwile i dalej dzialam..nie przyywyklam do tego ze nie daje rady fizycznie ...jak staruszka ale walcze ze wszystkim..i to jest wlasnie zgubne 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
Witam się i ja 😆
Mam nadzieję, że z karolinką będzie ok, w końcu to szpital i zajmą się nią jak należy a Wojciech poczeka do września!!
Leginsikwszystkiego co najlepsze na nowej drodze, kochajcie się i bądzcie szczęśliwi!! 😁 Super, że impreza się udała!!!!
Widzę, że im bliżej września tym częściej pojawiają się różne historie, ja sama przez kilka dni pomagałam mojemu(na ile mi pozwolił a ja uparta więc wszędzie sie pcham) przy remoncie pokoju i później chodziłam poobijana jakby 😮 pierwszy raz mnie tak kości łonowe i miednica bolały 🥴 i człowiek taki głupi bo z jednej strony chce pomóc i coś zrobić a powinien się oszczędzać ile wlezie...
Najlepszą akcją w remoncie było jak musieliśmy pojechac 40km do leroy merlin po jedną rolkę tapety bo źle wymierzyłam:blush 😞a raczej na oko)bo było za mało o jeden pasek!!! 😮 i tak mi się efekt końcowy nie podoba więc wymyśliłam, że pomalujemy tą tapetę na inny kolor......

a i muszę się pochwalić: mojemu bratu wczoraj urodziła się córeczkaMajka 😁 🤪 🤪 strasznie się cieszę!!!! 6 dni po terminie, zdrowa dziewuszka, poród trwał od 9 do 14 więc szybko i sprawnie 🙂 i ma taka słodką buziulkę, że szok, moge na nią patrzeć bez końca(choć tylko na zdjęciu)

ale się rozpisałam ☺️

super Agatko 🙂 🤪 🤪 🤪Gratulujemy Ciociu!!! 🙂 Tak wor sie rozwiazal jak mowilas hehe ,dziadki ekspresowo sie dorobia dwojki niebawem hi hi ,pewnie szczescie nieopisane w famili??? cieszymy sie z Wami 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Dziewczynki macie pozdrowienia od Karolci..Biedna zalamana lezy w szpitalu...ma skrocona szyjke i to ze zbyt wrazliwej szyjki wlasnie krwawienie... lekarz powiedzial ,ze grozi Jej porod...
Podobno insulina to nie najlepiej sluzy ciezarnym .Takze smut po calosci 😞
Oczywiscie pocieszylam Ja jak moglam,ale brak slow ..


dobrze że pojechała , oby wytrzymała jeszcze i nie puszczała Wojciecha 🥴
bidulka na dodatek sama bez swojego męża eh ... trzymam kciuki za nią !!!!!!!!!!!!

Dokladnie..ja Jej bardzo wspolczuje..sama bidna zakupym ,sama porzadki,obiady ..no i sa efekty...
Tak sobie mysle jaki by chlop nie byl ale zawsze cos tam pomoze (chocby zakupy przyniesie ..)
POWINNY BYC PLATNE URLOPY NA OPIEKE NAD KOBIETĄ W CIAZY ..


a żebyś wiedziała Asiulko , tym bardziej że coraz częściej się słyszy że coś się w ciąży dzieje nie tak 🥴 to nie te czasy jak kobity w polu przy robocie rodziły i na drugi dzień wracały do swoich zajęć 😮


powinny byc conajmniej nad tymi kobietami, ktore maja ciaze ewidentnie zagrozona..
tylko pewnie by sie rozwinal czarny rynek jak zawsze i lekarze by wystawiali lewe zaswiadczenia dla mezow takich kobiet 😜
ale nie zmienia to faktu, ze tym uczciwym by sie przydalo jak najbardziej..

dokladnie,ale wg mnie ciaza to ciaza (czy zagrozona ,czy nie)wymaga pomocy ,opieki i troski bliskich...Karolcia tez nie miala zagrozonej ciazy...ale sie doczekala,wlasnie przez to ze nikt Jej nie mogl pomoc..


a no oczywiscie, tego nikt nie kwestionuje 🙂 ale to sa sfery umowne a naprawde powinny byc jakies regulacje o charakterze bardziej prawnym wtedy, kiedy ciaxza jest zagrozona, bo chryste jak kobieta ma sobie sama dac wtedy rade?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Cześć Dziewczyny!!!!!!!
Biorę się za chwilę za nadrabianie zaległości w czytaniu,a od jutra będę bez kompa 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞, bo w naszym spaliło się wejście od zasilania i jest w serwisie 😞
Nie wiem, jak przeżyję bez Was...będę musiała dać radę jakoś 🙂
Wybieram się do Pepco,bo mam tu pod nosem (jestem dziś u teściów).
Pogoda ładna, słonko świeci, biorę się za nadrabianie 🙂

bedziemy tesknic...
A kto wie na ile Doroti pojechala???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...