Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leer napisał(a):
obejrzyjcie sobie jak znajdziecie czas 🙃 😁
http://youtu.be/WypZvYXiLwo
http://www.youtube.com/watch?v=h50ZlO5y2WI&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=8kDvb8JnsLo&feature=related

no padam na twarz 😁



polewka z tego 😁 oglądałam to chyba z milion razy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Leer napisał(a):
Daniela mi dokładnie tak samo a ja sie nastawiłam na to że bedzie wymarzona córeczka!!
karolina wiem że nie warzne ale inaczej jest jak sie już nastawiłaś myślałaś o tym cudzie w brzuszku jak o córce lub synku a tu taki szok.. już mówiłam mężowi że chyba zemdlałabym z wrażenia. ,,
a wszyscy mówili mi że mam sie nie nastawiać na coreczke na 100% bo maz tez był pewniakiem i co../ jajko a raczej dwa 😁


ZOBACZYSZ BEDZIE NADIA ...

A powiedz Karolinko że u mnie Emilkaaa no powiedz 😁 😁 😁


Ja ci Aniu powiem, jako Ania że będzie Emilka, tak jak u mnie. Moja Emilka musi mieć koleżankę Emilkę. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja od początku czułam ,że jest tam Dziewuszka 🙂 i na każdym usg co 4 tygodnie się to potwierdza 🙂 Ostatnio nawet dostaliśmy zdjęcie Gabrysiowej cipeczki, bo buźkę zasłaniała, a Katzrynkę było widać jak na dłoni 🙂
Więc mam nadzieję, że nie będzie żadnych niespodzianek 🙂
A w razie wu wszystko i tak mam w neutralnych kolorach,więc i Adaś da rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuśka dobrze że z szyjką nie jest gorzej , mi też każe tą luteinę wpychać jeszcze ... 😮 😮 😮 A Młody to kawał Urwisa 🙂 zaglądaj w miarę wolnego czasu 🙂
Maggie czyli pozycja startowa już jest 🙂 dobrze że wsio jest ok 🙂

Prze jaja w sierpniówkach 🤪 😁 😁 😁 😁 ja to bym się nie zdziwiła jakby z Tymonka się zrobiła Zuzia 🙂 nie miałam 3d robione a i jakoś nie pewnie mi powiedziano płeć choć murzyn potwierdził 🙂 się okaże niebawem heh 🙂 najważniejsze by zdrowe było 🙂 kolory mam neutralne także wsio mi obojętne co będzie 🙂 ... już się przyzwyczaiłam do synka ale od początku córa mi się marzyła 😉

u mnie jest siora i nie mam zbytnio czasu na brzuszek dziś 🙂 kuknę pewnie wieczorkiem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny!
Ja dopiero się witam, bo dzień jak zwykle obfituje w wrażenia.
Z samego rana obudził mnie sąsiad, że woda mu sie leje.... musiałam pojechać po mojego R do pracy , który urlop na szybko musiał wziąc.. a prawka jeszcze nie odebrał, więc jechałam awaryjnie co by szybciej było. Rura ciekła za ścianą, dopoiero co remontowaną wiec wsjo trzeba bylo demonstowac, zdejmować, ciąć. super... żebvy zatamowac wyciek, potem mega zakupy, żeby to wsjo ponaprawiac, i oczywiscie tanio nie wyszlo,,, wrrr Więc dobra passa w tym tyg chyba się juz skonczyla, a pogoda jeszcze mnie wysmażyła na amen i czuje się jak dętka.

Ktoś pytał o chusteczki nievea. 4 pak ksoztuje ok 27 zł, 2pak w promocji 9,99
Pampersy są w promocji ponizej 45 zł za pake
Do kąpania (wlewania i mycia)ja zakupilam 3w1 top to toe Johnsonn z pompką
U mnie lekarz mówi ze raczej dziewczynka ale nigdy na 100% co mnie tez przeraza ze wzgl na spora liczbe ubranek rozowych 😁
Ciągle chce mi sie sikuuu i strasznie utrudnia mi funkconowanie zwlaszcza , ze nie moge tego utrzymac i pędem trzeba leciec a czasem ups 😁
Jeszcze mam troche roboty w domu, bede wieczorem zobaczyc jak sie czujecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Leer napisał(a):
Daniela mi dokładnie tak samo a ja sie nastawiłam na to że bedzie wymarzona córeczka!!
karolina wiem że nie warzne ale inaczej jest jak sie już nastawiłaś myślałaś o tym cudzie w brzuszku jak o córce lub synku a tu taki szok.. już mówiłam mężowi że chyba zemdlałabym z wrażenia. ,,
a wszyscy mówili mi że mam sie nie nastawiać na coreczke na 100% bo maz tez był pewniakiem i co../ jajko a raczej dwa 😁


ZOBACZYSZ BEDZIE NADIA ...

A powiedz Karolinko że u mnie Emilkaaa no powiedz 😁 😁 😁


Ja ci Aniu powiem, jako Ania że będzie Emilka, tak jak u mnie. Moja Emilka musi mieć koleżankę Emilkę. 🙂 🙂 🙂


no raczej !! 😁 jak Ty tak piszesz tak być musi 🙂 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Maggie003 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Laski słyszałyście, że Lepper nie żyje?????


no wlasnie czytam na onecie ze niby popelnil samobojstwo

No ponoć się powiesił...teraz zrobią z niego bohatera narodowego...jak z Kaczyńskiego 🤢


własnie włączyłam tv i trąbią o tym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szok z tym leperem. Ale jaja z ta sierpniowka ja tez mam wozek fioletowo-rozowy duzo ciuszkow rozowych heh jakbym mala mi takie jaja zrobila to szok no nie wyobrazam sobie tego juz sie przyzwyczailam do Laruni heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jaskoleczki!
Bylam w lesie i mnie kurna taki skurcz zlapal ze myslam ze juz rodze 😲 😲 😲od gory bolący przechodzacy w dol,w okolicach krzyzowych tez masakra ...wylozylam sie natychmiast na runie lesnym i czekalam az minie ..byl stres 😮 😮 😮 Brakowalo jakiego dzika napalenca ino by pomyslal ,ze ja chetna sie tak rozkraczam i rozkladam na ściółce pod muchomorem 😮 😮 😮 😮 😮 🤢 🤢 🤢
Dzieka Bogu minelo ..Powiem Wam dziewczynki,ze juz sie sama z coreczka nie wybieram na takie eskapady..niby nie daleko poszlysmy ,ale co 10minut odpoczywalam ,brzuszek twardy,krxzyz napierdzielal ,a nogi jak balony ....wpadlam na chate ,chwile przycupłam ..objadłam sie i fiklam do wyrka..kiedy juz oko przymykalo sie telefony sie odezwaly 😮 😮 😮ale itak zaqsnelam na godzinke ,bo telefon od Kocura mnie zbudzil,a za moment mama dzwonila ..o fuck !!!ja niekiedy bym wyjebala ten telefon,bo to czlowiek pod obserwacja caly czas ...kiedy sie kladlam o ktorej wstalam ach ,,,szlag....Andru mowi ,zebym wyciszyla ,nie odbierala ale ja tak nie umiem kurde i zla na siebie nieraz jestem.. 🤢
Juz Was nadrabiam Myszory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Uff, w końcu nadrobiłam i jestem na bieżąco 🙂
Marta, jak idzie musztrowanie chłopa???
Zocha, rany boskie, oni sklep chyba okradli!! Ale gicior masz, choć ja też nie mam co narzekać, to jednak 4 karoc mieć nie będę 😁 😁
Co do leżenia na plecach to ja tak przespałam całą noc 😮 Wczoraj usnąć nie mogłam na żadnym boku, bo zmogło mnie wcześniej, a Tadeo wieczorami daje szoł z wykopami, szpagatami i nie wiadomo czym jeszcze, więc położyłam się NA CHWILĘ na plecy i tak już zostałam do rana. Na szczęście proócz lekkiego bólu kręgosłupa nic mi nie jest 🙂

A jak tam Wasze ŁOŻYSKA?? Bo moje ponoć nie ma jeszcze żadnych oznak starzenia, co mnie ucieszyło i zdziwiło, bo któraś z Was pisała, że już któryś stopień zwapnienia ma. Mam nadzieję, że to nie oznacza przenoszenia i wywoływania porodu 🤢 🤢
Ech, głupia baba, jest dobrze a i tak se coś znajdzie... 😜 😉


musztrowanie chlopa idzie ok postraszylam go ze jak sie nie zmieni mala wezme i do mamy pojade wystraszyl sie troche poki co sie uspokoil oby tak zostalo 🙂 widze ze do niego to trzeba ostro bo jak np sie rozrycze to tylko jest gorzej moje lzy na niego nie dzialaja

tak trzymaj 😎 chlop nie moze zobaczyc Twoich lez (choc wiem ,ze niekiedy sie nie da),bo wtedy goruje i jest jeszcze gorzej...czasem trza okazac agresor i stanowczosc ,bo na łeb wleza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...