Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Możecie sobie wyobrazic takie dzezy znajoma miała termin porodu na 27 lipiec nic ja nie brało i lekarka kazała jej przyjsc do szpitala 29 lipca no wiec poszła na usg ktore robił jej inny lekarz okazało się ze musi miec cesarkę bo dzieckojest nie tak ułożone jak powinno ,no wiec wzieli ja na csarke i okazało sie że juz miała zielone wody 2 dni po terminie masakra sama nie wiem o co chodzi!!??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Możecie sobie wyobrazic takie dzezy znajoma miała termin porodu na 27 lipiec nic ja nie brało i lekarka kazała jej przyjsc do szpitala 29 lipca no wiec poszła na usg ktore robił jej inny lekarz okazało się ze musi miec cesarkę bo dzieckojest nie tak ułożone jak powinno ,no wiec wzieli ja na csarke i okazało sie że juz miała zielone wody 2 dni po terminie masakra sama nie wiem o co chodzi!!??


Masakra..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jastin203 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny a ile ciuszkow trzeba brac do szpitala, ja przygotowałam cała reklamowke, ale cyba za duzo....


ja dla Małej nic nie biore,bo u Nas nie można..


Witam co prawda pózna pora ale jestem,u mnie tez nie zabiera sie ubranek do szpitala tylko na wyjscie do domku 🙂

u mnie też tylko na wyjście 🙂 dzisiaj poszalałam i byłam na kawie mrożonej, takiej z bitą śmietaną i polewą, pycha no i na zapiekanym makaronie z serem i grillowanymi warzywami. przyszłam do domku a cukier 119 🙂 byłam miło zaskoczona 🙂 a Szymek chyba też zadowolony bo dokazuje 🙂 kupiłam mu dzisiaj bluzę, była przeceniona, w razie gdyby było chłodno to przyda się na wyprawę ze szpitala 🙂
Asia dobrze że minęło Ci w tym lesie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewuszki ja mykam lulki..śpiąca jestem na maxa...dodatkowo Emilka atakuje 😁 Może chce już spać?? 🙂 Dobranoc Kochane 😘 😘

słodkich snów 🙂

Dobrej nocki!!Ja też zaraz uciekam moja Milencia wczoraj protestowała i strasznie nie podobało jej się spanie na lewym boku oh co za kobietka mamusia musiała na prawym spac teraz tak mnie kopie że chyba zaraz mu brzuch rozerwie co ona tam wyprawia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i ja nadrobiłam Was i uciekam 😘 😘 😘
Asia dobrze że Ci przeszło ... nie ma żartów Kochana i trzeba zwolnić tempa 🥴
a Kamisia będzie super starszą siostrą małej Oli 🙂

co do ubranek to ja mam po 3 komplety zabrać ... tak jest na mojej liście ze szpitala ... w razie co przygotuję więcej w domu żeby mój dowiózł jakby mało było 🙂

Miłej nocki 🙂 w miarę przespanej 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Dam wam znać jak już się urodzi moja mała, bo i tak za wami cosik nie nadążam, jakoś za późno się przykleiłam, paa


nic za późno Luizko 🙂 😘

A siakos mi sie tak wydaje :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HIGH LIVE !!!!!
Ostatni raz pod teściowej dachem dzisiaj spałam 🤪 Moi rodzice własnie pojechali,przenosimy sie dzisiaj do nich 🤪

Hania wypiela sie wczoraj tak pleckami ze stetoskop nie byl potrzebny aby zobaczyc jak oddych,pulsowala moja skóra w tym miejscu,niesamowity widok 🤪 🙂 🙂 Lece do kuchni cos zjesc bo jestem mega głodna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
Leginsik napisał(a):
HIGH LIVE !!!!!
Ostatni raz pod teściowej dachem dzisiaj spałam 🤪 Moi rodzice własnie pojechali,przenosimy sie dzisiaj do nich 🤪


gratulejszyn 🤪 🤪

me too!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Dam wam znać jak już się urodzi moja mała, bo i tak za wami cosik nie nadążam, jakoś za późno się przykleiłam, paa


nic za późno Luizko 🙂 😘

A siakos mi sie tak wydaje :P

LUIZA TY GŁUPOLU!!!!!CO TY SWIRUJESZ ?FAJNIE,ZE DOLACZYLAS I JESTES Z NAMI -O JEDNA WARIATKE WIECEJ HIHI-Z CALYM SZACUNKIEM KOCHANA 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
ja już jem śniadanko 🙂 coś ostatnio śpię niespokojnie... no i te wstawanie na siusiu.... 🤢
właśnie wstawiłam pierwsze pranie dla Szymusia - tetry, czas zacząć przygotowywać, bo jestem w lesie 🤢

Mariolka tylko tam spokojnie Kochaniutka ,nic na sile ,powolutku ,bez szalu ,bo to nie zarty juz Kochana 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
ja już jem śniadanko 🙂 coś ostatnio śpię niespokojnie... no i te wstawanie na siusiu.... 🤢
właśnie wstawiłam pierwsze pranie dla Szymusia - tetry, czas zacząć przygotowywać, bo jestem w lesie 🤢

Mariolka tylko tam spokojnie Kochaniutka ,nic na sile ,powolutku ,bez szalu ,bo to nie zarty juz Kochana 🙂 😘


Witamy 🙂 🙂 🙂
I kto to mówi 😁 😁 😁 😁
Mariola ja też w polu jeśli chodzi o pranko, ale ostatnio myślałam też o tetrze. Ale na razie wygrywają remonty i słoiki, już mam dość burdelu. Na szczęście jest bliżej niż dalej. 😁 😁 😁
Miłego dnia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...